Lielupe

Pirmkart,Varkali sen jau netiek cemmerets,tas ir izskausts,otrkart,primari makskeresanas uzraudzibu,licencetajaa zonaa veic Vides aizsardzibas asociacija un Jurmalas pasvaldibas policija,tas,ka kads krievvalodigais makskernieks pazist ilgus gadus stradajosus vides inspektorus nenozimee,ka vini par paarkaapumiem netiek soditi,pirms rakstit sadus apvainojumus vajadzetu noskaidrot patiesibu,tie laiki,kad tur desmitiem makskernieku tiesam cemmereja zivis,pec jauno noteikumu pienemsanas,ir beigusies,tagad likums atlauj sodit par certikiem u.c. cemmeresanas rikiem,ja kads individs sad tad megina turpinaat so nodarbi vajag zinot,nevis rakstit parmetumus.Cemmeresanu vispaar ir gruti pieradit,ja riki ir atlautie,tapec atstajiet to inspektoru zinaa.
16.novembris 2020, 13:33 | links
 
aldenss [16.11.20]: Willy tad sanāk ,ka biji ar to burkānu krāsas roveri atbraucis līdz Gātei?
Nop!un neredzēju tur tādu!:)
16.novembris 2020, 13:31 | links
 
Willy tad sanāk ,ka biji ar to burkānu krāsas roveri atbraucis līdz Gātei?
16.novembris 2020, 13:22 | links
 
Willy [16.11.20]: Šod.Lielupe,Gāte...cerīgs rīts,diezgan nopietns vējiņš un 7 jau biju laivā.Stunda uz velci pa Lielupi bez copes!Tad ar bb kātu cerēju,ka tādā vilnī kkam jābūt,bet nekā....Gātē vilnis mazāks,bet arī smuks.kādas 2,5st.ar bb kātu nometāju gar krastiem visu pēc kārtas!Neviena piesitiena!!!
...kautkas tai zivij nepatīk!kas???nezinu...līmenis krītās!
Varbūt MT9 ies labāk!? Šorīt pirms Dušeļiem atkal steigā bij riktīgu buku nonesis!!!;)pēdējā brīdī pamanīju!!!
Brauciet prātīgi!zvēriem riesta laiks!:)
Vispār nav šobrīd nekādiem zvēriem riesta laiks. Cūkām vēl tikai būs un bukiem pēc Līgo un jūlijā. Tas tā informācijai.;)
16.novembris 2020, 13:20 | links
 

Šod.Lielupe,Gāte...cerīgs rīts,diezgan nopietns vējiņš un 7 jau biju laivā.Stunda uz velci pa Lielupi bez copes!Tad ar bb kātu cerēju,ka tādā vilnī kkam jābūt,bet nekā....Gātē vilnis mazāks,bet arī smuks.kādas 2,5st.ar bb kātu nometāju gar krastiem visu pēc kārtas!Neviena piesitiena!!!
...kautkas tai zivij nepatīk!kas???nezinu...līmenis krītās!
Varbūt MT9 ies labāk!? Šorīt pirms Dušeļiem atkal steigā bij riktīgu buku nonesis!!!;)pēdējā brīdī pamanīju!!!
Brauciet prātīgi!zvēriem riesta laiks!:)
16.novembris 2020, 13:09 | links
 
Davis-Di [14.11.20]: Papildus jau sen esmu teicis ir daudz zivīm augšējie limiti jānosaka kā karpām, līdakām zandartiem... un arī svara ierobežojums zivīm ka brekši.
Pats VARAM darba grupās neesmu piedalījies bet zinu kas ir un kas ir "aizsargājuši" makšķernieku intereses - ieskaitot Olti, kurs ar biedrību pēc Ķirsona pārņēma Kaķīša ezeru - un kas no tā palika ?
Nu un kas tad ,, no tā palika,,? Kas tās par bābu runām, ja zini ko raksti tad uzraksti faktus, bez šā ,, visziņa noslēpumainā plīvura,,.
15.novembris 2020, 09:30 | links
 
Davis-Di [15.11.20]: Tāds kopsaucējs ir ka sabiedrībai ir jāaug un jānonāk pie kopsaucēja, vai tam ir vajadzīgi aizliegumi, daļai pieļauju ka jā jo kad varaklī džeki cemerē un kad tu aizrādi - džeki saka (tiesa krievu valodā) a man *pohujs* es zinu Zemitānu un Starutiņu, tas ir blefs vai patiesība velns viņu zin, bet viņus pat sodi nebaida, kāda runa tad ir par C&R, ja viņi uz cemeri noslaktē vairāk 1m+ vienā dienā kā mums LV labākajiem trofeju medniekiem rekordi vienā dienā?

P.S. Nav vairs vasara un šašlika laiks, piedāvātu uz aliņu atbraukt un izrunāt .. jo viegli nepareizi paņemt vienu teikumu no konteksta un sapist viedokli par visu, šī tēma ir pārāk plaša, lai pāris teikumos izliktu !
Tā ir. Par to jau stāsts. Kad augs, labs jautājums. Neminēšu, negribas aizskart kādas vecuma grupas, tautības vai vēl sazin ko.

Nu daudzus daudzkas nebaida pie mums. Ne tikai makšķerēšanā. Ja tā to var nosaukt. Bet jo vairāk skalos smadzenes, jo labāk būs. Tāda cerība ir. Lai gan manuprāt, pārmācīt nevar nevienu. Jāgaida kamēr...

Nekas, gan tiksimies. Turēšu pie vārda :D Piekrītu, ka forumos viegli pārprast utt, un man ar bieži gadās. Es vēl pazust netaisos, kamēr nebūs bloks par pārāk lielu runāšanu :D
15.novembris 2020, 00:34 | links
 
Tāds kopsaucējs ir ka sabiedrībai ir jāaug un jānonāk pie kopsaucēja, vai tam ir vajadzīgi aizliegumi, daļai pieļauju ka jā jo kad varaklī džeki cemerē un kad tu aizrādi - džeki saka (tiesa krievu valodā) a man *pohujs* es zinu Zemitānu un Starutiņu, tas ir blefs vai patiesība velns viņu zin, bet viņus pat sodi nebaida, kāda runa tad ir par C&R, ja viņi uz cemeri noslaktē vairāk 1m+ vienā dienā kā mums LV labākajiem trofeju medniekiem rekordi vienā dienā?

P.S. Nav vairs vasara un šašlika laiks, piedāvātu uz aliņu atbraukt un izrunāt .. jo viegli nepareizi paņemt vienu teikumu no konteksta un sapist viedokli par visu, šī tēma ir pārāk plaša, lai pāris teikumos izliktu !
15.novembris 2020, 00:22 | links
 
Davis-Di [14.11.20]: Papildus jau sen esmu teicis ir daudz zivīm augšējie limiti jānosaka kā karpām, līdakām zandartiem... un arī svara ierobežojums zivīm ka brekši.
Pats VARAM darba grupās neesmu piedalījies bet zinu kas ir un kas ir "aizsargājuši" makšķernieku intereses - ieskaitot Olti, kurs ar biedrību pēc Ķirsona pārņēma Kaķīša ezeru - un kas no tā palika ?
Neko par šādām niansēm ar Kaķīša ezeru nezinu, un arī, kas to apsaimnieko, nezinu. Olte manās acīs ir sakarīgs vecis, ko ir interesanti paklausīties, kaut vai raidījumos, kur neķeras. Vismaz kaut ko jaunu uzzinu. Tā kā, par publisku uzvārdu saukšanu, vai nu ar oficiāliem faktiem vai nu nepieminu :D
15.novembris 2020, 00:05 | links
 
Davis-Di [14.11.20]: Davis-Di [57m]: Es saprotu, pēc dzēstiem postiem tusiņu palaidu garam.
Bet kas ir likuma robežās ir ok.

Un tas ka dīvāna ekspertiem ir viedoklis kā jāfotografē zivs un kā labāk vīrusi jāapkaro - sen visiem skaidrs. :DRedz. Tu atkal redzi, ka kādam citam ir cits viedoklis un par to "ierēc"... dīvāna pirdēji utt. Nu jā Dāvi, ir citiem cits viedoklis. Un ne visiem ir tā, ka patīk tās zivju bildes, kur zivs smērē objektīvu un ne visiem patīk, ka zivs ir 2m no objektīva un izskatās maza. Tā nu tas ir, katram savs.

Tas pats ar to - ja ir likuma robežās, tad ir ok. Tavs viedoklis tas ir.
To pašu teiksi ja kāds sāks likt regulāri 5+kg līdakas "normas robežās pa 5 gab"?

Starp citu, Tavi pieminētie murdi, kuri noslauc visu... Arī ir likumīgi. Ja reiz saki, ka likuma robežās ir ok, tad kādēļ noliec murdus? Jo tas ir Tavs viedoklis, vai ne?

Abavnieks, 14.novembris 2020, 23:16

@Abavnieks te nav divkosība, es respekteju citu viedokli ja tam ir pamats.
Bet pa lielam nevienu nenopeļu par apēstu 10kg, lai arī gribētos ka atlaiž un arī par fotomākslu parasti neizsakos ... pats arī neesmu perfekts... jā ir pagātnē arī komentāri - nesen viens copmans atgādināja ka uz komentāru ka nav forši ka aiz acīm tur līdaku, ieliku pats savu bildi ar ~5kg līdaku aiz acīm no Engures ezera, man par to ir viedoklis no bērnības, liela daļa līdakas no Jums vēl neķēra, kad es aiz acīm celu laivā iekšā līdz ~5-6kg, lielākas nevarēja noturēt - nebija mums informācijas un metodes aiz žaunas ņemt!
Par rūpniecisko zveju mans viedoklis ir skarbs, jo akti atspoguļo labi ja 10-20% no fakta, un ņēģu murdu stāsts Rīgā ir labs pieradījums kad visi VVD raustīja plecus arī pirms BezTabu raidījuma un beigās pat saprātīgs sods izpalika un vēl murdus atdeva jo nav kur glabāt..., kas tev liekas domāt ka uz citiem murdiem un tīkliem nav tas pats?
Nu... Man ar daudz ko gribas.

Es nesaku, ka ir slikti, ka paņem līdaku. Kaut vai 15kg. Ja gribās, nu kādēļ nē. Tas pats, ka gribi atlaist, nu atlaid. Arī tas forši. Bet ne arī Tev pārmetu par to, ka kādam būtu to pārmetis.

Viss saprāta robežās, ir ok. Manuprāt.

Bet ne par to runāju. Vairāk par to Tavu tekstu par fočēšanu. Bet lai nu paliek, katram savs viedoklis. Man arī šad tad izšauj ne tas, ko gribu publiski pateikt, vai ne tā, kā biju domājis.

Par murdiem, tīkliem, nu tā nu tas ir. Plus m nav nevienam noslēpums. Bet jēgu par to čīkstēt, ja neko vērtīgu nedara tā labā neredzu.

Par izmēru gala pacelšanu, ja pareizi sapratu Tavu domu, nezinu. Teorētiski būtu pareizi. Praktiski, nekādu iespēju pie mums un ar mūsu domāšanu to īstenot. Vienkārši neiespējami izkontrolēt. Un no otras puses, vai tas cilvēks, teiksim, kas reizi mēnesī iebrauc pamētāt un noķer to lielo, nedrīkst viņu paņemt... Nu hz. Visām savas puses.
Baigā demagoģija :D
15.novembris 2020, 00:01 | links
 
Papildus jau sen esmu teicis ir daudz zivīm augšējie limiti jānosaka kā karpām, līdakām zandartiem... un arī svara ierobežojums zivīm ka brekši.
Pats VARAM darba grupās neesmu piedalījies bet zinu kas ir un kas ir "aizsargājuši" makšķernieku intereses - ieskaitot Olti, kurs ar biedrību pēc Ķirsona pārņēma Kaķīša ezeru - un kas no tā palika ?
14.novembris 2020, 23:39 | links
 
Davis-Di [57m]: Es saprotu, pēc dzēstiem postiem tusiņu palaidu garam.
Bet kas ir likuma robežās ir ok.

Un tas ka dīvāna ekspertiem ir viedoklis kā jāfotografē zivs un kā labāk vīrusi jāapkaro - sen visiem skaidrs. :DRedz. Tu atkal redzi, ka kādam citam ir cits viedoklis un par to "ierēc"... dīvāna pirdēji utt. Nu jā Dāvi, ir citiem cits viedoklis. Un ne visiem ir tā, ka patīk tās zivju bildes, kur zivs smērē objektīvu un ne visiem patīk, ka zivs ir 2m no objektīva un izskatās maza. Tā nu tas ir, katram savs.

Tas pats ar to - ja ir likuma robežās, tad ir ok. Tavs viedoklis tas ir.
To pašu teiksi ja kāds sāks likt regulāri 5+kg līdakas "normas robežās pa 5 gab"?

Starp citu, Tavi pieminētie murdi, kuri noslauc visu... Arī ir likumīgi. Ja reiz saki, ka likuma robežās ir ok, tad kādēļ noliec murdus? Jo tas ir Tavs viedoklis, vai ne?

Abavnieks, 14.novembris 2020, 23:16


@Abavnieks te nav divkosība, es respekteju citu viedokli ja tam ir pamats.
Bet pa lielam nevienu nenopeļu par apēstu 10kg, lai arī gribētos ka atlaiž un arī par fotomākslu parasti neizsakos ... pats arī neesmu perfekts... jā ir pagātnē arī komentāri - nesen viens copmans atgādināja ka uz komentāru ka nav forši ka aiz acīm tur līdaku, ieliku pats savu bildi ar ~5kg līdaku aiz acīm no Engures ezera, man par to ir viedoklis no bērnības, liela daļa līdakas no Jums vēl neķēra, kad es aiz acīm celu laivā iekšā līdz ~5-6kg, lielākas nevarēja noturēt - nebija mums informācijas un metodes aiz žaunas ņemt!
Par rūpniecisko zveju mans viedoklis ir skarbs, jo akti atspoguļo labi ja 10-20% no fakta, un ņēģu murdu stāsts Rīgā ir labs pieradījums kad visi VVD raustīja plecus arī pirms BezTabu raidījuma un beigās pat saprātīgs sods izpalika un vēl murdus atdeva jo nav kur glabāt..., kas tev liekas domāt ka uz citiem murdiem un tīkliem nav tas pats?
14.novembris 2020, 23:32 | links
 
Davis-Di [14.11.20]: Es saprotu, pēc dzēstiem postiem tusiņu palaidu garam.
Bet kas ir likuma robežās ir ok.

Un tas ka dīvāna ekspertiem ir viedoklis kā jāfotografē zivs un kā labāk vīrusi jāapkaro - sen visiem skaidrs. :D
Redz. Tu atkal redzi, ka kādam citam ir cits viedoklis un par to "ierēc"... dīvāna pirdēji utt. Nu jā Dāvi, ir citiem cits viedoklis. Un ne visiem ir tā, ka patīk tās zivju bildes, kur zivs smērē objektīvu un ne visiem patīk, ka zivs ir 2m no objektīva un izskatās maza. Tā nu tas ir, katram savs.

Tas pats ar to - ja ir likuma robežās, tad ir ok. Tavs viedoklis tas ir.
To pašu teiksi ja kāds sāks likt regulāri 5+kg līdakas "normas robežās pa 5 gab"?

Starp citu, Tavi pieminētie murdi, kuri noslauc visu... Arī ir likumīgi. Ja reiz saki, ka likuma robežās ir ok, tad kādēļ noliec murdus? Jo tas ir Tavs viedoklis, vai ne?
14.novembris 2020, 23:16 | links
 
Ja tiešām gribat atlaist, nevis izlikties, tad atskabargas āķiem vajag nokniebt. Kurš kniebj, paceļ roku... ;)

kkas, 14.novembris 2020, 22:55


Esmu ķēris ar barbless nu patreiz neuzskatu ka līdaku ķeršanā to vajag pielietot, bet kas attiecas uz saudzīgu atlaišanu tur āķu kniebšanu nost atbalstu.
14.novembris 2020, 23:11 | links
 
Ja tiešām gribat atlaist, nevis izlikties, tad atskabargas āķiem vajag nokniebt. Kurš kniebj, paceļ roku... ;)
14.novembris 2020, 22:55 | links
 
J
14.novembris 2020, 22:53 | links
 
Davis-Di [14.11.20]: Es saprotu, pēc dzēstiem postiem tusiņu palaidu garam.
Bet kas ir likuma robežās ir ok.

Un tas ka dīvāna ekspertiem ir viedoklis kā jāfotografē zivs un kā labāk vīrusi jāapkaro - sen visiem skaidrs. :D
Izdzēsa jau tikai manu atskati!:D nekas šodien nebij...divas silķītes!...bet dažs tak nevar pārdzīvot un cepās kur liku to lielo 52cm zivi!:D
14.novembris 2020, 22:32 | links
 
Es saprotu, pēc dzēstiem postiem tusiņu palaidu garam.
Bet kas ir likuma robežās ir ok.

Un tas ka dīvāna ekspertiem ir viedoklis kā jāfotografē zivs un kā labāk vīrusi jāapkaro - sen visiem skaidrs. :D
14.novembris 2020, 22:22 | links
 
Ja grib atlaist zivi tad jābūt atbilstošiem rīkiem līdzi, arī lai kniebtu āķus, kas ir žaunās utml.!
Pats ja gribu atlaist esmu regulāri kniebis āķus, pēdējo reiz gan izdomāju, ka jaunos āķus testam nekniebšu un 80+ aizlaidu kotletēs, zivs tika novērtēta un apēsta.

Nevērtēju tādus kā ķengurs par zivju bendēm, lai arī izved daudz tas apjoms ir ko viņi izmanto pašpatēriņam, Bet tas ko sacemerē piemēram Varakīi un iespējams daļu sapūdē vai notirgo un tas ka ar tīkliem un murdiem Buļupē nosmeļ visu zivju migrāciju ... tas atstāj lielāku iespaidu uz zivju daudzumu kā ja viens paņem pāris zivis pašpatēriņam, esmu C&R piekritējs un atlaižu +/- 99% zivju, bet arī pats paņemu ēšanai un arī nenosodu ka cits paņem!
14.novembris 2020, 22:13 | links
 
Vai pareizi saprotu, ka ja šādi paņem zemmērs, tad arī jāatlaiž, kaut arī bez žaunām?

zigislapsa, 14.novembris 2020, 21:21

Pareizi.
14.novembris 2020, 21:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager