Lielupe

Pirmaa agraa cope ssogad, 6 00 seezzu uz pontona, upe vaaraas no ziviim, lielas, mazas, visaadas, visos liimennnos, rezultaataa pirmaa vimba muuzzaa uz feederi, kopaa 2 gb, lielaakaa 640 g, piezvejaa breksis. Vimbas marineejas, ta redzees kas sanaaks. Bik biju paarsteigts par vimbaam, bet nu kur tad ssiis liksies. 10 00 tinu riikus un gaaju dzert konjaku ar kafiju :)
22.aprīlis 2012, 16:02 | links
 
Lūdzu atsaukties cilvēku vai cilvēkus, kuri šodien 22.04.2012 pulksten ~ 13:30 - 14:30 paņēma/atrada makškerpiederumu kasti lielupē - Priedainē pie dzelceļa tilta, mašīnu stāvietā. Kastei augša zila, apakša carspīdīga plastmasa. Iekšā daudz dažādu vizuļu, barotavas, Okuma spole ar pīto auklu, šveices armijas nazis un citas vērtīgas makšķerlietas. Atlīdzība garantēta. Svešas mantas laimi nenes. PM. Paldies.
Kaste šāda ->
22.aprīlis 2012, 15:17 | links
 
Satiku pie Lielupes veco paziņu tam tās vimbas nepatīk,sēž jau uz brekšiem un ļoti skaisti rezultāti,pats šokā :))
21.aprīlis 2012, 22:29 | links
 
V.S.O.P. paldies par info, tur tai nolikumā uzrakstīts tā , ka uzreiz neiebraucu uz ko īsti tas 5-10:00 attiecas
21.aprīlis 2012, 20:13 | links
 
Zaraza
Licenzes var nopirkt no 5.00-10.00 Bauskas MMB mājā, darba laikā veikalos Astoņkājis un Līga.

Piektdienas pusdienlaikā, Rīgas SAMS bija ciet, Līgā(bauska ) papīru nebija, bet "Astoņkājī" bija.

Nobraucu liekus 30 km, kamēr pie papīriem tiku. Bet zivju daudz, izmērs labs.
21.aprīlis 2012, 19:15 | links
 
A kā vispār Bauskā var pie licences tikt? Nolikumā uzrādītās licenču iegādes vietas strādā tikai darbadienās (viena sestdien) un standarta draba laikā? Tobiš ja svētdien grib 5cos būt pie upes ta jau piektdien licence jāiepērk "Samā"?
21.aprīlis 2012, 18:01 | links
 
drosh vien ka pie attiiriishanaam :)
21.aprīlis 2012, 16:05 | links
 
Līņi iet nonstopā it sevišķi Bērziņietei ;DD Aptuvenā dislokācija Sloka
21.aprīlis 2012, 15:58 | links
 
man laba cope bija slokā lielupē tur 2 brekši ap kg un 100 raudiņas
21.aprīlis 2012, 15:30 | links
 
Nu re, Skiper! Es tak teicu, ka mani tārpiņi izradījās neīstie! :D
P.s. A kas attiecas par radu, Latvija ir maza!!! Ne??? :D
Ne asakas!
19.aprīlis 2012, 21:13 | links
 
Bauskā vakar kā ierasts : kolhozs dobē ar izteiktiem žargonvārdiem, daži vietējie matadori klejo gar krastu.
Ieradāmies līdz ar gaismu, sajūtas kā mēdību sunim, kas jūt medījumu zālē.
Paspējām ieņemt ierasto bedrīti un mierīgi gatavoju iebarojamo, lai gaisma mierīgi uzaustu. Vimba un sapaliņi jau taisija traci - cope būs !!!
Pēc kāda laiciņa viens nesteidzīgi sāka iekārtoties dažus metrus virs bedrītes, pieklājīgi pateicu ka te aizņemts un mēs uz gruntenēm - a šis taisijās peldināt pludu !
Zinot cik maza bedrīte teicu , ka var pat nesākt , protams neapmierināta bubināšana , bet saprata un aizgāja citu ,,ceļu,, !
Straume nesteidzīga un uzliku 13gr , čoms konservatīvāk - 64 un tādu ka nekustās pa straumi, ieņēma bedrītes izeju. Sākām !
Copes sekoja regulāri , pateicoties iebarošanai vairums zivju uzturējās tieši bedrītes izejā, jo pa staumei tā noripoja tieši tur ! Tā ka abiem vietas pietika un cope izdevās . Es ar staigājošo gruntenīti ,,nobradāju,, visu dobi!Sitieni pa kātu ir neaprakstāmi. Norma līdz pusdienai un tad sportiskā cope uz pluda, jo visi kas gribēja jau copēja citur ! barība strādāja perfekti , zivs pieturējās bedrē Uz pluda dienas vidū vispār žors, vimba pa upi lēkā kā neguudra un pusūdenī ķēra kā traka ! Rezultātā pie 28tās skaits nojuka, bauda gūta un var mierīgi gatavoties līdaku sezonai ! :) Ne asakas !
19.aprīlis 2012, 20:04 | links
 
P.s. Atvaino, sagittario.
19.aprīlis 2012, 19:39 | links
 
sdagittario. Pabiju ar Tavu radu svētdien blakām. Kad braucu prom, viņu bariņam bija 3 vimbas. Parcik nācās sarūmēties, tad, cepuri nost, uzcienāja ar šašliku, bet kūku nesagaidīju. Man bija četras vimbas. Šodien bija draugs no 6-šiem rītā līdz 13.00 - pāris normas ar kaudzīti, bet tikai uz kāpuru. Negribēju mocīt muguru, bet nāksies braukt un rakt.
19.aprīlis 2012, 19:38 | links
 
Vakar man Lielupe ar savām viešņām vnk piekāsa!!!
Sākās viss tā ļoti vienkārši. Pa dienu, strādājot pie savām ābelēm, tiku pie jocīgiem tārpiņiem. Man, protams, radās jautājums: ka tik tie nav "kapari", tobišs, rožvaboļu kāpuriņi. Sagadījās, ka mājā tai brīdī bija divi diplomēti agronomi, tikai, par nožēlu, neviens (pareizāk sakot, neviena), nebija savā laikā pietiekami cītīgi apguvusi entomoloģijas kursu, lai varētu apstiprināt vai noliegt manu pieņēmumu, ka tie ir tie tārpiņi, kuri interesē mani un vimbiņas arīdzan. Nekas cits man neatlika, kā pēc pārdomu mirkļa, ir vai nav zaķis tas subjekts, ko par darbu sauc, un krāmēt pekeles mašīnā un gāzt uz sapņu tālēs atrodošos Lielupi. Jāatzīstas, ka iepriekš pieminētajam zaķim par sliktu nostrādāja Mika un GuntaraKL svētdienas panākumi (jūs jau zin' , par ko ir runa, jo čekojat šo forumu! Ja kāds nezin' , pats vainīgs :) )
Nu ko- domāts darīts, uguns rorēs! Mana iecerētā vietiņa brīva (gaisa līnijā bišķi virs 3km no Guntara vietiņas uz leju) un ap 7-iem pm mani tārpiņi jau peldas Lielupes ūdeņos. Drošības pēc uzmaucu uz kāda āķa arī citas kombinācijas (nejaukt ar kombinācijām no sieviešu apakšveļu zinātnes !!!). Process var sākties!
Saulīte silda kā jūnija pievakarē, vējiņš nežūžo absolūti nemaz, aš' slapja mugura palikuse, kamēr nometne iekārtojusies un pīckas saridētas. Jāatsēžas un pīpe jāuztaisa. Tagadiņ ir laiks ieklausīties arī putniņu vīterošanā un kaimiņu sarunās (nav takš man ausis aiztamponētas!!! :) ). "...Tikai tirinot spicītes un nekā neesot... Tīģereni nožļembājot vienā setā, mēģināšot parasto..."
Hmmm... Moš' man vairāk nospīdēs ar maniem super-čuper tārpeļiem...
Rit minūtes stundu garumā, a' man pat netirina... Nemanīts piezogas brālis Pesimists un sāk man aiz muguras ņirgt! Gribas krāmēt šim pa žokli, bet atceros labas uzvedības noteikumus un savaldos. Viegli TAS nenākas. Zobi šņirkst tā, itkā starp tiem būtu Lielupes smiltis iekļuvušas. Plusā nāk raksturīgā skaņa, kad tuvākajam kaimiņam ir piekodusies veiksme! Mana galva sagriežas virzienā pa kreisi tik, cik vien atļauj kakla skriemeļi, un manas acis ierauga sudraba ņirbu! PHĒ!!! Tas ir viss, ko tai brīdī spēj producēt manas smadzenes!!! Ausis sadzird filozofiskas pārdomas ar copes kolēģiem:
-"Ir vai nav krimināls?... Ar ko nomērīt ta nav..."
- " Liec somā! Fileja nesanāks, bet kotletēm būs labs!.."
Nekas cits neatliek, kā aizkūpināt pīpi. Blē!, netipiski bieži sanāk pīpot, ibio!
Kas tad tas?!? Man tirina!!! Metu pīpi zemē, lecu kājās, ķeru, cērtu, ir!!!- skuju, nav!!! kā vienmēr, varu vilkt dūmu tālāk...
Tā palēnām piezogas naksniņa. A' varbūt vēl??? Kaimiņi pa kreisi jau sen notinušies. Savās pozīcijās vēl turas kaimiņš pa labi. Vai man vajag? Vajag!!! Apspīdinu murenes, mainu ēsmu. Nekā...
Viss! Kas, es kāds muļķis?!? Jāvāc štrumi!!!...
Ak, jā- kaimiņam pa labi " ne asakas" (neklātienē, protams, jo feiss nav redzēts, jo niedres starpā un kur nu šai brīdī-melnā tumsā), " paldies vietiņai!" un līdz citai reizei!
:DDD
P.s. Pa starpu bija vēlviena cope, bet nemācēju realiēt. :(
Laikam jau nebiju atradis brīnumtārpiņus!... :D
P.p.s.Šis ir pārpublicējums no viena cita foruma, tāpēc viena otra frāze Jums varētu būt nesaprotama. Piedodiet, ja varat!... :)
19.aprīlis 2012, 19:15 | links
 
mailīte. No ''Kohas'' klubiņa uzlidojuma?
19.aprīlis 2012, 18:19 | links
 
pateiks tad, kad vimba aizies, lai vel lielaks kolhozs nebutu
19.aprīlis 2012, 16:00 | links
 
Sveika copmani!
Vakar braucu uz Jelgavu no Juurmalas, nobraucu gar Kalnciema krastu.......radaas kad vimbas iet un pat loti labi, abi krasti nosieti...radaas, kad cempionaats kaads:)palasot seit forumu skiet raksta tikai tie kas neko nav nokeerusi, kas ker, tie nekadas atskaites nedod........
Kaa tur iisti ir?:)
19.aprīlis 2012, 15:31 | links
 
Paldies par viedokļiem!
17.aprīlis 2012, 14:08 | links
 
Es savā laikā WD-40 lietoju priekš salakām (toreiz Bumsis arī lielām acīm skatījās), labāk jau bija, bet nu tā. Es domāju ka viņš lietoja parasto atraktoru priekš baltajām zivīm.
17.aprīlis 2012, 14:03 | links
 
Jūs ko, saļara, WD40?! Nopietni vai "nesat cauri"?
17.aprīlis 2012, 13:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager