Liepājas ezers

Vakar vakarā staigājot ar MJ gar dambīti jutām, ka asarītis apakšā dzīvojas, bet ēstgriba gan viņam visai pasīva. Pierunājams tikai uz delikātām ēdamgumijām ar izsmalcinātu pasniegšanu. :D Līdaciņas gan nekautrājās apkost pa kādam mūsu āķim, tās bija visai aktīvas dažos punktos.
29.jūnijs 2016, 12:16 | links
 
Šovakar aizstaigājām uz dambīti ar domu, ka izdodas kaut ko kūpiņam salasīt. Visu dienu visai izteikta straume no jūras, kas atsaucās arī uzreiz uz līmeni ezerā, savi 10 centimetri plusā. No copes viedokļa bija grūti prognozēt rezultātu, bet vienu "točku" uzgājām un arī izteikts asaru žoriks minūtes divdesmit bija vērojams. Izmērs nebija slikts, lielākajam 550 grami. Visam vēl punktu pielika kolēģa 1,7 kg līdaka, arī ar MJ. Vēl vienam copes biedram uzsēdās vai aizāķējās kaut kas svarīgs. Sešu septiņu minūšu cīņa bija arī visai spraiga, pat izdevās vienu brīdi pievilkt ļoti tuvu krastam, paspīdināja sānu, bet tik un tā nesapratām, kas auklas galā. Diemžēl, bet laimīgās beigas bija kukainītim, kas aprāva auklu. Varam tikai minēt - līdaka, aizcemmerēts breksis vai kas cits?! To gan neuzzināsim, bet par lielisko cīņu un adrenalīna devu paldies. Tā lūk iet ar to MJ, pārsteigumi nebeidz beigties...:)
26.jūnijs 2016, 22:56 | links
 
Biju Reiņu galā. Starp zālēm pat neviena iznāciena. Toties Bārtas lejtecē vairāki smuki asari un viena mēra zaļā 20 m no laivu ielaišanas vietas Ezermalas ielā pie zālēm. Šodien amnestija!
26.jūnijs 2016, 22:17 | links
 
Nu re - reāla iespēja to pārbaudīt :D Parasti ap šo laiku viņi tur aktīvi ķeras. Ej tik sazin, cik ļoti viņus šis karstums ietekmē.
26.jūnijs 2016, 02:25 | links
 
Šodien pa dienu līdz negaisam 2 mērus sakasīju, aktivitāte švaka , daudz iznācienu līdz māneklim, bet copes nesekoja. Cope principā tikai ar virsminiekiem. Kā pārējiem kas ezera vidū copēja? Es personīgi gar doņiem maldījos.
26.jūnijs 2016, 00:02 | links
 
Man sākas atvaļinājums. Labāk met to ezeru pie miera, braucam uz Saku brekšos :))

andriskkk, 25.jūnijs 2016, 19:45


Tur ir brekši uz doto brīdi? :)
25.jūnijs 2016, 20:42 | links
 
Man sākas atvaļinājums. Labāk met to ezeru pie miera, braucam uz Saku brekšos :))
25.jūnijs 2016, 19:45 | links
 
Pēcsvētku sindroms labāk ārstējas ar makšķeri rokās, tāpēc šorīt noskrēju līdz dambītim ar MJ. Jāsaka, ka biju patīkami pārsteigts par asaru aktivitāti un arī par izmēru var teikt tikai to labāko, jo izteikti sīko bakstītāju nebija, standartā 100-250 grami, kaut bija arī druknāki. Viens lielākais varēja būt aptuveni uz puskilo. Pieļauju, ja nelaistu vaļā, varētu arī norma salasīties. Gumiju nesmādēja arī līdaciņas, trīs dabūtās līdz krastam gan bija zemmēriņi, bet tādi ap 45 cm. Viena, kas varēja būt arī mērā, izdevās tikt galā ar fļuriku un aizlaisties ar pīrsingu. Pārsvara visu melno darbu paveica LJ Hoggihogs. Straume gar dambi visu laiku laiku bija mainīga. Ap desmitiem jau saulīte sāka cepināt ne pa jokam, tāpēc metu mieru. Ne asakas! ;)
25.jūnijs 2016, 11:08 | links
 
Eridian, jā, viņš savā dzīvē ir daudz laba sadarījis, daudz izdarījis un panācis. Tomēr būsim godīgi - viņam sen jau vairs nav enerģijas, lai kaut ko vadītu. Tu te reāli vari likt kaut ko pretī? Veciem cilvēkiem ir jādod vieta enerģijas pilniem cilvēkiem, lai notiktu kustība. Cilvēks, kuram ir iekšā entuziasms un enerģija, izdarīs daudz vairāk, nekā cilvēks, kurš vairs tikai IR, jo nav baigās vēlmes (enerģijas) kaut ko darīt. Ja pats no negrib saprast, tad nu - varbūt ir vērts kādam paklauvēt viņam to priekšā? :) Tad nu - gaidu pretargumentus no Tavas puses. Nosūti arī pie reizes šo. Neredzu jēgu no tā cilvēka Liepājas Ezeros. Lieks ķēdes posms, tāpat Urtāns tur visu veiksmīgi vada. Vai arī es kļūdos?
23.jūnijs 2016, 10:17 | links
 
Izskataas, ka viens te ir dzeeris un melis - Andris... komentārs ir nosuutiits Taalivaldim. Bet vispaar Goda Liepaajnieku taa apmelot nav 10 gadu laikaa nav atljavies neviens - vai esi hiena.
23.jūnijs 2016, 00:15 | links
 
Pirmdien biju ezerā kaut kādi veči četratā lika tīklus, diezgan garus. marķēti jau bija gan. Nesaprotami vai tas ir normāli. Man jau liekas jūrā ok, bet tādā ezerā murgs.

Girts7, 22.jūnijs 2016, 23:27


Ezerā nevar būt tīkli, tie ir aizliegti gan. Tikai murdi.
22.jūnijs 2016, 23:29 | links
 
Pirmdien biju ezerā kaut kādi veči četratā lika tīklus, diezgan garus. marķēti jau bija gan. Nesaprotami vai tas ir normāli. Man jau liekas jūrā ok, bet tādā ezerā murgs.
22.jūnijs 2016, 23:27 | links
 
A kā savādāk. Vienīgo, ko no Liepājas ezeriem vajag izsviest ir Deklavs, tai vecajai pastalai jau sen bija laiks pensijā, tāpat no viņa jēgas nekādas, tik vien kā Seksa dibencauruma sildīšanai (savādāk nevar raksturot - savējie savējos sasilda). Algu saņem, bet sen jau viņam viss vienalga, varam jau padomāt, ja cilvēkam uz rokas ir tie paši 600 eiro par neko nedarīšanu, ar nodokļiem savācas kopā pāri par tūkstoti, gadā pieņemsim 12000. Tad nu -cik daudz licences tur sanāk? :) Jājā, pāri par 700. Bet nu - tā kā pilsēta arī naudu dod, tad var atļauties piepes uzturēt.
Cepieties labāk par šo, nevis par inspektoru finansēm :)
22.jūnijs 2016, 00:29 | links
 
Šovakar relax režīmā pa dambīti pastaigāju ar MJ. Asaris visai atsaucīgs, bet izmēros neliels. Lielākais viens ap 300 grami. Arī līdaciņas nespēja atteikties no Ballista, veselas trīs, tādas 40-45 cm. Kopumā vēl daudz nerealizētu copju un viena nokosta gumija. :)

P.S. Andžik, neesi tik skarbs...:D
21.jūnijs 2016, 23:10 | links
 
Bet par murdiem - ezers ir valsts īpašums, iedzīvotāji ir valsts sastāvdaļa. Zvejnieki un murdi - iespēja iedzīvotājiem tikt pie zivīm, kuras arī ir valsts īpašums (nevis makšķernieku!), pret attiecīgu atlīdzību par zvejnieku darbu. Kur ir problēma?

P.s. neesmu zvejnieks, esmu makšķernieks, bet atcerēsimies, ka neesam vieni uz šīs pasaules, tā kā - vairāk jātēmē podā, nevis internetā :)
21.jūnijs 2016, 22:00 | links
 
MFB, čīkstēt visi māk, bet ko Tu dari lietas labā? Par murdiem - problēma viņos ir, īpaši tajos, kuri sastumti ap straumes gultni, visvairāk zušu murdi. Kad dzīvojos Liepājā, aktīvi arī centāmies ar domubiedriem sekot līdzi lēmumu pieņemšanas cikliem un procesiem par un ap ezeru, ne tikai gudri (tukši?) runāt (gribējās likt sulīgāku vārdu, bet nu labi). Par zušu murdiem bija tā, ka noslēgtā līguma dēļ (ja nemaldos - patreizējam termiņš iztek 16. vai 17. gadā) neko nebija iespējams darīt. Savulaik Urtāna kungs solījās risināt problēmu ar viņiem, tā kā oficiālā nozveja zušiem ir niecīgi kilogrami gadā. Kā tas notiek šodien - hren viņu zin, tā kā neesmu vairs Liepājas radījums, tad arī attiecīgi nav iespēju vairs sekot līdzi.
Aurot - maksājam licences, nekas ezera labā netiek darīts, manuprāt, ir stulbi. Vēl jo vairāk Tava argumentācija, ka inspektoriem jābūt labsiržiem, kuri strādā bez maksas. Vai Tu ej uz darbu, ja Tev nemaksā? Nu tad - pietiks dirst (ak, sulība, sulība) :) Tici man - inspektori mums ir līmenī, tas ka Tu viņus nemani - ir tikai pluss, jo māk slepus visu nokārtot. Zinot to, ka Artis arī naktīm ir sēdējis, lai tīkliniekus sasietu, kā arī VIENMĒR ir atbraucis pie zvana par pārkāpumiem - tad nu - lai kaut kādi pļerdaki teiktu, ka inspektori neko nedara, nununu. Katrs manevrs maksā naudu, gada budžets ir tik, cik viņš ir. No sūdiem zelta pili neuzbūvēsi, ne tā? Tad nu pavelc paralēles un padomā dziļāk, radīsi jaunas atklāsmes.
21.jūnijs 2016, 21:57 | links
 
Šovakar 3 zemmēri,1 - 60cm un daži paknapi asarīši.
20.jūnijs 2016, 22:42 | links
 
Jā,esmu gaļenieks reizi gadā, bet likuma atlautajās robežăs.Bildē ir kopējais loms ar draugu.Īgņa es neesmu,bet vai pats tālāk par rorīti esi bijis ja tev viss liekas normāli?Ja tā,tad ok,man vienam liekas ka kaut kas nav kārrībā.

MFB, 19.jūnijs 2016, 18:19

Tāda ir tā laicīgā dzīve... :) Man jau liekas ja šitādas problēmas pat ja atrisinātu tad nevarētu salīdzināt ar to kā ir debesīs.

swimme, 19.jūnijs 2016, 23:14
20.jūnijs 2016, 12:19 | links
 
Jā,esmu gaļenieks reizi gadā, bet likuma atlautajās robežăs.Bildē ir kopējais loms ar draugu.Īgņa es neesmu,bet vai pats tālāk par rorīti esi bijis ja tev viss liekas normāli?Ja tā,tad ok,man vienam liekas ka kaut kas nav kārrībā.

MFB, 19.jūnijs 2016, 18:19


Tāda ir tā laicīgā dzīve... :)
19.jūnijs 2016, 23:14 | links
 
Jā,esmu gaļenieks reizi gadā, bet likuma atlautajās robežăs.Bildē ir kopējais loms ar draugu.Īgņa es neesmu,bet vai pats tālāk par rorīti esi bijis ja tev viss liekas normāli?Ja tā,tad ok,man vienam liekas ka kaut kas nav kārrībā.
19.jūnijs 2016, 18:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager