Lielupe

Šodien zivis bija cimperlīgākas. Sākumā strādāju kā parasti ar 0.12 un palielu disko bumbu, bet pēc neagresīvām copēm secināju, ka zivtiņa šodien uzmanīgāka (vakardien lielo disko bumbu ņēma azartiski). Uzliku 0.08, mazu murmulīti - lieta aizgāja. Caurumi, kas klusēja, sāka lēnām strādāt.
Baroju ar Sensas raudu barību, kas diezgan labi strādāja, jo zivtiņa apakšā bija.
Un kārtējo reizi nākas secināt, ka zivis nestāv visur, tāpēc nav jēgas barot, ja tuvumā nav zivju; kā arī zivis var nebūt tur, kur bija vakar.
Kopsummā salasīju visādas raudiņas, plicīšus, breksīšus un asarīšu kopsvarā ap 2.5 kg. + zm vimbiņa (ap 20 cm) un zm zandartiņš (ap 30 cm). Bija feini pacīkstēties.
3.februāris 2014, 21:13 | links
 
Varbut kaads var pateikt , ka ar straumi Priedainee? nezinu kaadu sisteemu uz raudaam taisiit, vai nu vasaras barotavu karinat un gala aaki, vai tikai mormisku bez barotavas.

Tolsty26, 3.februāris 2014, 18:32


Straume ir mainīga - var vairākas reizes mainīties dienas laikā. Un katrā vietā straume vairāk vai mazāk atšķiras.
Vakardien, piemēram, vienā krastā bija jaudīga straume uz jūru, pa vidu straumes nebija, otrā krastā straume uz augšu.
Es ņemtu murmuli bez barotavas.
3.februāris 2014, 21:06 | links
 
Varbut kaads var pateikt , ka ar straumi Priedainee? nezinu kaadu sisteemu uz raudaam taisiit, vai nu vasaras barotavu karinat un gala aaki, vai tikai mormisku bez barotavas.
3.februāris 2014, 18:32 | links
 
Šodien nopietna necope.Viens 200nieks un daži sērkociņu kastes izmēra.Tas Priedaines-Baltās kāpas rajonā.Juniors tā arī palika bez ieskaites punktiem ziemas copē.
3.februāris 2014, 17:32 | links
 
Jā,tā ir Duglas,tikai vietu arī pareizo jāzin.:)
3.februāris 2014, 10:36 | links
 
jegogo, tas ir interesanti ko tu raksti, jo man arī vienu brīdi apnika tā svina kāpura dancināšana un es uz apakšējā āķa uzspraudu motiļa pušķi...un tad arī man tā vienīgā vimba uzķērās . Laikam ja tās vimbas nav kaut kadā milzīgā koncentrācijā tad murmulis + tārps vai vībotne dos labāku rezultatu nekā tās vājpratīgās strekozas
3.februāris 2014, 09:59 | links
 
Sestdien bijām ar senci uz priedaini kā vienmēr raudās un no 9:30-12:30 man 11 gab., sencim pāri 20. Vējš bija nejauks tapēc laidām mājās

Svētdien bijām līdz 14:20, cope biki labāka un man ap 30 raudām, bet sencim kā vienmēr vairāk:)Te mans loms
2.februāris 2014, 21:33 | links
 
Biju šodien tajā raustītāju kolhozā. Virs autotilta neredzēju ka kāds raustītājs noķertu kādu vimbu. Arī man uz mormeni nekā nebija. Daudzi sāka gar krastu ašukus ķert,es arī. Noķēru dažus 150 gr. un zupas izlasi. Tad ievēroju,ka kāds vīriņš ieliek divas smukas vimbas maisā.Devos atpakaļ uz upes vidu un mēģināju vimbu noķert. Bet ķērās tikai ķīši. Vīrels izvilka vēl trīs smukas vimbas. Gāju jautāt uz ko ķer.Vīrels bij ap gadiem 60. Parādīja mormeni un cik daudz jāliek motiļi. Man tik lielas mormenes nebij,ņēmu savu lielāko spraudu lielu motiļu pušķi un vienu mēra vimbu dabuju,bet bij jau vakars un jaubrauc mājās. Vīrels noķēra 13 mēra vimbas,tikai pa pēcpusdienu. Toties es uzzināju pareizo mormenes izmēru,ēsmas daudzumu un pareizo spēli.
2.februāris 2014, 21:05 | links
 
Nu man ar debija šodien bija uz strekozu. Vienu varu pateikt noteikti - Ar cemeristiem sacensties nevar. Cik noprotu tur daži bija kastes piesituši un kārtējās izrautās nesa tovarišķiem uzglabāšanā. Laikam jau tieši dēļ kvadraciklviesu ierašanās tā raustījās.

Katrā ziņā par mānekli nevienu sliktu vārdu pagaidām nevaru pateikt... Tur tiešām visa lieta ir raustītājā. Zin kā - BMW jau arī pēc būtības laba mašīna ... :)
2.februāris 2014, 19:25 | links
 
arī šodien biju pie tiltiem. Līdz šim biju dikti godīgs un tām strekozām kā sugai ni un ni, bet nu nolēmu paprovēt. Iepirku tadas ar maziem āķiem lai cemmers a priori būtu izslēgts. Sāku ar stāvietu pie jūrmalas autotilta. Atkal varēja ironiski nolūkoties uz uzrakstu ka " ...uz ledus atrasties bīstami ..." un ja es tur atradīšos tad mani tā un šitā... bet nu labi, saprotu , kārtējais "tautas kalps" tugrikus par pasākumu ieslaucis un nafik pūlēties tagad ņemt nost to uzrakstu, jo raugi pec mēneša vai 2 pienāks laiks kad tas tiešām būs aktuāli...

Bet par copingu - sākumā apstaigāju barus uz varkaļa pusi. Nefiga ne man ne tiem kas bija apkārt. Nu ja neskaita ķīšus, .. bet tā nebija mērķzivs. Pamazām urbdamies devos uz dzelzceļa tiltu, kur iejuku rupju tēviņu pūlī, kas skrubināja 0,7 cepumu, runā pārsvarā izmantoja ar sex saistītas tēmas un urinēja blakus aliņģim. Arī šajā daiļo kungu kompanijā nekadi lieli rezulti nebija. Viena liela vimbaste atpeldēja līdz aliņģim un nafik pārrāva ļesku un ...tutū. Vēl pāris reizes skrubināja, un vēl pieteicas viens zandartbērns asara lielumā un tas viss. Apnika , aizgāju pie meldriem un noķēru pāris asaru ap 100g. Citiem apmēram tas pats, kāds pa reizei izvilka, bet pārsvarā mikrovimbas, ko zaglīgi apkārt skatīdamies nobēdzināja tarbā. Ap 1 pm atbrauca kontrole ar kvadromopēdu, bet laikam dokumenti visiem bija v porjadke un nevienu nesašņorēja.

Laikam vimba vēl jāgaida, vai arī šogad nebūs vimbas gads, un tad jagaida korjuška, bet varbūt nebūs arī korjuškas gads, ... toties asars ķeras labi un jau sapņoju ka karstā vasaras dienā pie vēsa alutiņa skrubināšu šīs ziemas voblu
2.februāris 2014, 18:29 | links
 
Šodien Lielupe dāvāja 2 kg zivju. Asaris lielāks par 150g negadījās, bet sīko arī nebija. Toties 260g rauda iepriecināja, trāpijās arī sīkākas, ķīsis nemocīja. Redzēju, ka blakus viens opis, nelatviski runājoš, savāca zemmēra zandartēnu. Teicu, ka tas prasās pēc amnestijas, bet šim bija ļoti švaki ar dzirdi. Vēlāk palūkoju, ko vimbisti dara, bet tā arī nevienu izvelkam nemanīju. Nu kaut kā tā. :)
2.februāris 2014, 18:21 | links
 
šodien biju pie akadēmijas un zemāk...norma palika upē, bet 4 knapmērus redzēju kā izvelk. Tā ka zivs tur ir, tikai bišķi veiksmi vajag. un labāku laiku, pēc 4h sāka palikt vēsi...
2.februāris 2014, 17:59 | links
 
Šodien diezgan pavēlu aizskrēju uz Lielupi. Doma bija sameklēt jebko. Taustīju vietas, kur vasarā/rudenī no laivas copēts, taču, ja neskaita ķīšus, zivju aktivitāte nebija. Atmetu ar roku meklējumiem un devos uz vietu, kur skaidri zināju, ka būs. Izurbu dažus āliņģus, uzreiz iebaroju ar Sensas raudu barību un sāku baudīt āliņģus. 2. āliņģī izsprāga rauda, nākamajā laidienā piesakās kas druknāks. Kā izrādās vimbiņa. Zemmēra gan, bet šogad pirmā. Apmēram 30 minūšu laikā izmakarēju vēl 4 vimbiņas (20 cm- 28 cm), visādus pličukus, brekšukus, ašukus. Zivtiņa manāmi bija uz sēklīša. Plāns ir piecelties no rīta un doties uz to pašu vietu, piebarot un mēģināt ko prātīgāku dabūt.
P.S. Vējelis gan tāds nepatīkams šodien.
2.februāris 2014, 16:41 | links
 
2.1. Ziņojuma saturam jābūt atbilstošam un informatīvam tēmai, pie kuras tas pievienots. Ne pa Lielupi tiks dzēstas.
1.februāris 2014, 16:45 | links
 
Eu čaļi, mazliet atslābstiet!
Šeit ir sadaļa "Lielupe".
Nu nevajag pieķēzīt šo sadaļu.


Par copi.
Biju 30.01.14, asari super ķērās, bet mazi eksemplāri.Vimbu gan nesanāca piemānīt.Tas viss aiz Jelgavas pils.
1.februāris 2014, 13:25 | links
 
Lielupes ledus paliek cerīgāks sāk beidzot sniedziņš uzbirt citādi kā spogulis ,seklās vietās var redzēt kā zivis pamūk.
31.janvāris 2014, 10:34 | links
 
Sodien no rita puses parbaudiiju ko tie daudzie veci pie priedaine dara. Parunaajot ar copmaniem teica ka ieprieks esot vimba nemusi. Nu pus dienu urbos meginaju visus iespejamos murmulus bet iznemot gigantiskus kisus un pa retam asaritim neka nebija. Udens limenis ari loti kritaas lidz ar to ledus brakskeja viena brakskesanaa. Parsvara visi bija raustitaaji uz murmuli tikai labi ja katrs 10 kera. :))
30.janvāris 2014, 20:55 | links
 
Nu tad lai paliek kā ir...vimbas taču nav izmirušas tūkstošiem gadu.:-)
30.janvāris 2014, 20:23 | links
 
Akmens_Viesis paņem savus vīrus un atbrauc uz Lielupi un ieved kārtību.Savādāk Zvaigzne tik raksta un raksta, bet reāli jau nekas no tā nenotiek.
30.janvāris 2014, 19:19 | links
 
Tā, pļāpūdeņi. Pietiek. Oki? Labāk aizbraucat uz Lielupi, paskatieties uz vietas, kas notiek. Pasaldējat dē, apsaldējat na, noķerat kaut ko un tad dalāties ar infu. Ir tak citas tēmas, kur runāt par tūdiem, bet ne šeit.
30.janvāris 2014, 18:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager