Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...

Tā kā te daudzi ar intelektu neizceļas, tad šāds labs un saprotams salīdzinājums. :)
12.decembris 2018, 18:47 | links
 
Pūtiet pamparas, Kariņš piekritis! Ja būs šī tipiņa valdība, jokainu atgadījumu netrūks.
12.decembris 2018, 18:44 | links
 
Cilvēku sabiedrībā, kā esot jau sen noskaidrots, sociopātu ir aptuveni 4%.
Latvijas Saeimas deputātu sastāvā - arī esot noskaidrots, un muldens man neļaus samelot. tādu esot tuvu 40 procentiem. Dorbāns - sevišķi izcils!
Par ko tad te debatēt un vēl jo vairāk - brīnīties.
12.decembris 2018, 18:42 | links
 
Par Šrēderu. Tiešām neesmu pētījis, vai Šrēders savas valdīšanas laikos pieņēma kādus izdevīgus lēmumus Gazpromam (lai gan Vāczeme jau lielā mērā sēž uz Gazproma adatas). Amatu šajā krievu - vāciešu projektā pieņēma tāpēc (manas domas), ka amats spožs, nauda liela, īpaši jāpārstrādājas nav un mušas arī nekož. Un tāpēc, ka negribēja vienkārši sēdēt mājās un lasīt avīzi, lūrēt teļļuku un ar avīzi klapēt tās pašas mušas. Savukārt tam gāzes prodžektam vadībā dabūt tāda kaluma veci kā Šrēders ir ne tikai prestiži, bet arī ļoti izdevīgi. Jebkurā Eiropas valsts vai privātajā institūcijā viņu uzņem, zemu paklanoties, un arī politiskie sakari (ja nepieciešams lēmums) viņam ir pašā augstākajā līmenī. Tāpēc par pliku korupciju es to nesauktu.
12.decembris 2018, 18:40 | links
 
kaputaarps [12.12.18]: man neauztrauuc ko privatizēja mākoņtēvs,kādam tas tāpat tiktu,man vairāk besī ka viņiem ar to ir pa maz un lien valdībā lai izdomātu visādus OIK un digitālās tv,forši ka tu pats vari izdomāt veidu kā katru mēnesi legāli dabūt no katra iedzīvotāja kādu eiro par neko un nemaksāt nevaram jo izvēles nav.
Man interesē kāds uzdevums bij aldēnam,sev izdomāt kādu shēmu jeb kādu piesegt,jo nu tik izmisīgi gribēja būt premjers

uldens2, 12.decembris 2018, 16:48

sūdīgs tas zaldāts, kurš negrib būt par ģenerāli...
Tad jau lielākā daļa tādi ir, jo negribēja būt saimnieki paši savā zemē, bet turpināt Briseles kungiem rokas bučot!
:DDDD
12.decembris 2018, 18:38 | links
 
man neauztrauuc ko privatizēja mākoņtēvs,kādam tas tāpat tiktu,man vairāk besī ka viņiem ar to ir pa maz un lien valdībā lai izdomātu visādus OIK un digitālās tv,forši ka tu pats vari izdomāt veidu kā katru mēnesi legāli dabūt no katra iedzīvotāja kādu eiro par neko un nemaksāt nevaram jo izvēles nav.
Man interesē kāds uzdevums bij aldēnam,sev izdomāt kādu shēmu jeb kādu piesegt,jo nu tik izmisīgi gribēja būt premjers

uldens2, 12.decembris 2018, 16:48


sūdīgs tas zaldāts, kurš negrib būt par ģenerāli...
12.decembris 2018, 18:31 | links
 
Nevajag neko pierādīt. Muļķi ātrāk vai lēnāk noķers. Gudrs ja gribēs tāpat Tevi aptīs ap pirkstu tā, ka istaba būs piepirsta, bet visi jautājoši skatīsies uz Tevi.
12.decembris 2018, 17:26 | links
 
Vai neizmisīgi var gribēt kļūt par premjeru? Pizģec - neizsamisis - neder. Ļoti izsamisis - arī neder. Kas tad der? Vidēji izmisis? :)))

Es gribētu par kļūt par premjeru, jo dabūtu valsts noslēpumu par nākotnes enerģētikas un būvniecības stratēģijām. Pēc tam es varētu pēc sirds patikas izvēlēties - shēmot vai neshēmot vai iet strādāt kā Šrēders Gazpromā. Kad Šrēders vēl bija kanclers - nebij ne vainas, vane? Jebšu cūka - kā tā varēja izrīkoties - sākumā vadīt valsti un tad iet pie Krieviem strādāt.

abrakadabra, 12.decembris 2018, 17:03
gadījums ar šrēderu jau ari ir visstiešākā korupcija,par politiskiem lēmumiem atmaksā ar siltu vietu kur nekas nav jādara un alga milzīga,kā tāda veida korupciju pierādīt nezinu,un vai ir precedenti pasaulē kur par līdzīgiem darījumiem kāds tiek sodīts??
12.decembris 2018, 17:17 | links
 
Laikam pirmo reizi piekrītu Andreiko. :)
12.decembris 2018, 17:05 | links
 
Vai neizmisīgi var gribēt kļūt par premjeru? Pizģec - neizsamisis - neder. Ļoti izsamisis - arī neder. Kas tad der? Vidēji izmisis? :)))

Es gribētu par kļūt par premjeru, jo dabūtu valsts noslēpumu par nākotnes enerģētikas un būvniecības stratēģijām. Pēc tam es varētu pēc sirds patikas izvēlēties - shēmot vai neshēmot vai iet strādāt kā Šrēders Gazpromā. Kad Šrēders vēl bija kanclers - nebij ne vainas, vane? Jebšu cūka - kā tā varēja izrīkoties - sākumā vadīt valsti un tad iet pie Krieviem strādāt.
12.decembris 2018, 17:03 | links
 
Domāju, ka Bogzems vienkārši pats gribēja. Nu elementārā varaskāre. Latvijā jau diez ko augstāk (par MP) uzrāpties nevar, jo tad tu esi šajā zemē cilēks namer viens. Koroče - širmis.
12.decembris 2018, 16:52 | links
 
man neauztrauuc ko privatizēja mākoņtēvs,kādam tas tāpat tiktu,man vairāk besī ka viņiem ar to ir pa maz un lien valdībā lai izdomātu visādus OIK un digitālās tv,forši ka tu pats vari izdomāt veidu kā katru mēnesi legāli dabūt no katra iedzīvotāja kādu eiro par neko un nemaksāt nevaram jo izvēles nav.
Man interesē kāds uzdevums bij aldēnam,sev izdomāt kādu shēmu jeb kādu piesegt,jo nu tik izmisīgi gribēja būt premjers
12.decembris 2018, 16:48 | links
 
Es te aizdomājos... Varbūt tomēr klusībā neķītri bija jācer, ka Gobzems kļūs par premjeru un, ka ir nevis zem Šlesera, bet, ka vēlās kļūt par tādu pašu kā Šlesers. Nu, vai Bordāns - pie kājas!

Tādejādi uzrastos vēl viena "haizivs" un pēc enerģijas nezūdamības likuma un resursu ierobežotības teorijas - pirmkārt, pārējām haizivīm būtu mazāk ko ēst un varbūt pat pārējās normāli dabūtu bietē. Mūs - mazās veiklās zivis pakaries bet tāpat nenoķersi.

Tiešām nesaprotu, ko var piepisties ikvienam kandidātam - ja valstis un valdības var vadīt Šleseri, Trampi, Slakteri, Emši, Šrēderi, Kalvīši, Bērziņi, Vājoņi - nu ar ko tādi Bordāni, Gobzemi, Pabriki ir sliktāki, koa?

Tobiš, es īsti neticu, ka ir kāds milimetrs Latvijas ko "astoņkājis" nav sadalījis. Līdz ar to - ko mainītu "deviņkājis"? Vai ja pāris kājas uz brīdi sapiņķerētos? :)
12.decembris 2018, 16:12 | links
 
Dakterp, Šķēļu Andrievs savus kapitālus sāka veidot, tad, kad bija vēl lauksaimniecības ministra Ģēģera vietnieks. Viņam bija ļoti labi gali Privatizācijas aģentūrā (tieši Šķēle, nevis Naglis PA pirmsākumos tika plānots par aģentūras priekšnieku). Protams, ka ministra vietniekam bija labi sakari (liekas Ruseļa Zemes bankā) finansu aprindās, aizņēmumu privatizācijai dabūja bez pūlēm. Starp citu, kad pētīju (bija pat Saeimas izmeklēšanas komisija) lietu par G-24 10 miljonu USD aizdevumu pārdesmit lauksaimniecības uzņēmumiem, tad nonācu pie pārsteidzoša secinājuma. Vienīgie, kas G-24 kredītu neizplakarēja, bet lietderīgi izmantoja attīstībā un ražošanā, bija tieši Ave Lat uzņēmjumi - Baltmaiznieks un kas tur vēl. Gandrīz visi pārējie to naudu (baisas summas toreiz) vienkārši nolaida renstelē. Šķēle toreiz tiešām bija bezpartejisks, kaut ko jau augšām varbūt atmeta, visticamāk, ka Ģēģerim un kādam no FM.
12.decembris 2018, 16:02 | links
 
Urmass, soreIz ne KNABS nemas, bet gan Poli! Musejie ir spiesti knabt kadam.
12.decembris 2018, 15:14 | links
 
Ap RS ik pa laikam knābis rosās. Viss bez izmaiņām. Domāju šoreiz ari nekas nemainīsies.
12.decembris 2018, 15:06 | links
 
22:40šķēle??Ar savu digitālās tv afēru??

uldens2, 11.decembris 2018, 23:09



Uldeen, es domāju par laiku, kad Šķēle bija bezpartejisks un pirmoreiz kļuva par premjeru.
Negrasos te kādam būt par advokātu (Šķēlem grēku kā suņam blusu), bet digitālais pasākums (turklāt to mēģināja veikt tad, kad Šķēle bija prom no politikas) bija ne īpaši veiksmīgs biznesa projekts, kurā neviens netika apčakarēts. Turklāt kas tad tagad realizētajā lattelecom digitālajā variantā ir noticis savādāk - dekoderi par velti, uz kuriem neviens ne kapeiku nav nopelnījis (tie lattelecom dekoderi baisie mēsli, es muterei jau trīs gabalus esmu nomainījis)?

andreiko, 12.decembris 2018, 06:44[/quote
Andreiko, Tu pats tici tam ko uzrakstīji par bezpartejiskumu???!!!
To var stāstīt kādam lauku opim, ka toreiz prezidents apskatījās Lursoftā un OPPĀ, re ku reāls premjera kandidāts. Pārdodot puķes 80tajos, spēja nopelnīt Laimas un Staburadzes prihvatizācijai utt....
Arī Andris, jau tad vistiešāk bija saistīts ar valdošo eliti.
Nav mums kopš neatkarības atjaunošanas bezpartejisks "lielais" ierēdnis bijis.
12.decembris 2018, 15:05 | links
 
Diferencētajam nodoklim ar loģiku arī nevajag būt sakara. Tas vienkārši ir viens no instrumentiem, kuru var izmantot un var arī neizmantot. Parasti cieši saistīts ar iedzīvotāju attīstības līmeni. Augsti attīstītā sabiedrībā nav lielu problēmu pieņemt sevi sāpinošus lēmumus - ķert mazāk zivis, nebraukt kāpās, nekāpt uz ledus, apmaksāt citu cilvēku veselības aprūpi un pensijas utt. Es, piemēram, esmu gatavs apmaksāt savas mājas nabadzīgo iedzīvotāju trepju telpas remonta daļu kopējā labuma vārdā - nevar tikai saprast kā to juridiski lai nokārto, nolādēts. :)
12.decembris 2018, 15:00 | links
 
Apskaties savu CV un viņa. Kurš te kuram ir sulainis? :)
12.decembris 2018, 14:45 | links
 
Dīvainas ajtivitātes saistībā ar RS mafiju. Laikam vecie pirdieni grib paradīt, ka uzcītīgi cīnās ar korupciju...
12.decembris 2018, 14:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager