Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
udo733 [28.07.22]: Šo jau redzējāt?
https://twitter.com/KristineKomente/status/1552653988142518275?t=7z1Qkso5y19_XqgLPcUhaw&;;s=19

Avatars, 28.jūlijs 2022, 21:59
Nu tādiem te vatnikiem šlesers un un citi urlas sagādāja uzturēsanās atlaujas.Interesanti cik auni būs kas par to idiņu kompāniju balsos.
Paga paga, beba nu šlesers tās TUA gādāja! Es vispār nesaprotu, kurš bīda šo afēru - vai nu Rinkevičs, vai nu Riekstiņš, bet ir *izģec ar to urlu uzplūdumu! Tas ir absolūti skaidrs, ka tur baigais piķis pat tām TUA grozās... Tpubļa
28.jūlijs 2022, 22:23 | links
 
udo733 [28.07.22]: Avatar :) Tu nevari iedomāties to izmisumu, cilveki pa pēdējo naudu pērk zemi, būvē mājas, no 2 st žēl skatities.

usis, 28.jūlijs 2022, 20:45

Jā šausmas! Kā arī nepartraukti laiž atpūsties uz kūrortiem, brīžiem liekas strādāt vairs nevajag, ik pa pāris mēnešiem kur ietusē :) kā no ķēdes norāvušies! Un te es nerunāju par biznesmeņiem, bērnudārza audzinātājas, grāmatvedes, šoferīši, celtnieki.

Karlis_K, 28.jūlijs 2022, 22:01
Neņem pierē šitos vaukšētājus vēlēšanu kampana sākusies.
No Ukrainas.
Vājiem nerviem neskatīties!
Vismaz seja fiksēta.
https://mobile.twitter.com/InnaSovsun/status/1552725872725073920
28.jūlijs 2022, 22:21 | links
 
Avatar :) Tu nevari iedomāties to izmisumu, cilveki pa pēdējo naudu pērk zemi, būvē mājas, no 2 st žēl skatities.

usis, 28.jūlijs 2022, 20:45

Jā šausmas! Kā arī nepartraukti laiž atpūsties uz kūrortiem, brīžiem liekas strādāt vairs nevajag, ik pa pāris mēnešiem kur ietusē :) kā no ķēdes norāvušies! Un te es nerunāju par biznesmeņiem, bērnudārza audzinātājas, grāmatvedes, šoferīši, celtnieki.

Karlis_K, 28.jūlijs 2022, 22:01

Neņem pierē šitos vaukšētājus vēlēšanu kampana sākusies.
28.jūlijs 2022, 22:16 | links
 
Šo jau redzējāt?
https://twitter.com/KristineKomente/status/1552653988142518275?t=7z1Qkso5y19_XqgLPcUhaw&;s=19

Avatars, 28.jūlijs 2022, 21:59

Nu tādiem te vatnikiem šlesers un un citi urlas sagādāja uzturēsanās atlaujas.Interesanti cik auni būs kas par to idiņu kompāniju balsos.
28.jūlijs 2022, 22:15 | links
 
Avatar :) Tu nevari iedomāties to izmisumu, cilveki pa pēdējo naudu pērk zemi, būvē mājas, no 2 st žēl skatities.

usis, 28.jūlijs 2022, 20:45


Jā šausmas! Kā arī nepartraukti laiž atpūsties uz kūrortiem, brīžiem liekas strādāt vairs nevajag, ik pa pāris mēnešiem kur ietusē :) kā no ķēdes norāvušies! Un te es nerunāju par biznesmeņiem, bērnudārza audzinātājas, grāmatvedes, šoferīši, celtnieki.
28.jūlijs 2022, 22:01 | links
 
Bāc šo es nesaprotu, manā lielajā radu saimē daudzi gan bērnudārznieki, gan pamatskolnieki, gan vidusskolnieki, gan studenti, un ne no viena vecāka neesmu dzirdējis ka japamet valsti jo izglītības sistēma nepiedāvā nekādus variantus.

Karlis_K, 28.jūlijs 2022, 21:54


Valsts varbūt arī nav jāpamet, bet dzīvesvieta būs jāmaina. Man ar pirmklasnieku izskatās ka saprātīgāk ir mainīt dzīves vietu nevis katru dienu braukāt. Rīgā izglītības sistēma ir kapitāli sapista.
28.jūlijs 2022, 21:59 | links
 
 
Bet varu apzvērēt, ka mana ģimene bija spiesta pamest Latviju tikai un vienīgi dēļ totāli debilās izglītības sistēmas.

raihs, 28.jūlijs 2022, 20:51


Bāc šo es nesaprotu, manā lielajā radu saimē daudzi gan bērnudārznieki, gan pamatskolnieki, gan vidusskolnieki, gan studenti, un ne no viena vecāka neesmu dzirdējis ka japamet valsti jo izglītības sistēma nepiedāvā nekādus variantus.
28.jūlijs 2022, 21:54 | links
 
Avatar :) Tu nevari iedomāties to izmisumu, cilveki pa pēdējo naudu pērk zemi, būvē mājas, no 2 st žēl skatities.

usis, 28.jūlijs 2022, 20:45


Nu Covida piķis ta ekonomikā ieplūda, noteikta grupa uz to normāli uzvārījās, a tērēt uz āru īsti nebija kur. Bankas arī ziņo, ka kopējās uzkrātās naudas apjoms privātpesonu kontiem sit rekordus... Nu zašibis... Tikai ar divciparu inflāciju un visu pārējo figņu gan jau to ātri raskulakos :D
28.jūlijs 2022, 21:54 | links
 
Mums vajag savu Arestoviču.
28.jūlijs 2022, 21:24 | links
 
usis [28.07.22]: Avatar :) Tu nevari iedomāties to izmisumu, cilveki pa pēdējo naudu pērk zemi, būvē mājas, no 2 st žēl skatities.
Ko teikt, normāls Latvietis esi, ja žēl skatīties :))
28.jūlijs 2022, 20:56 | links
 
Avatars [28.07.22]: Jāpasmejas par sevi ar.. desmit gadu garumā iesmējām par penšiem, kas šeit cīksteja.. Šodien jūtams, mūsu vecuma slieksnis! :))
Cerams tas ir tikai uz kara fona.
Esmu gatavs izklupienā nocelt cepuri un pieņemt cīkstošā pensionāra statusu šajā forumā. Bet varu apzvērēt, ka mana ģimene bija spiesta pamest Latviju tikai un vienīgi dēļ totāli debilās izglītības sistēmas. Pārāk ilgi būtu jāstāsta, un pārāk personiski publiskai apspriešanai, bet 100% varu pateikt, ka variantu nebija. Nebija vispār nekādu. Nu nahuja man tāda valsts? Un lai es vēl ietu to aizstāvēt, un vēl jo vairāk mirtu dēļ tās? Kāda vella pēc?
28.jūlijs 2022, 20:51 | links
 
Avatar :) Tu nevari iedomāties to izmisumu, cilveki pa pēdējo naudu pērk zemi, būvē mājas, no 2 st žēl skatities.
28.jūlijs 2022, 20:45 | links
 
No interneta:
+Vajag 3 biļetes uz Brieža cīņu?
-A pacik pārdosi?
+pa velti atdošu!
-Oj, nē, baigi dārgi!
28.jūlijs 2022, 20:36 | links
 
Jāpasmejas par sevi ar.. desmit gadu garumā iesmējām par penšiem, kas šeit cīksteja.. Šodien jūtams, mūsu vecuma slieksnis! :))
Cerams tas ir tikai uz kara fona.
28.jūlijs 2022, 20:26 | links
 
Šitā valdošā kliķe ir vienk jānoslauka vēstures mēslainē, man apkārt bija smukas pļavas, bērzi, stirniņas, zaķi lēkāja, un pa pēdējiem 5, 6 gadiem viss, nekā vairs, visu nolaiduši ar saviem kovidiem, lokdauniem un rebēm, pikc esmu.
28.jūlijs 2022, 20:02 | links
 
Tie frukti, kas būvē partijas, jāatzīst, ir gana gudri ļaudis. Sevišķi tie, kuri jau bijuši kādreiz Saimā. Un ja reiz viņi savām partijām liek tik sirdi kustinošus nosaukumus, kā "no sirds Latvijai"; "gods kalpot Latvijai"; "Latvija pirmajā vietā" utt., diemžēl liek domāt, ka LV lielākais balsotāju skaits tomēr ir ar seklu domāšanu vai vispār bez tās, un tieši priekš viņiem šie cēlie partiju nosaukumi ir domāti. Kā Zīgerista banāni 90tajos :(
28.jūlijs 2022, 19:42 | links
 
andreiko [28.07.22]: Pīlēnliste tiks aicināta koalīcijā tikai un vienīgi tad, ja bez šiem sastiķēt nevarēs. Kodolu veidos vienotība, atparisti, nacionāļi. Klāt piesvilps konservus (ja tie būs iekšā) un (vai) putnubērnus. Nu, protams, vēl ir tāda kompānija kā PRO, tikai Latvijas mērogā viņi ir vēl knapāki par dirslīti.
Par to jau arī runāju - izpīpējot situāciju, saprotu, ka atkal viss būs dirsā.
28.jūlijs 2022, 19:14 | links
 
Pīlēnliste tiks aicināta koalīcijā tikai un vienīgi tad, ja bez šiem sastiķēt nevarēs. Kodolu veidos vienotība, atparisti, nacionāļi. Klāt piesvilps konservus (ja tie būs iekšā) un (vai) putnubērnus. Nu, protams, vēl ir tāda kompānija kā PRO, tikai Latvijas mērogā viņi ir vēl knapāki par dirslīti.
28.jūlijs 2022, 19:07 | links
 
Spriežat prātīgi. Bet par agru. Vēl tik sāks līst dakšas no maisiem. Uzpeldēs daudzas lietas par kandidātiem. Īpaši būs pārsteigumi vēlētājiem ,kas gribētu atdot savu balsi par ,,jaunajām asinīm,,
Būs vēl reiz jāatgriežas pie šīs sarunas septembra beigās.
28.jūlijs 2022, 19:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager