Ķīšezers

Cope Ķīšezerā
Kas ir ""praktiks" ???
11.janvāris 2016, 17:22 | links
 
Anrī tagad ar praktkjiku visus apkjer :D

Ruu, 11.janvāris 2016, 16:11

īstenībā laba štelle tas praktiks

svens76, 11.janvāris 2016, 16:49


;) riktīgi laba, vakar kacinājām asarēnus. Neķer zivis , kur to nav ! Kompanjoni apskatīja un šodien pērk sev arī :) "neticīgais" kļūst ticīgs pēc demonstrācijas dabā.
11.janvāris 2016, 17:09 | links
 
Anrī tagad ar praktkjiku visus apkjer :D

Ruu, 11.janvāris 2016, 16:11


īstenībā laba štelle tas praktiks
11.janvāris 2016, 16:49 | links
 
Anrī tagad ar praktkjiku visus apkjer :D
11.janvāris 2016, 16:11 | links
 
Svens76 skatos ka Anrī esi izskolojis kaa kjert lielos ashukus,buus mums ar pie tevis jaabrauc maaciities :)

Ruu, 11.janvāris 2016, 15:08


Anri savu ''skolotāju" pagājušoreiz apmakšķerēja:)) uzprasījās vasarā ar mikrodžigu atbraukt un āķis lūpā:))
11.janvāris 2016, 15:32 | links
 
Svens76 skatos ka Anrī esi izskolojis kaa kjert lielos ashukus,buus mums ar pie tevis jaabrauc maaciities :)
11.janvāris 2016, 15:08 | links
 
Nu nav tik traki! Skatījos un biju pats Kishezera no 9:00 lidz14:00. Uz grib skaistu zivi tad ja tukshinieks. Nu bet ja nav slinkums uz motiliti un iztirinot kā asarim patik var saķert. Vienīgais vai ir jēga ķert zirga zobus no 100 līdz 250 gramiem. Ja nu galīgi nav ko ēst tad jau labāk garīgo saprofīti jau gatavu veikalā nopirkt. Ja lloti labi keras tad varbūt zivjuzupinjai der.
Shodien vīriem gan bija dusha ar sniega mociti gaset pa Kisisha ledu. Vismaz zināms kur shitais neielust droshi var iet virsū.
Bet atpūta bija super!!

koki, 10.janvāris 2016, 15:36


:D zirga zobus no 100-250g,nu tu veciit gan esi kruts,ja tev zirga zobi ir 250g asari

Ruu, 11.janvāris 2016, 09:55

Ja pierasts ķert lielus asarus, tad tiešām 250g nav nekādi monstri

svens76, 11.janvāris 2016, 10:15


Zinu ka zini kur Lielajaa Baltinjaa lielais ashuks staav,bet vai aizbraucot uz sveshu vietu tev taa izdodaas savilkt tos 250+ ashukus?Bija laiks kad Peipii skaitijaas norma 400g ashuki,bet tie laiki bija jau sen un tagad jaapriecaajas par tiem pashiem 250g.Katraa zinjaa skaudiibas man nav,es tikai pozitiivi pasmejos par lielmeistariem :D

Ruu, 11.janvāris 2016, 10:31


Neuzskatu jau sevi par nekādu lielmeistaru, vienkārši dzīvoju 100m no L-Baltezera un šo ūdenstilpni esmu rūpīgi izpētījis:) Bet ne vienmēr vietas zināšana garantē labus lomus:)Arī citās ūdenstilpnēs asaris ir pierunāts:)Ne asakas!
11.janvāris 2016, 10:57 | links
 
[quote=431981]Nu nav tik traki! Skatījos un biju pats Kishezera no 9:00 lidz14:00. Uz grib skaistu zivi tad ja tukshinieks. Nu bet ja nav slinkums uz motiliti un iztirinot kā asarim patik var saķert. Vienīgais vai ir jēga ķert zirga zobus no 100 līdz 250 gramiem. Ja nu galīgi nav ko ēst tad jau labāk garīgo saprofīti jau gatavu veikalā nopirkt. Ja lloti labi keras tad varbūt zivjuzupinjai der.
Shodien vīriem gan bija dusha ar sniega mociti gaset pa Kisisha ledu. Vismaz zināms kur shitais neielust droshi var iet virsū.
Bet atpūta bija super!!

koki, 10.janvāris 2016, 15:36


:D zirga zobus no 100-250g,nu tu veciit gan esi kruts,ja tev zirga zobi ir 250g asari

Ruu, 11.janvāris 2016, 09:55

Ja pierasts ķert lielus asarus, tad tiešām 250g nav nekādi monstri

svens76, 11.janvāris 2016, 10:15


Zinu ka zini kur Lielajaa Baltinjaa lielais ashuks staav,bet vai aizbraucot uz sveshu vietu tev taa izdodaas savilkt tos 250+ ashukus?Bija laiks kad Peipii skaitijaas norma 400g ashuki,bet tie laiki bija jau sen un tagad jaapriecaajas par tiem pashiem 250g.Katraa zinjaa skaudiibas man nav,es tikai pozitiivi pasmejos par lielmeistariem :D

Ruu, 11.janvāris 2016, 10:31

Neesmu jau nekāds zivju dievs:) Kā jau jebkuram normālam copmanim ir galīgi tukšās dienas. Protams, esmu apbraukājis daudzas ūdenstilpnes, un arī izmānījis smukus asarus nezināmās vietās. Viennozīmīgi asari noķert pazīstamā vietā ir vienkāršāk, bet tāpat šādi tādi knifiņi ir jāzin:) Tā kā dzīvoju 100 m no ezera, tāpēc šo ūdenstilpni rūpīgi esmu izpētījis. Ne asakas!
P.S Ne vienmēr vietas zināšana garantē labus lomus
11.janvāris 2016, 10:52 | links
 
no 3 vīri laivā:
"Es pazinu kādu jaunekli, kam bija visai jūtīga sirdsapziņa. Aizrāvies ar makšķerēšanu, viņš nolēma piemelot ne vairāk par divdesmit pieciem procentiem loma.
- Kad es būšu noķēris četrdesmit zivis, - viņš sacīja, - es stāstīšu, ka esmu izvilcis piecdesmit, un tā tālāk. Bet vairāk es nekad nemelošu, jo melot ir grēks.

Taču divdesmit piecu procentu plāns nebija izpildāms. Viņam neizdevās to pielietot. Vienā dienā viņš nekad neizzvejoja vairāk par trim zivīm, un divdesmit pieci procenti no trim nav aprēķināmi - vismaz veselās zivīs ne.
Tad viņš palielināja melu procentu līdz trīsdesmit trim ar trešdaļu, bet arī tas nebija parocīgi, kad gadījās noķert vienu vai divas. Vienkāršības labad viņš nolēma lomu dubultot.

Viņš noturējās pie šī lēmuma pāris mēnešu, bet ar katru dienu jutās neapmierinātāks. Neviens neticēja, ka viņš noķerto zivju skaitu tikai divkāršo, un viņa godīgums palika neatzīts. Arī citu makšķernieku starpā viņš tādas pieticības dēļ izskatījās nožēlojams. Kad mans draugs patiešām bija noķēris trīs mazas zivtiņās un stāstīja, ka izvilcis sešas, viņš nespēja bez greizsirdības noklausīties, kā cits, par kuru viņš skaidri zināja, ka tas noķēris tikai vienu, staigā lielīdamies ar diviem dučiem.

Tā mans draugs pakāpeniski nonāca pie galīgā lēmuma, ko reliģiozā godīgumā ievēro vēl šodien, un proti - katru noķerto zivi uzskatīt par desmit zivīm un skaitu vienmēr sākt ar desmit. Ja viņš, piemēram, nebija noķēris neko, viņš teica, ka izvilcis desmit zivju, - lietojot viņa sistēmu, nekad nevar noķert mazāk par desmit, - un tas bija drošs pamats. Ja viņam tiešām gadījās nomakšķerēt vienu zivi, viņš skaitīja to par divdesmit, divas - par trīsdesmit, trīs - par četrdesmit un tā tālāk.

Tas ir vienkāršs un viegli izpildāms plāns. Vēlāk makšķernieku brālība jau taisījās pieņemt to par vispārēju likumu. Temzas makšķernieku savienības komiteja ierosināja to apstiprināt jau pirms diviem gadiem, tomēr daži vecākie biedri cēla iebildumus. Viņi teica, ka ieprojektēto skaitli vajagot divkāršot un vienu zivi skaitīt par divdesmit."
:))))

daddy_j, 11.janvāris 2016, 10:37


labs :)
11.janvāris 2016, 10:51 | links
 
no 3 vīri laivā:
"Es pazinu kādu jaunekli, kam bija visai jūtīga sirdsapziņa. Aizrāvies ar makšķerēšanu, viņš nolēma piemelot ne vairāk par divdesmit pieciem procentiem loma.
- Kad es būšu noķēris četrdesmit zivis, - viņš sacīja, - es stāstīšu, ka esmu izvilcis piecdesmit, un tā tālāk. Bet vairāk es nekad nemelošu, jo melot ir grēks.

Taču divdesmit piecu procentu plāns nebija izpildāms. Viņam neizdevās to pielietot. Vienā dienā viņš nekad neizzvejoja vairāk par trim zivīm, un divdesmit pieci procenti no trim nav aprēķināmi - vismaz veselās zivīs ne.
Tad viņš palielināja melu procentu līdz trīsdesmit trim ar trešdaļu, bet arī tas nebija parocīgi, kad gadījās noķert vienu vai divas. Vienkāršības labad viņš nolēma lomu dubultot.

Viņš noturējās pie šī lēmuma pāris mēnešu, bet ar katru dienu jutās neapmierinātāks. Neviens neticēja, ka viņš noķerto zivju skaitu tikai divkāršo, un viņa godīgums palika neatzīts. Arī citu makšķernieku starpā viņš tādas pieticības dēļ izskatījās nožēlojams. Kad mans draugs patiešām bija noķēris trīs mazas zivtiņās un stāstīja, ka izvilcis sešas, viņš nespēja bez greizsirdības noklausīties, kā cits, par kuru viņš skaidri zināja, ka tas noķēris tikai vienu, staigā lielīdamies ar diviem dučiem.

Tā mans draugs pakāpeniski nonāca pie galīgā lēmuma, ko reliģiozā godīgumā ievēro vēl šodien, un proti - katru noķerto zivi uzskatīt par desmit zivīm un skaitu vienmēr sākt ar desmit. Ja viņš, piemēram, nebija noķēris neko, viņš teica, ka izvilcis desmit zivju, - lietojot viņa sistēmu, nekad nevar noķert mazāk par desmit, - un tas bija drošs pamats. Ja viņam tiešām gadījās nomakšķerēt vienu zivi, viņš skaitīja to par divdesmit, divas - par trīsdesmit, trīs - par četrdesmit un tā tālāk.

Tas ir vienkāršs un viegli izpildāms plāns. Vēlāk makšķernieku brālība jau taisījās pieņemt to par vispārēju likumu. Temzas makšķernieku savienības komiteja ierosināja to apstiprināt jau pirms diviem gadiem, tomēr daži vecākie biedri cēla iebildumus. Viņi teica, ka ieprojektēto skaitli vajagot divkāršot un vienu zivi skaitīt par divdesmit."
:))))
11.janvāris 2016, 10:37 | links
 
Nu nav tik traki! Skatījos un biju pats Kishezera no 9:00 lidz14:00. Uz grib skaistu zivi tad ja tukshinieks. Nu bet ja nav slinkums uz motiliti un iztirinot kā asarim patik var saķert. Vienīgais vai ir jēga ķert zirga zobus no 100 līdz 250 gramiem. Ja nu galīgi nav ko ēst tad jau labāk garīgo saprofīti jau gatavu veikalā nopirkt. Ja lloti labi keras tad varbūt zivjuzupinjai der.
Shodien vīriem gan bija dusha ar sniega mociti gaset pa Kisisha ledu. Vismaz zināms kur shitais neielust droshi var iet virsū.
Bet atpūta bija super!!

koki, 10.janvāris 2016, 15:36


:D zirga zobus no 100-250g,nu tu veciit gan esi kruts,ja tev zirga zobi ir 250g asari

Ruu, 11.janvāris 2016, 09:55

Ja pierasts ķert lielus asarus, tad tiešām 250g nav nekādi monstri

svens76, 11.janvāris 2016, 10:15



Zinu ka zini kur Lielajaa Baltinjaa lielais ashuks staav,bet vai aizbraucot uz sveshu vietu tev taa izdodaas savilkt tos 250+ ashukus?Bija laiks kad Peipii skaitijaas norma 400g ashuki,bet tie laiki bija jau sen un tagad jaapriecaajas par tiem pashiem 250g.Katraa zinjaa skaudiibas man nav,es tikai pozitiivi pasmejos par lielmeistariem :D
11.janvāris 2016, 10:31 | links
 
Neskaud citiem, ja pats nemāki ne noķert, ne vismaz skaisti aprakstīt :) Prieks, ka vismaz kādam veicās!!

Personīgi man gan nekad tā neveicās, vai arī nemāku, vai ir neprecīzi svariņi, jo tikko noķerts stabils "trīssimtnieks", mājās izrādās vien 150gr smags :)

daddy_j, 11.janvāris 2016, 10:16


Lasot šeit sarakstīto - kā 150-250 gr ašukus smādē :) Tjipa tie 250nieki Ķīsī ziemā tā strīpām nāk :) Lai nu kā būtu - Ķīsis ir lielisks ezers un Ķīsī ir iespējas ķert visdažādākās zivis. Grantēts loms ir tikai centrāltirgū, bet cope - tā lieliska atpūta, pat mazliet sports. Neiesim pēc zivīm, iesim makšķerēt!!! Zivs ir lielisks bonuss, bet tirgū tā ir daudz lētāka :) Pozitīvāk :)
11.janvāris 2016, 10:21 | links
 
Neskaud citiem, ja pats nemāki ne noķert, ne vismaz skaisti aprakstīt :) Prieks, ka vismaz kādam veicās!!

Personīgi man gan nekad tā neveicās, vai arī nemāku, vai ir neprecīzi svariņi, jo tikko noķerts stabils "trīssimtnieks", mājās izrādās vien 150gr smags :)
11.janvāris 2016, 10:16 | links
 
Nu nav tik traki! Skatījos un biju pats Kishezera no 9:00 lidz14:00. Uz grib skaistu zivi tad ja tukshinieks. Nu bet ja nav slinkums uz motiliti un iztirinot kā asarim patik var saķert. Vienīgais vai ir jēga ķert zirga zobus no 100 līdz 250 gramiem. Ja nu galīgi nav ko ēst tad jau labāk garīgo saprofīti jau gatavu veikalā nopirkt. Ja lloti labi keras tad varbūt zivjuzupinjai der.
Shodien vīriem gan bija dusha ar sniega mociti gaset pa Kisisha ledu. Vismaz zināms kur shitais neielust droshi var iet virsū.
Bet atpūta bija super!!

koki, 10.janvāris 2016, 15:36


:D zirga zobus no 100-250g,nu tu veciit gan esi kruts,ja tev zirga zobi ir 250g asari

Ruu, 11.janvāris 2016, 09:55


Ja pierasts ķert lielus asarus, tad tiešām 250g nav nekādi monstri
11.janvāris 2016, 10:15 | links
 
Nu nav tik traki! Skatījos un biju pats Kishezera no 9:00 lidz14:00. Uz grib skaistu zivi tad ja tukshinieks. Nu bet ja nav slinkums uz motiliti un iztirinot kā asarim patik var saķert. Vienīgais vai ir jēga ķert zirga zobus no 100 līdz 250 gramiem. Ja nu galīgi nav ko ēst tad jau labāk garīgo saprofīti jau gatavu veikalā nopirkt. Ja lloti labi keras tad varbūt zivjuzupinjai der.
Shodien vīriem gan bija dusha ar sniega mociti gaset pa Kisisha ledu. Vismaz zināms kur shitais neielust droshi var iet virsū.
Bet atpūta bija super!!

koki, 10.janvāris 2016, 15:36



:D zirga zobus no 100-250g,nu tu veciit gan esi kruts,ja tev zirga zobi ir 250g asari
11.janvāris 2016, 09:55 | links
 
Nu skatos atsauces par ķīsi švakas! Veči nu toč nezinu kā un uz ko ķerat bet nu es varu pateikt ka šodien ķīsi izmēģināju daudz mormenes - banāniņs 3 - 450 gr, balansierits 2 500 un viens monstrs līdaka uz 1,8 kg, banāniņš zaļais 9 150-200 gr uz velniņa 4 150 -200 gr nu bet par vēl mazākiem runas nav laidu vaļā ja tā ņem uzskatu superīga cope laika posms protams gan no 9-14 bet nu nesūdzos pārrubu gan daudzas vietas bet rezultāts uz galda!
10.janvāris 2016, 21:11 | links
 
Nu nav tik traki! Skatījos un biju pats Kishezera no 9:00 lidz14:00. Uz grib skaistu zivi tad ja tukshinieks. Nu bet ja nav slinkums uz motiliti un iztirinot kā asarim patik var saķert. Vienīgais vai ir jēga ķert zirga zobus no 100 līdz 250 gramiem. Ja nu galīgi nav ko ēst tad jau labāk garīgo saprofīti jau gatavu veikalā nopirkt. Ja lloti labi keras tad varbūt zivjuzupinjai der.
Shodien vīriem gan bija dusha ar sniega mociti gaset pa Kisisha ledu. Vismaz zināms kur shitais neielust droshi var iet virsū.
Bet atpūta bija super!!
10.janvāris 2016, 15:36 | links
 
Šodien ķīsī galīgais golļjaks , nekas prātīgs, Juglas apendiksā tas pats, .....:(
10.janvāris 2016, 13:18 | links
 
Šodien 09.01. netālu no akadēmijas 12 paninieki! Laika posms no 8-10! Uzskatu normāla cope! Mēģināju uz balansiera nevienas copes uz banāniņa visi paņēma bija maziņie laidu vaļā lai paaugas! Vietā kur copēju ledus bija 20 - 25 cm dziļums 1,5 m ne vainas! Rīt mēgināšu velniņu atsauksmes rit uzrakstīšu!
9.janvāris 2016, 22:11 | links
 
P.S. ledus inchiigs. vietaam 20cm, peec 20 soljiem 8cm.
9.janvāris 2016, 17:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager