Lielupe

guntarskl
Oi,atbildēju vārda brāļa vietā:),ne par tiem īpašumiem te runāja!
21.aprīlis 2010, 16:20 | links
 
jums te,zēni,nerazberiha-divi zivjugarņi,divi Vairi:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
21.aprīlis 2010, 16:23 | links
 
Limbažu Vairi, man te kaimiņi gandrīz citus kaimiņus nosvilināja ar visām panskām. Man jau ar blakām kaimiņam kūlas lauks:)))
21.aprīlis 2010, 16:36 | links
 
Paldies.

Labi, jums te jokus dzīt, vai tad pēc bildes neredzat kurš gārnis? Vispār Marčiks mani sauc, ja kas tad būsim pazīstami. Agrāk man te cits profils bija, bet šogad būšu Gārnis :D

Tas viens, otrs... esmu dabas draugs un nevienam tīrumus utt. netaisos izbraukāt un savus mēslus vienmēr maisiņā savācu un vedu bagāžniekā mājās. Pārējiem arī tā iesaku darīt.
21.aprīlis 2010, 18:32 | links
 
Guntar, neiet runa par pļaviņu, bet par normālu ceļu. Cik esmu bijis tur gan tajā pusē gan pretējā, nolaid laivu no auto un uzbrauc augšā. Par šiem gadiem vēl tur neesmu redzējis ka būtu aizliegts.
21.aprīlis 2010, 19:29 | links
 
Tas ceļš jau iet līdz pļaviņai un tālāk priekšā ķēde !!!kā tad būt ar makšķerniekiem paredzētajiem 10 metriem ?
21.aprīlis 2010, 19:49 | links
 
savus mēslus vienmēr maisiņā savākt ir ok... taču diemžēl nekas ar to nav līdzēts. Es vienmēr cenšos savākt arī svešus mēslus, cik nu man te maisi ir līdzi. Ja kādu laiku brauc uz vienu un to pašu vietu - izdodas noturēt tīru :D
21.aprīlis 2010, 19:52 | links
 
mirtins,atkal talku rikosi?
21.aprīlis 2010, 19:53 | links
 
Nē... un lielajā talkā arī nepiedalīšos. Man talka ir visu gadu :D Un vieglāk ir pašam savākt, nekā kaut ko organizēt :DDD
21.aprīlis 2010, 19:56 | links
 
vo mirtins pareizi
ķip sanāk tā,gadu mēslojam un tad vienreiz gadā visu savācam :D, būtu jau feini ja visi tā varētu aiz sevis savākt drazu,i pašiem prieks i citiem ar!
21.aprīlis 2010, 20:13 | links
 
Nu normāls copmanis arī nedarīs tā ka atbrauks līdz upei un mauks pāri privātai pļavai.
Un 10m tauvas zona (TAUVAS ZONA) tas ir domāts, lai piebrauktu, pietauvotos utt. no ūdens puses nevis no sauszemes.
Tur kur esmu noskatījis braukt tur var pie upes piebraukt kādus m un savu piepūšamo laiveli pats uz kupra nesu nevis ar piekabi ārdos. Tā ka skāde tur ir 0%, jo mašīnu plānoju atstāt tur pat grants ceļa malā.

Būsim tak arī cilvēcīgi pret tiem, kam pieder šīs zemes ap ūdeņiem.
22.aprīlis 2010, 09:11 | links
 
Kā vispār tagad Lielupē ir, cik duļķains vai nē ūdens, cik stipra bija palu laikā straume?
22.aprīlis 2010, 09:13 | links
 
Ar ūdeni, vismaz pie Jelgavas, ir viss OK, līmenis jau gandrīz ir vasaras vietās, vienīgi straume varēja būt nedaudz mazāka. Paņem copenīti un aizbrauc izlūkos, savādāk pēc tam ar laivu jau būs grūtāk.
22.aprīlis 2010, 09:16 | links
 
Vakar biju pacopēt, pa visu dienu - 3 baisi ķīši, 1 vimba un 2 vēži; ēsma - garnele + tārpi. It kā visu laiku raustīja, bet tāda sajūta, k vēži pārņēmuši Lielupi un nograuž visu graužamo :(
22.aprīlis 2010, 22:25 | links
 
Nezinu kur tu biji,bet pie Jelgavas viņu ir nenormāli daudz.Jau aknās sēž.
23.aprīlis 2010, 09:52 | links
 
Ko gaužaties, aiziet pēc zakuskas pie alus! ;) :DDD...
23.aprīlis 2010, 10:43 | links
 
Liimenis saliidzinossi pat nedaudz kaapis, straumiiite ssvaka, bet jau uz otru pusi. Copei tas galiigi nav lab.
23.aprīlis 2010, 21:12 | links
 
Sveicināti. Aktuāls vēl viens jautājums. Vai Lielupē līdakas jau iznārstojušas?
24.aprīlis 2010, 08:28 | links
 
Zivjugarni,nav gan,taas narstos liidz 30.apriilim:))))))))))))))))))))))))
24.aprīlis 2010, 09:05 | links
 
Braukšu tūlīt uz Lielupi ar feederi, redzēs kā būs, ēsmā likšu balto.
24.aprīlis 2010, 14:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager