Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
pravietis=klačujancis????Es jau domāju ka sieva šo nelaiž pie datora:DDD
19.februāris 2019, 20:22 | links
 
Nē nekad te Uldēn neiet kašķis par politiku . Te iet personīgie apdirsieni . Admin slēdz šo sadaļu .

Bralitis, 19.februāris 2019, 20:14
personīgie apdirsieni ir kā aperkots,ja nemāki izvairīties tad nākas ciest:DD
19.februāris 2019, 20:20 | links
 
Mazohisti. :)
19.februāris 2019, 20:20 | links
 
Admin,tikai ar baniem te puiķiem var prātus iepravīt...)

Tonis, 19.februāris 2019, 19:56

Diezin vai te ir puikas, puikas ir citās kaimiņmuldētavās. Te ir veči, kas ir palaiduši muti un nesmuki runā. Es esmu par kulturālu latviešu valodā. Dzērumā arī nav velams čatot publiski, var sataisīt ziepes.
19.februāris 2019, 20:20 | links
 
Bralitis [19.02.19]: Nē nekad te Uldēn neiet kašķis par politiku . Te iet personīgie apdirsieni . Admin slēdz šo sadaļu .

Bračku, man tev labāks ieteikums.
P. S. Fak, man te jums kā bērniem ar bildītēm jarāda, paši neko neprotat...
19.februāris 2019, 20:19 | links
 
Uldiņ,un tu šito ru propopogandu skaties? Kauns...

Tonis, 19.februāris 2019, 20:15

žēl ka tu savos gados neašķir kas ir propaganda.Iesaku vismaz iegooglēt lai nākotnē zini ko tas vārds nozīmē
19.februāris 2019, 20:18 | links
 
Oij shodien buus kritushie..
Jaabuut!
19.februāris 2019, 20:18 | links
 
Uldiņ,un tu šito ru propopogandu skaties? Kauns...
19.februāris 2019, 20:15 | links
 
Pravieti,savu cietumsarga profesionālo leksiku lietā liec? Daudz ar to neplāties,atnāks Plēsonis,-

Tonis, 19.februāris 2019, 18:53

A kas teica ka es kur biju aizgajis ? ;)
Blatnojs žargons man ar nav svešs , saprotu !
Bet žargons ir žargons un krievu tristavigie - kas cits !
Ramsi ņeputaj !
P/S Pravietis laipni lugts ! Ja jau Tonis mani atrada , tad jau nemaz tik gruti laikam nav !

plesigais, 19.februāris 2019, 19:36

Paldies par mīļiem vārdiem, kā man ir apnicis cīnīties ar šīm сявками. :). Nu traucē taču normāli kontaktēties, rej kā nepieradināmi sētas kranči. Nomaskējušies zem lozungiem domā pāvesta vietu Latvijā ieņēmuši. Lai nesacerās, ,бится в десну, neiešu, "navarotus" nepacietīšu. Esmu foršus zēnus jau saticis no kaimiņmuldētavas, bet tie jau ar reti apciemo "politiskos". Daļa ir ievērojuši, mīlu taisnību :),un ar savu darbu, protams, palīdzot zēniem no muldētavas " makšķerēšana jūrā" to jau esmu pierādījis. Publiski atmaskotie ir. Neskraidīšu es 400 km. kā idiņš kaut kādu jaunpienākušu dezininformātoru dēļ pa Lieljūras pludmali. Tādi te ir saradušies. Esmu sūtījis pie daktera, nepalīdz.Tad esmu dusmīgs. Pagaidām cīnos ar atļautiem paņēmieniem, bet pabrīdināju, ka var nepalīdzēt piezīme pasē latvietis. Nu kur tik daudz burlaku saviesies, katrs trešais vārds no " nerātnajām dainām". :).Tad jau Tonis ir riktīgs pasta balodis, visus un uzreiz atradīs. :). Kas to būtu domājis......Nu tā man patreiz iet, atpūšos no rudens butes copes.
19.februāris 2019, 20:15 | links
 
Nē nekad te Uldēn neiet kašķis par politiku . Te iet personīgie apdirsieni . Admin slēdz šo sadaļu .
19.februāris 2019, 20:14 | links
 
no 5.min.mazliet pieskarās sporta tēmai par ko es te par khl 7dien ņēmos,tikai futbola klubi,domāju ar hoheju viss tas pats
19.februāris 2019, 20:09 | links
 
Когда раихфюрер появляется в CL...
19.februāris 2019, 20:08 | links
 
Tonis [19.02.19]: Raihuci,tas jau tev vairāk piestāv...
Nu jā, arī kad es parādos komentos... :)
19.februāris 2019, 20:08 | links
 
Raihuci,tas jau tev vairāk piestāv...
19.februāris 2019, 20:06 | links
 
CopesLietas.lv [19.02.19]: Labvakar! izskatās, ka esat ļoti aizrāvušies ar savstarpējiem apvainojumiem. Kādi ieteikumi, lai nevajadzētu tēmu slēgt ? Daļu nobanot, otrai izteikt brīdinājumus, vai padzēst pilnmēness asumus?
Admin

Kad admins parādās komentāros...
19.februāris 2019, 20:04 | links
 
Re ka Bračiņš labprātīgi piesakās...Matrosovs gatavais...
19.februāris 2019, 20:00 | links
 
Labvakar! izskatās, ka esat ļoti aizrāvušies ar savstarpējiem apvainojumiem. Kādi ieteikumi, lai nevajadzētu tēmu slēgt ? Daļu nobanot, otrai izteikt brīdinājumus, vai padzēst pilnmēness asumus?
Admin

CopesLietas.lv, 19.februāris 2019, 19:46

Beidz filozofēt ņem polšu -nāc bariņā .. tu uzreiz slēgt,banot,brīdināt. Te ir sabiedrības spogulis. Te ir vpatiesā Latviešu tautas izpausme . Tikai šajā sadaļā var redzēt kādi mēs patiesībā kā tauta esam. Citās sadaļās kaut kā tomēr ietur distanci np Latviskā gara (kaut gan ar ik pa brīdim kaut kas izlec) . Manis dēļ vari slēgt šo sadaļu - piekrītu.

Bralitis, 19.februāris 2019, 19:52
bračka,kad iet runa par politiku tad pat ģimenes saietos iet kašķis vaļā,un tas nav tikai lv,bet visā pasaulē.Tāpēc ja te mēs izmetam villu un citur nelienam kašķi meklēt,nu tā kā foruma boksa rings tikai visi reizē sparingojam:DD
19.februāris 2019, 20:00 | links
 
Labvakar! izskatās, ka esat ļoti aizrāvušies ar savstarpējiem apvainojumiem. Kādi ieteikumi, lai nevajadzētu tēmu slēgt ? Daļu nobanot, otrai izteikt brīdinājumus, vai padzēst pilnmēness asumus?
Admin

CopesLietas.lv, 19.februāris 2019, 19:46


;) ;) ;) !

Jo ma jo ! ! !
Adminis !
Atvainojos ADMINISTRATORS CL ! ! !
Dievs tomer laikam pastav ! ;)
19.februāris 2019, 19:57 | links
 
Admin,tikai ar baniem te puiķiem var prātus iepravīt...)
19.februāris 2019, 19:56 | links
 
Labvakar! izskatās, ka esat ļoti aizrāvušies ar savstarpējiem apvainojumiem. Kādi ieteikumi, lai nevajadzētu tēmu slēgt ? Daļu nobanot, otrai izteikt brīdinājumus, vai padzēst pilnmēness asumus?
Admin

CopesLietas.lv, 19.februāris 2019, 19:46


Beidz filozofēt ņem polšu -nāc bariņā .. tu uzreiz slēgt,banot,brīdināt. Te ir sabiedrības spogulis. Te ir vpatiesā Latviešu tautas izpausme . Tikai šajā sadaļā var redzēt kādi mēs patiesībā kā tauta esam. Citās sadaļās kaut kā tomēr ietur distanci np Latviskā gara (kaut gan ar ik pa brīdim kaut kas izlec) . Manis dēļ vari slēgt šo sadaļu - piekrītu.
19.februāris 2019, 19:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager