Lielupe

Ja par lidošanu.Vārna sēž kokā.Garām nāk lapsa:"Ko dari"? Vārna:"Diršos".Lapsa:"Es arī gribu".Vārna:"Kāp augšā" Lapsa uzkāpj ,zars nolūzt,lapsa nokrīt zemē un pamatīgi sasitas.Vārna apsēžas uz cita zara un mierīgi nosaka:"Nav ko dirsties,ja nemāk lidot".
16.novembris 2011, 00:10 | links
 
Labāk veči būtu padomājuši ,kā pasargāt kādu ūdenstilpni no cemerētājiem ,ne kā Bralīša profila bildi apspriest.
16.novembris 2011, 00:04 | links
 
Gint,paskaties uzmanīgi bildi,tas mazais piedēklis aizmugurē ir kāts.Pašu birsti neredz,zem vēdera.DDDDDDDD
15.novembris 2011, 23:54 | links
 
Hmmm , apskatījos Brālīša bildi un paliku nesaprašanā , lidot ta viņš lido , bet kā , kur slota ?
15.novembris 2011, 23:50 | links
 
Brālīti,viņš vienkārši paskatījās tavu bildi un saprata,ka ar visu konfiscēto lasi vari aizlidot prom;)))))))
15.novembris 2011, 23:46 | links
 
Nazis tik tēlo inspektoru - kad piedāvājos braukt līdz pārbaudīt Daugavas lašu tīklus un murdus pazuda kā cirvis malkas kaudzē :))))
15.novembris 2011, 23:37 | links
 
Man jau liekas ,ka sabiedriskie inspektori ar šeit apgrozas ,varbūt viņi var palīdzēt.
15.novembris 2011, 23:10 | links
 
Duglas,varbūt uzraksti Nazim,gan jau kaut ko izštukos kā tos kretīnus ņoķert.Cik esmu lasijis te,tad Vārkaļu kanālā ar kas līdzīgs notiek,Varbūt pa viesiem varam izdomāt ,kā ar to cīnīties,
15.novembris 2011, 23:02 | links
 
kamēr te atskaitēs ar retiem izņēmumiem figurē pārsvarā "petrovic" noskatījos viendien kā cemerētāji darbojas. No sākuma nesapratu kas par lietu, veci sabraukuši barā un met vienā virzienā, pie tam ļoti tāli iemetieni a galā no tāluma skatoties pāris cm gars nieciņš, teorētiski tadu pat 30m būtu grūti aizlidināt, a šie met 60-70 . Arī velk kaut kā nikni un ar īsām pauzēm. Pie tam gandrīz katrā 3 iemetienā velk zivi, ne tā kā es stundu drebinu savu gumijzivi un ne piesitiena. Piebraucu tuvāk šie tos rīkus apslēpj, vieta izvelk klasiskās "zandartu" pikšķeres un drūmi sēž, neko nevelk. Pabraucu nostāk , atkal samaina rīkus un kā met tā velk - sīkus breksēnus, vimbiņas, aŗī pa knapmēra zandratam gadās. Beigās daleca ko šie dara, ceburgens apsiets ar āķiem, ar eholoti atrod bedri un tik mauc pa dibenu.. Nez kā tadus pieķert, laikam jāfilmē kādu laiku , vai kā citādi lai pierādītu, vai vienkārši jābrauc un jāgāž laiva riņķī, tik pašam sēdēt pēc tam negribas. Šķiet pa 2 stundām lielais miskastes mais ar zivīm pilns, i tīklu nevajag
15.novembris 2011, 22:49 | links
 
jurisss,domaju,ka labaaki rezulti tomer buus lejtecee,ja ej uz lidakaam,liec lielu gumijzivi,....vari meginaat pavilkt palielu vobleri,bet tad velams velceet taa,ka tas ar sniipi uzsit reizi pa reizei pa grunti...
15.novembris 2011, 16:10 | links
 
Babītes ezerā vairs nav ko darīt....
Nēesmu vietējais un meistarības, aprīkojums arī nav (nav ehelota, motora, bet ir laba laiva, labi airi), tāpēc man ir jautājumi...
?Lielupe no Jūrmalas tilta uz Varkaļu kanāla pusi ir vērts velcēt, jo svēdien izmēģināju (redzot, ka "veči" ar motoriem neiemetot spiningus brauc sev zināmā virzienā...) velcēt, (vobleri ir labi, darba dziļums atbilstošs) copes nebija.
Bedrē (pēc laivu pulcēšanās vietas) džigoja, arī pamēģināju, neviens neko kamēr uzkavējos neizvilka. ? vai vajag ar gumijas zivi, vai ari pavadiņu piesiet ar svinu un kādu mazu peldošu voblerīti "dancināt".
?vai "laime jāmeklē" uz jūras pusi...
?vai labāk aiz Spuņupes esošā tilta pāri Lielupei...
15.novembris 2011, 16:07 | links
 
Šis stāsts tieši sienaazim;
Ветер на берегу - рыба на крючке,tad nav jāgaida A vējš!
14.novembris 2011, 18:55 | links
 
Paldies .
14.novembris 2011, 18:53 | links
 
Tā ir trešā daļa,un vēl šķirsti apakšā tās lpp.
14.novembris 2011, 18:11 | links
 
 
aakkis , es nevaru atrast kur ir tas raksts .
14.novembris 2011, 17:57 | links
 
Es to rakstu(3 daļās) ieliku ne jau tā verķa-daunrīgera dēļ.Tur ir daudz citas labas lietas,kuras var pielāgot saviem apstākļiem.
Bums;tad iznāk ka dauzāt to lielo dziļumu(~18-20m),sapratu ka tas 37m bija joks.Noteikti ka sienaazis cenšas strādāt pa ~8-12m.Lai jums veicas-es nebūšu konkurents Jums.Ja dzīvotu tur tuvumā,tad noteikti atrastu pieeju tiem flegmātiķiem!
14.novembris 2011, 15:16 | links
 
Ar šo verķi var dauzīt pa grunti (kā minēts Āķa ieliktajā rakstā). Pats pagājušogad esmu izmēģinājis Usmā, bet šogad pavisam par viņu aizmirsu!!

14.novembris 2011, 14:24 | links
 
Āķi es to vietu ar Daunrīgeri izgāju krustu šķērsu -vafele.Viss tika dabūts uz lielo -LIELO.gumizivi.Tikai nedomā ,ka es trīcasti arī neliku uz daunrīgera Svarīgs ir tas piesitiens pie grunts -ko šajā gadījumā rar daunrigeri izpildīt nevar -tad ir grunts jāuzar :DDD
14.novembris 2011, 12:59 | links
 
Dziļāk nemēdz būt!!!vairākās daļās.Būs daudz noderīga par grunts ķemmēšanu.
14.novembris 2011, 12:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager