Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Tāpēc jau tiek algoti ES advokāti, kas tos procesuālos smalkumus zin, un par lielām naudām protams. Smieklīga ir tava piezīme par Levitu, bet vietā..... Es tik varu piebilst, ka Lavents arī noteikti būtu zinājis...:);).

Pravietis, 27.februāris 2019, 19:42
pri čom tut advokāti?????Te jau lažu apsūdzības uzturētājs nolaida
27.februāris 2019, 20:01 | links
 
Pediņiem visur ir spēcīgs lobijs...

Tonis, 27.februāris 2019, 19:08

Toni, Tev toč bumbiņas aiz rullīšiem sagājušas... Ilmāram ir 2 sievas...

daddy_j, 27.februāris 2019, 19:38
žirinovskis ar pedus lamā,bet brivajā laika ar puisīšiem iet pirtī un plunčājas baseinā:DDD
27.februāris 2019, 19:51 | links
 
Bet kā tu vērtē sākotnējos vārdus, kad vakar Kalnmeijers pirmajos komentāros paskaidroja, ka viņi nezināja, ka pierādījumus var iesniegt konfidenciāli, Rimšēvičam nepieejami.

Pravietis, 27.februāris 2019, 19:08

Te var tikai piekrist, ka katras banānvalstiņas ĢENERĀLprokuros var nezināt visus ES tiesas smalkumus, bet viņa uzdevums ~pusgada laikā bija tos noskaidrot... kaut Levitam būtu pazvanījis...

daddy_j, 27.februāris 2019, 19:30

Tāpēc jau tiek algoti ES advokāti, kas tos procesuālos smalkumus zin, un par lielām naudām protams. Smieklīga ir tava piezīme par Levitu, bet vietā..... Es tik varu piebilst, ka Lavents arī noteikti būtu zinājis...:);).
27.februāris 2019, 19:42 | links
 
Pediņiem visur ir spēcīgs lobijs...

Tonis, 27.februāris 2019, 19:08


Toni, Tev toč bumbiņas aiz rullīšiem sagājušas... Ilmāram ir 2 sievas...
27.februāris 2019, 19:38 | links
 
Bet kā tu vērtē sākotnējos vārdus, kad vakar Kalnmeijers pirmajos komentāros paskaidroja, ka viņi nezināja, ka pierādījumus var iesniegt konfidenciāli, Rimšēvičam nepieejami.

Pravietis, 27.februāris 2019, 19:08


Te var tikai piekrist, ka katras banānvalstiņas ĢENERĀLprokuros var nezināt visus ES tiesas smalkumus, bet viņa uzdevums ~pusgada laikā bija tos noskaidrot... kaut Levitam būtu pazvanījis...
27.februāris 2019, 19:30 | links
 
janci nu neesi tu jurists,nespried par lietām kur neko nerubī,ej pie tantēm pieturā labāk
27.februāris 2019, 19:19 | links
 
Pediņiem visur ir spēcīgs lobijs...

Tonis, 27.februāris 2019, 19:08

Tas tikai runā par to, ka valsts struktūrās mēslu stūmēju ir daudz un šie dienesti visā pasaulē ir vieni un tie paši un "mīlestība" starp viņiem ir daudz stiprāka nekā starp tradicionāli orientētajiem pāriem.
27.februāris 2019, 19:18 | links
 
Es savukārt nedomāju, ka ES tiesa (pa 1 tiesnesim no katras ES valsts un 11 ģenerāladvokāti) tur cirku spēlē - ja bāleliņiem TIESA prasa, bet viņi izlokās ar kaut kādām konfidencialitātes prasībām, tad TIESA tādiem parāda savu vietu... easy. Tas, lūk ir principiāli! :)

A kā būtu, ja būtu iesnieguši, kas to tagad, lai zina... bet mūsējiem jau joprojām ir visas iespējas nest papīrus uz LV tiesu...

daddy_j, 27.februāris 2019, 17:51

Bet kā tu vērtē sākotnējos vārdus, kad vakar Kalnmeijers pirmajos komentāros paskaidroja, ka viņi nezināja, ka pierādījumus var iesniegt konfidenciāli, Rimšēvičam nepieejami. Te ir divi varianti, ka eiropas advokatam nauda tika pažēlota, apzināti vai skopuma dēļ, tas ir cits jautājums, bet pastāv sazvērestības teorijas iespējamība. Un otrs svarīgs moments, ka Latvijas advokāts sniedz komentāru par to," ka viņi nemaz neprasīja.........., bet tiesa gāja tālāk un apmierināja " proti faktiski atjaunošanu darbā. Kurā pasaules galā tiesa skata prasījumus, kas netiek pieteikti. Tiesai civilizētā pasaulē to nav tiesību darīt un prasības apjomu paplašināt. Tas ir pilnīgs judikatūras ārprāc.
27.februāris 2019, 19:08 | links
 
Pediņiem visur ir spēcīgs lobijs...
27.februāris 2019, 19:08 | links
 
Pagaidiet kad "cietušais" pieprasīs algu par periodu kuru nestrādāja.
27.februāris 2019, 18:50 | links
 
Katrai pasakai ir "laimīgas" beigas!
27.februāris 2019, 18:48 | links
 
Es savukārt nedomāju, ka ES tiesa (pa 1 tiesnesim no katras ES valsts un 11 ģenerāladvokāti) tur cirku spēlē - ja bāleliņiem TIESA prasa, bet viņi izlokās ar kaut kādām konfidencialitātes prasībām, tad TIESA tādiem parāda savu vietu... easy. Tas, lūk ir principiāli! :) .

daddy_j, 27.februāris 2019, 17:51


Nu katra sevi cienoša varas struktūra pirmām kārtām aizstāv savas intereses. Reku augsti attīstītās demokrātiskās Norvēģijas augstākā tiesa arī nupat LV krabju kuģi noairēja bez aiztures, pajāt uz visādiem tur starpautiskiem līgumiem un notām, šelfs mūsu krabji mūsu, iepūt :)
27.februāris 2019, 18:20 | links
 
Katrā ziņā mūsu tiesu sitēmai es neticu vispār,ne velti visi lielie korumpētie staigā uz brīvām kājām
27.februāris 2019, 17:55 | links
 
nedomāju ka iesniegšana vai neiesniegšana ko mainītu šajā gadījumā. Pēc manām domām tas ir ļoti kritisks principa jautājums, vai nu ECB un Eiropas savienība atzīst un rada bīstamu precedentu, ka dalībvalsts principā drīkst nesankcionēti aiztikt centrālās bankas vadītāju un ECB valdes locekli vai nē. Nu nevar viņi to pieļaut, ar Rimšēviču kā tādu un Latviju tur maz sakara, tas ir stipri globālāk.

zaraza, 27.februāris 2019, 17:06
Es gan ticu ka ECB skatās pēc fakta,ir pietiekami pierādijumi vai nav.Ja mūsējie lohi nevar uzrādīt pamatotus pierādījumus tad loģiski ka jaatceļ tādi lēmumi
27.februāris 2019, 17:53 | links
 
Es savukārt nedomāju, ka ES tiesa (pa 1 tiesnesim no katras ES valsts un 11 ģenerāladvokāti) tur cirku spēlē - ja bāleliņiem TIESA prasa, bet viņi izlokās ar kaut kādām konfidencialitātes prasībām, tad TIESA tādiem parāda savu vietu... easy. Tas, lūk ir principiāli! :)

A kā būtu, ja būtu iesnieguši, kas to tagad, lai zina... bet mūsējiem jau joprojām ir visas iespējas nest papīrus uz LV tiesu...
27.februāris 2019, 17:51 | links
 
Patreiz Krievijā ir vēl viens necils politmāklers, ar vairākiem adm. sodiem, zinu, ka jūs zināt par kuru bazars. Tas taisa šovu un izrāda lielburžuāzijas nekustamos īpašumu un sniedz kā viņam šķiet nenovērtējami derīgus komentārus par to izcelsmi. Visu laiku viens un tas pats, lietderības koeficents revolucionārās situācijas radīšanā niecīgs. Visu laiku sataisa bardaku un netiek pat līdz vēlēšanām. Tāds tas nepaklausīgā zēna imigžs. Nav jau to ideju un cēlo mērķu, lai noticētu kāds bagāts lobijs un ātvērtu maciņu nākotnes vārdā. Plosīties daudzi prot.....

Pravietis, 27.februāris 2019, 16:01
tāpēc ka krievu tauta ir gļēva,ja tādas korupcijas shēmas atklātu francijā,dānijā vai kādā citā attīstītā valstī,tur tauta otrā dienā būtu ielās un valdība kristu
27.februāris 2019, 17:49 | links
 
Droši vien domāja, ka var tāpat kā LV tiesās iesniegt tikai kaut ko (vei neiesniegt neko) un šo to turēt mapēs kā džokeri... diemžēl fokuss neizdevās - ECT bezkaislīgi pateica, vai nu materiāls ir uz galda, vai arī viņa nav, ka ar aizdomām un šovu vien ir par maz.

LV jau tiesu nemaz nevajag - tāpat visi zin vainīgos gan Rīgā, gan Ventspilī, gan Rēzeknē...

daddy_j, 27.februāris 2019, 16:03


nedomāju ka iesniegšana vai neiesniegšana ko mainītu šajā gadījumā. Pēc manām domām tas ir ļoti kritisks principa jautājums, vai nu ECB un Eiropas savienība atzīst un rada bīstamu precedentu, ka dalībvalsts principā drīkst nesankcionēti aiztikt centrālās bankas vadītāju un ECB valdes locekli vai nē. Nu nevar viņi to pieļaut, ar Rimšēviču kā tādu un Latviju tur maz sakara, tas ir stipri globālāk.
27.februāris 2019, 17:06 | links
 
Nav jau Maoisti pie varas, lai Rinkēviču sēdinātu, būs kompromiss, triju zvaigžņu orderņa kavalieris paliks pie savas persunālās pensijas ar skatu uz kluso okeānu. Par Ņemcovu piekrītu, tikai nesaprotu kāpēc vajadzēja likvidēt nulli, iespējams, ka tas bija upurēts ar vēstījumu kādam par kaut ko......

Pravietis, 27.februāris 2019, 15:14

Lai vai kā, bet Ņemcovs nebija nulle, atšķirībā no tevis...

shmidzis, 27.februāris 2019, 15:32

Lai tak pameiģina nosaukt kādu līdzīgu Ņemcovam, kurš esot bijis nulle..., tukša muldēšana. Šams bij viens no nedaudzajiem , kas punduri sūtīja uz ateju un nekautrējās to paust publiski.

skutans, 27.februāris 2019, 15:43
Patreiz Krievijā ir vēl viens necils politmāklers, ar vairākiem adm. sodiem, zinu, ka jūs zināt par kuru bazars. Tas taisa šovu un izrāda lielburžuāzijas nekustamos īpašumu un sniedz kā viņam šķiet nenovērtējami derīgus komentārus par to izcelsmi. Visu laiku viens un tas pats, lietderības koeficents revolucionārās situācijas radīšanā niecīgs. Visu laiku sataisa bardaku un netiek pat līdz vēlēšanām. Tāds tas nepaklausīgā zēna imigžs. Nav jau to ideju un cēlo mērķu, lai noticētu kāds bagāts lobijs un ātvērtu maciņu nākotnes vārdā. Plosīties daudzi prot.....

Pravietis, 27.februāris 2019, 16:01


Nu par to necilumu labi var spriest, ka utaino vatņiku galvenais rūķis pļutins mīž pat pieminēt savās uzstāšanās reizēs, atbildot uz jautājumiem, uzvārdu Navaļnijs.
Tāpat viņam vislielākais reģionālo štābu tīkls, neskaitot varas partiju "vienotā krievija". Vēlēšanās arī viņa kandidātus nepielaiž, pats Navaļnijs Maskavas mēra vēlēšanās savāca 24,13% balsis, neviens cits, neskaitot varas partijas izvirzīto mēra kandidātu, Putina valdīšanas laikā to nav spējis. Tāpat viņš ir spējis piesaistīt jauniešu atbalstu, atšķirībā no varas partijām.
Navaļnija partija vēljoprojām nav reģistrēta, kaut gan dokumenti par tās reģistrāciju ir iesniegti jau n-tās reizes. Faktiski Navaļnijs ir vienīgais vērā ņemamais opozīcijas politiķis, no kura esošā vara reāli mīž...
27.februāris 2019, 16:30 | links
 
Tad ar kādu domu,cerību mūsu apsūdzības uzturētāji devās uz to tiesu??Manuprāt viņi ir absalūti neprofesionāļi kuriem būtu jāpamet savi amati nekavējoties

uldens2, 27.februāris 2019, 15:10


Droši vien domāja, ka var tāpat kā LV tiesās iesniegt tikai kaut ko (vei neiesniegt neko) un šo to turēt mapēs kā džokeri... diemžēl fokuss neizdevās - ECT bezkaislīgi pateica, vai nu materiāls ir uz galda, vai arī viņa nav, ka ar aizdomām un šovu vien ir par maz.

LV jau tiesu nemaz nevajag - tāpat visi zin vainīgos gan Rīgā, gan Ventspilī, gan Rēzeknē...
27.februāris 2019, 16:03 | links
 
Nav jau Maoisti pie varas, lai Rinkēviču sēdinātu, būs kompromiss, triju zvaigžņu orderņa kavalieris paliks pie savas persunālās pensijas ar skatu uz kluso okeānu. Par Ņemcovu piekrītu, tikai nesaprotu kāpēc vajadzēja likvidēt nulli, iespējams, ka tas bija upurēts ar vēstījumu kādam par kaut ko......

Pravietis, 27.februāris 2019, 15:14

Lai vai kā, bet Ņemcovs nebija nulle, atšķirībā no tevis...

shmidzis, 27.februāris 2019, 15:32

Lai tak pameiģina nosaukt kādu līdzīgu Ņemcovam, kurš esot bijis nulle..., tukša muldēšana. Šams bij viens no nedaudzajiem , kas punduri sūtīja uz ateju un nekautrējās to paust publiski.

skutans, 27.februāris 2019, 15:43

Patreiz Krievijā ir vēl viens necils politmāklers, ar vairākiem adm. sodiem, zinu, ka jūs zināt par kuru bazars. Tas taisa šovu un izrāda lielburžuāzijas nekustamos īpašumu un sniedz kā viņam šķiet nenovērtējami derīgus komentārus par to izcelsmi. Visu laiku viens un tas pats, lietderības koeficents revolucionārās situācijas radīšanā niecīgs. Visu laiku sataisa bardaku un netiek pat līdz vēlēšanām. Tāds tas nepaklausīgā zēna imigžs. Nav jau to ideju un cēlo mērķu, lai noticētu kāds bagāts lobijs un ātvērtu maciņu nākotnes vārdā. Plosīties daudzi prot.....
27.februāris 2019, 16:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager