Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Jurik [15.02.19]: urmaas [5m]: Jurik [5m]: Urmaas! Tu jau cirvjus nopulēji, ka pie cepumiem un politikas ķēries?Sv kurš uz baznīcu, a es uz copi. Man svētdienas copes dienas.Sestdienās nestrādā un baznīcā ej? Šalom main bruder! :D
Sestdienas "vinnabannij deņ"! :)
15.februāris 2019, 21:47 | links
 
urmaas [15.02.19]: Jurik [5m]: Urmaas! Tu jau cirvjus nopulēji, ka pie cepumiem un politikas ķēries?Sv kurš uz baznīcu, a es uz copi. Man svētdienas copes dienas.
Sestdienās nestrādā un baznīcā ej? Šalom main bruder! :D
15.februāris 2019, 21:45 | links
 
raihs [15.02.19]: girts72 [31m]: Jaunās mašīnas visas ir pārbāstas ar elektroniku un tas jau sāk pieriebties, kāds nesvarīgs devējs sāk gļukot un autiņš spēlē diskoteku. Man no trīs vieglajiem visiem ir bijušas problēmas. Smagajiem grantiniekiem vēl trakāk. Pērkam LADA un visu aizmirstamTādēļ arī turos pie 20 gadus veca 90itā kruzaka- motors ar āmuru un skrūvgriezi remontējams!
Aha. Tas tik būtu skats kā Tu ar juviliera monokli pie pieres, mikroskrūvgriezi un custombuild cēlmetālu valcējamo āmerīti kruzakam motoru labo...
15.februāris 2019, 21:41 | links
 
Jurik [15.02.19]: Urmaas! Tu jau cirvjus nopulēji, ka pie cepumiem un politikas ķēries?
Sv kurš uz baznīcu, a es uz copi. Man svētdienas copes dienas.
15.februāris 2019, 21:41 | links
 
girts72 [29m]: Jaunās mašīnas visas ir pārbāstas ar elektroniku un tas jau sāk pieriebties, kāds nesvarīgs devējs sāk gļukot un autiņš spēlē diskoteku. Man no trīs vieglajiem visiem ir bijušas problēmas. Smagajiem grantiniekiem vēl trakāk. Pērkam LADA un visu aizmirstamTādēļ arī turos pie 20 gadus veca 90itā kruzaka- motors ar āmuru un skrūvgriezi remontējams!

raihs, 15.februāris 2019, 21:35
kamēr rāmis nesapūs tikmēr ar pie viņa turies,labāka džipa pasaulē nav
15.februāris 2019, 21:39 | links
 
Ja tev tā ir 26 mašina. Tu dauzi viņas, bai ari ņem kapsētas? Pajem vienreiz normālu auto un brauc n-tos gadus.

urmaas, 15.februāris 2019, 21:31


Mašīnas kalpo man ne es viņām. Kā sāk grabēt -pārdodu. Mans tētis tas bij iemīlējies savā auģikā . Remontēja,ņēmās ...ne pa kam nevarēju pierunāt pārdot un paņemt jaunāku . Sagruzīja tajā miskastē 3 tādu autiņu cenas :)
15.februāris 2019, 21:37 | links
 
Urmaas! Tu jau cirvjus nopulēji, ka pie cepumiem un politikas ķēries?
15.februāris 2019, 21:37 | links
 
Jaunās mašīnas visas ir pārbāstas ar elektroniku un tas jau sāk pieriebties, kāds nesvarīgs devējs sāk gļukot un autiņš spēlē diskoteku. Man no trīs vieglajiem visiem ir bijušas problēmas. Smagajiem grantiniekiem vēl trakāk. Pērkam LADA un visu aizmirstam

girts72, 15.februāris 2019, 21:07
lada jau jauna jāparskrūvē:DD
15.februāris 2019, 21:36 | links
 
girts72 [15.02.19]: Jaunās mašīnas visas ir pārbāstas ar elektroniku un tas jau sāk pieriebties, kāds nesvarīgs devējs sāk gļukot un autiņš spēlē diskoteku. Man no trīs vieglajiem visiem ir bijušas problēmas. Smagajiem grantiniekiem vēl trakāk. Pērkam LADA un visu aizmirstam
Tādēļ arī turos pie 20 gadus veca 90itā kruzaka- motors ar āmuru un skrūvgriezi remontējams!
15.februāris 2019, 21:35 | links
 
Raihmans [15.02.19]: Kur tādi līdēji rodas, pat =sedani= redzējies, ir =sedani= :P
Cik vieds viedoklis! Un cik saprotami noformulēts! Uzreiz redzams, ka autors ir labs auto pazinējs!
15.februāris 2019, 21:32 | links
 
Ja tev tā ir 26 mašina. Tu dauzi viņas, bai ari ņem kapsētas? Pajem vienreiz normālu auto un brauc n-tos gadus.
15.februāris 2019, 21:31 | links
 
Ģirt tikai ne LADA !! Pirmais man bij zapītis (vabole) - man bij teiciens Ja Valmieras baznīcas gaili vairs neredzi jāmet rinķī - plīsa un uzkarsa ik pēc 10 km , tad bij 8 žigulis,tad 9 . un tad .......... es aizbraucu uz Vāciju . Iesēdos Opel kadett un sapratu kas ir patiesībā mašīna. Kaģiks bij kā mersedess pret 9 žiguli. Tagad pat tuvumā neeju krievu mašīnām - lai neaiznesu rūsu un slikto auru uz savu autiņu :)
15.februāris 2019, 21:30 | links
 
bračku, džipveidīgais nemaksā vairāk par sedanu, bet lietošanā ērtāk, nopērc, nenožēlosi.

usis, 15.februāris 2019, 20:35


Usi man šī ir 26 mašīna kopš 1992 gada :) Ir arī 2 bobiki bijuši . Cenas zinu . Vienīgā ērtība ir augstums kas rada iespaidu par drošību. Jau teicu - es 95% pārvadāju pats sevi - man vajag ekonomisku ,skrienošu mašīnīti ,otrs auto ir ģimenes auto . Ir viens modelīts kas man simpatizē - Mazais Suzukis Jimnijs. Bet tad padomāju - ne vella viņš pa šoseju neiet (paprovēju) ,mežā super ,tikai dēļ copes nevajag - uz pensiju tikai tādu man vajadzēs kad nebūs jāskrien pa pasauli.
15.februāris 2019, 21:25 | links
 
Jaunās mašīnas visas ir pārbāstas ar elektroniku un tas jau sāk pieriebties, kāds nesvarīgs devējs sāk gļukot un autiņš spēlē diskoteku. Man no trīs vieglajiem visiem ir bijušas problēmas. Smagajiem grantiniekiem vēl trakāk. Pērkam LADA un visu aizmirstam
15.februāris 2019, 21:07 | links
 
80 tais kruzaks vēl nav tik dārgs jo salīdzinoši maz piebāzts ar elektroniku,bet jaunākie džipi ir sālīti uzturēšanā
15.februāris 2019, 20:53 | links
 

Es par tādu sapņoju, bet 50 mio vēl jāpakrāj.
15.februāris 2019, 20:47 | links
 
Parasti tie kuei saka, ka cukurs ir par saldu, to nemaz nav pat pagaršojuši.
15.februāris 2019, 20:47 | links
 
Kur tādi līdēji rodas, pat =sedani= redzējies, ir =sedani= :P
15.februāris 2019, 20:40 | links
 
bračku, džipveidīgais nemaksā vairāk par sedanu, bet lietošanā ērtāk, nopērc, nenožēlosi.
15.februāris 2019, 20:35 | links
 
usis [15.02.19]: Raksta ka līdz olšūnai , lai apaugļotos, nokļūst tik labākie, stiprākie, veselīgākie spermotozoīdi, pārlasot pēdējā laika sviestu secinu, tie pētnieki vienk d.irš, bet varbūt ari ne, kas sākotnēji vēl bēdīgāk.
Tad kādi bij pārējie? :)
15.februāris 2019, 20:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager