Alūksnes rajons

Īpaši apdāvinātiem

deivils:

Andzus69 texti nesatur naidu un ir par copi, ko piesējās,a?

Katram savas metodes-tavas zivis takš viņš neķer?!

Nu tad arī mieru,copē tālāk un, pats galvenais,neaizmirsti foto trofejas ielikt, jo tā ir pieņemts,lai mēs ticētu ka esi specs...
3.februāris 2011, 14:45 | links
 
Forši,te arī džeki "drāž matu skalos"!
;)))
3.februāris 2011, 14:41 | links
 
Man jau patīk tādi plātīzeri kā Andzus! Pēc tekstiem nu tāds "speciālists", ka jāsūta uz pasaules čempi. Nekā personīga, bet Alūksnē ir daudz tiešām gudru makšķernieku līdz kuriem Tev gari gadi ejami.
3.februāris 2011, 14:22 | links
 
aakjim - nu jaa, tas ir kaa ar sirpi pa P...

andzus69 - ''tavai zinaashanai'', shito vari staastiit kaadam savam kaiminjam;) bija piedaavaajums par copi nevis punktiem:D
3.februāris 2011, 13:39 | links
 
plakenes, Tavai zināšanai, Alūksnes ezerā no vietas ir atkarīgs viss. daļše djela tehņiki.
nebaidies, izbīlī nekritīšu, ezeru pārzinu ļoti labi, un tādu vietu man ir da čerta! :)
Saprotošam copmanim tādi "apbraukātāji", pats saproti..
Ne asakas.
3.februāris 2011, 13:10 | links
 
Vietu atrast ir viens,bet ja Tu esi ilgstoši barojis(breksi) un nākošā rītā ieraugi ka tavi āliņģi jau aizņemti,tad gan ir s'.dīgi ap sirdi.Kur kolhozs-tas tā,saprotams,bet vientuļā līcī kur visu laiku neviens pat tuvumā nelīda,tas kā ar nazi pa pau....!Atbrauc svētdien-un tie haļavščiki jau to uzskata pa savu-mēs vakar te labi pavilkām!
3.februāris 2011, 12:19 | links
 
Vechi, vislabaak skan "vietas neraadiishu", it kaa tikai no vietas kas buutu atkariigs:D Nav jau probleema tiem kas grib regulaari ielikt GPS punktus, kad ierauga teiksim Gunchu seezham uz asariem u.t.t.
Ja esi daudz maz saprotoshs copmanis, tad sen jau buutu jaabuut kaut kaadai izstraadaatai infai par reljefu un citaam nianseem.
Taa kaa nesatraucies guncha69, nekaaro man tavas vietas.
VOT ZMOTI latishi :D
Ne asakas;)

P.S. Eu andzus, tik nekriiti izbiilii, ja kaads TAVAA vietaa seedees, kad tu ieradiisies, a to skatiijos ar ZG jau Te radaas domastarpiibas par Kuziku seekli, it kaa Tu viens tur tikai seedeetu, es teiksim Tevi tur shogad ne reizi neesmu redzeejis nu un kas no taa?
3.februāris 2011, 12:01 | links
 
Savas vietas nevienam nerādīšu, vienīgi Gunčam :) Bet viņam pašam visas vietas jau sen galvā un pelingatorā :)) lai katrs meklē pac, tas nav tik viegls darbs. Pabrien ar kājām pa visu ezeru, paborē, pameklē, sapratīsi.
Ja ilgi baro, tiek jau arī pa kādam lielākam breksim, ģedam daži ap kilo ir tikuši, dažs lunkā nav nācis un norāvies, vienam citam esot pie 2 kg brekši bijuši, tā jau nav, ka tikai mazie. tas ir ilgstošs process.
3.februāris 2011, 09:41 | links
 
normālu breksi,vienā dienā neiebarosi.tas jāiebaro regulāri.NG savos raidijumos tik rāda pie kādiem lomiem var tikt,īpaši neiespringstot.
:)
3.februāris 2011, 08:24 | links
 
Ko ta es, es jau tik apbraukaaju un pierakstu punktus:DDD

Vakar paarvilku jeegu brekshos kaadi 40 gb, bet nu izmeers piedod atvaino, vienu reizi ziemaa var shitaadu joku, veel noskatiijos Grabovska raidiijumu par brekshiem vakar un paarsmeejos. To skaidu vinjs sauc par breksi, un briinaas, ka njem siikie, ja iebaro ar smalko bariibu:D
3.februāris 2011, 08:20 | links
 
Plakenes ko Andzus labākās vietas gribi uzzināt?Mēs ar Andzu parasti cenāmies citiem netraucēt un lai citi mums netraucē ,pareizi Andž.
1.februāris 2011, 18:58 | links
 
dažreiz jau tās takas krustojas :))
1.februāris 2011, 18:18 | links
 
kamēr Andža pa šept,tikmēr ZG pa Andža takām vico!!!ZG,tik tetaisnojies,pats redzēju!!!
:DDD
1.februāris 2011, 18:17 | links
 
...kuras, dažreiz mums krustojās! Vai ne, Andža?! :))))
1.februāris 2011, 18:14 | links
 
Lapi :D
Bet uz Alūksnes ezerā man patīk copēt vienam pa savām takām ;)
1.februāris 2011, 18:12 | links
 
Ok. Dod kaut kaadus konatktus uz modrisr@inbox.lv

Labi uzvediisies, panjemshu kaadreiz liidzi COPEE :DDD
1.februāris 2011, 17:07 | links
 
plakenes, strādāju, strādāju.
Labprāt jau katru dienu uz ezeru ietu vai strādātu uz ezera, bet pagaidām nesanāk! tikai katras brīvdienas esmu uz ezera!
1.februāris 2011, 13:18 | links
 
vo cik nesabojāti jautājumi par to 69 :DDD
1.februāris 2011, 13:01 | links
 
tas 69 noziimee?Sievasmāte tajā gadā dzimusi!
1.februāris 2011, 12:31 | links
 
to andzus

Straadaa vai maacies iisti nesaprotu ko tas 69 noziimee?
Jebshu vispaar laika kaa grants un katru otro dienu ej uz ezeru?
1.februāris 2011, 11:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager