Alūksnes rajons

Vakar mazliet papūta uz ezera arī vējelis :))
Uz bļitkas neviena piesitiena, uz karodziņa viena pusotrniecīte līdaciņa.
švaki.
Breksēni, breksēni, asaku kamoli visur ķeroties, Laikam vienas brīvdienas uz tiem jāaiziet būs roku pavingrināt :D
31.janvāris 2011, 13:33 | links
 
Nu vakar bij veejsh.... labi ka no kasteem nenopuuta
Veel protams ar laapstu bij jaapastraadaa:D
31.janvāris 2011, 08:34 | links
 
Gunča, slims esmu. Šajā vīkendā lai zivis atpūšās no manis! :)
28.janvāris 2011, 17:54 | links
 
ZG nevis pie datora jāsēž bet uz coppi ezerā,vai arī tik daudz savilki ka nav kur likt?
28.janvāris 2011, 16:00 | links
 
2Ls
28.janvāris 2011, 15:06 | links
 
Paldies!! bet odnodņevku var nopirkt un cik maksā??
28.janvāris 2011, 15:05 | links
 
to akella

Licences vajag jau ljoti sen:)

Nopirkt vari braucot iekshaa no Riigas puses Virshos vai arii salaa pashaa Aljaa, vai arii veikalaa pie Zvejnieka, nezinu varbuut arii Kariinaa ir tagad.
28.janvāris 2011, 15:01 | links
 
Sveiks Aluksniešiem! Izlasīju rakstu no blogiem par Aluksnes Ezeru.. izradās ka pie makšķerēšanas kartes vel vajadzīga licenze.. Sen neesmu pie jums bijis.. Vai kāds nevar izskaidrot kur licenzi var dabūt.. un cik sen jau ir ieviestas??
Iepriekš pareicos..!
28.janvāris 2011, 14:59 | links
 
U nas ribi ņetu odņi ļešši lovitsa!!!Veči ,uz Laksāri raudas ķert,ņemot tā neko.
24.janvāris 2011, 16:35 | links
 
Man breksis saakas tikai no 1.kg, es taadus sveetdien neredzeeju nevienam, tur pat Ainaaram nebija lielaaka par 600gr, a tos 100-300 gr punkjainos vilkt no 8m vienkaarshi man pieriebjas jau peec 30 min...

Kaadas tur kotletes, no asakaam vai ?:D
24.janvāris 2011, 13:14 | links
 
Ta nu i nakuj to čakaru ar kotletēm :D Nav man tāda laika čakarēties :D Ko tad katru nedēļas nogali, ja ķeršu breksēnus, 20 kg kotletēs malt? :D
Pārtikā ziemā lietoju asarus un līdakas.
24.janvāris 2011, 11:37 | links
 
andzus
kotletēs viņus....kotletēs :)))
24.janvāris 2011, 11:32 | links
 
nu man 6dien līdakas neņēma. čomam arī nē.
Breksēnus var vilkt nonstopā gandrīz jebkurā vietā ezerā-sabarot tik vajag ;)
Tikai nav kur viņus likt. Esmu domājis, varbūt tajai "zupas virtuvei" par velti varētu piegādāt- lai cepj, vāra zivju zupu utt. :D Bet velnsviņzin, vai var, vai nevajag kādas PVD izziņas vai atļaujas..
24.janvāris 2011, 11:32 | links
 
Hmm diivaini par liidakaam sestdien...

Nebiju uz Aluuksnes bet mezha ezeraa, chomam 3.4 kg uz uudas, un uz bljitkas njeema kaa trakas, kaadas 10 kopaa, izmeers gan nekaads, bet nu arii uudas mauca augshaa kaa aptrakushas...
No viena aalingja 4 peec kaartas;)

Vakar pavizinaaju siikos ar moci, piebraucaam pie Gunchas, divi kurus var nosaukt par asariem un vuss, paareejie vilka drazu ezeraa. Deputaata kungs gan bija pievilcis brekseenus taa nopietni, nebija ljoti lieli , bet za to daudz.
24.janvāris 2011, 11:04 | links
 
Par līdakām sestdien taisnība-0, viens asars-600grami. Svētdien trīs stundu laikā- karogs viena līdaka 2kg, uz škērsenes viena nogriezās pie lunkas.....
24.janvāris 2011, 09:46 | links
 
Laikam gluhozimje iestājusies Alūksnes ezerā :D
Sestdien nevienas līdaku copes, uz bļitkas ar asars neņēma, vienu 400 gr asarīti uz murmuļa izmānīju.
Vakar pat droziks ņēma gariem zobiem, izstaigāju pusezeru, vienu 300 gr asarīti uz murmuļa dabūju, vakarpusē viena līdaka tuvu diviem kilogramiem, i viss. Švaki. Pa dziļajām sēkļu kantēm asaru vietās uz murmuļa jau nevar paķert- nāk virsū tie sīkie-puņķainie-breksēni- ipio. Visur tā sērga šoziem ir.
24.janvāris 2011, 09:14 | links
 
Vakar apnika Kuzjikos vilkt uz murmuli peec 80 galvaam 1.5h laikaa....
Panjeemu skjeerseni 5 Rapalu... 18 asari no vietas visi kaa nomeeriiti 73gr :D
ZB protams, aiztesaamies uz Garo, tad uz kanti, visur skjeerseni ignoreeja.
Beigaas starp cepuriiti un kapiem aiztesaamies uz 1h paskatiities kaa velk tos suuda plichus...
arii tur nenjeema tolkam, veel ar moci dabuuju maukt atpakalj smeljamajam:D

Koroche braukt pa kaifu, lielaakaa zivs 150 gr, uuda mani apjaaja un probleemas ar zivju noietu:D
20.janvāris 2011, 17:09 | links
 
Šodien esot pacelta viena pieci kilo ar kapeikām. ģedam paša neizdarības dēļ viena lielā aizgājusi. Viss uz karodziņu notiekot, bļatku galīgi vairs negribot.
čomam pa visu dienu Kužiku galā apaļa nulle, ni kimlaks, ni šuka. Uz akmeņiem ar nikas neesot bijis. Asiņainu lunku tik redzējis, 7 dien tur divus ar "motosobaku" manīju.
18.janvāris 2011, 21:05 | links
 
Svētdien tikai dažās vietās izkritu cauri, ejams bija ideāli, veči arī ar sniega močiem braukāja bez probļem. Tas bija brīvdienās. Tagad pats neesmu bijis, zvanīju čomam, šis teica, ka uz ledus mazs ūdentiņš un sniega praktiski vairs neesot bijis šodien, iešana ideāla, bizo kur acis rāda. Bet šovakar jau Alūksnē atkal baltais sūds no gaisa nākot un puteņojot.
Domāju, ka ar moci var. Bet tagad jau ar kājām arī mierīgi var visu ezeru izbizot :)
18.janvāris 2011, 20:58 | links
 
to andzus69

klau, uudens daudz apakshaa vai tikai vairs vietaam?
domaaju riit ar sniegamoci pagaazt copee, tikai nezinu vai ir veerts malt uudeni, jebshu nav tik traki?
18.janvāris 2011, 16:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager