Lielupe

..es gan no citas Lielupes vietas,bet ari músu kraja tadi redzēti.
..kad nav tās copes,tad liec kauc desmit,ja ir tad ar divām nespej šiverēt,un ja vel kāds kukainis trāpas,,,sanāk tāda bunte no sešām makšķerēm :)
8.novembris 2013, 12:40 | links
 
Un noķer arī vairāk ar tiem sešiem kātiem?
8.novembris 2013, 11:28 | links
 
Droši un pie reizes arī ķer tos kas pāri sarkanajam ar mašīnu pārbrauc un "pārmāci" sev tīkamajām metodēm.

Sveiki,
varbūt, kāds atbildīgais, sadzirdēs manu sāpi, lieta tāda, ka tas bezpriģels, kas darās posmā Dubulti- Majori, ir vienkārši vājprāts, šon ar mazo pastaigājoties nogājām gar upes krastu un secinājums ļoti vienkāršs- gan drīz katrs makšķernieks, uzskata, ka makšķerēt ar 3-5 makšķerēm ir pilnīga norma, gribētos palīdzēt šo problēmu risināt, brīvprātīgi palīdzēt utt, tikai nezinu, vai kādu tas vsp interesē... Un cik man zināms, es neesmu vienīgais, vietējais makšķernieks, kuru satrauc šāda problēma...

Meisters, 7.novembris 2013, 15:55
Tu vecit neesi vienigais kam tas strauc.Jau pagajuso gadu es pat to pasu iespringu un iespringstu ari tagad, tikai vsiem ir po.... Pats ar ar feederiti sanceju no betoniem, tik NEVIENU inspektoru tur NEKAD neesmu saticis!!!!
Sorry par garumzimem:))

mar4ello25, 7.novembris 2013, 16:42

mošk, jāsāk pašiem kko darīt... ;)

Meisters, 7.novembris 2013, 17:07

Shnuris, 7.novembris 2013, 17:59


taisnība jau tew ir, bet citreiz, vnk aizrādot, ar var panākt kkadu efektu, tur pat Dubultos, no piestātnes, ko vētrā aiznesa uz otru krastu, džeks darbojās ar 6 kātiem, piegāju, paskaidroju, ka nav smuki, bet viņš bija visai izbrīnīts, ka kkada makšķerēšanas karte vajadzīga utt, bet vairāk ar nav manīts... arī tas ir rezultāts...
7.novembris 2013, 18:51 | links
 
Droši un pie reizes arī ķer tos kas pāri sarkanajam ar mašīnu pārbrauc un "pārmāci" sev tīkamajām metodēm.

Sveiki,
varbūt, kāds atbildīgais, sadzirdēs manu sāpi, lieta tāda, ka tas bezpriģels, kas darās posmā Dubulti- Majori, ir vienkārši vājprāts, šon ar mazo pastaigājoties nogājām gar upes krastu un secinājums ļoti vienkāršs- gan drīz katrs makšķernieks, uzskata, ka makšķerēt ar 3-5 makšķerēm ir pilnīga norma, gribētos palīdzēt šo problēmu risināt, brīvprātīgi palīdzēt utt, tikai nezinu, vai kādu tas vsp interesē... Un cik man zināms, es neesmu vienīgais, vietējais makšķernieks, kuru satrauc šāda problēma...

Meisters, 7.novembris 2013, 15:55
Tu vecit neesi vienigais kam tas strauc.Jau pagajuso gadu es pat to pasu iespringu un iespringstu ari tagad, tikai vsiem ir po.... Pats ar ar feederiti sanceju no betoniem, tik NEVIENU inspektoru tur NEKAD neesmu saticis!!!!
Sorry par garumzimem:))

mar4ello25, 7.novembris 2013, 16:42

mošk, jāsāk pašiem kko darīt... ;)

Meisters, 7.novembris 2013, 17:07
7.novembris 2013, 17:59 | links
 
Ieslēdz ironiju. Apskaties kāda "kārtība" ir Varkalī :D

Šīm specifiskajām vietām ir nepieciešami milzīgi resursi, diemžēl inspektoriem līdzekļi ir tik cik ir. Inspektoru cik ir, tik ir, katrai mazai peļķei blakus inspektoru nenoliksi. Informācija cik ir, tik ir, neviens inspektors nespēj no zila gaisa uzzināt kur un kā pārkāpēji darbojas. Risinājums - licenzētā mkakšķerēšana !!! Ir licenzes, ir kārtība, to lepni pierāda Varkaļu kanāls.

Shnuris, 7.novembris 2013, 16:49

Es jau visu to saprotu, tāpēc arī piedāvājos palīdzēt...
Bet runājot par licenzēm- es esmu par, lai tā būtu, ja tas nozīmētu ūdens sakārtošanu, labiekārtošanu un visu beidzot šādu jautājumu risinājumu, nevis kaut kāda priekšnieka villas celtniecību... Bet šaubos, vai latvietis parastais, spētu saprast, šādu licenzes iegādes jēgu un labumu, drīzāk būtu mūžīgā bļaušana, ka viss ir dārgi...

Meisters, 7.novembris 2013, 17:06
7.novembris 2013, 17:58 | links
 
Sveiki,
varbūt, kāds atbildīgais, sadzirdēs manu sāpi, lieta tāda, ka tas bezpriģels, kas darās posmā Dubulti- Majori, ir vienkārši vājprāts, šon ar mazo pastaigājoties nogājām gar upes krastu un secinājums ļoti vienkāršs- gan drīz katrs makšķernieks, uzskata, ka makšķerēt ar 3-5 makšķerēm ir pilnīga norma, gribētos palīdzēt šo problēmu risināt, brīvprātīgi palīdzēt utt, tikai nezinu, vai kādu tas vsp interesē... Un cik man zināms, es neesmu vienīgais, vietējais makšķernieks, kuru satrauc šāda problēma...

Meisters, 7.novembris 2013, 15:55
Tu vecit neesi vienigais kam tas strauc.Jau pagajuso gadu es pat to pasu iespringu un iespringstu ari tagad, tikai vsiem ir po.... Pats ar ar feederiti sanceju no betoniem, tik NEVIENU inspektoru tur NEKAD neesmu saticis!!!!
Sorry par garumzimem:))

mar4ello25, 7.novembris 2013, 16:42


mošk, jāsāk pašiem kko darīt... ;)
7.novembris 2013, 17:07 | links
 
Šīm specifiskajām vietām ir nepieciešami milzīgi resursi, diemžēl inspektoriem līdzekļi ir tik cik ir. Inspektoru cik ir, tik ir, katrai mazai peļķei blakus inspektoru nenoliksi. Informācija cik ir, tik ir, neviens inspektors nespēj no zila gaisa uzzināt kur un kā pārkāpēji darbojas. Risinājums - licenzētā mkakšķerēšana !!! Ir licenzes, ir kārtība, to lepni pierāda Varkaļu kanāls.

Shnuris, 7.novembris 2013, 16:49


Es jau visu to saprotu, tāpēc arī piedāvājos palīdzēt...
Bet runājot par licenzēm- es esmu par, lai tā būtu, ja tas nozīmētu ūdens sakārtošanu, labiekārtošanu un visu beidzot šādu jautājumu risinājumu, nevis kaut kāda priekšnieka villas celtniecību... Bet šaubos, vai latvietis parastais, spētu saprast, šādu licenzes iegādes jēgu un labumu, drīzāk būtu mūžīgā bļaušana, ka viss ir dārgi...
7.novembris 2013, 17:06 | links
 
Šīm specifiskajām vietām ir nepieciešami milzīgi resursi, diemžēl inspektoriem līdzekļi ir tik cik ir. Inspektoru cik ir, tik ir, katrai mazai peļķei blakus inspektoru nenoliksi. Informācija cik ir, tik ir, neviens inspektors nespēj no zila gaisa uzzināt kur un kā pārkāpēji darbojas. Risinājums - licenzētā mkakšķerēšana !!! Ir licenzes, ir kārtība, to lepni pierāda Varkaļu kanāls.
7.novembris 2013, 16:49 | links
 
Sveiki,
varbūt, kāds atbildīgais, sadzirdēs manu sāpi, lieta tāda, ka tas bezpriģels, kas darās posmā Dubulti- Majori, ir vienkārši vājprāts, šon ar mazo pastaigājoties nogājām gar upes krastu un secinājums ļoti vienkāršs- gan drīz katrs makšķernieks, uzskata, ka makšķerēt ar 3-5 makšķerēm ir pilnīga norma, gribētos palīdzēt šo problēmu risināt, brīvprātīgi palīdzēt utt, tikai nezinu, vai kādu tas vsp interesē... Un cik man zināms, es neesmu vienīgais, vietējais makšķernieks, kuru satrauc šāda problēma...

Meisters, 7.novembris 2013, 15:55

Tu vecit neesi vienigais kam tas strauc.Jau pagajuso gadu es pat to pasu iespringu un iespringstu ari tagad, tikai vsiem ir po.... Pats ar ar feederiti sanceju no betoniem, tik NEVIENU inspektoru tur NEKAD neesmu saticis!!!!
Sorry par garumzimem:))
7.novembris 2013, 16:42 | links
 
Sveiki,
varbūt, kāds atbildīgais, sadzirdēs manu sāpi, lieta tāda, ka tas bezpriģels, kas darās posmā Dubulti- Majori, ir vienkārši vājprāts, šon ar mazo pastaigājoties nogājām gar upes krastu un secinājums ļoti vienkāršs- gan drīz katrs makšķernieks, uzskata, ka makšķerēt ar 3-5 makšķerēm ir pilnīga norma, gribētos palīdzēt šo problēmu risināt, brīvprātīgi palīdzēt utt, tikai nezinu, vai kādu tas vsp interesē... Un cik man zināms, es neesmu vienīgais, vietējais makšķernieks, kuru satrauc šāda problēma...
7.novembris 2013, 15:55 | links
 
Šodien Lielupes Buļupes krustā no 15-17 uz gruntenes ar sarkano kqpā ar balto 9 vimbas visas zemmēra tika atlaistas mājās 2 asariši 12 raudiņas v idējas.Kaimiņam arī vimbas laikam badā paņema uz mājām,lai jau paliek uz viņa sirtsapziņu.
4.novembris 2013, 20:39 | links
 
ediitim-tadu atradumu gadijumos vari zvanit 29152158
4.novembris 2013, 12:53 | links
 
Vakar izmēģināju jaunu nūju džigam. Labs gan. Test no 0,6-8 g, aukla 0.08, test 3,2kg. No rīta migla un klusums. Daži piesitieni pretī laivas bāzei. Pēc tam pārbraucu uz sēkli aiz Kalnciema tilta un pēc vairāku asaru un viena zemmēra zandarta neliels uzzsitiens otrā galā. Veiksmīgā kārtā izdarīju nelielu pauzīti. IR. Velku, velku. Kautkas mierīgi nāk tuvāk laivai. Tākā auklas beigas iekrāsoa melnā krāsā kādi 2 metri saprotu ka nekas liels nebūs. Bet tajā brīdī tiek noslogots kāts un aukla no spoles iet laukā ar lielu troksni. Un tā tas turpinājās ap 15 min. Beigās zivs laivā. Sajūtas labas. Makškerkāta kristības izdevušās, spole strādā labi.
Rezultātā līdaka 4.6 kg.
Ap diviem dienā jau biju Rīgā. Gardas vakariņas meitenēm un pašam...
4.novembris 2013, 08:08 | links
 
šodien vakar Kalnciemā pa tukšo! gan velcējot gan mētājot!
3.novembris 2013, 21:20 | links
 
šodien aizvelcēju no Tīreļiem līdz Kalnciemam un atpakaļ, 1 tukša cope un 1 ķīsis uz 30cm voblera...Laiks pasakains, upe pilna ļaužu...

nācās atkausēt Norvēģijas skumbriju paku... :))
3.novembris 2013, 18:14 | links
 
Manā gadījumā tomēr laikam šņore - kad braucu tur pāri, viens vecis no gumijnieces bļāva "ostorožno tam jakarj utopil", bet bija jau par vēlu - laikam noķēru to enkura šņori... bet nekas, vakar jau iepirku tādu pašu velcējamo vizuli, nākamajās brīvdienās vai nu atkal Lielupe, vai arī Saukas vai Lubānas ezers - jāsaštuko, kur labāk braukt.
3.novembris 2013, 15:29 | links
 
Cerigs rits...velce no varkaliem lidz majoriem bis talak...pilnigs atsoss petrovics...tad vel slavi paradijas upe ar savu kliegsanu un haotisko braukasanu tur un atpakal un beigas vel debiloidi ar udens deli saka mocit un muzacka fona tada ka dzird pa km...
diezkas nav brivdienas tada kolhoza braukt...
nez ka citiem...
3.novembris 2013, 13:25 | links
 
Biju Lielupē no krasta ar fīderi. Nabiju bijis tai vietā gangrīz 2 mēnešus. Pirms tam visu sakopām, 2 lielos maisus ar pudelēm uc sūdiem aizvedām. Šorīt salasīju atkal desmitiem alus pudeļu un citus traukus. Sliktākais tas, ka vismaz dasmit pudeles bija vnk sašķaidītas... stikli visur... pisec...
3.novembris 2013, 13:15 | links
 
AndrisCopee- nevis šnorē tavs vobleris palika, bet tīklā!!!
Vakar ar kompāniju izpeldējām gabaliņu no Varkaļu ostas līdz Majoriem- ceļā 3 tīkli (tas no lielajiem palagiem ko redzējām) gandrīz pāris upei, un noenkuroti tā ka daunringeri norausi ne tikai vobleri!
3.novembris 2013, 12:24 | links
 
Nupat no Lielupes.
Rīta pusē uz velci pieķērās viena 2,8kg zaļsvārce, pēc tam to veiksmīgo vizuli norāvu - kaut kādā šņorē ieķērās, otceps nepalīdzēja. Uz džigu ne Varkaļu kanālā, ne Babītes pusē, nedz Lielupē neko nedabūju - klusums. Laivu gan padaudz - Babītes/Varkaļa krustojumā kādas 7-8 bija.
Vēl drusku kaitināja pa Lielupi kursējošais veikbordists, bet nu jamiem arī pēdējās pavizināšanās šogad, arī var jamos saprast..
2.novembris 2013, 16:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager