Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Šis zābaks ordeni pelnījis!
15.novembris 2021, 20:11 | links
 
Llort [15.11.21]: Bet es domāju, ka pedagogu (policistu, kravas auto vadītāju, būvnieku un tml) trūkumam ir cits iemesls. Un gan vīruss, gan (ne)vakcinācijā – tās it tikai atrunas. Pajautājat jebkurus skolniekus par profesijas izvēli, vai viņi grib strādāt tur, kur vajag atbildību un kur netīrs darbs. Nē! Visi grib kļūt par blogeriem, tiktokeriem, artistiem, māksliniekiem, sportistiem, konsultantiem, žurnālistiem un ttl. Tās viss pateicoties politikai un soctikliem. Tā ir globālā problēmā un kapitālisti pagaidām nezin, ko darīt ar šo. Plus problēmas ar ekoloģiju, citam saslimstībām (autizmu), migrantiem un pārāk lielu iedzīvotāju skaitu uz planētas.
Visu uzreiz var atrisināt, palaižot vel vienu, jaudīgāku vīrusu. Un vakcīnu viņam…
Krieva ir nopelnījis bildi. Komentēt te ir lieki.
15.novembris 2021, 19:49 | links
 
Ir kautkāda bezizmēra stulbuma aka kurā smelties stulbumu? Depresņakā dzīvojošais varētu painteresēties pats par programmu Iespējamā misija, piemēram.
Otrkārt, kur var izraut domu, ka kapitālisti nezin lietām risinājumu? Kā tad mēs, kapitālisti, tomēr tiekam galā ikdienā? :)
15.novembris 2021, 18:38 | links
 
Bet es domāju, ka pedagogu (policistu, kravas auto vadītāju, būvnieku un tml) trūkumam ir cits iemesls. Un gan vīruss, gan (ne)vakcinācijā – tās it tikai atrunas. Pajautājat jebkurus skolniekus par profesijas izvēli, vai viņi grib strādāt tur, kur vajag atbildību un kur netīrs darbs. Nē! Visi grib kļūt par blogeriem, tiktokeriem, artistiem, māksliniekiem, sportistiem, konsultantiem, žurnālistiem un ttl. Tās viss pateicoties politikai un soctikliem. Tā ir globālā problēmā un kapitālisti pagaidām nezin, ko darīt ar šo. Plus problēmas ar ekoloģiju, citam saslimstībām (autizmu), migrantiem un pārāk lielu iedzīvotāju skaitu uz planētas.
Visu uzreiz var atrisināt, palaižot vel vienu, jaudīgāku vīrusu. Un vakcīnu viņam…
15.novembris 2021, 17:40 | links
 
Ministri stāstā, ka viss ir labi, bet

https://www.liepajniekiem.lv/zinas/sabiedriba/skolotaju-trukums-dazviet-draudigs/
15.novembris 2021, 16:39 | links
 
 
Jau 8:00, bet no docenta ne vēsts! Sāku satraukties

raihs, 15.novembris 2021, 08:14
pilnmēness tuvojas,vakar paskatijos pa logu un sapratu kāpēc lutiņš aizgājis raznosā:)
15.novembris 2021, 09:04 | links
 
Jau 8:00, bet no docenta ne vēsts! Sāku satraukties
15.novembris 2021, 08:14 | links
 
Jurik [14.11.21]: pāršķirstīju pēdējās pārs lapas un manas domas par lort nedaudz sasvārstījās. Vai nu ar viņu viss nav tik bēdīgi un polēmikā iesaistās, jo tomēr uzskata, ka Staļina un Hitlera režīmi ir salīdzināmi ļaunumi vai arī tomēr viņu smalki ap*isa un viņš pavilkās līdz...
Juri, es tevi ludzu, nedoma par mani neko nakts vidu, cilveki var nepareizi saprast ... 4-os no rita normals makskernieks parasti piepilda savu termosu
..
14.novembris 2021, 21:36 | links
 
Kādam aunam ir jābūt,lai nesaprastu,ka tevi ar tavu nopirkto sertifikātu atkodīs.Agrāk,vai vēlāk.
Ir tāds teiciens:" Nespļauj Dievam acīs, Dieviņš nav mazais bērns."
Un tas pierādās gan netā,gan no citiem avotiem.
14.novembris 2021, 17:36 | links
 
1/3 no inficētajiem ir vakcinēti, ne jau slimajiem. Jā vakcinētie arī inficējas, tikai tiem daudz biežāk infekcija noris bez saslimsanas vai izslimo pavisam vieglā formā. Slimnīcās vakcinētie ir krietni mazāks %, kāda desmitā daļa, starp smagi slimajiem, pieslēgtiem pie mākslīgās elpināšanas, pavisam maz. Tāpat no mirušajiem vakcinētie ir ~ 5%, bet te vēl jautājums cik no tiem ir viltus sertifikati, tā teikt samaksājuši par caurlaidi uz elli.
Bet nu mūsu gnīdai jau neinteresē patiesība, ka tik sagrozīt faktus un pairst brangi.

Karlis_K, 14.novembris 2021, 17:17

Tā ir,un nopirktie sertifikāti ir tūkstošiem.
14.novembris 2021, 17:27 | links
 
1/3 no inficētajiem ir vakcinēti, ne jau slimajiem. Jā vakcinētie arī inficējas, tikai tiem daudz biežāk infekcija noris bez saslimsanas vai izslimo pavisam vieglā formā. Slimnīcās vakcinētie ir krietni mazāks %, kāda desmitā daļa, starp smagi slimajiem, pieslēgtiem pie mākslīgās elpināšanas, pavisam maz. Tāpat no mirušajiem vakcinētie ir ~ 5%, bet te vēl jautājums cik no tiem ir viltus sertifikati, tā teikt samaksājuši par caurlaidi uz elli.
Bet nu mūsu gnīdai jau neinteresē patiesība, ka tik sagrozīt faktus un pairst brangi.
14.novembris 2021, 17:17 | links
 
jegersz.Es nerunāju par covid statistiku.Tu esi ar to covid galīgi nojūdzies.Es runāju par vispārējo tendenci.Es neesmu bijis nevienās bērēs,kas saistītas ar covid.Bet diemžēl esmu tādā vecumā, kad pazīstami un draugi aiziet uz labākiem medību laukiem.Un fakts ir bēdīgs.Džeki aiziet jaunāki. Dupsis.
14.novembris 2021, 15:47 | links
 
Kas tu luter biji okupācijas laikā?Komuņaga vai vienkārši stukačs.
14.novembris 2021, 11:50 | links
 
udens2 [8m]: Tad tomēr pieturā dzirdēji ka 30% nepotētie ir slimnīcā?Kas tad nu, tā arī nespēj par saviem 100x atbildēt!
:DDD
Par 30% /70% nevakcinētajiem runa par slimo attiecību un tas, ka visi neatrodas stacionārā ir slimnīcu nespēja tos uzņemt, jo savādāk tu nesaproti, bet piesējies vārdam.
Un tagad gaidu tavu skaidrojumu 100x retāk vakcinētie mirst.

Pablo, 14.novembris 2021, 11:00
nu ja ,ja visus varētu uzņemt,tad nevakcinēto būt vēl vairāk slimnīcā:DD
14.novembris 2021, 11:04 | links
 
Nu tagad varat turpināt, bez manis.
Ūdeņi ,, sauc,, , bet jūs turpiniet, būs laiks ienākšu palasīšu, ko vēl būsiet pieturā saklausījušies.
:DDD
14.novembris 2021, 11:04 | links
 
udens2 [14.11.21]: es kļudijos ar 100x,78 reizes ratāk mirst,LV statistika ir nesaprotama,jo nevar zināt cik tur ir ar pirktajiem sertifikātiem,korupcija zeļ un plaukst
Tad jau pats, ko būsi pieturā dzirdējis!
:DDD
14.novembris 2021, 11:01 | links
 
udens2 [14.11.21]: Tad tomēr pieturā dzirdēji ka 30% nepotētie ir slimnīcā?
Kas tad nu, tā arī nespēj par saviem 100x atbildēt!
:DDD
Par 30% /70% nevakcinētajiem runa par slimo attiecību un tas, ka visi neatrodas stacionārā ir slimnīcu nespēja tos uzņemt, jo savādāk tu nesaproti, bet piesējies vārdam.
Un tagad gaidu tavu skaidrojumu 100x retāk vakcinētie mirst.
14.novembris 2021, 11:00 | links
 
es kļudijos ar 100x,78 reizes ratāk mirst,LV statistika ir nesaprotama,jo nevar zināt cik tur ir ar pirktajiem sertifikātiem,korupcija zeļ un plaukst
14.novembris 2021, 10:58 | links
 
Tad tomēr pieturā dzirdēji ka 30% nepotētie ir slimnīcā?
14.novembris 2021, 10:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager