Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Palasi Bībeli un sapratīsi. Tur stāv rakstīts, ka Dieva sodu par vecāku grēkiem saņem līdz septītajam augumam. Visticamāk tas ir tas izskaidrojums.<

krumujancis, 27.augusts 2018, 11:04

lūk ideāla atmazka lai attisnotu dievu,jo nevar neviens parbaudīt vai kāds ir grēkojis pirms septiņām paaudzēm.
Ja jau dievs ir visvarens tad kapēc viņš uzreiz nesodija grēkotāju???
27.augusts 2018, 12:23 | links
 
Un cik reliģioza(tb atpalikusi) ir Latvija, ja pat tādi gaiši prāti kā daddy tic baltajam bāŗdainajam?


raihs, 27.augusts 2018, 10:21
Daudzi var ticēt, un var arī neticēt Dievam, taču tad, ja ar pašu atgadās lietas, kad vienkārši neticami tiec izglābts no drošas nāves un vairākkārt, tad nu šī pārliecība neglābjami mainās. To es no savas biogrāfijas.
Tāpēc pievienojos uzskatam: Vari Dievam ticēt vai nē, taču nekad nezaimo Dievu. Šī zaimošana nekad ne pie kā laba nenovedīs, tas nu gan būtu jāpatur prātā.

krumujancis, 27.augusts 2018, 10:40

nevar zaimot to kā nav
27.augusts 2018, 12:20 | links
 
Janci
Tu esi pat vairāk apmāts, nekā mana sievasmāte... Tu ar noteikti svētdienās pa tām ticīgo sektām vazājies.

raihs, 27.augusts 2018, 11:26

Nekad nerunā, bet vislabāk, neraksti to, ko tu nezini. Kā Bībelē ir teikts: Pēc muldēšanas nāk miršana, tā ka nevajag...
27.augusts 2018, 11:28 | links
 
Janci
Tu esi pat vairāk apmāts, nekā mana sievasmāte... Tu ar noteikti svētdienās pa tām ticīgo sektām vazājies.
27.augusts 2018, 11:26 | links
 
krumujancis [10m]: Palasi Bībeli un sapratīsi. Tur stāv rakstīts, ka Dieva sodu par vecāku grēkiem saņem līdz septītajam augumam.... Bet dievs mūs visus mīl.... :) Tad jau Mensonu ģimenīte man sāk šķist kā rāmi pacifisti :)

raihs, 27.augusts 2018, 11:13

Nevaru apspriest lietas par kurām maz zinu. Dieva prāts ir neizdibināms, viņa pieņemtie lēmumi nav apspriežami.
27.augusts 2018, 11:22 | links
 
Kā teica Žaks Fresko, jau pats kristiešu rituāls ar krucifisku ir gauži absurds. Iedomajieties, ka jūsu mīļo elku, skolotāju kads soda ar nāvi pakarot. Un turpmāk viņa skolnieki staigā apkārt kaklā karinot sava skolotāja lellīti pakārtu auklas cilpā. Idiotiski ne? Bet ne vairāk kā tie entie krustiņi ar piesistajiem jēzuliņiem. Tas jau vien pierāda cik ticīgie ir nozombējami un vadāmi, tie gatavi atdarināt jebkuru novecojošu, neloģisku un tumsonīgu rituālu, skandināt kā mantras visādas muļķības no vecām pasaku grāmatām, kuras sarakstījuši vēl lielāki tumsoņi pirms tūkstoš gadiem.
27.augusts 2018, 11:21 | links
 
krumujancis [27.08.18]: Palasi Bībeli un sapratīsi. Tur stāv rakstīts, ka Dieva sodu par vecāku grēkiem saņem līdz septītajam augumam.
... Bet dievs mūs visus mīl.... :) Tad jau Mensonu ģimenīte man sāk šķist kā rāmi pacifisti :)
27.augusts 2018, 11:13 | links
 
Tumsoņas tipiskā atnilde - palasi pasaku grāmatu, tobiš bībeli :) jo savas prāta spējas tas jau sen noziedojis vājprātīgajam un asinskārajam žīdu dievelim.

Karlis_K, 27.augusts 2018, 11:08

Ja citas loģiskas atbildes nav, tad sākas zākāšanās.
Nu nevajag pazemot sevi, kungs,nevajag. Ja nu nav ko teikt - tad paklusē, bet nedemonstrē savas tievās prāta spējas publiski.
27.augusts 2018, 11:11 | links
 
Tumsoņas tipiskā atnilde - palasi pasaku grāmatu, tobiš bībeli :) jo savas prāta spējas tas jau sen noziedojis vājprātīgajam un asinskārajam žīdu dievelim.
27.augusts 2018, 11:08 | links
 
Tā jau ir, vairums ticīgo galīgi nedraudzējas ar galvu un tiem trūkst elementārākās loģiskās, kritiskās domāšanas.
Lūk tie retie gadījumi "kad vienkārši neticami tiec izglābts no drošas nāves" šiem apriori nozīmē neapstrīdamu baltā tētuka, kurš norūpējies seko savu avju veselībai, ekssistenci :) Bet tie ikdienas neskaitāmie, nežēlīgie, bezkaislīgie, pilnīgi absurdie nāves gadījumi, īpaši kad masveidā bojā iet daudz bērni, ne pie kā nevainīgi un vēl nesagrēkojuši mazie cilvēciņi, lūk tad ticīgie vienkārsi parausta plecus- tāda tā mūsu žēlsirdīgā dieveļa, kurs mani, grēkotāju, izglāba no drošas nāves, griba. Tobiš totālākais neloģisms :) izrādās dieviņš tiem ir vājprātīgs psihopāts, bet kuru jāpielūdz.

Karlis_K, 27.augusts 2018, 11:00

Palasi Bībeli un sapratīsi. Tur stāv rakstīts, ka Dieva sodu par vecāku grēkiem saņem līdz septītajam augumam. Visticamāk tas ir tas izskaidrojums.
Lai lietas zinātu, kā vienmēr ir jāmācās, bet kuram tad ir laiks? Tukši kakāt gan...DDD
27.augusts 2018, 11:04 | links
 
Luter, man protams patīkami, ka uzskati mani par miljonāru:) Bet tā kā tu rūpīgi seko manam rūpalam, tad noteikti esi pamanījis, ka tur ielikts ļoti, ļoti daudz darba. Vai tas saistīts ar prātu, tas ir ļoti filozofisks jautājums:)
27.augusts 2018, 11:03 | links
 
Tā jau ir, vairums ticīgo galīgi nedraudzējas ar galvu un tiem trūkst elementārākās loģiskās, kritiskās domāšanas.
Lūk tie retie gadījumi "kad vienkārši neticami tiec izglābts no drošas nāves" šiem apriori nozīmē neapstrīdamu baltā tētuka, kurš norūpējies seko savu avju veselībai, ekssistenci :) Bet tie ikdienas neskaitāmie, nežēlīgie, bezkaislīgie, pilnīgi absurdie nāves gadījumi, īpaši kad masveidā bojā iet daudz bērni, ne pie kā nevainīgi un vēl nesagrēkojuši mazie cilvēciņi, lūk tad ticīgie vienkārsi parausta plecus- tāda tā mūsu žēlsirdīgā dieveļa, kurs mani, grēkotāju, izglāba no drošas nāves, griba. Tobiš totālākais neloģisms :) izrādās dieviņš tiem ir vājprātīgs psihopāts, bet kuru jāpielūdz.
27.augusts 2018, 11:00 | links
 
raihs [27.08.18]: Janci
Neizprotu, kā ar savu glupību esi pie bagātības ticis... Kaut gan naudas esamība neliecina par gudrību-pilna pasaule pilna ar miljonāriem, par kuru prāta spējām atliek vien pabrīnīties... It sevišķi postpadomju telpā, kur par bagātiem kļuva neba jau augsta prāta dēļ...
Labi par sevi pateici, paškritika apsveicama.
:DDD
27.augusts 2018, 10:59 | links
 
Janci
Neizprotu, kā ar savu glupību esi pie bagātības ticis... Kaut gan naudas esamība neliecina par gudrību-pilna pasaule pilna ar miljonāriem, par kuru prāta spējām atliek vien pabrīnīties... It sevišķi postpadomju telpā, kur par bagātiem kļuva neba jau augsta prāta dēļ...

raihs, 27.augusts 2018, 10:53

Paldies par augsto novērtējumu, nevajadzēja. Tieši tā arī esmu ticis tur, kur esmu, jo neesmu klausījis visādu viedo padomus, bet rīkojies tā, kā pats uzskatu par pareizu.
Paklausos šo vāvuļošanu , bet daru kā gribu.
27.augusts 2018, 10:57 | links
 
Janci
Neizprotu, kā ar savu glupību esi pie bagātības ticis... Kaut gan naudas esamība neliecina par gudrību-pilna pasaule pilna ar miljonāriem, par kuru prāta spējām atliek vien pabrīnīties... It sevišķi postpadomju telpā, kur par bagātiem kļuva neba jau augsta prāta dēļ...
27.augusts 2018, 10:53 | links
 
Daudzi var ticēt, un var arī neticēt Dievam, taču tad, ja ar pašu atgadās lietas, kad vienkārši neticami tiec izglābts no drošas nāves un vairākkārt, tad nu šī pārliecība neglābjami mainās. To es no savas biogrāfijas.
Tāpēc pievienojos uzskatam: Vari Dievam ticēt vai nē, taču nekad nezaimo Dievu. Šī zaimošana nekad ne pie kā laba nenovedīs, tas nu gan būtu jāpatur prātā.

krumujancis, 27.augusts 2018, 10:40

Perfekti raksturo ticīgo prāta tumsonību.

Juris_O, 27.augusts 2018, 10:46

Pareizi runā par savējā prāta spējām. Šajā saitā daudzi ir tajā pašā līmenī.
27.augusts 2018, 10:49 | links
 
Daudzi var ticēt, un var arī neticēt Dievam, taču tad, ja ar pašu atgadās lietas, kad vienkārši neticami tiec izglābts no drošas nāves un vairākkārt, tad nu šī pārliecība neglābjami mainās. To es no savas biogrāfijas.
Tāpēc pievienojos uzskatam: Vari Dievam ticēt vai nē, taču nekad nezaimo Dievu. Šī zaimošana nekad ne pie kā laba nenovedīs, tas nu gan būtu jāpatur prātā.

krumujancis, 27.augusts 2018, 10:40


Perfekti raksturo ticīgo prāta tumsonību.
27.augusts 2018, 10:46 | links
 
Un cik reliģioza(tb atpalikusi) ir Latvija, ja pat tādi gaiši prāti kā daddy tic baltajam bāŗdainajam?


raihs, 27.augusts 2018, 10:21

Daudzi var ticēt, un var arī neticēt Dievam, taču tad, ja ar pašu atgadās lietas, kad vienkārši neticami tiec izglābts no drošas nāves un vairākkārt, tad nu šī pārliecība neglābjami mainās. To es no savas biogrāfijas.
Tāpēc pievienojos uzskatam: Vari Dievam ticēt vai nē, taču nekad nezaimo Dievu. Šī zaimošana nekad ne pie kā laba nenovedīs, tas nu gan būtu jāpatur prātā.
27.augusts 2018, 10:40 | links
 
Un cik reliģioza(tb atpalikusi) ir Latvija, ja pat tādi gaiši prāti kā daddy tic baltajam bāŗdainajam?
27.augusts 2018, 10:21 | links
 
Tikmēr tepat blakus cilvēka viedoklis, kuram piekrītu.Tikai tādos jau neklausās, nav populistisku saukļu:
http://m.la.lv/karnite-politiku-galvenais-uzdevums-butu-netraucet-tiem-kas-balsta-musu-ekonomiku/
27.augusts 2018, 07:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager