Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
andreiko [17.08.18]: Meroni ir apzūdzēts par ieroču kontrabandu, dažreiz esot tirgojies ar meitiņām. NU protams, ka Latvijas prokuratūras un tiesas ieskatā - vislabākais Mazā lembja medus podu pārvaldnieks. Visiem šiem vaigi spīd, tikai aivariņš no lielajām akcijām jau atvadījies. Kam no tā speķītis? Pāris šķēlites Artusam par šovu, bet bablo ta vienalga citam. Piedevām darījums smalks - visi berķi, kokāļaiņi un skokā kecoešie savu piķi sadabūs. Tikai aivaram piere un maks putās.
Tā lūk, Kaputārp, un citi Kaimiņa fani. Protams, varat teikt, ka tā ir plika diršana un nelabvēļu safabricējumi, bet atliek tik paskatīt kā resnais kverplis sāk svīst, kad piemin Meroni.
Kaputārp, paskaties kaut kur arhīvā, kur Viņķele šim prasa kur svinējis Jāņus. Vai slaveno interviju ar Ltv žurnālistu.
Nu tur nekaadu melu detektoru nevajag...
17.augusts 2018, 07:48 | links
 
andreiko [Vakar]: Šoreiz laikam ir viskrasākā situācija pēc neatkarības atjaunošanas. Gribētos pasmīnēt - 13. Saeima. Bet jokot nemaz nav vēlēšanās un lustes. Normālam ļautiņam par ko balsot naf. Mierīgie taukainie zemnieki, pie varas šnites aizrijušies nacionāļi vai dīvainas sīkpartijas, kuru sarakstos vairāk grēku nekā Sodomā un Gomorā. Man gribētos viņiem visiem (kopumā) pateikt - ejiet jūs visi d.....
Nu, protams, ka džipos braucošo komjauniešu arodbiedrību vārdā neminu.Andreiko, tu šķiet zini drusku vairāk nekā ierindas pilsonis.
Kas ir Meroni?

apelsins, 16.augusts 2018, 22:29

Meroni ir apzūdzēts par ieroču kontrabandu, dažreiz esot tirgojies ar meitiņām. NU protams, ka Latvijas prokuratūras un tiesas ieskatā - vislabākais Mazā lembja medus podu pārvaldnieks. Visiem šiem vaigi spīd, tikai aivariņš no lielajām akcijām jau atvadījies. Kam no tā speķītis? Pāris šķēlites Artusam par šovu, bet bablo ta vienalga citam. Piedevām darījums smalks - visi berķi, kokāļaiņi un skokā kecoešie savu piķi sadabūs. Tikai aivaram piere un maks putās.
17.augusts 2018, 01:26 | links
 
i runāt normāli nevar
usis, 16.augusts 2018, 23:21


jā politikāņiem runa ir galvenais ierocis, ja nesanāk, tad nav ko līst. Vecene jau viņa kā knīpstanga, bet politikā nav viņai vietas. Jo ir pārāk principiāla, politika ir kompromisu un laipošanas spēle.
16.augusts 2018, 23:53 | links
 
Usi, ja par harismu :))
16.augusts 2018, 23:28 | links
 
es esmu Dzintars Āboliņš,un Āboliņš nav mans vārds :D
16.augusts 2018, 23:24 | links
 
raihs [16.08.18]: Strīķe ir mana sieva:)
da nu, šamai nekādas harismas, nesesksīga un i runāt normāli nevar, kas vienīgais šādā situācijā var iepriecināt.
;)
16.augusts 2018, 23:21 | links
 
Strīķe ir mana sieva:)

raihs, 16.augusts 2018, 23:14

Tev jau gribētos.... :)
16.augusts 2018, 23:17 | links
 
tad jau sanāk ka es bērnu 6 gados uztaisiju :D
16.augusts 2018, 23:14 | links
 
Strīķe ir mana sieva:)
16.augusts 2018, 23:14 | links
 
Nu i jociņi...
16.augusts 2018, 23:14 | links
 
Cojs
"es neesmu fans,un radinieks ne vienam no viņiem"...
"Raivis Dzintars ir mans dēls:)"
Nav nesmukumiņš???
16.augusts 2018, 23:13 | links
 
aaaaa,tagad sapratu.viņš jau kuro reizi to liek.palasat tak tās dienas visu saraksti,tas tak joks bij,vai ta smaidiņus neredzat,psc :D
16.augusts 2018, 23:13 | links
 
kaputaarps [41m]: Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"—"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" man šķiet mazākais no ļaunumiem

cojs, 16.augusts 2018, 19:03


Nacionāļi ir nākošie pēc saskaņas un zzs par kuriem noteikti nebalsošu!Tas ,,mazākais ļaunums,, ir TĀ sasmērējies!!!
Tomēr jautājums paliek atklāts-par ko?
P.S.Bij laiki kad biju Nacionāļu fans.

osis, 16.augusts 2018, 19:38


es neesmu fans,un radinieks ne vienam no viņiem.es neredzu nevienu partiju kas spētu realizēt man svarīgos punktus- 1.samazināt valsts ierēdņus vismaz uz pusi(liekēžus)2.darīt visu lai valstī strauji atīstītos ražošana.3.sakārtot tiesu sistēmu.bet Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"—"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" vismaz cīnās par lavisku Latviju

cojs, 16.augusts 2018, 19:54

http://www.copeslietas.lv/m/sarunas/topic/983/?sort=desc&;;p=1459#fpost376461Jāatzīst, labi pieķēri! :) Coj, nesmukumiņš sanāca, ne?

raihs, 16.augusts 2018, 22:41



kas pa nesmukumu sanāca?
16.augusts 2018, 23:10 | links
 
kaputaarps [16.08.18]: junior
es jau sen varu un māku uz lietām skatīties ar "vēsu prātu"
Tad vajadzetu saprast, kapec kaiminjs nedrikst filmet un bazties privatipasuma, tas pats ar ko kurs gulj, un ar ko makskere utt. Tas viss izklausas pec dzeltenas presses. Ir katram ierednim darba laiks utt.. Ludzu prasnajies cik gribi. Un arpus darba laika privatais laiks. Un no ta ipasuma ko mes redzejam cik ir nopelnits ar galvu un cik no zagtas naudas. To mes izmerit nevaram. Un nekad neizmerisim. Un pieradit to ar nevaram. Nav teikts ka ari tie 200mio nav zurnalistu izpusti. Es dokumentaciju neesmu redzejis. Tik cik zurnalugas minejusas. Un man nav vairs tas vecums, ja pa tv redzeju vai avize izlasiju ir taisniba vai patiesiba. Aizdomaties tikai prasu, nevis ka kaiminja autoritatei tikai bljaut lidzi nesaprotot par ko tiesi. Ja citads.. Tatad vainigs.. Sory., truli un neapgaismoti.
16.augusts 2018, 23:01 | links
 
junior
es jau sen varu un māku uz lietām skatīties ar "vēsu prātu"
16.augusts 2018, 22:50 | links
 
kaputaarps [16.08.18]: " TAS NAV ĒTISKI UN SMUKI"...tu pats palasi ar ko raksti?
Tas, ka, kā Tu saki- hute, valsti, tai skaitā Tevi, ir piesméjis visos iespējamos veidos, ir étiski un smuki?
Kaputarp, vai tev skiet taisnigi un pareizi piekopjot tadu pat metodi opozicija kaa pozicija, tu juti kadu atskiribu vai tomer vienadibas zime jaliek. Kad sapratisi, nebus tik berniski jaiekarst uz lietam.
16.augusts 2018, 22:47 | links
 
Tie kuri ir "sejas grāmatā", var ieiet un apskatīties, kuras partijas sarakstā, startēs daudziem zināmais Jānis Kļaviņš...
Vecie komuņagas atkal spiež uz sabiedrībā populāriem personāžiem
16.augusts 2018, 22:42 | links
 
kaputaarps [16.08.18]: Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"—"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" man šķiet mazākais no ļaunumiem

cojs, 16.augusts 2018, 19:03


Nacionāļi ir nākošie pēc saskaņas un zzs par kuriem noteikti nebalsošu!Tas ,,mazākais ļaunums,, ir TĀ sasmērējies!!!
Tomēr jautājums paliek atklāts-par ko?
P.S.Bij laiki kad biju Nacionāļu fans.

osis, 16.augusts 2018, 19:38


es neesmu fans,un radinieks ne vienam no viņiem.es neredzu nevienu partiju kas spētu realizēt man svarīgos punktus- 1.samazināt valsts ierēdņus vismaz uz pusi(liekēžus)2.darīt visu lai valstī strauji atīstītos ražošana.3.sakārtot tiesu sistēmu.bet Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"—"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" vismaz cīnās par lavisku Latviju

cojs, 16.augusts 2018, 19:54

http://www.copeslietas.lv/m/sarunas/topic/983/?sort=desc&;p=1459#fpost376461
Jāatzīst, labi pieķēri! :) Coj, nesmukumiņš sanāca, ne?
16.augusts 2018, 22:41 | links
 
andreiko [16.08.18]: Šoreiz laikam ir viskrasākā situācija pēc neatkarības atjaunošanas. Gribētos pasmīnēt - 13. Saeima. Bet jokot nemaz nav vēlēšanās un lustes. Normālam ļautiņam par ko balsot naf. Mierīgie taukainie zemnieki, pie varas šnites aizrijušies nacionāļi vai dīvainas sīkpartijas, kuru sarakstos vairāk grēku nekā Sodomā un Gomorā. Man gribētos viņiem visiem (kopumā) pateikt - ejiet jūs visi d.....
Nu, protams, ka džipos braucošo komjauniešu arodbiedrību vārdā neminu.
Andreiko, tu šķiet zini drusku vairāk nekā ierindas pilsonis.
Kas ir Meroni?
16.augusts 2018, 22:29 | links
 
Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"—"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" man šķiet mazākais no ļaunumiem

cojs, 16.augusts 2018, 19:03


Nacionāļi ir nākošie pēc saskaņas un zzs par kuriem noteikti nebalsošu!Tas ,,mazākais ļaunums,, ir TĀ sasmērējies!!!
Tomēr jautājums paliek atklāts-par ko?
P.S.Bij laiki kad biju Nacionāļu fans.

osis, 16.augusts 2018, 19:38


es neesmu fans,un radinieks ne vienam no viņiem.es neredzu nevienu partiju kas spētu realizēt man svarīgos punktus- 1.samazināt valsts ierēdņus vismaz uz pusi(liekēžus)2.darīt visu lai valstī strauji atīstītos ražošana.3.sakārtot tiesu sistēmu.bet Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"—"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" vismaz cīnās par lavisku Latviju

cojs, 16.augusts 2018, 19:54


http://www.copeslietas.lv/m/sarunas/topic/983/?sort=desc&p=1459#fpost376461
16.augusts 2018, 22:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager