Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Ja tā pa lielam paskatās, ko tie "šņuriki" LV darīs?
Ja cilvēkiem patīk "sēņot", lai taču lasa sēnes! :)
23.janvāris 2019, 13:54 | links
 
svens76 [23.01.19]: Tagad jau dakteris pats būs jāārstē. Zvaigznīšu slimība būs piemetusies. :)

Shiirs, 23.janvāris 2019, 13:33

Nomierinies p...rilla:)))
Tads labs dakteris, bet šitik nesmuki izrunājās. :( Pidrila tas laikam nozīme gejs? :)
Kas tev pret gejiem? Ja gejs atnāks pie tevis, tu vinu neārstesi?
23.janvāris 2019, 13:52 | links
 
Ari :)
Personīgi es, pirms izbraukšanas, biju uz dažām darba intervijām. Šo to pazondēju par savu arodu. Pazīstama grāmatvede neieteica.
Toties tagad, neskatoties uz saspringto grafiku, bieži esmu mājās un orrpus dīķim kautko nopelnu ar. Zondēju neliela blakusbiznesiņa iespējas. Kas zin, varbūt sanāks ar.

urmaas, 23.janvāris 2019, 13:44


Es biju domājis par to šņuriku grupu, kas pabeidz knapi vidusskolu, tālāk nemācās, profesijas nav, neko īsti nemāk, tad lepni paziņo, ka valsts viņiem neko nav devusi, valsts ir mēsls un dodas uz Īriju sēnes lasīt vai noliktavā strādāt...
23.janvāris 2019, 13:52 | links
 
Tagad jau dakteris pats būs jāārstē. Zvaigznīšu slimība būs piemetusies. :)

Shiirs, 23.janvāris 2019, 13:33


Nomierinies p...rilla:)))
23.janvāris 2019, 13:46 | links
 
Latvija nav tik liela, lai par kādu no uzņēmējiem nevarētu ievākt informāciju!
23.janvāris 2019, 13:46 | links
 
Ari :)
Personīgi es, pirms izbraukšanas, biju uz dažām darba intervijām. Šo to pazondēju par savu arodu. Pazīstama grāmatvede neieteica.
Toties tagad, neskatoties uz saspringto grafiku, bieži esmu mājās un orrpus dīķim kautko nopelnu ar. Zondēju neliela blakusbiznesiņa iespējas. Kas zin, varbūt sanāks ar.
23.janvāris 2019, 13:44 | links
 
Ja rūnājam par izceļojušajiem. Man viedoklis ir vienkārš. Gandrīz visi izbraukušie meklē "laimi" citās zemēs jo šeit LV to nav varējuši atrast.
1. Visās nozarēs štati tika tik krasi samazināti, ka uz šodienu vairs nevar atrast tos kuri steādātu. Aizbraukušie ir "pagaršojuši cukuru" un "burkānu" kā saldumu vairs nevēlās!
2. Salīdzinot darba devēja attieksmi pret darbiniekiem-viennozīmīgi jāsip prom otrpus dīķa. Šeit LV darba devējs, vairums gadijumos, pret savu darbinieku izturās kā pret kalpu.
3. Uzsākt savu arodu LV, 100% LEGĀLI, ir neiespējami.
P.s.
Priecājieties, ka vairums ir izbraukuši un nesēž uz jūsu, kā nodokļu maksātāju, kakla.

urmaas, 23.janvāris 2019, 13:24


Un cik darbaņēmēju tu esi aptaujājis, lai apgalvotu, ka Latvijā "vairums gadijumos, pret savu darbinieku izturās kā pret kalpu" :):).
Latvijā ir pāri 120 000 uzņēmumi. :)
23.janvāris 2019, 13:43 | links
 
Ja rūnājam par izceļojušajiem. Man viedoklis ir vienkārš. Gandrīz visi izbraukušie meklē "laimi" citās zemēs jo šeit LV to nav varējuši atrast.
1. Visās nozarēs štati tika tik krasi samazināti, ka uz šodienu vairs nevar atrast tos kuri steādātu. Aizbraukušie ir "pagaršojuši cukuru" un "burkānu" kā saldumu vairs nevēlās!
2. Salīdzinot darba devēja attieksmi pret darbiniekiem-viennozīmīgi jāsip prom otrpus dīķa. Šeit LV darba devējs, vairums gadijumos, pret savu darbinieku izturās kā pret kalpu.
3. Uzsākt savu arodu LV, 100% LEGĀLI, ir neiespējami.
P.s.
Priecājieties, ka vairums ir izbraukuši un nesēž uz jūsu, kā nodokļu maksātāju, kakla.

urmaas, 23.janvāris 2019, 13:24



Daļa to laimi šeit nemaz nav meklējuši :)
23.janvāris 2019, 13:37 | links
 
https://youtu.be/XUHxy7WXzcE

plesigais, 23.janvāris 2019, 10:47ka tev viedoklis par eiro???Man sakrīt ar viņa viedokli

uldens2, 23.janvāris 2019, 11:42


Atbilde slepjas onkuļa stāstījuma - krievam nevajdzes tanku armadas ! Pietiks ar nelielim desantiem un piecpatsmit minutem !
Plus ticet ka LV eiro maciņs ar saviem miljoniem ir daudz vertigaks ka krieviem esošas eiro ražotnes ar miljardiem vertiem apgrozijumiem !
Eiro farmakoloģijas saražoto zaļu tirznieciba Maskava vien parsniedz LV budžetu !
Krievu iebrukuma gadijuma atkartosies Ukrainas scenarijs !
Nato karaviri tiks evukueti , paliks labi ja daži desmiti nato instruktori ! Un pectam saksies nato pirkstiņa kratišana un sankciju birokratiska izstrade !
Es esmu par Lv latiņu ( lasiti ) ;) !
23.janvāris 2019, 13:35 | links
 
Tagad jau dakteris pats būs jāārstē. Zvaigznīšu slimība būs piemetusies. :)
23.janvāris 2019, 13:33 | links
 
Ja rūnājam par izceļojušajiem. Man viedoklis ir vienkārš. Gandrīz visi izbraukušie meklē "laimi" citās zemēs jo šeit LV to nav varējuši atrast.
1. Visās nozarēs štati tika tik krasi samazināti, ka uz šodienu vairs nevar atrast tos kuri steādātu. Aizbraukušie ir "pagaršojuši cukuru" un "burkānu" kā saldumu vairs nevēlās!
2. Salīdzinot darba devēja attieksmi pret darbiniekiem-viennozīmīgi jāsip prom otrpus dīķa. Šeit LV darba devējs, vairums gadijumos, pret savu darbinieku izturās kā pret kalpu.
3. Uzsākt savu arodu LV, 100% LEGĀLI, ir neiespējami.
P.s.
Priecājieties, ka vairums ir izbraukuši un nesēž uz jūsu, kā nodokļu maksātāju, kakla.
23.janvāris 2019, 13:24 | links
 
Intervija vispār ir briesmīgs formāts. Tā beigi beigās ir nevis sava informācija, bet žurnālista improvozācija par to, kāds tu esi. Paliek nepateikts tas, kas svarīgs pašam, bet pateikts tiek tas, kas šķitis svarīgs žurnālistam. 2x dzīvē esmu intervēts, vairs nekad neparko nepiekristu! Vienīgais dīls varētu būts tāds, ka es nointervēju pats sevi, pats uzdodu sev jautājumus, pats atbildu. Žurnālistam haļava, bet es būtu pateicis sev svarīgo.
23.janvāris 2019, 13:22 | links
 
Tas intervijas garums tiešām ir viena vella lieta. Ja ar intervējamo runā 1,5 stundas, tad rakstā (tas gan atkarīgs no izdevuma, lielās intervijas apjomi drusciņ atšķiras) var ielikt labi ja trešdaļu. Ja sarunas ilgums ir divas stundas, teksta atšifrēšanai un uzrakstīšanai vidēji nepieciešamas kādas 5-7 stundas (bez garām pauzēm). Un tad, protams, īsināšana. Iemācīties gatavot un pēc tam rakstīt (tā lai pašam nebūtu jāpāršancējas līdz baltajiem kāmīšiem) lielās intervijas, ir pasākums, kuram vajadzīga ilggadēja pieredze un saprašana. Mans rekords (toreizējais mans redaktors Aivars Pastalnieks (tagad vada "KLUBU") teica, ka kaut ko tādu dzīvē nav redzējis) ir pusotra stunda. Bet tas bija, diktofonu ieslēdzot tikai reizes piecas, lai precizētu dažas sarunas vietas. Saruna ar Ilgu Kreitusi uzreiz pēc 11. septembra. Rakstīju pēc piezīmēm uz lapiņas ar roku un atmiņas, sroki dega, bija avīža jālaiž uz tipeni. Toreiz pēc tā lielā BUMS visi Airopas politologi (arī latviskie) bija devušies uz starptautisko politologu konferenci Edinburgā (jau iepriekš plānots pasākums), te uz vietas nebija neviena, tikai madam Grava - Gore - Kreituse, un tā pati apslimusi, šķaudīja un klepoja kā veca bizamžurka.
23.janvāris 2019, 13:07 | links
 
andreiko [23.01.19]: Velna dakteri (Doctor 666), ar tevi laba intervija jaunākajā žurčika numurā! :)
Paldies:) daudz vēl stāstāmā bij, bet teica ka pirmajai reizei pietiks:)
23.janvāris 2019, 12:51 | links
 
Velna dakteri (Doctor 666), ar tevi laba intervija jaunākajā žurčika numurā! :)
23.janvāris 2019, 12:49 | links
 
Es pazīstu Mikijpeli un Donaldu Daku. :)

Shiirs, 23.janvāris 2019, 11:51

Pēc tāda arī izskaties, ka šos pazīt varētu
P.S DDDDDD:)))

Doctor666, 23.janvāris 2019, 12:29[/quote]

Ceturtdaļgadsimts žurnālistikā. Lembi pirmoreiz intervēju, kad strādāju Atmodā Atpūtai (tolaik viņam vēl nepiederēja 1/2 Ventspils). Abus esmu intervējis daudzkārt, ar Šķēli esmu braucis kopā uz robežu (vēl tikai Hānbergs un abas televīzijas), Šķēli intervēju dienu pirms tam, kad viņu pirmoreiz nopiļīja (vēl kā neatkarīgo) utt.
23.janvāris 2019, 12:46 | links
 
andreiko [9:55]: Redzi, lai kā mēs lamātu Šķēli vai Lembergu, nevaru iedomāties situāciju, kad kādam pie viņiem strādājošam cilvēkam netiktu samaksāts. Nu tāda situācija vienkārši nav iespējama. Absolūti neaizstāvu šos tipiņus (abus pazīstu itin labi), bet fakts, ka Ventspils vidējā pensija ir par 1/4 vai pat 1/3 augstāka nekā valsts vidējā (precīzi neatminos, bet nesen tāds fakts uzpeldēja), ir neapstrīdams. Kaimiņš ir vienkāršs muldoņa un tipisks uzmetējs, kādam gan jābūt būtu aurānam, lai tam mēslam ticētu.Es pazīstu Mikijpeli un Donaldu Daku. :)

Shiirs, 23.janvāris 2019, 11:51


Pēc tāda arī izskaties, ka šos pazīt varētu
P.S DDDDDD:)))
23.janvāris 2019, 12:29 | links
 
andreiko [23.01.19]: Redzi, lai kā mēs lamātu Šķēli vai Lembergu, nevaru iedomāties situāciju, kad kādam pie viņiem strādājošam cilvēkam netiktu samaksāts. Nu tāda situācija vienkārši nav iespējama. Absolūti neaizstāvu šos tipiņus (abus pazīstu itin labi), bet fakts, ka Ventspils vidējā pensija ir par 1/4 vai pat 1/3 augstāka nekā valsts vidējā (precīzi neatminos, bet nesen tāds fakts uzpeldēja), ir neapstrīdams. Kaimiņš ir vienkāršs muldoņa un tipisks uzmetējs, kādam gan jābūt būtu aurānam, lai tam mēslam ticētu.
Es pazīstu Mikijpeli un Donaldu Daku. :)
23.janvāris 2019, 11:51 | links
 
https://youtu.be/XUHxy7WXzcE

plesigais, 23.janvāris 2019, 10:47
ka tev viedoklis par eiro???Man sakrīt ar viņa viedokli
23.janvāris 2019, 11:42 | links
 
izvairities no piespiedu klau6u nemaksa6anas ir viens, BET nesamaksat darba nemejam par paveikto ir absoluti kaut kas cits un nepienemams!
KPV pec 4 gadiem vares dro6i sukat ledu. diemzel, izradijas tadi pa6i zaglji kaa visas iepriek6ejas sedo6as pie siles cukas. 6aja bananija nekas nemainisies uz labo pusi parastam darba nemejam.
23.janvāris 2019, 11:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager