Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Visu es to ļoti labi pārzinu, tāpēc jau arī saku - NEKAS nav jauns izteikts vai mainījies. Nav vērts iespringt.

OzoluEdgars, 28.jūnijs 2022, 13:22

Tādi vēsie domāja, ka Ukrainā ar nekādā gadījumā neiebruks.

Patruševs piedraudēja, ka sekas būs nopietna negatīva ietekme uz Lietuvas iedzīvotājiem, ko izjutīs katrs Lietuvas iedzīvotājs.

Vērtē kā gribi, bet Patruševs kā drošības padomes sekretārs un armijas ģenerālis, bijušais FSB direktors, noteikti nerunāja par ekonomiska tipa sankcijām.

jegersz, 28.jūnijs 2022, 14:35


Šitā diršoties, krievs drīzāk pajās Kaļingradas apgabalu. Ja paskatās, kas Kaļiņingradai apkārt un zinot, ka tur ir visāda veida ieroči,raķetes, flote, utt., tā būs pirmā vieta, kas krievam tiktu noslaucīta līdz ar zemi.
28.jūnijs 2022, 17:08 | links
 
Ltv7 krievu valodā katru dienu raidījumi, kam tas vajadzīgs, ,,,
28.jūnijs 2022, 17:00 | links
 
Mums nevilšus sanāk tāda bakstīšanās siena kaudzē, jo NATO modrība un reakcija vēl nekad nav tikusi pārbaudīta. Tā ka atliek tikai speiedelēt... Bet, neskatoties uz loģiskiem argumentiem, sajūta nav diez ko patīkama šobrīd...

raihs, 28.jūnijs 2022, 16:10
es tieši tāpat domāju ka ka krievi neies pilna mēra karā ar ukrainu,jo visi militārie eksperti sacīja ka nav viņiem tādas jaudas lai uzvarētu ukrainu,bet redz ka ielīda karot,tāpēc nebrīnos vair ne par ko,jo racionālu lēmumu vatņikiem nav,ir tikai iegribas un ambīcijas
28.jūnijs 2022, 16:22 | links
 
udens2 [28m]: Pat konkrētais video ir diezgan vecs jau. Es vienkārši uzvseru, ka nekas viņu retorikā nav mainījies. Ierastie draudi un marazms.

OzoluEdgars, 28.jūnijs 2022, 12:31Retorika nav mainījusies,bet notikumi un apstākļi gan ir mainījušies kardināli,tiešām ceru ka konflits beigsies ukrainā,bet pārsteigums nebūs ja izvērsiesies plašākKāda konkrētu notikumu iestāšanās attiecībā uz Baltijas valstīm ir bijusi novērojama, ka vari šādi apgalvot?

OzoluEdgars, 28.jūnijs 2022, 15:51
Iesaku paklausīties politologus kas runā pa šīm lietām,mēs tik te varam viens otru pa lohu apsaukāt un jēgas no tā nebūs tāpat
28.jūnijs 2022, 16:19 | links
 
Mums nevilšus sanāk tāda bakstīšanās siena kaudzē, jo NATO modrība un reakcija vēl nekad nav tikusi pārbaudīta. Tā ka atliek tikai speiedelēt... Bet, neskatoties uz loģiskiem argumentiem, sajūta nav diez ko patīkama šobrīd...
28.jūnijs 2022, 16:10 | links
 
udens2 [28.06.22]: Pat konkrētais video ir diezgan vecs jau. Es vienkārši uzvseru, ka nekas viņu retorikā nav mainījies. Ierastie draudi un marazms.

OzoluEdgars, 28.jūnijs 2022, 12:31Retorika nav mainījusies,bet notikumi un apstākļi gan ir mainījušies kardināli,tiešām ceru ka konflits beigsies ukrainā,bet pārsteigums nebūs ja izvērsiesies plašāk
Kāda konkrētu notikumu iestāšanās attiecībā uz Baltijas valstīm ir bijusi novērojama, ka vari šādi apgalvot?
28.jūnijs 2022, 15:51 | links
 
Pat konkrētais video ir diezgan vecs jau. Es vienkārši uzvseru, ka nekas viņu retorikā nav mainījies. Ierastie draudi un marazms.

OzoluEdgars, 28.jūnijs 2022, 12:31
Retorika nav mainījusies,bet notikumi un apstākļi gan ir mainījušies kardināli,tiešām ceru ka konflits beigsies ukrainā,bet pārsteigums nebūs ja izvērsiesies plašāk
28.jūnijs 2022, 15:49 | links
 
jegersz [28.06.22]: Visu es to ļoti labi pārzinu, tāpēc jau arī saku - NEKAS nav jauns izteikts vai mainījies. Nav vērts iespringt.

OzoluEdgars, 28.jūnijs 2022, 13:22

Tādi vēsie domāja, ka Ukrainā ar nekādā gadījumā neiebruks.

Patruševs piedraudēja, ka sekas būs nopietna negatīva ietekme uz Lietuvas iedzīvotājiem, ko izjutīs katrs Lietuvas iedzīvotājs.

Vērtē kā gribi, bet Patruševs kā drošības padomes sekretārs un armijas ģenerālis, bijušais FSB direktors, noteikti nerunāja par ekonomiska tipa sankcijām.
Turklāt ar Ukrainu viņiem ir pavisam citas attiecības un vēsture, nejauc pimpi ar pirkstu. Pie mums viņi gana daudz var izdarīt ar citiem ietekmes rīkiem, bez militārajiem.
28.jūnijs 2022, 15:23 | links
 
jegersz [28.06.22]: Visu es to ļoti labi pārzinu, tāpēc jau arī saku - NEKAS nav jauns izteikts vai mainījies. Nav vērts iespringt.

OzoluEdgars, 28.jūnijs 2022, 13:22

Tādi vēsie domāja, ka Ukrainā ar nekādā gadījumā neiebruks.

Patruševs piedraudēja, ka sekas būs nopietna negatīva ietekme uz Lietuvas iedzīvotājiem, ko izjutīs katrs Lietuvas iedzīvotājs.

Vērtē kā gribi, bet Patruševs kā drošības padomes sekretārs un armijas ģenerālis, bijušais FSB direktors, noteikti nerunāja par ekonomiska tipa sankcijām.
To pasakot viņš nav nekas cits kā starpnieks. Dižas nozīmes viņa esošajiem/bijušajiem amatiem nav. Vai arī tev nopietni šķiet, ka viņi vēlas apzināti stāties tiešā konfliktā ar NATO spēkiem?!
Protams, ka kaut kad nākotnē ir jābūt gatavākiem "mums", bet nu šobrīd tuvumā viņiem nespīd nekāda eskalācija pret NATO.
28.jūnijs 2022, 15:20 | links
 
jegersz [28.06.22]: Tādi vēsie domāja, ka Ukrainā ar nekādā gadījumā neiebruks.

Patruševs piedraudēja, ka sekas būs nopietna negatīva ietekme uz Lietuvas iedzīvotājiem, ko izjutīs katrs Lietuvas iedzīvotājs.

Vērtē kā gribi, bet Patruševs kā drošības padomes sekretārs un armijas ģenerālis, bijušais FSB direktors, noteikti nerunāja par ekonomiska tipa sankcijām.
Es ar esmu pie tiem, kas domā, ka Latvju puikām būs pa mežiem ar ieročiem jāpaskraida.
28.jūnijs 2022, 14:54 | links
 
Visu es to ļoti labi pārzinu, tāpēc jau arī saku - NEKAS nav jauns izteikts vai mainījies. Nav vērts iespringt.

OzoluEdgars, 28.jūnijs 2022, 13:22


Tādi vēsie domāja, ka Ukrainā ar nekādā gadījumā neiebruks.

Patruševs piedraudēja, ka sekas būs nopietna negatīva ietekme uz Lietuvas iedzīvotājiem, ko izjutīs katrs Lietuvas iedzīvotājs.

Vērtē kā gribi, bet Patruševs kā drošības padomes sekretārs un armijas ģenerālis, bijušais FSB direktors, noteikti nerunāja par ekonomiska tipa sankcijām.
28.jūnijs 2022, 14:35 | links
 
jegersz [28.06.22]: Pat konkrētais video ir diezgan vecs jau. Es vienkārši uzvseru, ka nekas viņu retorikā nav mainījies. Ierastie draudi un marazms.

OzoluEdgars, 28.jūnijs 2022, 12:31

Jā šis pus gadu vecs.
Bet jaunākos pameklē pats par Kaļiņgradas tranzīta blokādi.
Visu es to ļoti labi pārzinu, tāpēc jau arī saku - NEKAS nav jauns izteikts vai mainījies. Nav vērts iespringt.
28.jūnijs 2022, 13:22 | links
 
Pat konkrētais video ir diezgan vecs jau. Es vienkārši uzvseru, ka nekas viņu retorikā nav mainījies. Ierastie draudi un marazms.

OzoluEdgars, 28.jūnijs 2022, 12:31


Jā šis pus gadu vecs.
Bet jaunākos pameklē pats par Kaļiņgradas tranzīta blokādi.
28.jūnijs 2022, 12:35 | links
 
Pat konkrētais video ir diezgan vecs jau. Es vienkārši uzvseru, ka nekas viņu retorikā nav mainījies. Ierastie draudi un marazms.
28.jūnijs 2022, 12:31 | links
 
jegersz [28.06.22]: Es runāju par to, ka attiecībā pret Baltijas valstīm nekas nav mainījies - nekādu jaunu provokāciju vai kā cita. Kā vienmēr bijusi varbūtība, tā arī tāda ir tagad.

OzoluEdgars, 28.jūnijs 2022, 11:06

Mordoras TV
https://www.youtube.com/watch?v=TflTzZR3xV4&;ab_channel=RussianPropagandaTranslated
Ko tu ar šo vēlējies pateikt? Šādi materiāli jau ir tikuši publicēti viņu masu medijos pirms n-tajiem gadiem.
28.jūnijs 2022, 12:27 | links
 
Es runāju par to, ka attiecībā pret Baltijas valstīm nekas nav mainījies - nekādu jaunu provokāciju vai kā cita. Kā vienmēr bijusi varbūtība, tā arī tāda ir tagad.

OzoluEdgars, 28.jūnijs 2022, 11:06


Mordoras TV
https://www.youtube.com/watch?v=TflTzZR3xV4&ab_channel=RussianPropagandaTranslated
28.jūnijs 2022, 12:23 | links
 
Es runāju par to, ka attiecībā pret Baltijas valstīm nekas nav mainījies - nekādu jaunu provokāciju vai kā cita. Kā vienmēr bijusi varbūtība, tā arī tāda ir tagad.

OzoluEdgars, 28.jūnijs 2022, 11:06


Pēdējā laikā gan no propagandas ruporiem, gan KF amatpersonām izskanēja tieši draudi ar militāru spēku ieņemt Suvalku koridoru, kam sekotu pārejas Baltijas okupācija, jo pret Klaipēdu jau izvirzīja teritoriālas pretenzijas!
Tā retorika drusku piezemējās tikai, kad Pentagons atgādināja, ka Lietuva ir NATO valsts un uzbrukums Lietuvai un Baltijai tiks vērtēts kā uzbrukums visam NATO.
28.jūnijs 2022, 12:17 | links
 
jegersz [28.06.22]: Ja viņi domātu racionāli, tad viņi nekad nebūtu uzsākuši karu.
Nu tur vēl ar piepūli var saskatīt kādu racionālu domu graudu.
Pāris vārdos viņa domas.
Mums ir otrā spēcīgāka armija pasaulē.
Eiropa ēd no rokas, tie noklusēs, jo ir atkarīgi no mums.
Amerikai būs pajāt, lai tie slāvi slaktē viens otru.
Lielākā daļa Ukrainas ir mūsu pusē, sagaidīs ar ziediem.
Trīs dienas un es esmu krievzemes varonis, atbrīvotājs, apvienotājs.
Bet tagad, kad redz notiekošo.
Vēl protams kko sprēgā aiz pieraduma, a pats raud pa naktīm aiz izmisuma :))))

,,Pašlaik izskan viedoklis ka putinam vajadzīga tieša sadursme ar NATO,lai savējiem varētu iebarot zaudējumu karā,jo tad nebūs jāatzīst ka papisa ukrainai,bet bij jākaro pret NATO''

Šis gan izklausās ticami.
28.jūnijs 2022, 12:15 | links
 
..vispār propogondatori visu laiku, jau kopš Ukraina izrādija pretošanos skandē, ka Krievija karo ar NATO !! *Ukrus* pašus viņi, kā Lukašs teica : *nu maximum 3-4 dna !*
28.jūnijs 2022, 11:56 | links
 
raihs [10:15]: Neviens nemurgo. Mordora ir totāli sajukusi prātā, un tā vairs nevadās pēc loģikas principiem. Mērkaķis ar granātuEs runāju par to, ka attiecībā pret Baltijas valstīm nekas nav mainījies - nekādu jaunu provokāciju vai kā cita. Kā vienmēr bijusi varbūtība, tā arī tāda ir tagad.

OzoluEdgars, 28.jūnijs 2022, 11:06
Redzu ka esi speciālists,tik tavam viedoklim NATO amatpersonas galīgi nepiekrīt,tiek vilkti papildspēki uz batiju,uzstāda pretgaisa aizsardzības iekārtas,un ne jau tāpat vien.
Pašlaik izskan viedoklis ka putinam vajadzīga tieša sadursme ar NATO,lai savējiem varētu iebarot zaudējumu karā,jo tad nebūs jāatzīst ka papisa ukrainai,bet bij jākaro pret NATO
28.jūnijs 2022, 11:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager