Lielupe

aakis, a tu biji pie kāpas 16:00 ? Kaut kā nevienu nemanīju. Protams ja tu gribi vērtēt štorma stiprumu pēc oficiālās jūrnieku skalas tad protams 9 m viļņi lielupē nebija. Bet es jau tads sīks očkariks, laikam jau man tik izlikās
8.aprīlis 2012, 23:11 | links
 
skaisti izpļāpājāties, radās sajūta uz brīvdienām piebraukt pie upes un skaistos nodomus apskatīt dzīvajā, gan jau nebūs kā visas pagājušās reizes, pudeles, benčiki palabikreisi, nu bet ja būs, tie taču svešie, plēsoņas un taukmūļi,nebrāļi,i neradinieki, vai ne? un vēl jau krievi netiek minēti
:)
8.aprīlis 2012, 23:05 | links
 
tur štorms 9 balles, Izdali ar trīs to ciparu!
8.aprīlis 2012, 23:00 | links
 
veči, kur, kur, bet pie lielupes gan nav problēmu piebraukt un pamakšķerēt. privātīpašumi ir, bet es vel ne reizi nēsu aizdzīts prom no kādas vietas. tā kā sasitās ar oliņām un rīt uz copi.
ne asakas!!!
8.aprīlis 2012, 22:57 | links
 
>Duglas
Labi, ka pats ar svinu neatrāvies :)
8.aprīlis 2012, 22:55 | links
 
Pareizi, bet viņš neved mēslus uz mežu, jo ir kur izmest un par 4x arī maksā 2x vairāk kā Tu. Lieta jau ir audzināšana, atbildībā, attieksmē utt, ne jau 5Ls.
8.aprīlis 2012, 22:52 | links
 
bet ja par copi, tad aizbraucu ap 16:00 pie kāpas , tur štorms 9 balles, mēģinaju 90 gr svinu iemest , ... kukiš, knapi 20 m lido . Braucu uz buļļupi, kas priekš manis ir pilnīgi bezcerīga peļķe. Rezults -1 vimba noravās, un viens megaķīsis. Bez barošanas protams. Vimba uz slieku, ķīsis uz balto, ierijis gan bija līdz astei
8.aprīlis 2012, 22:45 | links
 
Nevar neviens vienādu maksu prasīt privātajiem,pat no galviņu skaita.Man konteineru izved 2x mēnesī,bet kaimiņam 4x.Viņam gāzes katls,man cietā kurināmā,es papīrus sadedzinu,mizas un tt.kompostā,jo nebaidos ka tur skurstenim,katlam kaut kas notiks.Viņš visu konteinerī.Bija jau tā pa ūdeni,kamēr nebija skaitītāji...viens pensionāru pāris laista dārzu,mazgā mašīnu 2x dienā-viņiem kapeikas jāmaksā!Ģimenei ar lielāku cilvēku skaitu padsmit lati kā minimums!
8.aprīlis 2012, 22:42 | links
 
Tur jau tā lieta, ja dzīvo piecstāvenē, neviens tev nejautās maksāsi, vai nē. Tādai pašai sistēmai jābūt ar privāto sektoru.
8.aprīlis 2012, 22:24 | links
 
ja aiz pakša konteiners stāv!Ir tādi daudz,kuriem konteiners aiz.....,bet pa izvešanu jāmaksā!Viņš labāk paņem musora maisu autiņā,un tad kaut kur izmet.Labākajā gadījumā iemet kādā lielajā konteinerā.
8.aprīlis 2012, 22:13 | links
 
>Kraft
Nepareizi formulēju ideju, obligāti noslēgt līgumu par atkritumu izvešanu, jo nez vai vedīsi uz mežu, ja aiz pakša konteiners stāv.
8.aprīlis 2012, 21:49 | links
 
Cik cilvēku,tik viedokļu...!Es nevācu citu atstātos mēslus un drazas un netaisos to darīt,jo pats kopš bērnības esmu audzināts neko aiz sevis neatstāt.Fāteris uzceļot telti pirmkārt krūmos izraka uz visiem vienu bedri un to kas deg vienmēr nokurināja,pārējo aiznesa uz miseni.Tagad daudzi copmaņi maksas vietās tāpat atstāj drazas,jo uzskata ka ja ir samaksājis,tad ir nopircis tiesības darīt visu ko grib.Daudzi vienkārši ir modes lietas copmaņi un reklāmu upuri.Ja man būtu īpašums ūdens malā es pēc pirmās šmuces aiztaisītu piekļuvi,kā to izdarīja netālais kaimiņš!
8.aprīlis 2012, 21:02 | links
 
Brusi trū! par nummuru pilnīgi piekrītu.
8.aprīlis 2012, 20:15 | links
 
Palasot NG variantu,man ir bijis tāpat.Bet saimnieka ta tuvumā nav.Vēlreiz rakstu variantu,kurš manuprāt varētu strādāt.Zemes īpašnieks,kurš nav 100 procentīgs cilvēku nīdējs,zem ķieģeļa, privātīpašuma zīmes,un citiem ierobežojumiem uzraksta kontakttālruni.Jebkurš,piebraucot,uzzvana,uzprasa atļauju.Vai tā ir vienkārši mutiska,finansiāla,makšķerpiederumveidīgā,vai alkoholiska,vienojas iesaistītās puses. Visi esam cilvēki,un pat ja gadās tādas šaizes,visu var kaut kā atlīdzināt.
Pret personām,kuras neinformējot saimnieku,brauc pāri pļavām,zāģē beņķīšus,pied.... krastmalu,tad varētu arī pielietot suņus un.t.t.
Ja ir pied...is tas,ar kuru it kā sarunāja,saimniekam tak telefona atmiņā paliek viņa telefons,līdz ar to ir iespējami dažādi darbības varianti.
Piedevām,šos telefonus saimnieks var taču izmantot palūdzot piebraukt un vienam visatļautības cūkam apskaidrot viņa vietu.
Nu kaut kā tā.
Ar pravu kačāšanu no vienas vai otras puses tālu netiksim.;))
8.aprīlis 2012, 19:00 | links
 
nu līnit, gan gvelz muļķības :)))

Tad jau samaksāsi un aiz cemmes uzskatīsi par pienākumu dajebkur savus mēslus grūst. Redzu analoģiju ar žīdmasonu kustību kas "autortiesību vārdā" liek tev piķot par jebkuru datu nesēju kautkādu prirātisma zaudējumu atlīdzinošu žīdisku nodokli. Jo tu tak varbūt savā fleškā titāniku no Džeimsa kamerona nospēri un tagad lūri voblas graužot, pirāts tāds! A mākslinieki mirst badu...

labi, aizrunājos ne pa tēmu. :)
8.aprīlis 2012, 18:31 | links
 
Pirms kāda laika jau bija doma no visām privātmājām OBLIGĀTI iekasēt naudu par atkritumiem. Nebūtu piemēsloto pierīgas mežu.
8.aprīlis 2012, 18:08 | links
 
Tie ir tikai gruzi, tos var savaakt, bet ... Pats sodien pie Lielupes laikam kaadam celju sajaaju, veci no riita ar busu iebraukusi, bet araa ta netiek, jo bija vietas kur sniegs bija cm 5 vis maz un zem sniega dublji..., busu ta izvilku, bet celjs buus sajaats un saimniekam buus pilniiga taisniiba ja uzliks slagbaumu, jo ... Greideris vai traktors ar laapstu pa tiem paaris kilometriem plavas celja uzprasiis krietni vairaak kaa saimnieks vareetu iekaseet no copmanjiem par iebrauksanu, skumji, bet taa vis i, it kaa jau burksku ja nevaru piebraukt, bet ... Saprast upmalas saimniekus var, negribaas, bet ... Pats dariitu tiesi taa pat ja ne trakaak :):):)
8.aprīlis 2012, 18:04 | links
 
man domaatka shitaa problema buu ilgiiiiiii.. jo cvik navgadijies ka satisisar companycopet ..aizbrauc nu ir ok relatiivi briivs.. bet lai vareetu justies pusliidz omuliigi vieteejaa noziimes 20 - 30 minushu sakopwanas talka jaariiko. Labi ja vel patraapas nakts coes cienitaji kuri visu savu drazu atstaaj ugunskura vieta nevis izmeeta pa apkaartni
8.aprīlis 2012, 15:27 | links
 
Tāpēc lai nebūtu problēmas ar cūkotājiem jāievieš sistēma, iebraukšana rubli, izbraukšana divus. Bet ja nopietni pietiek uzlikt uzrakstu, ka teritoriju novēro ar video kamerām, reizēm tas palīdz, vēl labāk palīdz ja uzliek kādu kameras mulāžu vai arī reālu kameru. Nu un labu juristu vajag kurš pēc tam piedzen skādi no vainīgajiem :D
8.aprīlis 2012, 15:26 | links
 
lai gan esmu pārliecināts ka neko nenoķeršu, nevar nosēdēt, jādaskrien līdz upei līdz tumsai, varbūt kādai vimbas memmei iepatikšos
8.aprīlis 2012, 15:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager