Lielupe

mānekli: kas ta tu pa dakteri esi, ja pēc txt spēj uzstādīt cilvēkiem diagnozi - daunis! Kkā no viena grāvja otrā ieskrēji un pac pāris gadus jaunāks nepaliki!
15.jūlijs 2010, 09:15 | links
 
P.s Ha norm prettrieciens dauņu dakterim! :P
15.jūlijs 2010, 09:18 | links
 
Nu re kā daunīši apvainojās, labāk būtu zobiņus no rīta tīrījuši, jo smako...
15.jūlijs 2010, 10:15 | links
 
manekli, tev pacopēt arī sanāk, jeb joprojām meklē vietu, kur savu tupeli ūdenī ielaist? Virtuālās vides priekšrocība - palaist muti un nedabūt par to pa šmauli, vai ne?
:DD
15.jūlijs 2010, 10:25 | links
 
vieplis - priekš kam tu tā... es centos cilvēkam paskaidrot... a vdrug sapratīs...Laikam jau nekā. Viņam jau tā grūti dzīvot, visapkārt nogribējušies dauņi, kuri zobus netīra no rītiem. Iedomājies... reāla šausmene ne dzīve... Izej no mājas a tus tādi cilvēciņi visriņķī... bailes muguru pagriezt :DD
15.jūlijs 2010, 11:01 | links
 
Manu prāt visa vaina ir tajā , kā pats esi uzdevis jautājumu , cik es esmu jautājis , uz visiem jautājumiem esmu saņēmis izsmeļošas atbildes .
15.jūlijs 2010, 11:07 | links
 
kādi dziļumi Lielupē? da pofig, gan jau ka ir sēkļi 1m, ir vietas ar desmit metru dziļumu. Par ielaišanas vietām protams ir pareizs jautājums, bet pat ar 3zs motoru var čīgāt 10 km uz vienu pusi. brauc gar vienu krastu meklē interesantākās vietas un atpakaļ gar otru krastu. tas ir kā minimums 2dienieks. neuzdosim uļķīgus jautājumus, un neapvainosimies par tādām pašām atbildēm.

Varu pastāstīt, ko man Agris izstāstīja, jo tāpat lielupē necopēju no priežu siliņa, azimutā 120 grādi ir sauszeme, bet 143 grādos ir 4 m dziļums. vot, enjoy.
15.jūlijs 2010, 11:13 | links
 
Bonza, kāds dziļums ir lielupē kur tu makšķerē?
15.jūlijs 2010, 11:18 | links
 
Māneklis:
Žēl, ka tik aprobežots esi un pat profila foto ielikt nevari vai nemākii! Slēpies kā puika krūmos un bļausties skarbiem vārdiem!
No visa šitā izriet, ka pats tāds biku aprobežots un vāji spriestspējīgs cilvēciņš esi!
Kopumā, kas tu pa copmani, ja pats nespēj paeksperimentēt noteiktajā posmā, kuru esi noskatījis!
p.s
www.balticmaps.eu un visu var pats izpētīt, saprast un atrast!
15.jūlijs 2010, 11:28 | links
 
Arī man kāds vārdiņš sakāms bonzam jeb māneklim. Tu vecīt nepareizi formulē jautājumus un brauc auzās ar sau bravrību (mirtin izlabo brav vai brau ??) Doma tev bij pareiza bet nelecies.Ja gribi copēt vietās kuras nezini - copē,meklē,strādā un tici un viss sanāks.Ja gribi copēt un vēl kaut ko iemācīties no citiem - kontaktē ,brauc ciemos,iedzer aliņu,esi cilvēks un viss būs labi.Cik lasīju komentus pats arī raksti latviski -tātad no sākuma paskaties spogulī(latviet) un tad brauc vispārināti augumā. Vieplim padomu ari neprasīt - viņš tik kož un visam piekrīt :))) Mirtiņš ir filozofs - viņš tik raudas ķer :))) Bet man cope ir bauda un patīk kontakts un cope ar normāliem bumbieriem . Ja tev liekas ka pasaule tevi abižo tad .....nošaujies.
15.jūlijs 2010, 12:24 | links
 
Brālīt, piekrītu!:)))
15.jūlijs 2010, 12:33 | links
 
Es ar piekrītu. Izņemot par košanu - par to tu, Brālīti, atbildēsi!
:DD
15.jūlijs 2010, 12:47 | links
 
Viepli piekrītu :))) Bet tev jau pēc feisa nevar pateikt vai esi skaidrā :)
15.jūlijs 2010, 12:50 | links
 
Brālīti, Lielais grāmatvedis visu iegrāmato, un kādu dienu pie tavām durvīm klauvēs Lielais kreditors. Piekrīti?
:))))
15.jūlijs 2010, 12:57 | links
 
Brālīt nošaujies pats. Man viss ir zajebis, mani neviens neabižo :D
Palasi ASV un krievu forumus redzesi atskiribu.
Ja jau dziļums vidējais ir noslēpums nu tad man tādus kadrus žēl. Ai da man vispār po ko te raksta te ieeju paris reizes gadā kad nav ko darīt.
A ja gribi uz alu mani uzaicināt tad droši, varam iedzert pa pudelei un gaļu ar uzcept un par copi ar zajebis parunāt. Ja kas spied man uz privāto un ta jau saskriesimies... moš pat kopā pacopēsim.

Ja kādam tas noderēs būšu priecīgs:
Starp citu Lielupē ap Kalnciemu ir feinas vietas... ņemiet seklos poperus un voblerus + dziļos voblerus un gumijzivis (10-25cm) un bez copes nepaliksiet.
Copēt tur var gan seklumā gan uz kantēm, gan pa bedrēm... nu tas tā jāmeklē pašiem uz vietas.
dziļums no 0-~10m vidēji 3-4(5m). bedres ~6-10m uz lielajiem sēkļiem dziļums vidēji 1.5-2m (kur lēpes)
nu apmēram tā.

Ne asakas.
15.jūlijs 2010, 17:33 | links
 
Brālītis vec kara lidotājs, sen bija izdevība nošauties, būtu tik vajadzība:DDD
A par Lielupi var grāmatas rakstīt, un tāpat, kamēr pats nepačamdīsi, nesapratīsi.
15.jūlijs 2010, 17:48 | links
 
Latvietisks sveiciens latvietiskajam Guntarskl no latvietiskajām īpašībām apveltītā dauņa ar netīrītajiem zobiem! :DDD
P.S. sievietes aizmirsu pieminēt, jobajooo!!! Ar tām tak laikam man ar' nav fiss kārtībā, jo savādāk jau te laikam laiku netērētu!!!
:DDDDDDDDDDD......................................

Ja kas, Katrīnsils skaitās gandrīz pretī Vecsvirlaukai labajā krastā. Pie upes tas varētu būt čoma pļaviņas rajons (pie pieminekļa). Par saviem vārdiem atbildību nenesu!!! :)))
15.jūlijs 2010, 19:45 | links
 
Vecvirlaukā Lielupē ir copēts :)
15.jūlijs 2010, 19:50 | links
 
6dien būšu Bauskā un man no 17-24 tur būs jāgaida, tapēc noteikti iemēģināšu Lielupi, jo tajā vietā nekad neesmu copējis. Iesakiet ko būtu vērts mēģināt izmānīt krastā? Tagad laikam brekšus pa kantīm varētu mēģināt sadabūt, bet tākā upi nepārzinu, tad laikam jāpabraukā ar laivu un spinings jāmētā...
21.jūlijs 2010, 01:42 | links
 
Šodien Lielupe pie Klīves, feeder, SALMO BReksis = Salmo Universālā + Melase. No 17:00 - 22:00 nevienu reizi spicīte nenokustējās. Meženes gan sitās.
22.jūlijs 2010, 23:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager