Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
daddy_j [26.05.21]: Esmu pārliecināts ka nekādu iespaidu neatstās uz to notiks te čempis vai nē,drīzāk varbūt izravēs to hokeja federāciju un vēsturē paslavēs LV par drosmīgu gājienu.Kas zin kādus mehānismus šis pasākums iedarbinās

udens2, 26.maijs 2021, 09:53

Loģiski, ka neatstās, iepriekšējais čempis bija 2006.g. (15 gadus atpakaļ), pēc nākamiem 15 gadiem viss būs aizmirsts un pasaule būs cita...
Tieši tā! Un līdz nākamajai reizei vajadzētu politiku sakārtot tā, lai sportā ir jūtama attīstība un tautiešos raisa lepnumu par savas valsts sasniegumiem stiprinot patriotismu.
26.maijs 2021, 15:41 | links
 
Mīļais Deidī! Vēlos tev vēstīt vienu svarīgu ziņu, ko man atnesa lakstu gailis uz astes no pašas ķīnīzeru zemes!
Ģenerāļus arestēja ne jau Durka Jobelis, bet Andrejs Ručs, kurš augstāk par Vidzemes rajona izpilddirektoru nepavilka. Vienu no abiem ģenerāļiem sauca ... Vodopjanovs.
Deidī, tu man tāds patīkams erudīts te liekies, vai man vari atbildēt uz nešpetnu jautājumu - kādas mentalitātes un tautu cilvēks ir Durku Jobeļa laulātā draugaļa?

andreiko, 26.maijs 2021, 12:07


Jā, taisnība, visu putru maisīja Ručs, Dobelis bijis tikai “Ruča pieaicinātā persona”, bet klāt viņš bija gan.

Nevaru atbildēt, jo par to neineresējos. Tā vietā jaurājums Tev - Tu visādu tuftu, nevis Bītlus, klausies tikai tāpēc, ka Lenona "draugaļa" bija japāniete? :))
26.maijs 2021, 14:27 | links
 
Mierkalnam. Es jau tikai ēverģēlīgi pasmaidu. Jo pazīstu tos personāžus. JD gar mums vandījas, bet par biedru neiestājās (VAK), kļuva par vēlāk izveidotās organizācijas LNNK biedru. Un vēl atmiņai no pagātnes. Vai nu sestajā vai septītajā Saeimā Jurītis netika ievēlēts (varbūt pēc tam iešļurcijās ar mīkstā mandāta palīdzību) Jo viņš bija deputāta Odiseja Kostandas palīgs.
26.maijs 2021, 14:24 | links
 
Andreiko,ko Jūs ņematies kā ''bērnudārzs'', arī mūsu Tautas izcilajam sportistam Lūša kungam,sieva nebija latviete.Viens ,otrs cittautietis ir lielāks patriots,nekā Jūs mutes brūķētāji.
26.maijs 2021, 13:41 | links
 
Kāda starpība sievas tautībai, ukraiņi ar tīri braši apgūst tās valsts valodu, kur dzīvo.
26.maijs 2021, 13:39 | links
 
Es arī atbalstu šādu rīcību, pilnīgi mēms par mūsējo uzdrīkstēšanos! Staķis un Rinkēvičs manās acīs ir krietni pacēlušies. Kā savulaik Dobelis, kad saņēma gūistā krievu ģenerāļus.

daddy_j, 26.maijs 2021, 09:10[/quote]

Mīļais Deidī! Vēlos tev vēstīt vienu svarīgu ziņu, ko man atnesa lakstu gailis uz astes no pašas ķīnīzeru zemes!
Ģenerāļus arestēja ne jau Durka Jobelis, bet Andrejs Ručs, kurš augstāk par Vidzemes rajona izpilddirektoru nepavilka. Vienu no abiem ģenerāļiem sauca ... Vodopjanovs.
Deidī, tu man tāds patīkams erudīts te liekies, vai man vari atbildēt uz nešpetnu jautājumu - kādas mentalitātes un tautu cilvēks ir Durku Jobeļa laulātā draugaļa?
26.maijs 2021, 12:07 | links
 
IIHF slēdz līgumu ar lokālo Federāciju, ja nemaldos.

jegersz, 26.maijs 2021, 10:35


Jā, bet ar valsts garantijām. Ne jau lokālā federācija infrastruktūru nodrošina, tikai koordinē. Nu nezinu es, kas tai līgumā rakstīts, bet pēc loģikas tur būtu diezgan smalki jābūt arī par simboliku...
26.maijs 2021, 10:46 | links
 
Nu redzēs kā būs. Bet ja federācija LV iemočīs starptautiskajā tiesā un dabūs maksāt, tad Rinkēvičam un Staķim spīd līdz 3 gadiem pēc KL 317. panta 1 daļas.

zaraza, 26.maijs 2021, 10:27


Hallē tak nenomainīja, tikai pilsētā!
Pa lielam Federācijai nav teikšana Pilsētā, un IIHF slēdz līgumu ar lokālo Federāciju, ja nemaldos.
26.maijs 2021, 10:35 | links
 
Nu redzēs kā būs. Bet ja federācija LV iemočīs starptautiskajā tiesā un dabūs maksāt, tad Rinkēvičam un Staķim spīd līdz 3 gadiem pēc KL 317. panta 1 daļas.
26.maijs 2021, 10:27 | links
 
daddy_j, Headhunter...

Kungi, Jūs kaut ko ne tā sapratāt, man galīgi nav nekas pretī, ka kāds atbalsta baltkrievu tautas protestus, simboliski savu nostāju izrāda ar karogu maiņu. Ja leģitīmi ievēlēts parlaments un valdība tā nolemj, tad uz priekšu! Ja tā ir privāta nostāja , tad arī uz priekšu! Mani rada neizpratni, ka tādus lēmumus un darbības valsts līmenī uz savu galvu izdara pilsētas mērs un, vēl trakāk, valsts galvenais diplomāts... Ko tālāk? Karu Ziemelķorejai pieteiks, kadā skumjā brīdī,kad Rinkēvičam ānuss nebūs apmierināts?

Otra lieta, kas man stipri nepatīk ir sporta jaukšana ar politiku. Un kronis vispār ir retorika ar Pasaules Hokeja Federāciju. Kā jau rakstīju iepriekš, tad, domāju, ka LV pasaules čempionāta rīkošana vairs nespīd NEKAD. Un pilnīgi vienalga cik cēla bija motivācija un kādi apstākļi - neviena pie pilna prāta esoša organizācija neuzticēs rīkošanu partneri, kas neizpilda līguma nosacījumus un pēc raktiska aizrādījuma rupji "pasūta". Nu vot iedomājies biznesā - partneris pēkšņi pasaka, ka nepildīs līgumu , jo, piemēram, naudu ziedojis Āfrikas trūkumcietējiem. Cēli, bet vai kāds ar tādu partneri da jebkad sadarbosies?!

zaraza, 26.maijs 2021, 09:46


1. šādu karogu un citu ekspozīciju izvietošana jāsaskaņo ar pašvaldību, precīzāk būvvaldi, kas ir RD pakļautībā.
2. Staķa rīcība izskatās saskaņota ar ĀM.
3. Šāda rīcība ir vērtējamā arī kā PR akcija un tā strādā jo Rīga ir pieminēta daudz kur! IIHF FB lapā aizvakar bija daudz cieņas izrādīšanas komentāru Rīgai, Latvijai! Skaidri izteikta pozīcija ir daudz reiz labāka, nekā "satraukuma izradīšana"!

Par PČ rīkošanu nepiekrītu, pieļauju pie jauna prezidenta būs jaunas iespējas, Fāzels jau kā Lukašenko sēž 6to termiņu un jau iepriekš viņu gribēja nomainīt, bet Krievija & Co iestājās par Fāzelu.
26.maijs 2021, 10:06 | links
 
Nu tam pilnīgi loģisks un pragmatisks iemesls, kam ar politiku un ideoloģiju pastarpināts sakars - drošības apsvērumu neviens nerīkos čempi valstī, kurā ir iekšēji nestabila situācija, vienalga vai demokrāti vs diktatūra vai zaļie sitas ar zilajiem.
Politisks lēmums būtu izslēgt BY no federācijas, diskvalificēt vtml., bet uz to neviens negāja.

zaraza, 26.maijs 2021, 10:02


Tev pašam nav kauns šitādu sviestu liet - "iekšēji nestabila situācija"?? :)

Situācija ir stabilāka par stabilu, nav nekādas komandantstundas, armijas&tanku ielās, pat protestu nav...tikai tūkstoši politieslodzīto raud krātiņos...
26.maijs 2021, 10:05 | links
 
Esmu pārliecināts ka nekādu iespaidu neatstās uz to notiks te čempis vai nē,drīzāk varbūt izravēs to hokeja federāciju un vēsturē paslavēs LV par drosmīgu gājienu.Kas zin kādus mehānismus šis pasākums iedarbinās

udens2, 26.maijs 2021, 09:53


Loģiski, ka neatstās, iepriekšējais čempis bija 2006.g. (15 gadus atpakaļ), pēc nākamiem 15 gadiem viss būs aizmirsts un pasaule būs cita...
26.maijs 2021, 10:02 | links
 
Zarāzij - atdziesti un mierīgi padomā - KĀPĒC PČ NOTIEK TIKAI RĪGĀ? Un vai tas bija tikai LV lēmums?

daddy_j, 26.maijs 2021, 09:55


Nu tam pilnīgi loģisks un pragmatisks iemesls, kam ar politiku un ideoloģiju pastarpināts sakars - drošības apsvērumu neviens nerīkos čempi valstī, kurā ir iekšēji nestabila situācija, vienalga vai demokrāti vs diktatūra vai zaļie sitas ar zilajiem.
Politisks lēmums būtu izslēgt BY no federācijas, diskvalificēt vtml., bet uz to neviens negāja.
26.maijs 2021, 10:02 | links
 
Zarāzij - atdziesti un mierīgi padomā - KĀPĒC PČ NOTIEK TIKAI RĪGĀ? Un vai tas bija tikai LV lēmums?

Tieša jaukšana būtu tad, ja LV neizsniegtu vīzas BY sportistiem.

Senie grieķi Olimpisko spēļu laikā pārtrauca karus (tā stāsta), te spēļu laikā notiek provokācija ar lideni... Kā bija ar 1980. gada Olimpiādi Maskavā ?? Arī Krimu okupēja TŪLĪT pēc Soču olimpiādes...

Tā ka nevajag šitās kremļa basņas tiražēt, lūdzu!
26.maijs 2021, 09:55 | links
 
Esmu pārliecināts ka nekādu iespaidu neatstās uz to notiks te čempis vai nē,drīzāk varbūt izravēs to hokeja federāciju un vēsturē paslavēs LV par drosmīgu gājienu.Kas zin kādus mehānismus šis pasākums iedarbinās
26.maijs 2021, 09:53 | links
 
daddy_j, Headhunter...

Kungi, Jūs kaut ko ne tā sapratāt, man galīgi nav nekas pretī, ka kāds atbalsta baltkrievu tautas protestus, simboliski savu nostāju izrāda ar karogu maiņu. Ja leģitīmi ievēlēts parlaments un valdība tā nolemj, tad uz priekšu! Ja tā ir privāta nostāja , tad arī uz priekšu! Mani rada neizpratni, ka tādus lēmumus un darbības valsts līmenī uz savu galvu izdara pilsētas mērs un, vēl trakāk, valsts galvenais diplomāts... Ko tālāk? Karu Ziemelķorejai pieteiks, kadā skumjā brīdī,kad Rinkēvičam ānuss nebūs apmierināts?

Otra lieta, kas man stipri nepatīk ir sporta jaukšana ar politiku. Un kronis vispār ir retorika ar Pasaules Hokeja Federāciju. Kā jau rakstīju iepriekš, tad, domāju, ka LV pasaules čempionāta rīkošana vairs nespīd NEKAD. Un pilnīgi vienalga cik cēla bija motivācija un kādi apstākļi - neviena pie pilna prāta esoša organizācija neuzticēs rīkošanu partneri, kas neizpilda līguma nosacījumus un pēc raktiska aizrādījuma rupji "pasūta". Nu vot iedomājies biznesā - partneris pēkšņi pasaka, ka nepildīs līgumu , jo, piemēram, naudu ziedojis Āfrikas trūkumcietējiem. Cēli, bet vai kāds ar tādu partneri da jebkad sadarbosies?!
26.maijs 2021, 09:46 | links
 
Un tad jājautā kā ir Kadirovu vai viņa rīcība ir ok?! Šis ir vadonis un tiklīdz kāds ko sliktu pasaka tā rokas puiši klāt un prasa atvainošanos (metodes nojaušamas). Tradīcijas, klani, cieņas pieprasīšana.
Mums tas nav pieņemami..

mjuniors, 26.maijs 2021, 09:40


Jā jā, atbilde būtu jāaapspriež visos trijos varas līmeņos un vēl jāsaskaņo ar tiesībsargu un nevalstiskajām organizācijām, ieskaitot LGBTQ+...

Lukašenko tieši tā izdarīja pārtverot lideni /ironija/...līdz ar to ātra, simetriska atbilde ar karogiem, malači!

Lukašenko "novērsa" terora aktu, kā pats stāsta, Staķis savām rokām, "saskaņoja" karoga maiņu - kā sauc, tā atskan!
26.maijs 2021, 09:44 | links
 
Un tad jājautā kā ir Kadirovu vai viņa rīcība ir ok?! Šis ir vadonis un tiklīdz kāds ko sliktu pasaka tā rokas puiši klāt un prasa atvainošanos (metodes nojaušamas). Tradīcijas, klani, cieņas pieprasīšana.
Mums tas nav pieņemami..
26.maijs 2021, 09:40 | links
 
“…ir vīri ar mugurkaulu un godu un ir mīzēji un lupatas…”

Pilnībā piekritu, ir cilvēki, kas pieņem neatkarīgus lēmumus un ir tie, kas klausās diktātus no ASV vēstniecības. Starp citu, šādu sistēmu sauc par diktatūru …
26.maijs 2021, 09:36 | links
 
Zarazza, a ko, vajadzēja kārtējo reizi izteikt "dziļu nosodījumu" un norādīt, cik "ļoti noraizējušies" mēs esam par radušos situāciju. Kā parasti? Tas ir kā Ķengaraga urlēnam aizrādīt, ka semušku čužas nesmuki izskatās uz trotuāra. Uzzināsi tikai dažus jaunus atvasinājuma vārdus par ģenitālijām. Un lukašs un putjka pēc izturēšanās ir vistīrākie urlas, kuri reāli ierēc par oficiālo reakciju un sankcijām uz olīveļlu un pamperiem.
Pa purnu jādod, tad tādi saprot un ne kā savādāk.

Headhunter, 26.maijs 2021, 09:23


+++

...šitā vienreiz mūsu kāpņu telpā 2 jaunekļi pīpē un spļauj uz sienas starp zobiem... pateicu - ejiet ārā pīpēt... par atbildi "uzzināju tikai dažus jaunus atvasinājuma vārdus par ģenitālijām" /labs!!/ Tas mani tā aizķēra, ka vienam ar celi pa dibenu, otram ar plaukstu pa pakausi un izsviedu abus ārā (ārdurvis bija tuvu)...

pēc tam eju un domāju - a ja šie līstu kauties??! bet nē, urļiki paliek urļiki, apņēmīga rīcība šos noliek pie vietas...
26.maijs 2021, 09:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager