Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Tipa "iesildīties" Arktikas karam?? par ko gan ne...
14.februāris 2018, 11:00 | links
 
Nu Gudenieku ne Gudenieki bet , pēc loģikas jāsāk uztraukties ! Vjetnamas tropi bija ! Afgāņu kalni bija ! Tagad tuksneši ir ! Kas nākošais - ziemeļi un ziemeļu valstiņas ?
Krievu formas tērpu uzšut var ķīnieši , savākt pāris simtus krieviski runājošo militāristu , nav problēmu ! Arī krievu ieroči !
Gaidām " zaļos cilveciņus " pie robežām ?
14.februāris 2018, 10:46 | links
 
Uldēn,pēc man zināmās iformācijas ISIS ir izraēlas specdienestu produkts..Ne velti šamo kajinieki ārstējas Izraēlā.Izraēla diezgan vēsi izturas pret tur notiekošo,karadarbībās īpaši neiejaucas...Princips,-skaldi un valdi visur darbojas vienādi...

Tonis, 14.februāris 2018, 09:13


Nepiekrītu. Katrs sevi cienošs musļiks labprāt nogrieztu galvu kādam izraēlietim. Un ārstējas ja kas nevis Izraēlā bet Turcijā. Izraēla kopš okupēja Palestīnu jeb musļikiem atņēma valsti ir zvērināts ienaidnieks uz ilgiem laikiem musļikiem. Ebrejiem un Arābiem nav pilnīgi nekā kopēja. Turki ir musļiki - tiem ir viens ceļš ejams ar ISIS.
14.februāris 2018, 10:42 | links
 
Brālīt, blēņas pilnīgākās Tu gvelz... Krievijai uzdevums Nr1. ir sašķelt ES un jebkas (brekzits, Lepēna, visādu maģāri) tiek atbalstīts, kas to veicina. Krievija ar to "nošauj" pat 3 zaķus -

1. Var runāt un "drāzt" katru ES valsti atsevišķi (par energoresursu cenām, par sadarbību militārā jomā utt.) un tādējādi izsist sev izdevīgākus noteikumus...kāpēc DE gāze ir par 1/3 lētāka nekā LV, kāpēc FR būvēja "ienaidniekam" karakuģus un tik pēc baisākā spiediena lauza kontraktu...
2. Krievija joprojām uzskata mūs par savas impērijas daļu un nepakautrēsies pievākt atpakaļ pie pirmās izdevības... un tāda izdevība būs, ja ES sašķelsies
3. Krievi arī ES veido un uztur savu piekto kolonnu - Višegradas valstis, kas to vien dara, kā dzen mazus kaltiņus ES mūrī...

Es nesaku, ka ES ir ideāla, bet es saku, ka mums, mazai valstiņai nav citas izejas, kā turēties pie ES, citādi būsim atpakaļ "vienotajā un nedalāmajā"...

daddy_j, 14.februāris 2018, 09:27


Piekrītu.
14.februāris 2018, 10:37 | links
 
droši vien Gudenieku naftas lauki
14.februāris 2018, 10:26 | links
 
Vēl.
Es esmu par ES militārajiem spēkiem, kuri aizstāvētu EIROPIEŠU intereses... NATO ir organizācija, kura lielā mērā pārstāv ASV ieroču ražotāju intereses... un eiropiešu intereses tur ir tālu pakaļā... Kāda gan ziemeļatlantijas valstīm bija daļa par bin Ladena "ķeršanu" Afganistānā, Somālijā, Lībijā??

Sīrijā tūliņ karos viena NATO valsts pret otru, viņu atbalstītie vietējie ļautiņi jau to dara...

daddy_j, 14.februāris 2018, 09:38


Aga !
Tātad viens kopsaucējs atradās !
Nato darbība saistīta ar amišu ieroču ražotāju vēlmi nopelnīt un algotņiem izmaksato aldziņu atstradašanu !
Kurām ta patīk noliktavās rusejošie ieroči , vai algotņi kas no bezdarbības bombi savus alkobarus ! ;)
Un ja tāds debils krievs piesakās citai valstij palīdzēt sakārtot naftas biznesu ( protams ne bez savām interesēm ) , tad ..... ! Jado pa šmauli !
Bļaviens ! Briest jautājums ! Ja tajā pasaules reģionā amišu algotņiem iespiedis asti durvīs ? Kurš ir nākošais reģions ?
:(
14.februāris 2018, 10:20 | links
 
daddy_j [14.02.18]: Brālīt, blēņas pilnīgākās Tu gvelz... Krievijai uzdevums Nr1. ir sašķelt ES un jebkas (brekzits, Lepēna, visādu maģāri) tiek atbalstīts, kas to veicina. Krievija ar to "nošauj" pat 3 zaķus -

1. Var runāt un "drāzt" katru ES valsti atsevišķi (par energoresursu cenām, par sadarbību militārā jomā utt.) un tādējādi izsist sev izdevīgākus noteikumus...kāpēc DE gāze ir par 1/3 lētāka nekā LV, kāpēc FR būvēja "ienaidniekam" karakuģus un tik pēc baisākā spiediena lauza kontraktu...
2. Krievija joprojām uzskata mūs par savas impērijas daļu un nepakautrēsies pievākt atpakaļ pie pirmās izdevības... un tāda izdevība būs, ja ES sašķelsies
3. Krievi arī ES veido un uztur savu piekto kolonnu - Višegradas valstis, kas to vien dara, kā dzen mazus kaltiņus ES mūrī...

Es nesaku, ka ES ir ideāla, bet es saku, ka mums, mazai valstiņai nav citas izejas, kā turēties pie ES, citādi būsim atpakaļ "vienotajā un nedalāmajā"...
Un tās izmaiņas šobrīd ir pārāk dramatiskas, bet mūsējie jau ielās neies ar dakšām, redz tikai maļ kā gan tiem ,, nabaga krieviem,, iet.
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/elektribas-rekinu-del-zemnieki-varetu-prasit-aseradena-demisiju.a267841/
14.februāris 2018, 10:00 | links
 
Drīzāk jau visa jezga ir dēļ šī.
Džeki gāja kaut kādu rūpnīcu pārņemt, nez kāpēc gan tikai ar automātiem, bet otri neatdeva, uzdeva ar artilēriju un helikopteriem..

http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/773302-neierobezotu_bagatibu_zeme_krievija_plano_sirijai_palidzet_atsakt_naftas_ieguvi
14.februāris 2018, 09:39 | links
 
Vēl.
Es esmu par ES militārajiem spēkiem, kuri aizstāvētu EIROPIEŠU intereses... NATO ir organizācija, kura lielā mērā pārstāv ASV ieroču ražotāju intereses... un eiropiešu intereses tur ir tālu pakaļā... Kāda gan ziemeļatlantijas valstīm bija daļa par bin Ladena "ķeršanu" Afganistānā, Somālijā, Lībijā??

Sīrijā tūliņ karos viena NATO valsts pret otru, viņu atbalstītie vietējie ļautiņi jau to dara...
14.februāris 2018, 09:38 | links
 
Brālīt, blēņas pilnīgākās Tu gvelz... Krievijai uzdevums Nr1. ir sašķelt ES un jebkas (brekzits, Lepēna, visādu maģāri) tiek atbalstīts, kas to veicina. Krievija ar to "nošauj" pat 3 zaķus -

1. Var runāt un "drāzt" katru ES valsti atsevišķi (par energoresursu cenām, par sadarbību militārā jomā utt.) un tādējādi izsist sev izdevīgākus noteikumus...kāpēc DE gāze ir par 1/3 lētāka nekā LV, kāpēc FR būvēja "ienaidniekam" karakuģus un tik pēc baisākā spiediena lauza kontraktu...
2. Krievija joprojām uzskata mūs par savas impērijas daļu un nepakautrēsies pievākt atpakaļ pie pirmās izdevības... un tāda izdevība būs, ja ES sašķelsies
3. Krievi arī ES veido un uztur savu piekto kolonnu - Višegradas valstis, kas to vien dara, kā dzen mazus kaltiņus ES mūrī...

Es nesaku, ka ES ir ideāla, bet es saku, ka mums, mazai valstiņai nav citas izejas, kā turēties pie ES, citādi būsim atpakaļ "vienotajā un nedalāmajā"...
14.februāris 2018, 09:27 | links
 
Uldēn,pēc man zināmās iformācijas ISIS ir izraēlas specdienestu produkts..Ne velti šamo kajinieki ārstējas Izraēlā.Izraēla diezgan vēsi izturas pret tur notiekošo,karadarbībās īpaši neiejaucas...Princips,-skaldi un valdi visur darbojas vienādi...
14.februāris 2018, 09:13 | links
 
mums viņa ir drauds bez NATO,ar NATO krievijai nav variantu.Tas butu apmeram tas pats kas otrajā pasaules karā uzvarēt ar pirmā pasaules kara ieročiem
14.februāris 2018, 00:31 | links
 
Tu jau Uldēn pateici tieši to pašu ko es. Es pateicu vienkāršāk. Potenciālais drauds Latvijai ir Krievija . Ja nebūtu draudu nebūtu vispār armija vajadzīga. Mēs runājam par vienu un to pašu.
14.februāris 2018, 00:13 | links
 
Jūs jau te sākat ālēties. Viena zaudēta cīņa vēl nav zaudēts karš. Patiesībā tagad tikai sāksies . Vairs nebūs savstarpējās puslīdz zolīdās attiecības , tagad sāksies taktiskā cīņa .Nevajag aizmirst ka tieši krievi bija tie kas iznīcināja islāma valsts armiju Sīrijā. Viņi māk karot.

Bralitis, 13.februāris 2018, 23:13
krievi māk karot tikai kamer tas karš ir pret civilajiem,tiklidz ir regulārā armija pretī tā čuš vien ir.Ne velti normālie krievu armijnieki atzist ka viņi tehnogēnā karā vispār neko nav spējigi likt pretī,viss bruņojums ir tāds kāds bij aukstajā karā,nekas nav attistijies lidzi laikam

uldens2, 13.februāris 2018, 23:22

Uldēn ja tā būtu tad mums nevajadzētu ieguldīt 2% no IKP aizsardzībā. Vai ne tā ???????

Bralitis, 13.februāris 2018, 23:28galigi ne tā,kāds tur vispār sakars???

uldens2, 13.februāris 2018, 23:41

Pats tiešākais. Teiktu pat Nr1. Kas mums ir potenciālais drauds Nr 1 ? Varbūt Kazahstāna ?

Bralitis, 13.februāris 2018, 23:46
NATO nolikums un juridiskās saistibas izstrādatas daudzus gadu desmitus atpakaļ,mēs iestajoties NATO parakstijām līgumus un tie 2% ir līguma punkts kas ir japilda.Un tie 2% ir tāds piliens jurā.Es pat teiktu ļoti maz ņemot verā agresivu kaimiņu blakus,kuru protams,mēs mazi vieni paši nevaram atturēt no agresijas.
Bet Ukraina parādija ka ari ar vāju armiju var vates pulkus atsist.
Protams ka es pat neceru ka cilveks kas nemāk rēķināt PVN(4.klases matematikas līmenis)ir spējīgs tādas lietas saprast.
ISIS radija krievi ar ramzana kadirova palīdzību,tas jau pat sen kā nav nevienam noslēpums
14.februāris 2018, 00:09 | links
 
Tā nav konkrēta atbilde . Tā ir nostāšanās tikai kāda informatīva oponenta pusē. Tas nav neitrāls ,analītisks skatījums uz lietām. ES šķobās - bēgļu miljoni - ES iekšpolitikas un rīcībnespējas rezultāts, UK izstāšanās no ES - atkal ES iekšpolitikas mīkstčaulības rezultāts . Krievam nav nekādas izredzes uz savu pusi nosvērt gan ES iekšpolitiku gan ārpolitiku, Amīši gan koriģē orķestri - un arvien pārliecinošāk. ES var būt spēcīgs konkurents tikai un vienīgi ja ieviestu federālo valdīšanas sistēmu ,BET - lielākais šķērslis ir nacionālā sadrumstalotība . Radikāli skan - bet gala rezultātā ES nav nekas vairāk kā 1 šķiras valstis un 2 un 3 šķiras valstis. Tas ir fakts .
14.februāris 2018, 00:08 | links
 
Loģikas ir vairāk kā vajg, to tik neredz tas kas nevēlas un kam krievu armija vēl arvien ir ideāls :) tā teikt pirmā mīlestība nerūs. Nekādus teroraktus islāmisti Krievijā pedējos gadus nav veikuši, tie daži bija specdienestu sarīkoti, kā savulaik tā māju spridzināšana. Kaut vai tas sprādziens metro, kur atrada islāmista galvu. Visrēcīgākais ka tas nabags vēl stundu pēc sprādziena bija dzīvs un draugu sazvanāms :) totāls bardaks un tautas muļķošana tur pēdējos gadus notiek. Par laimi ir ineternets, mobilās aplikācijas, visur ir aculiecinieki, ne visus var iebaidīt, tāpec infas ir papilnam, visu nobloķēt nevar. Tāda totālā centralizetās varas propaganda nevainojami darbojas tikai cecajos laikos kad infu smēlas no avizēm, kad katrs nenēsāja kabatā fotokameru un iespēju dalīties momentāli ar pieredzēto visai pasaulei.
13.februāris 2018, 23:54 | links
 
Jūs jau te sākat ālēties. Viena zaudēta cīņa vēl nav zaudēts karš. Patiesībā tagad tikai sāksies . Vairs nebūs savstarpējās puslīdz zolīdās attiecības , tagad sāksies taktiskā cīņa .Nevajag aizmirst ka tieši krievi bija tie kas iznīcināja islāma valsts armiju Sīrijā. Viņi māk karot.

Bralitis, 13.februāris 2018, 23:13
krievi māk karot tikai kamer tas karš ir pret civilajiem,tiklidz ir regulārā armija pretī tā čuš vien ir.Ne velti normālie krievu armijnieki atzist ka viņi tehnogēnā karā vispār neko nav spējigi likt pretī,viss bruņojums ir tāds kāds bij aukstajā karā,nekas nav attistijies lidzi laikam

uldens2, 13.februāris 2018, 23:22

Uldēn ja tā būtu tad mums nevajadzētu ieguldīt 2% no IKP aizsardzībā. Vai ne tā ???????

Bralitis, 13.februāris 2018, 23:28galigi ne tā,kāds tur vispār sakars???

uldens2, 13.februāris 2018, 23:41


Pats tiešākais. Teiktu pat Nr1. Kas mums ir potenciālais drauds Nr 1 ? Varbūt Kazahstāna ?
13.februāris 2018, 23:46 | links
 
Sulla tam nav loģikas. Kam tas izdevīgi? Krievijai ? Kur izdevība? Bardaks eiropā Krievijai galīgi nav izdevīgs. Islāmisti kas bij sīrijā ne vienu vien bymbu uzspridzināja krievijā , Turcija vispār joprojām ir džihādistu paradīze un tilts uz eiropu . Vai tad Turcija pieder krieviem ? Amīšiem gan tas ir izdevīgi. Viņiem galīgi nav izdevīga stabila eiropas savienība . Kāmdēļ vajadzīgs tik spēcīgs konkurents tirgū - labāk lai ir labs amīšu preču un izejvielu patērētājs. Ja krieviem būtu tik spēcīga ekonomika kā ASV tad gan tev piekristu.
13.februāris 2018, 23:44 | links
 
Jūs jau te sākat ālēties. Viena zaudēta cīņa vēl nav zaudēts karš. Patiesībā tagad tikai sāksies . Vairs nebūs savstarpējās puslīdz zolīdās attiecības , tagad sāksies taktiskā cīņa .Nevajag aizmirst ka tieši krievi bija tie kas iznīcināja islāma valsts armiju Sīrijā. Viņi māk karot.

Bralitis, 13.februāris 2018, 23:13
krievi māk karot tikai kamer tas karš ir pret civilajiem,tiklidz ir regulārā armija pretī tā čuš vien ir.Ne velti normālie krievu armijnieki atzist ka viņi tehnogēnā karā vispār neko nav spējigi likt pretī,viss bruņojums ir tāds kāds bij aukstajā karā,nekas nav attistijies lidzi laikam

uldens2, 13.februāris 2018, 23:22

Uldēn ja tā būtu tad mums nevajadzētu ieguldīt 2% no IKP aizsardzībā. Vai ne tā ???????

Bralitis, 13.februāris 2018, 23:28
galigi ne tā,kāds tur vispār sakars???
13.februāris 2018, 23:41 | links
 
Krievu interesēs kā reiz bija lai tie jobanātiķi ar savu islāma jauno valsti noturās maksimāli ilgi. Jo tas nozīmētu vēl lielākas bēgļu straumes uz Eiropu par ko putinieši jau tā berzeja roķeles. Ne velti daišu rindas vairāku gadu garumā tika dāsni papildināats ar tūkstošiem čecenu kaujinieku. Un to visu koordinēja GRU.
13.februāris 2018, 23:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager