Lielupe

copis [13.03.19]: Kas notiek ar vimbu ap Jelgavu???
Tagad tiešām var manīt, kad slinkums ir pāri visam.) Tak rakstīju ka vēl nekā nav. Svētdien biju pa 0
13.marts 2019, 10:11 | links
 
Copis - februārī no ledus ķēra , kaut kādas vimbas upē ir!
13.marts 2019, 10:09 | links
 
copis [13.03.19]: Pa agru nav nekad 2016gadā pirmo noķēru 14.02.Būs jābrauc pašam izlūkot.
Brauc gan, izvēdināsi galvu. :) Līmenis kā palos.
13.marts 2019, 10:09 | links
 
Piekrītu, pats laiks, kam patīk funktieris, štukošanas un aksperimenti,,vislaik procesā !
Nezinu, man kkā, kad zivs ir katrā metienā un piecas pusstundā, baigi nosit azartu !

PS. Nesaku, ka iet mājās tukšā, arī ir baigi labi, un zivis ēdu !
13.marts 2019, 09:56 | links
 
Pa agru nav nekad 2016gadā pirmo noķēru 14.02.Būs jābrauc pašam izlūkot.
13.marts 2019, 09:16 | links
 
Kas notiek ar vimbu ap Jelgavu???

copis, 13.marts 2019, 07:20


Izskatās ka vēl par agru. Jāpagaida kad būs siltums.
13.marts 2019, 08:01 | links
 
Kas notiek ar vimbu ap Jelgavu???
13.marts 2019, 07:20 | links
 
Var jau būt, ka es kļūdos, bet šķiet, ka iepriekšējais ZM Dūklavs bija kategoriski pret depozītu sistēmu. Nu pašam alus brūzis pārvaldījumā, kuram uz to būtu izdevumi. Laikam tā bija.
Tagad visticamāk, ka jautājums apstāsies uz nenoteiktu laiku.
12.marts 2019, 22:06 | links
 
17.2. поддерживать чистоту на месте рыбалки:
17.2.1. все коммунальные отходы, находящиеся в радиусе 5 метров от места рыбалки, собрать в мешки или другую тару, до начала рыбалки или во время неё;
17.2.2. при окончании рыбалки, все собранные отходы вывезти в контейнеры для коммунальных отходов;
12.marts 2019, 22:03 | links
 
Un Lietuvā sen jau ieviesta depozītu sistēma tukšai tarai, pie mums vēl tikai gudri .irš.
12.marts 2019, 22:01 | links
 
https://lithuanianfishing.com/fishing-rules-in-lithuania/
17.2. to ensure cleanliness at the fishing site:
17.2.1. to collect all municipal waste located in 5 m range of the fishing site and place them in bags and other packages, before and during fishing;
17.2.2. after the fishing has ended, to take away the collected municipal waste to municipal waste containers;
Domāju,ka Lietuvā nav problēmu ar konteineriem.Un tāds sviests,kā konteineri ar piekaramām atslēgām,vai neesamība ir tikai pie mums.
12.marts 2019, 21:51 | links
 
Bet tas jau cits stāsts . Turpinam saudzēt dabu !!!!!
Žēl ka nevar pagašgad zāles nodedzināt :)))))

ZMA, 12.marts 2019, 21:39


Ne to vien derētu nodedzināt, kolēģi!
Turamies un iedzersim tīru ūdeni par taisnību. :)
12.marts 2019, 21:42 | links
 
un tu gribi teikt,ka tā nav absurda situācija!

kurjers6, 12.marts 2019, 21:24


Jā, tā ir absurda situācija. Un tādu ir daudz, jo vienai daļai kretīnu ir gali vai nauda. A un prasme labi runāt arī. Viens pazīstams regulāri pārkāpa CSN, bet mācēja atrunāties tā, ka pat Ķuzis viņam atvainojies par savu padoto nekompetenci. Bet karma viņu piemeklēja tāpat pa citu līniju.

Kas liek domāt, ka es būtu domājis savādāk?
12.marts 2019, 21:40 | links
 
Bet tas jau cits stāsts . Turpinam saudzēt dabu !!!!!
Žēl ka nevar pagašgad zāles nodedzināt :)))))
12.marts 2019, 21:39 | links
 
Domaataajs [12.03.19]: vienkārši būs pamats izrakstīt kvīti atskaitei kādam vecam onkulim kurš knapi var paiet ...

ZMA, 12.marts 2019, 20:54

Diemžēl jāatzīst, ka starp veciem onkuļiem ir daudz pārkāpēju, jo viņi tā ir daŗījuši visu mūžu. Skumjākais ir tas, ka reizēm viņi ir savus bērnus iemācījuši darīt tāpat.
Ir jānomainās paaudzēm.
Domaataajs tas vairāk bija domāts par izņēmumiem . Atnāks kāds Enģilis gados, a viņam babah kvīti , Jūs nesavācat par tiem pacmitgadigaiem huligāniem .... vai ka gadās redzēt sēž tāds un viņam 4 vinmbas un viena 28 cm - pārkāpums rakstam protokolu , a to kas kādam mašīnā jau 6 normas paslēptas kurus viņš atdos draugiem jo pats neēd zivis tas nekas ...
12.marts 2019, 21:37 | links
 
Man šķiet,ka neko neatbildēji!Jautājums paliek spēkā,kā var sodīt cilvēku,kas nav izdarijis noziegumu?:)))

kurjers6, 12.marts 2019, 20:58

Elementāri. Ja nevari pierādīt, ka neesi vainīgs.

Domaataajs, 12.marts 2019, 21:06

un tu gribi teikt,ka tā nav absurda situācija!
12.marts 2019, 21:24 | links
 
vienkārši būs pamats izrakstīt kvīti atskaitei kādam vecam onkulim kurš knapi var paiet ...

ZMA, 12.marts 2019, 20:54


Diemžēl jāatzīst, ka starp veciem onkuļiem ir daudz pārkāpēju, jo viņi tā ir daŗījuši visu mūžu. Skumjākais ir tas, ka reizēm viņi ir savus bērnus iemācījuši darīt tāpat.
Ir jānomainās paaudzēm.
12.marts 2019, 21:09 | links
 
Man šķiet,ka neko neatbildēji!Jautājums paliek spēkā,kā var sodīt cilvēku,kas nav izdarijis noziegumu?:)))

kurjers6, 12.marts 2019, 20:58


Elementāri. Ja nevari pierādīt, ka neesi vainīgs.
12.marts 2019, 21:06 | links
 
Nekā muļķīgāka par miskastēm dabā. Kā pēc? Zvēri un putni dažu dienu laikā maisus saplēš un visu izvazā.
Ja uz copes vai atpūtas vietu spēji atnest pilnus traukus un iepakojumus,tad esi tik saprātīgs un tukšus nes mājās.
12.marts 2019, 21:03 | links
 
Kurjers.
Nu ja sevi tā saskatīji. Hm. Varam, protams, diskutēt, sadaļa gan tam nav domāta. Nu labi, pamēģināšu atbildēt.
Vispārpieņemts viedoklis citādi varētu saukties - nerakstītas sabiedrības normas. Tā kā tas nav ierakstīts juridiskos dokumentos, tām var mīzt virsū. Un ja kads sadod pa bieti dēļ tā, ka šīs normas tiek pārkāptas, tad viņu var ietupināt, jo pārkāpējs patiesībā pēc papīriem nav darījis neko aizliegtu. Un kurš ir patiesais vainīgais patiesībā?
Mājās katram ir savas tradīcijas un uzskati. Nereti sabiedrība par tām uzzina tikai tad, kad ir noticis kas ārprātīgs.
Jaunākais varētu būt šis:
https://www.apollo.lv/6543253/kurzeme-virietis-piecus-gadus-seksuali-izmantojis-audzubernus-un-sievas-radiniekus
Likt lasīt atkritumus, jā, ja par to nemaksā, tas varētu būt gan cilvēktiesību pārkāpums, tikai joprojām mēs nezinam, kas juridiski ir cilvēks. Respektīvi - iesaistīšana vislatvijas sakopšanas talkās ir likumpārkapums.
Kaut kad tuvākā mēneša laikā tāda laikam, ka būs kā katru gadu.
Bet es uzskatu, ka noteikumos būtu jābūt punktam, kas paredz, ka visiem, kuri izmanto ūdeņus būtu jāsakopj apkārtne tuvākajā rādiusā.
Galu galā es to mēdzu darīt tāpat, jo man nav prieka sēdēt starp atkritumiem.
Kā var sodīt nevainīgu cilvēku?
Mazliet jau pieminēju.
Nav jābrauc uz Ameriku, tepat var tādus gadījumus atrast, pēdējie gadījumi ar VIDu, kaut gan likumīgi viss laikam ir pareizi, cik saprotu. Nerunāsim par mūsu lielo Austrumu kaimiņu.
Un vēsturi vispār nepieminēsim.

Man pašam škiet, ka atbildēju.

Domaataajs, 12.marts 2019, 20:42

nu nu nu...runā tu daudz un lieto gudrus vārus,bet ...Talka ir brīvprātīgs pasākums,par kura neapmeklēšanu,apmeklēšanu neviens nevienu nesoda!:)fakts?-fakts!Pie upes tāpat,gribu savācu svešus atkritumus,negribu neaiztieku!!! Tu runā par vispārpieņemtām kautkādām normām,par kuru neievērošanu var dabūt bietē.Vieniem norma ir irst pie ūdeņiem ,otriem ir vākt!Tad kura no abām normām ir vispārpieņemta??vieniem viena ,otriem otra:)))

Man šķiet,ka neko neatbildēji!Jautājums paliek spēkā,kā var sodīt cilvēku,kas nav izdarijis noziegumu?:)))
12.marts 2019, 20:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager