Alūksnes rajons

Gumijas kaats jaanem :)))
13.maijs 2011, 06:28 | links
 
Ivo, man tas kāts kak raz Shimano. tagad bailes būs spiningot :D A ko ta darīt kad pa pērkona naktīm vasarā uz zušiem tupēšu un špiņus par gruntenēm pārtaisīšu :D Jāņem lazdas kāts :D
13.maijs 2011, 04:22 | links
 
ko taadu ariineesmu dzirdeejis veel bet tad jau kaads tur labums no taada materiaala vieglie ,varbuut vieglaa naavee var aiziet taa domaats ar tiem ultra lightiem ! kur tad taadu baazt ja esi laivaa mest uudenii ,lai grimst ja veel shimano virsuu apsurdiits sanaak par laimi man tik viens taads ir buus jaacopee veelaa rudenii agraa pavasarii forshi tehnologijas sataisiijushi veel pa taadu pi..... tirgo ha !!!!
13.maijs 2011, 01:44 | links
 
nu veciit tu ar uguni speeleejies,ja ogljshkjiedras kaats tad galus shitaa ar var atdot,tur izskatiijaas ka lodveida zibens veidojaas,stipri neiesaku ar shitaadaam lietaam jokot
12.maijs 2011, 21:39 | links
 
Šovakar ezerā darījās paranormālas lietas! Pirmo reizi ko tādu redzu! Visu pēcpusdienu spieda, spieda, bija ļoti tveicīgs, varēja just ka gaiss ir "uzlādējies". Uz vakaru sāka staigāt negaisi pa malām. un tad sākās. Līdakas sāka jukt prātā, ķērās kā negudras. Bet tas vēl sīkums. Pirmo reizi redzēju tādu brīnumu-iemetu pludu uz dzīvo, bet aukla nekrīt lejā!!! Stāv tādā kā pusaplī gaisā kādus 2 m no ūdens. un vsjo! Nekrīt lejā. Kā līdaka ņem, tā auklu rauj no gaisa līdzi. kautkas nereāls. Pa vidam pamētāju spini, te dziru, tāda skaņa, tāda kā sprakstoņa, domāju-vo vells, ka tik spolei jaunajai nav kāds gultnis vai kas nobiris, domāju, pielikšu ausi, paklausīšos, un tad-babams, tāds elektrības tesiens man pa ausi. pilnīgi apdullu. sabijos nepajokam. Izrādās, kāts no tā elektriskā gaisa uzlādējies un pilnīgi sprakst. Prātīgi salocīju spini un noliku laivā, vairs nemētāju, bail palika.
Bet cope bija izcila. Tie kas vakarpusē trāpīja pirms negaisu staigāšanas, savilka labi.
12.maijs 2011, 21:35 | links
 
šovakar atkal Upeskakts bija devīgs man :)) četras, lielākā 2 kg. pamazām sāk ēst.
10.maijs 2011, 22:47 | links
 
Andžiņ ,cerība mirst pēdējā...
9.maijs 2011, 23:03 | links
 
šovakar Upeskaktā četras, lielākā 2.3 kg, cope sākās tikai ap 19.30, uz suspendera, lielākā uz dzīvo.
Dzirdēju baumas, ka rīta pusē esot pacelta astoņi kilo ar kapeikām ščuka :))
9.maijs 2011, 22:57 | links
 
šodien cope slāba ļoti, no rīta iekšezerā tikai zemmēri, tie paši negribīgi, uz vakarpusi aizplēsu uz Upeskaktu- ne viena piesitiena. Nu nav šopavasar Upeskakts devīgs man :D Atsita dūšu jau kuro reizi :D Izskatās, ka pierijās vakar, šodien cik ar večiem runāju- nekā vai pa kādai nelielai.
8.maijs 2011, 20:29 | links
 
Laikam vakar ščukinens tā kārtīgi paēda, šodien no rīta viens nejaušs ļidakas bērns (amnestēts )... nu varbūt tikai mani ignorēja :)
8.maijs 2011, 18:11 | links
 
šodien 12 zemmēri amnestēti un 5 mēra paturētas. Daudz copju vēl. Pamazām sāk līdaka beidzot ēst. Drīz spruks vaļā pa īstam.
7.maijs 2011, 21:41 | links
 
Anormāli ieilgušais aukstais dubaks ir aizvēris ščukām mutes, aktīvākās un badainākās pa maija pirmajām dienām ir izdauzītas :))
Man uz dzīvo un mētāšanu rezultāti švaki, velcētājiem labāk. ūdens ar vēl nav uzsilis, tikai +5,+6 grādi. Jāgaida siltāks laiks, tad arī sāksies cope.
4.maijs 2011, 13:47 | links
 
Andzus69
Pēdējam teikumam piekrītu.
2.maijs 2011, 15:28 | links
 
TERE!
Viedi vārdi!
2.maijs 2011, 14:49 | links
 
Šorīt Upeskaktā uz špiņa viena ņemama, viena atspruka, viena čut kātu no rokām izsita un pa zobiem dabūja, un viena bleķim līdz laivai līdzi atnāca un aizpeldēja atpakaļ, ģeds man iekabināja, šim četras, lielākā 2.6 kg, bet visas uz dzīvās.
Noskatījos, jau atkal kuro pavasari topā ir "ezera zāģēšana"-braukšana uz velci. negribu neko sliktu teikt, bet tas man nav saprotams-zāģēt cauru dienu pa to Upeskaktu pavasarī.
Man patīk paklausīties kā putniņi čivina, pabaudīt dabu, pamētāt špini, just ka uzsit pa kātu, pamānīt, paskatīties uz dzīvā pludiņu kā šis aizbrauc-kaifs :) Bet visu dienu brum-brum brum-motora skaņās klausīties- nu nē. Rudenī vēlā vēl var pavelcēt, bet tā man velcēšana ar motoriem nešķiet makšķerēšana, bet zivju ieguves veids.
Bet katrs mēs esav savādāki un ķeram zivis kā gribam un protam :)
2.maijs 2011, 14:43 | links
 
Sezona atklāta... no rīta iekšezerā Margrietai 1,5 kg , pilna ar raudām un mailēm . Pēcpusdienā Upeskaktā uz abiem divas, 1,5un 1 kg, un 2 zemmēriiņi. Laiks gan, vējš un auksts. Cik manīju, apkārtējie arī vilka,visādu izmēru.Viens otrs Upeskaktā tīri labi svinēja sezonas atklāšanu :))
1.maijs 2011, 20:13 | links
 
šodien 3 mēra, tievas garas kārnas kā zīmuļi :D un 2 zemmēra amnestētas. Nekas dižs. Vēl breksis uz špiņa un rauda arī :D
Copītes slābas slābas uz maziņas gumītiņas, vīriem kam norma, kam nevienas. Vispār cope švaka. Aukstais laiks dara savu. Bet sezona atklāta :))
1.maijs 2011, 17:23 | links
 
Gunča, lai labi griežas :))
Man ar vēl kuģis nav ūdenī, šovakar treilēšu uz jūrju :))
28.aprīlis 2011, 12:33 | links
 
Guncha griez cik gribi, bet manu luudzu atrodi laiku sakopt!!!
28.aprīlis 2011, 11:13 | links
 
Gunča griež pedāļus vāc kilometrus tāpēc no manis šeit miers,maijam licenci iegādājos bet kad tikšu ezerā velns viņu zin,vēl laiva pat ūdenī nav.
28.aprīlis 2011, 09:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager