Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Neatbildi neko,zinošāks izliksies...
29.aprīlis 2018, 16:59 | links
 
Rihujāni,NĪN tur tāpat aprēķina pēc kadastrālās vērtības,un tas ir 0,75%,tas ir divreiz zemāks,ja kas...
Par tiem stulbajiem jautājumiem, es vienkārši vedinu ļautiņus domāt,un ne tikai karogus vicināt....
29.aprīlis 2018, 16:57 | links
 
Tonis [29.04.18]: Usi,tava diršana ar jau sāk piegriezties.Atbildi reiz uz Zarāzija jautājumu,vai ir labāk kā gadu atpakaļ?
Ko nu neteiksi, bet kas man jāatbild?
29.aprīlis 2018, 16:57 | links
 
Usi,tava diršana ar jau sāk piegriezties.Atbildi reiz uz Zarāzija jautājumu,vai ir labāk kā gadu atpakaļ?
29.aprīlis 2018, 16:47 | links
 
Rihujāni,NĪN tur tāpat aprēķina pēc kadastrālās vērtības,un tas ir 0,75%,tas ir divreiz zemāks,ja kas...
Par tiem stulbajiem jautājumiem, es vienkārši vedinu ļautiņus domāt,un ne tikai karogus vicināt....
29.aprīlis 2018, 16:43 | links
 
Latvijas iekšzemes kopprodukts (IKP) šogad pirmajā ceturksnī salīdzinājumā ar 2017.gada attiecīgo periodu varētu būt audzis par 3,1-4,5% tā banku analītiķi-re kur vēl viens virsraksts delfos, no kā , lasot zemāk sastopamos makroekonomiskos secinājumus, varam spriest par sāls un sērkociņu iegādes akūtu nepieciešamību, jo pilnīgi noteikti arī šie blēži ir politiski angažēti, un līkdeguņu pavadā.
;)
29.aprīlis 2018, 16:29 | links
 
Tonis [29.04.18]: Kāds sakars ar kadastrālo vērtību?
Tur viņa ir stingri zemāka...
NĪN aprēķina pēc kadastra vērtības. Toni.
29.aprīlis 2018, 16:24 | links
 
Tonis [29.04.18]: Un vēl gribētos dzirdēt atbildi ,-kāpēc īpašniekam ,kas no valsts jau ir atpircis savu īpašumu,būtu jāmaksā tam pardevējam visu mūžu vēl kādu nodokli?Tad tu esi īpašnieks vai vergs?
Tu vari turpināt uzdot desmitiem tikpat stulbus jautājumus, kā piemēram, kādēļ man jāmaksā pvn par maizi, par kuru jau esmu samaksājis tirgotājam, cik viņš grib, kādēļ man jāmaksā UIN, kaut gan visus nodokļus esmu jau vienreiz samaksājis, kādēļ man jāmaksā transporta nodoklis, ja tas aiziet valsts kasē, un n-tie desmitiem citus līdzīgus jautājumus. Anarhists atradies:)
29.aprīlis 2018, 16:19 | links
 
Kāds sakars ar kadastrālo vērtību?
Tur viņa ir stingri zemāka...
29.aprīlis 2018, 16:04 | links
 
Un vēl gribētos dzirdēt atbildi ,-kāpēc īpašniekam ,kas no valsts jau ir atpircis savu īpašumu,būtu jāmaksā tam pardevējam visu mūžu vēl kādu nodokli?Tad tu esi īpašnieks vai vergs?
29.aprīlis 2018, 16:02 | links
 
Bet varbūt kadastrālā vērtība ir 3x augstāka?
29.aprīlis 2018, 16:01 | links
 
Jāni,taj pašā sviedrijā NĪN ir divreiz mazāka-0.75%
Viņi ir daudzreiz situētāki kā mēs,varētu maksāt arī vairāk.Kādēļ no mums nabagiem novelk divas ādas?
29.aprīlis 2018, 15:56 | links
 
Toni, tu jautāji, kam LV pieder zeme? Tieši Latvijā, nevis Eiropā, Amerikā,utt? Tādēļ jautāju, kurās pasaules valstīs-paradīzēs nav jāmaksā NĪN? Vai tā tik nav tava kārtējā vecišķi marazmātiskā muldēšana?
29.aprīlis 2018, 15:26 | links
 
Jāni,es šoreiz ne par to...Es par to,kā mūs nabaga cilvēciņus padara par vergiem uz tās zemes par kuru jau reiz esam samaksājuši un asaras lējuši...
Patreiz esam SISTĒMAS vergi...Demokrātija saucās..
Es patreiz par morālajām taisnīguma kategorijām...
Esmu naivs...
29.aprīlis 2018, 15:10 | links
 
Toni, kurā valstī nav jāmaksā NĪN?
29.aprīlis 2018, 15:02 | links
 
Pilnmēnes ir klāt!
29.aprīlis 2018, 14:58 | links
 
Ja jau reiz esam aizgājuši līdz šaij tēmai..
Kam LV pieder zeme?
Krievijā pēc konstitūcijas tā pieder RU pilsoņiem,bet pie mums?
Es neesmu saskatījis to mūsu Satversmē.
Vara gan pieder tautai...:)
Tad lūk,es kā zemes vai īpašuma īpašnieks,reizi jau to iegādājies no valsts,tagadiņ esmu spiests par to savu īpašumu līdz mūža galam atkal maksāt nodokli,ko tā uzkārusi man kaklā.Tad kas tad es esmu par īpašnieku? Es esmu vergs,kuram valsts ir uzkārusi kaklā nastu,par kuru tev vislaik viņai jāmaksā.Un līdzko tu nemaksāsi,tā tiesu izpildītājs būs klāt ,un tu vairs īpašnieks nebūsi...
Tad lūk ,par ko aicinu aizdomāties,kad lasat ābečuaņdžas pseidogudros postiņus...:)
29.aprīlis 2018, 14:08 | links
 
Alcan,neesi naivs,ja uzņēmums pieder valstij,tad tā ir tās saimnieks un noteicējs.Ja valsts nosaka savā valstī(uzņēmumā)savus noteikumus ,tad tā ir monopolists savā uzņēmumā (valstī).Šos noteikumus,kā visiem zināms,neviens neuzstādīs pret dsavām interesēm.Diemžēl tās valsts intereses iet paralēli savām privātajām...Savas aldziņas regulāri paaugstina.Bet uz kā rēķina?
29.aprīlis 2018, 13:49 | links
 
Tonis [29.04.18]: Nu re ,tipisks valsts ierēdņa spriedelējums..
Ābečuandri,tu spried kā tipisks patērētājs.Ja valstī nodokļu ieņēmumi pieaug ,tas nebūt neliecina par ekanomikas izaugsmi.Ja valsts ,kā monopolists visur piegriež skrūves,tad kādu brīdi ieņēmumi valsts kasē protams pieaugs,bet rēālie barotrāji(uzņēmēji) pamazām noies uz grunti un sāksies pretējs process...Tev kā ierēdnim ,kas deldē bikses mūsu apmaksātajos krēslos,to grūti pieņemt...
Nekad nebiju dzirdejis, ka valsts var but monopolists.. parasti monopolists ir uznemums kuram ir monopola tiesibas.
29.aprīlis 2018, 13:34 | links
 
Nu re ,tipisks valsts ierēdņa spriedelējums..
Ābečuandri,tu spried kā tipisks patērētājs.Ja valstī nodokļu ieņēmumi pieaug ,tas nebūt neliecina par ekanomikas izaugsmi.Ja valsts ,kā monopolists visur piegriež skrūves,tad kādu brīdi ieņēmumi valsts kasē protams pieaugs,bet rēālie barotrāji(uzņēmēji) pamazām noies uz grunti un sāksies pretējs process...Tev kā ierēdnim ,kas deldē bikses mūsu apmaksātajos krēslos,to grūti pieņemt...
29.aprīlis 2018, 12:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager