Lielupe

perversaa Lielupe:)))))))))))
6.jūlijs 2010, 14:14 | links
 
Uz zanderiem copēt var doties 8 vakarā. un 2-3 stundas jāstrādā. Pārējā laikā var droši dzert. Kvasu protams.
6.jūlijs 2010, 14:16 | links
 
riitaa choms prooveees agri no riita,ja sanaaks...gan uz zanderu,gan uz breksi...
6.jūlijs 2010, 14:22 | links
 
Gulbis37 Kurā vietā?
6.jūlijs 2010, 14:39 | links
 
jelgavaa uz leju
6.jūlijs 2010, 15:57 | links
 
6.jūlijā vakarā pa lietu gar zālēm uz x-rap asaris 300g, asaris 700g un līdaka 1,3 kg. Vēl vairākas copes. Ņēma tieši lietus laikā.
8.jūlijs 2010, 13:00 | links
 
Sveiki.
Līdz šim esmu copējis līdakas, asarus Lielupē ap Kalnciemu (tīri laba vieta, ir sēkļi ir dziļumi, bet vēlos pamainīt vietu, jo Jelgava man ir tuvāk par Kalnciemu un 4 gadus copējot vienā vietā iestājas baigā rutīnas sajūta, gribās ko jaunu).
Tātad šoruden vēlos paspiningot/pavelcēt Lielupē ap Jelgavu un Teteli.

Jautājums.
Kādi ir aptuvenie Lielupes dziļumi posmā Jelgavas dzelzceļa tilts - Tetele - Katrīnsils?
Apmēram kādam dziļumam man mānekļus jāmeklē rokā?

Paldies
13.jūlijs 2010, 21:37 | links
 
Lielupē ap Kalnciemu rutīna nekad neiestājas:))))
13.jūlijs 2010, 22:13 | links
 
Pilnīgi piekrītu! Jau 7 gadus ganos pa tiem ''krajiem''
un katrs gads ir savādāks!
14.jūlijs 2010, 09:44 | links
 
Patiesībā neko sakarīgu te atbildēs arī nevar sagaidīt.
:@
Da jums kā cilvēkiem pras, a jūs? Žēl man jūs.
Saku tak ka man Kalnciems patālu, daudz tālāk par Jelgavu sanāk braukt, un vieta kā tāda atkosta, gribās ko jaunu (kaut vai vizuāli jaunu krasta līniju).
Nu nez var jau būt ka var copēt 8 gadus 1 vietā un neapnikt, gaumes lieta - man atkal gribas jaunus izaicinājumus.
Tāpēc arī vēl vienreiz jautāju.
Uz kādiem dziļumiem man posmā Jelgava-Tetele-Katrīnsils orientēties (munīciju tak man jāsagatavo).
14.jūlijs 2010, 09:55 | links
 
Veciit, tam tak ir eholoti domaati, nevar tak tev to taa apastaastiit, turklaat arii piitaa diametri ietekmees tavu voblera iegrimi un visi paareejie siikumi. Normaali jaabuut visa veida vobleriissiem, lai var ssanceet visos dzillumos.

a par copi vienaa vietaa, es to daru 22 gadus no 5-6 g vecuma, un rutiina tocc nav iestaajusies.
14.jūlijs 2010, 10:18 | links
 
Vajag jau mācēt arī lūpu uzmest par neparko:)))
Starp Jelgavu un Teteli nav vērts laiku tērēt, un arī laivu nav kur ielaist. Kur ir Katrīnsils, toč nezinu, bet pieļauju ka kaut kur uz aukšu.Bet tas lietas būtību nemaina, jo atbilde no tā nemainas, jo.....
Neviens nav dievs, un neviens nevar uzminēt ar kādiem paņēmieniem taisies makšķerēt.:)
Dziļuma karti arī neviens neiedos, jo dziļumi tak mainās. Vot zinātu kur tas Katrīnsils:( Starp Teteli un Staļģeni +/- 3m, kā jebkura upe...
14.jūlijs 2010, 10:24 | links
 
diagnoze jums tak ir.

Par eholotiem ar izlasījos visu forumu krustu šķērsu. Skaidrību nedabūju.
Noskatījos brāļu Šabašņikovu (krievu) filmu un tiku skaidrs, iemetu aci pāris krievu forumos un arī tiku skaidrs.
Vienu varu teikt Latvieši tā ir tak diagnoze.
14.jūlijs 2010, 10:43 | links
 
p.s. "paldies liels" nevajag man Jūsu atbildes - lūpu es nemetu bet tukšus salmus lasīt te ar netaisos, vienkārši laika žēl. Pats ar eholoti nobraukšos.
14.jūlijs 2010, 10:45 | links
 
Neņem ļaunā, bet diagnoze esi tu Bonza.
14.jūlijs 2010, 10:55 | links
 
bonza
nu klausies čalīt, ja Tev ir eholots, tad kur ir problēma?????? Tev gribās pirmo reizi aizbraukt uz vietu, kur nekad neesi bijis un jau uzmaukt virsū īsto vizuli un saskaldīt čupu ar zivīm??? Tā tak dzīvē nenotiek!! :D Noziedo pirmo copes reizi ar vietas izpēti, ja jau esi velcētājs, tad tak vobleriem Tev vajadzētu būt ar dažādu iegrimi, jebšu Tu esi sapircis visus vienādus, jo copē tikai konkrētā dziļumā??? Katrā ziņā ne asakas un veiksmi zemūdens izpētē !
14.jūlijs 2010, 10:55 | links
 
Vai tiešām tik grūti atbildēt uz vienkāršu jautājumu? Cilvēks uzprasija:"Jautājums.
Kādi ir aptuvenie Lielupes dziļumi posmā Jelgavas dzelzceļa tilts - Tetele - Katrīnsils?
Apmēram kādam dziļumam man mānekļus jāmeklē rokā?

Paldies"
Jūs te sākat dziedāt par savām rutīnām/nerutīnām, par auklu diametriem. Ja nezinat kādi Lielupē pie Jelgavas dziļumi, neatbildat, bet par ko apvainot jautātāju?
14.jūlijs 2010, 11:15 | links
 
Andri, es neapvainoju, bet viņš pats kā gailēns uzreiz isaka diagnozes, turklāt ne par vienu, bet veselu nāciju.

Ja uzdod jautājumu, tas nenozīmē ka vienmēr saņemsi atbildi. Ja katrs par to sāks cepties, tas kļūs smieklīgi.
14.jūlijs 2010, 11:18 | links
 
Sienaazi, reku tava atbilde "Veciit, tam tak ir eholoti domaati, nevar tak tev to taa apastaastiit, turklaat arii piitaa diametri ietekmees tavu voblera iegrimi un visi paareejie siikumi. Normaali jaabuut visa veida vobleriissiem, lai var ssanceet visos dzillumos.

a par copi vienaa vietaa, es to daru 22 gadus no 5-6 g vecuma, un rutiina tocc nav iestaajusies." Tā ir tukšu salmu kulšana. Arī mūsu ši brīža saruna.
14.jūlijs 2010, 11:29 | links
 
Ne par Lielupi, bet vispār interesanti - www.kurtuesi.lv - smukas topogrāfijas, tai skaitā arī dažu ezeru dziļumu kartes, Daugavai ar drusku, vecas, bet interesanti papētīt.
14.jūlijs 2010, 11:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager