Lielupe

...par āķiem..- man likas, ka jau sen vajg aizliegt to fucking "strekoza", ...nevis rapalai grauzt āķus nost ,.. ibio!!!

Akella, 18.janvāris 2013, 08:27


Iesaki ideju kā jurididski šo "strikoza" cemmēri aizligt. Šobrīd to jau tirgo daudzos veikalos, Salmo tai skaitā...
18.janvāris 2013, 08:41 | links
 
...par āķiem..- man likas, ka jau sen vajg aizliegt to fucking "strekoza", ...nevis rapalai grauzt āķus nost ,.. ibio!!!
18.janvāris 2013, 08:27 | links
 
par to aku kniebshanu nost es jau ar neesmu sajusma. Labak butu kerushies pie nopietnam lietam (piem. Rupnieciskas zvejas iekshudenos) nevis parastos zveiniekus trenkatu pa ledu, kas izmanto skersblitkas.
18.janvāris 2013, 07:58 | links
 
Varbūt tas vietējais piecas noķēra un aizgāja pusdienās uz mājām,bet pēc tam vēl piecas noķēra...!!!:)))
17.janvāris 2013, 21:15 | links
 
Šodien lielupē priedainē cope laba raudas ņēma Gabalas 32 ar kopējo svaru 5.876kg un sencim aptuveni tas pats. Kopā sasālīju 10kg zivis - būs voblas.


A starp tiltiem kā mums viens vietējais teica ka vimbu uz spāres kāpura imitāciju ķer un vakar bijis dabūjis 10 gb. protams neatļauts daudzums.
17.janvāris 2013, 21:12 | links
 
Es arī to uztveru ka tas ir normāli,Pieliec parastai bļitkai lielu trīsžuburi un tas pats vien cemmeris ir .vai tiešām jums nav gadījies ar parasto bļitku sū...gā copes dienā noķert Zivi aiz bārdas vai aiz vēdera spuras ,copmaņu valodā runājot?
17.janvāris 2013, 20:41 | links
 
par to āķu kniebšanu nost-ja godīgi, tad ražotājs konkrēto māknekli ir būvējis, balansējis utt, ne pa velti, tādas formas un ar 2 ielodētiem āķiem, nevis vienu... tas ka mūsu bāleliņi ir izdomājuši, ka tas ir labs rīks lai cemmerētu, tas jau ir cits stāsts, bet vai būtu jāaizliedz braukt ar mašīnu, ja kāds pārkāpj likumu ar to?!
tpc to, ka upē veči makšķerē ar orģināliem balansieriem, un izmanto tos paredzetiem mērķiem, es uztveru kā normālu parādību. Neuzskatu, ka par to būtu jāsoda...
17.janvāris 2013, 20:18 | links
 
Duglas
Nu nesaki gan , shodien biju tur un neteikshu ka shkersenes netiek izmantotas, dazi pat labi mauc ar visiem akiem, kaut gan tas ir upe aizliegts.
17.janvāris 2013, 20:05 | links
 
nez tgd domāju kur 6dien doties, varētu Peipja āres urbt, varētu mēģināt tpt Buļļupē salkas trenkāt, vai uz kāda no pierīgas ezeriem asari meklet, un tgd vēl doma, ka varētu mēģināt kādu vimbu noķert... :D
17.janvāris 2013, 19:56 | links
 
vimba ir starp tiem tiltiem, tā tas ir katru gadu ap šo laiku, parasti gan drusku vēlāk, tur vienmēr mākonis savācas. Nav ar ne uz kādām šķērsenēm ( varbūt kāds) jo tas kontingents kas darbdiena var vimbot tur parasti ķer uz to lētāko - balto, grūbu, ķestu, kukuruzu, kurš bagatāks pa garnelei
17.janvāris 2013, 19:22 | links
 
nu nez, es biju kā vienā tā otrā krastā, gan vakar gan šodien, īpaši biezs jau ledus nav, bet savi 10-12cm šodien bija visai stabili, nez kas tie viņiem par urbjiem... bet ūdens uz ledus pretejā krastā bija gan...

par vimbelēm, tā gan varētu būt taisnība, bet vai tiešām ir tāds bars cemerētāju?
17.janvāris 2013, 17:59 | links
 
nu nez, es biju kā vienā tā otrā krastā, gan vakar gan šodien, īpaši biezs jau ledus nav, bet savi 10-12cm šodien bija visai stabili, nez kas tie viņiem par urbjiem... bet ūdens uz ledus pretejā krastā bija gan...

par vimbelēm, tā gan varētu būt taisnība, bet vai tiešām ir tāds bars cemerētāju?
17.janvāris 2013, 17:59 | links
 
ribak.lv raksta, ka, iespējams, vimbeles ar šķersenēm slaktējot...tāpēc neviens neatzīstas...
17.janvāris 2013, 17:32 | links
 
braucot no rīgas arī pamanīju to mākoni starp tiltiem :)) gaidam kad kāds CL biedrs atzīsies...
17.janvāris 2013, 17:27 | links
 
garām braucot Dubultiem uzrāpos uz ledus un tur viens otrs copēja sprīdi garus "matroskinus" kurš ņēma, kurš bāza atpakaļ, kurš visu atlika uz nākošo reizi un tinās prom, bet pāri upei gan raustījās iet pāri! Vidū uz trešo apgriezienu ledus esot beidzies, vietām arī ūdens zem sniega,,,
17.janvāris 2013, 16:08 | links
 
jaa tas buutu interesanti zinaat kas tur daraas pie juurmalas...
17.janvāris 2013, 16:01 | links
 
ā, un vēl jautājums, kas notiek starp tiltiem, pie iebraukšanas Jūrmalā?
šodien jau no paša rīta, tur sēdēja kādi veči 80, tik nez kas ķeras stinte, vimba vai kas cits???
17.janvāris 2013, 15:38 | links
 
šodien psņēu līdzi draudzeni un devāmies asaru meklejumos Lielupē, nu pat atnācām mājās pārdomi pilni- pa visu dienu 3 copes, nevienu zivi tā arī uz ledus nedabūjām, vienu bļitku aiznesa dūcīts, un viena cope stipri līdzīga zanderam, bet vai tā bija vai ne, to jau var pateikt tikai mans "zemūdens pretinieks", jo pēc apmēram 2m viņš devās savās tālākajās dienas gaitās, atstājot mani minam, kas tas bija par brīnumu...
pāstaigāju arī vakadienas caurumus, kur biju dabūjis pa kādam asarim,taču šodien viņi visi bija kaut kur pazuduši... varbūt mans piegājiens ar bļitkām bija nepareizs, bet vīri kas strādāja ar šķērsenēm vismaz ik pa laikam rokas pacilāja...
17.janvāris 2013, 15:36 | links
 
Vakar netālu no Varkaļa no 09-12 pilnīga bezcope. Daži sērkociņkastes lieluma asarīši.
17.janvāris 2013, 08:18 | links
 
Domāju ka normāls, bet vergu gan paņem līdzi, jo buļļupe ir viltīga.
17.janvāris 2013, 07:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager