Lielupe

šodien jau pirmie pie papīrenes trenēja nekontrolējamas sānslīdes.
10.februāris 2012, 23:30 | links
 
sniper, 2 gadi atpakaļ man kaimiņš skatījās uz ko līdzīgu, kad ledus plātne ar 80 cm biezu ledu nāca taisni virsū uz māju, man ar neomulīgi palika, ar visu to ka māja kalniņā. Tajā gadā pa upi nesa laipas, kokus, un ko tik ne vēl.
10.februāris 2012, 23:20 | links
 
Par to brakšķēšanu...reiz uz Babītes pirmā ledus sēžot skatījos,kā puss ezera ledus brauc virsū otrai pusei,gluži kā zinātnieki klārē par zemes plātnēm,kad tās virzas viena virsū otrai un izraisa cunami!Toreiz gan cunami nebija,bet copi norubīja!
10.februāris 2012, 23:16 | links
 
Tie ari deres:D:D bus klusums un vis bus kartibaa:) Pa 40.cm var ar kamazu gast pa ledu,jebsu ar vieglo jau 1000 punkti ka var:))
10.februāris 2012, 23:09 | links
 
Labi butu ja tie ausu aizbazni veel glabsanas vesti vareetu aizvietot.:):)
10.februāris 2012, 23:08 | links
 
man kkur bij tadi ko uz kugiem izmanto smilsu truklotaji :D:D:D man bij saluzts deguns un kracu tad vecene lika ausis lai varetu pagulet :D:D
10.februāris 2012, 23:04 | links
 
Ir velviens variants ka nebaidities no brakskesanas tas ir iebazst ausis auss aizbaznus un bus viss sniki snaki :):D :D
10.februāris 2012, 23:00 | links
 
nu ok paldies par mierinajumu rit aizlaidisu uz lielupi velreiz tur priedaine pie laivu bazes
10.februāris 2012, 22:58 | links
 
Raimi, ja tu urb un saki ka ir vismaz 40 cm, tad bez bēdu, lai krakšķ kaut visu dienu, udens krītas, ledus sēžas, vai otrādāk.
10.februāris 2012, 22:53 | links
 
sienaz sveiks velreiz parjautasu pa to ledu tad tu saki ka tas ir drosi?? jo ir ta mizeligi kad tur sak kraksket negribas slikt :D:D:D
10.februāris 2012, 22:30 | links
 
tas tak nekas, tik refleksi saak darboties :))))))
10.februāris 2012, 22:26 | links
 
vot biju ceturdien aizsavis netalu no baltas kapas vot man ar ta bija ka ledus saka krakscet nolemu iet prom uz citu vietu bet tur ka saku urb sakas baigie krakski aizmuku uz masinu !!!

Jautajums!!! Vai ta krakskesana ir bistam loti ja ledus bij kadi 40 cm to4na ? jo nav no ka pasmelties informaciju
10.februāris 2012, 22:24 | links
 
Pirmo reizi Lielupe pie Varkalu kanala taa arii bija , ka abi ar comu gandriz uz krastu aizskrejaam, pats labaakais bija tas, ka vins uzbaas no manis metrus 3 un tad brakskis ap mums, sajuta taada, ka tuliit peldesimies, coms ar visu urbi sastinga...:)
10.februāris 2012, 21:52 | links
 
Palielākā ezerā brakšķēšana vērienīga,žēl ka fišiņam nepatīk.šēdi no rītiņa,viss forši,klusi,kāda zivtiņa piesakās...Saulīte paceļas,tālumā norīb,un tad tu dzirdi,ka dārdoņa tuvojas,brakšķisun zem kastes aiziet plaisa 5mm platumā.Nolamājies,satin makšķerīti un dodies tālēs zilajās meklēt kādu klusāku līcīti:DDD .Vislabāk noskatīties ka kāds,kas to redz pirmo reizi pie 30-40cm bieza ledus lec pa gaisu.Gan jau Peipī kāds varētu arī bikses pietaisīt :DDD.
10.februāris 2012, 19:58 | links
 
Ledus sprakšķ no ļoti daudziem faktoriem, arī no temperatūras maiņām. (saraujas/izplešas)

Esmu piedzīvojis sirēālas ainas kādā nelielā
meža ezeriņā, baigajā salā. Pilnīgs klusums un tad tādas ska;nas kā no zvaigžņu karu filmām. Super. :)

nepieradušam var baigo strj'omu uzdzīt
10.februāris 2012, 16:47 | links
 
opusumam - stipri sprakšķ dēļ ūdens līmeņa svārstībām, ledu cilā kā katlam vāku
10.februāris 2012, 16:32 | links
 
Bailigs nevisai , tikai otro gadu nodarbojos ar ziemas makskeresanu un kaa saka ne visus knifus zinu un tt......
Piemeram kaapec ledus spraks, taa ir straume, vai sala temperaturas maina???
10.februāris 2012, 16:15 | links
 
jā Lielupē ledus smuki klaudzinās. bet tas ir gan pie krasta līčos gan pa vidu. Nuja esi dikti bailīgs tad ej tur kur veči gājuši. Bet nu tepat jūrmalas apkaimē vīri ar kvadrām dragā apkārt tā ka nemetas :)

zemāk pa lielupi, varētu būt arī kādi viltīgāki punkti
10.februāris 2012, 16:00 | links
 
Paari pargaaju , kur cilveeki staigajusi (peedas sodienas) un tad otrajaa pusee gar krastu , kur vajag pieej, labaakaa sajuta , ka ej un apkaart ledus spraksk.....
10.februāris 2012, 15:55 | links
 
Lielupē jau plašumi,un tā straume nemainās tik ātri.Man jau kā bedres sākums vai beigas-tā uz reiz braslaināks,tur pūtiens ne pa jokam.Man pa upi vienmēr līdzi tāds bakstāmais(~kg.),kā štoks,egles kātiņš,galā 16mm stienis ar plakaniski noasinātu galu.Ja uzķerās kāds nopietns plakanais,tad vismaz var caurumu ar parubināt!D.Tas tā jokam,bet upes straujie pagriezieni baigi viltīgie-tā ierasts,un nemaz neapgrūtina.
10.februāris 2012, 15:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager