Lielupe

Kāds nezin kāds ledus ir lielupē pie DRUVCIEMA un ta tuvumā?:)
17.decembris 2012, 13:32 | links
 
no 11 - 14 pa priedaines zarnām, ledus jau labāks kā 2 d atpakaļ, stabili 10 cm. Mēģināju iziet uz upi , pec meldru joslas verga ar 1x izskrēja cauri tālāk nemēģināju. Zarnās loms tāpaty kā iepriekšreiz - strīpaiņi līdz 100 gr, bet ņem visu laiku uz motili labāk kā pinku. Traucē kazrags, kas noskrubina motili, labk iet baltais rozīgais. Protams ta vēl nav īstā cope, bet process ir , un arī asaru čipši pilna panna ir. Ja nēuznēks kusnis uz holidejsiem jau varēs špacierēt pa īstajām vietām.
16.decembris 2012, 19:02 | links
 
Duglas
Tev kā studentam tas varbūt ir izdzīvošanas jautājums...asarīši...paika:-)
Vārnas ir ļoti gudri putni un starp citu gudrāki par dažu labu deputātu....un atšķirība ir acīm redzama....zog lai izdzīvotu, nevis lai piebāstu (nezinuko), teiksim spārnu starpas.
Man arī kraukļi un vārnas ir aiznesuši lielas zivis (vienreiz līdaku~1kg un asari ~400g bija interesanti)....man nav žēl...es ar interesi pavēroju kā tas notiek.:-)
14.decembris 2012, 21:14 | links
 
Šodiendien atklāju ledus sezonu. Tā ka laika nebija daudz , apmeram no 12:30- 15:30, aizšāvu tepat da priedainei , upes labais krasts. Protams uz upes līst neriskēju un arī nevienu neredzēju, pavandījos pa tām priedaines zarnām. Ledus 5-10 cm, kā kurā vietā, sniegs pa virsu, brīžam brakš un šupojas ka traks, bet neko , izbadējis students ap 110 kg staigāt var. Pie paša krast kur man kā bailīgam cilvēciņam visvairāk gribējās būt uzreiz uzklūp kazragi, tur darīt naf ko . Apm. 2 m dziļumā pēc 30 min motiļa kaisīšanas un skepses iestāšanaš sākās pirmais ziemas copings, apmēram pa 2 st. tīra laika kādi 15 asari 30-100 gr, lielākais varēja būt zem 150. Neko lielāku no tam zarnām arī negaidīju, tur kur sākas lielāka zifs virsū vēl kāpt neriskēju. Tempratūrs pie upes ap -5. Vispārīgi var just ka ledus aug, uz auklas veidojas ledus un pret vakaru jau urbumi sāka kārtīgi aizsalt. Ja uznāks tie -20 nāknedēļ varēs līst arī uz upes. Bez manis vēl kadus 4 kadrus redzēju

kadmijs, speciāļi tev. Saproties tāds probļems , es tās zifis met uz ledus , un to nočekoja vārnas. Man daudz dārgā laika aizņēma lai atsistos no tiem ļaunajiem putniem. Ka es pievēršos copingam, ta šie jau lien un zog manas zifis gluži kā tie mūsu deputati to budžetu. Vot domāju moš tu ko varēji ieteikt, kā ar tām vārnām tikt galā ? Es jau domāju ka jaunu tēmu jātaisa vaļā - "Cīņa ar vārnām , kas zog zivis" , bet domāju , nē, nav ko forumu piegānīt, davai tev paprasīšu. Man ir domas kā ar kvoka un C&R tehnoloģijas palīdzību atsities no tiem putnisiem. Uzrakstīju apsvērumus uz 15 lpp , sūtīšu tev PM
14.decembris 2012, 21:04 | links
 
 
Pēc tam padod ziņu, kas ar zivīm. Aizbraukšu pie attīrīšanām pamēģināt. Būs jārausta bļitka-Bulduru copes veikaliņš blakus TRIO aizklapēts. Varbut kādam ir info vai Dubultos ir motilis?
11.decembris 2012, 11:05 | links
 
Man te spiegotājmeitene ziņo ka pie Priedaines kanālos veči jau šēž. šobrīd.

Kā ar zivēm gan pašam jāiet skatīties :)

Sranijs sniegs :(
11.decembris 2012, 10:41 | links
 
Kraft jā biju pie vecajām attīrīšanām. Divus asarīšus piemānīju ar bļitku, bet tas arī viss. Vienu redzēju pirms jahtkluba uz upes sēžam-tur gan neriskētu. Vakar viens pie auto tilta kanālā sēdēja.
11.decembris 2012, 01:03 | links
 
Janis_B pretī Priedainei jau ir tikai viens kanāls. Tu domā pie vecajām atīrišanas iekārtām? Vēl ir pie tilta..

Priedaines pusē tajs kanālos tad ar toč jābūt ļadum, bet tur normāla zive tagad nebūs.

ja neuzkniebs uz dvacāru kādu nedēļu, tad pati upe ilgi marinēsies vaļā. Vismaz lejas gals.
10.decembris 2012, 23:44 | links
 
nevari pateikt precīzāk kur tas kanā;s atrodās?:)
Varetu ar aizbraukt pameeginat;)
10.decembris 2012, 16:47 | links
 
Jūrmala pretī Priedainei vienā no kanāliem ledus 5-7 cm. Rīt jāmēģina ko noķert. Šodien biju tikai izlūkos.
9.decembris 2012, 17:38 | links
 
vai ir kādas ziņas par ledu lielupē?:_)
9.decembris 2012, 17:05 | links
 
Duglas, paskaties MN raidījumu LJ Lielupē.
texts "KO DARA TIOGA!!" , haha lol.
Jocīgi, man viss rull. (tad kad tur bija zivis)
Pat labāk nekā baksijs, uz stanndarta (silver prawn)krāsas dabūti šūki, sanderi, protams asari un arī 2kg breksis apēda jamo. Moš tagad vēlājā rudenī nebija ņēmiens uz viņiem, a es kā duriks tik močīju.

EKA, tas tak saprotams, ka neprecizēsi , mēs jau te āļojamies, vienk kā Duglas jau teica, makšķerinieka nemiers ta ieslēdzas.
Ja tas ir otrā (jūrmalas pusē) tad Duglas tu aizmirsi vai negribēji atklāt vēlvienu svarīgu spotu, kur no krasta gan var tikt klāt pie dziļuma. :) Nu nekas, līdz nākamajam gadam jau šo būsim aizmirsuši.

P.S No ledus gan tur sēdēsim :))
2.decembris 2012, 23:44 | links
 
Vietu, protams, neprecizēšu, sorry. :) Daudzi copētāji no laivām nerespektē krasta spiningotājus - pielien par tuvu. A, viņiem visa upe ''pieder" - man ir pieejami tikai pāris perspektīvas vietas.
2.decembris 2012, 22:34 | links
 
negošieišens ar kraft un EKA

Tioga man ir viena no švackākajām gumijām lielupē , to bagsiju neesmu mēģinājis. Vēl švakāks ir LJ hogi hogs, bet tieši lielupē , dvinskā tas atkal ir labs.

es ar tagad štukošu kur ir ta vieta kur ir EKA bedre. Gar kreiso krastu no dzelzceļa līdz grīvai no krasta pieejas ir uz pirkstiem skaitamas (neiet runa par pašu grīvu kur pludmale sākas) Otrā krastā gan pieeju ir stipri vairak, , sevišķi no Gulbja mājas sākas vienlaidus pludmale, bet nekadas bedres, sevišķi no krasta aizsniedzamas tur līdz šim neesmu atradis. Tagad būs ko domāt un ķīķerēt. Bet tas jau laikam uz nākamo gadu , tagad jābriest ledum
2.decembris 2012, 21:57 | links
 
Sodien Jaanrags, Gaate, Odini....atpakal uz Janragu viens labs ,,zaceps" pasaa Jaanragaa un viss.....velce.....
2.decembris 2012, 19:24 | links
 
EKA, nu tad respekt! Saliec tu mūs maziņos, tā , ka skan! :))

hmm, bedres kante.. no krasta, priedaines apkaime.. nu 2vus variantus es varētu iedomāties.
Tagad nebūs miera! :)))
2.decembris 2012, 15:33 | links
 
Kraft, Duglas, priekš kam man muldēt! :) Ir man tur viena smuka bedres kante, kuru regulāri apcopēju. 3,00 m kāts, 14-24 gr. svini, 1,5-2 m pavada, ofseta āķi, un viss notiek. Šodien arī vienu zanderu dabūju un viens smuks norāvās. Pagājušā nedēļas nogalē bija 8 zandarti. LJ Tioga arī ir labs - esmu dabūjis smukus asarus 500-900 gr un dažas līdakas (lielākā 3,5 kg), bet zanderiem labāk patīk Bugsy Shad.
2.decembris 2012, 15:24 | links
 
Jelgava Lielupee vienkarshi ir cau. :d kafija ne uudens :D
2.decembris 2012, 15:21 | links
 
Duglas, nav jau akmenī cirsts, ka EKA nemuld :)

"priedaines galā", jau nav daudz vietu, kur varētu veiksmīgi gar krastu mētāt. tātad vieta zināma :)

Bugsy shad būs Vabolīgā Raudiņa :D
Par cik mums Shad (ezera siļķe) nedzīvo, tad analogs varētu būt ezera salaka, vai raudiņa (pēc formas). Monstrs, krch.
Ja ēd Bugsy Shad, tad Tiogu ar vajadzētu ēst.
2.decembris 2012, 13:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager