Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Un nebūt nav tā, ka, baznīca un zinātne stāv viena otrai pretī!
Tie ir 50 gadus veci komunistu propagandas meli!!

Prof. Jānis Stradiņš (zinātnieks!) saka:
"Lielos vilcienos Baznīca un zinātne šodien ir sabiedrotās – cilvēkam, tautai, cilvēcei būtisku problēmu risinājumos, pozitīvos risinājumos tām būtu jāuztur savstarpējs dialogs. Nemitīgi. Konstruktīvi. Saskares punktus meklējot. Laicīgo un mūžīgo vienojot."

https://www.vestnesis.lv/ta/id/89448
27.augusts 2018, 17:19 | links
 
Nja.
Ir ticīgie un ir ateisti, kas pa lielam brīvā valstī ir normāli - viedokļu dažādība... un ir fanātiķi ticīgie, kuriem par visām varītēm vajag pierāsdīt, ka Kristum bija tieši 5 brūces un karojošie ateisti, kas ar putām uz lūpām kliedz DIEVA NAV!! (un slepus uz augšu skatās) :))

Fanātiskie karotāji par vai pret ir nestabili cilvēki ar garīgu tukšumu, kuru mēģina piepildīt un tāpēc nemitīgi (!) cenšas kaut ko pierādīt/noliegt... :)

Tieši tas pats attiecas uz alkoholismu, vegānismu, genderismu, homoseksuālismu un citiem -ismiem... normālam cilvēkam ikdienā visi šie -ismi pie vienas vietas, bet tak uzrodās ļautiņi, kam tas ir ļoti sāpīgi :)
27.augusts 2018, 17:04 | links
 
Ar jau redzēts,bet dotā brīdī ,tieši par tēmu...:)

https://www.youtube.com/watch?v=tphqsn0VmUg
27.augusts 2018, 17:03 | links
 
janci kaut vienu pierādijumu,dieva esamībai,no tiem daudzajiem:DDD

uldens2, 27.augusts 2018, 16:59

Neredzu vajadzības kādam pierādīt to, ko esmu pats piedzīvojis.
Kā jau rakstīju, neesmu jūsu pulciņā - tātad mani arī nevajadzīgi neregulēsiet.
27.augusts 2018, 17:03 | links
 
janci kaut vienu pierādijumu,dieva esamībai,no tiem daudzajiem:DDD
27.augusts 2018, 16:59 | links
 
Lielākā daļa cilvēku,visu uztver burtiski un dzīvo materiālajā pasaulē.
Uldēn,vai kāds ir pierādījis,ka Dieva nav?Tieši tā pat ,ka ir. Tā tad arī ateists ir ticīgs!
Manuprāt,tas vīriņš ar sirmo bārdu,ir katrā no mums.

BrunoL, 27.augusts 2018, 15:30

Pat to, vai Dievs ir, vai nav - debašu nevar būt, pārāk daudz ir pierādījumi viņa esamībai. Tas, ka viņu nav redzējuši, vismaz mūsu paaudze, nav apliecinājums tam, ka viņa nav.
Tikpat labi, vēl piecdesmitajos gados, varēja teikt, ka ap Zemi, izplatījumā nekā nav - taču pietika tikai izgudrot mobilo telefonu un izrādās, ka izplatījums ir pilns ar agrāk nezināmo, bet arī šodien, ar acīm neredzamo enerģiju.
Kas ir Dievs? Iespējams, ka tas ir tāds Visuma enerģijas veids par kuru šodien cilvēce vēl pilnīgi neko nezin, bet kuru pagaidām identificē tā, ka nu to saprot.
Tas, ka neesmu kaut ko redzējis, vai neviens nav redzējis, šajā Visuma enerģijas aspektā, kā pierādījums nav pat apspriešanas vērts. Vēlēšanās to apspriest tikai apliecina spriedēju zināšanu niecīgo līmeni.
27.augusts 2018, 16:48 | links
 
Ak dies, bruno, labāk būtu klusējis... Vai kāds ir pierādījis, ka nav lidojošā makaronu mobstra? Nav! Tātad viņš pastāv! Loģiski! Vieds padzīvojuša vīra spriedums!

raihs, 27.augusts 2018, 16:29


Ne tikai, rindā ir visi pasaku un mītu tēli kurus cilvēce ir safantazējusi savā pastāvēšanas laikā ;) Pieauguša cilvēka ticība dievam ir tikpat "loģiska" kā ticība fejām, īkstītēm, guliveriem, čupakabrām un citplanētiešiem kuri zog cilvēkus lai tiem ievietotu raidītājus :) Un pietiek vienreiz jāt to zirdziņu ka tie kas netic dieviem ir kaut kādi atejisti un arī ticīgie. Bulšits totāls! Neesmu nekāds ateists, nepielūdzu atejas un vispār nekam neticu. Es vienkārši pieņemu zinātnisko pasaules uzbūves modeli, jo tam ir visvairāk reālu pierādījumu. Un zinātnes pasaulē nav akmenī kaltu dogmu kuras nedrīkst neviens apstrīdēt, jo citādi tā esot zaimošana kā dievticīgajiem. Zinātne nepārtraukti attīstās, tā nestāv uz vietas. Zinātne ir nepārtraukta zināšanu uzkrāšana. Pateicoties zināšanu apmaiņai un jaunatklājumiem arī tiek veidotas jaunas teorijas kuras bieži vien apgāž vecās kļūdainās. Un zinātnes pasaulē neko nevar izzīst no pirksta kā dievticīgie, bet ir JĀPIERĀDA. Ja ne taustāmi, tad vismaz ar matematiskām formulām. Jā zinātne nav ideāla, bet tā vismaz attīstās un nestagnē tumšo viduslaiku līmenī kā baznīca.
27.augusts 2018, 16:48 | links
 
 
BrunoL [27.08.18]: Lielākā daļa cilvēku,visu uztver burtiski un dzīvo materiālajā pasaulē.
Uldēn,vai kāds ir pierādījis,ka Dieva nav?Tieši tā pat ,ka ir. Tā tad arī ateists ir ticīgs!
Manuprāt,tas vīriņš ar sirmo bārdu,ir katrā no mums.
Ak dies, bruno, labāk būtu klusējis... Vai kāds ir pierādījis, ka nav lidojošā makaronu mobstra? Nav! Tātad viņš pastāv! Loģiski! Vieds padzīvojuša vīra spriedums!
27.augusts 2018, 16:29 | links
 
Lielākā daļa cilvēku,visu uztver burtiski un dzīvo materiālajā pasaulē.
Uldēn,vai kāds ir pierādījis,ka Dieva nav?Tieši tā pat ,ka ir. Tā tad arī ateists ir ticīgs!
Manuprāt,tas vīriņš ar sirmo bārdu,ir katrā no mums.
27.augusts 2018, 15:30 | links
 
raihs [27.08.18]: luter, telefona tastatūras programma automātiski teikumu sāk ar lielo burtu. Atvainojos, nākotnē būšu uzmanīgāks :DDD
Dzīvē pats savām rokām esmu uztaisījis ap pustūkstoti rotu modeļus, pārstādājis vairākus simtus kilogramus sudraba. Man pietiek, lai tagad darbojas citi. Bet tu galvenais neatslābsti, kontrolē un uzpasē! Pieļauju, ka rīsu skaitīšana ir garlaicīgāka par rotu veidošanu.
Pat telefons gudrāks par tevi!
:DDDD
27.augusts 2018, 15:20 | links
 
Gan jau ka redzēts, bet labākais, kas redzēts par reliģijas tēmu
https://youtu.be/HzT_-N13d0Y
27.augusts 2018, 14:35 | links
 
Bet Tu tici ka putiks ir slikts cilveks , slepkava . . . !

Tatad ari uzticies visam ko raksta !

Tad ar ko Tu atšķiries no tiem kas tic ka kristu piesita krusta ?
27.augusts 2018, 14:08 | links
 
vispār brunol,evolūciju var ari šodien novērot,ātra evolūcija notiek baktērijām.Ja to visu pareizina miljardos gadu tad kas zin kas tur sanāk,bet nu var jau ticēt pasakai ja negribas izglītoties un izprast kaut ko vairāk
27.augusts 2018, 13:51 | links
 
brunol,baigi ērti dieva noliegšanu nosaukt par ticēšanu.Ticiba ir ka tu tici kaut kam nereālam,bet zināšana ka nav dieva nav ticiba bet gan secinājums no izrietošajiem pierādijumiem un pieredzes
27.augusts 2018, 13:45 | links
 
Apsmejat Krumujanci,bet tādi paši ticīgie.Ateisti-noliedzat Dieva esamību.Tā tad ar pretēju ticību!
Esam tik dažādi un katram vieta zem Saules.
Par Bībeli.Vajadzētu palasīt,bet tā pat kā visiem pārējiem,nav sanācis.Vēl lieta tāda,ka šī senā vēstījuma tulkojumu tulkojumi ir tāli no orģināla.
Par sevi varu teikt,ka mana baznīca ir jūras un ezeru plašumi,upju un strautu straujteces,un mežu šalkas.
Bet,kur,kā un no kurienes mēs-homo sapiens?
Neticu un nespēju ticēt Darvina evolūcijas teorijai.
27.augusts 2018, 13:38 | links
 
raihs [11:03]: Luter, man protams patīkami, ka uzskati mani par miljonāru:) Bet tā kā tu rūpīgi seko manam rūpalam, tad noteikti esi pamanījis, ka tur ielikts ļoti, ļoti daudz darba. Vai tas saistīts ar prātu, tas ir ļoti filozofisks jautājums:)Ar LIELO burtu esi iemācijies rakstīt personvārdu! :)
Bet par to biznesu pēc būtības, pats tak raksti ka neko nedari un nezini jo visu darbu darot ,, juvilieri,, arī to kas ar darbinieku aplokšņu algām Sudraba namā, tu turtikai tāds nezinītis esot!
;)
Tad nu jādomā kā tur tev ar to prātu .

Tims71, 27.augusts 2018, 12:33


luter, nesapriecājies par ātru, iespējams Raihs rakstīja no telefona, kur automātiski teikuma sākumā ieliekas lielais burts vai arī, tev paveicās, ka viņš sāka teikumu ar tavu uzvārdu un automātiski ielika lielo burtu :):):)
27.augusts 2018, 12:58 | links
 
luter, telefona tastatūras programma automātiski teikumu sāk ar lielo burtu. Atvainojos, nākotnē būšu uzmanīgāks :DDD
Dzīvē pats savām rokām esmu uztaisījis ap pustūkstoti rotu modeļus, pārstādājis vairākus simtus kilogramus sudraba. Man pietiek, lai tagad darbojas citi. Bet tu galvenais neatslābsti, kontrolē un uzpasē! Pieļauju, ka rīsu skaitīšana ir garlaicīgāka par rotu veidošanu.
27.augusts 2018, 12:55 | links
 
raihs [27.08.18]: Luter, man protams patīkami, ka uzskati mani par miljonāru:) Bet tā kā tu rūpīgi seko manam rūpalam, tad noteikti esi pamanījis, ka tur ielikts ļoti, ļoti daudz darba. Vai tas saistīts ar prātu, tas ir ļoti filozofisks jautājums:)
Ar LIELO burtu esi iemācijies rakstīt personvārdu! :)
Bet par to biznesu pēc būtības, pats tak raksti ka neko nedari un nezini jo visu darbu darot ,, juvilieri,, arī to kas ar darbinieku aplokšņu algām Sudraba namā, tu turtikai tāds nezinītis esot!
;)
Tad nu jādomā kā tur tev ar to prātu .
27.augusts 2018, 12:33 | links
 
reliģija visienesīgakais bizness,ar viss nozobētakajiem klientiem:DDDPierādijums ka lielākā daļa ļaužu ir bez savas galvas uz pleciem
27.augusts 2018, 12:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager