Lielupe

Gulbi, tās divas burkas tur stāv jau 3.ned.droši, kā reiz pretī laipai. Domāju, ka kāds atzīmējis iebarotās vietas, jo ja būtu tīkls, velcēāji būtu jau saplēsuši. Bat nākamreiz ar dziļo nobraukšu pa vidu.
3.oktobris 2011, 21:19 | links
 
sienaazi,vai tad zanderi nav jau biskji taa ka atslaabushi?
3.oktobris 2011, 19:48 | links
 
vakar bij 56 F upee.
3.oktobris 2011, 19:26 | links
 
gulbi, gaidu laika maiņu, pašlaik vēl pasilts......zonderus veel mediissu, bet liidakas neinteresee....ssogad uz maillssotu kaadas 3 lielaas mammas aizgaaja un man nebij ne kripatinnas zzeel, vienu 4,2 kg izstiiveeju, kad vilku cereeju ka trofejzanders, bet kad ieraudziiju 4,2 kg sccuku, ash skrobi paraava.
3.oktobris 2011, 19:25 | links
 
Nezinu kā Lielupē , bet piektdien Daugavā bija 15,3 * , sestdien jau 13,5 *
3.oktobris 2011, 19:22 | links
 
Pagājušonedēļ...gaišā dienas laikā no Zirgu salas puses pretī molam urlas bija ielikuši 4 tīklus...pa sēkli pludi pa augšu...džeki ar motoreni malači izvilka un nodeva poličiem krastā....urlas izlikās ka tie nav viņu tīkli un aiztinās:)
3.oktobris 2011, 19:21 | links
 
sienaazi,domaaju,ka tas bij maanju gaajiens no tavas puses..tu pirms taa lielaa asara ar taa kaa izteicies,ka taisiisies uz zanderu:))))))))))))))
3.oktobris 2011, 19:21 | links
 
jaa,shitas aukstais laiks izdziis tas no zaaleem...siikie jau ar velkas no seklumiem prom,jo udens paliek par aukstu..kaut arii gismeteo raksta,ka upees+ 19 graadu,bet,iebaazhot roku,kaut ka neticas.
3.oktobris 2011, 19:20 | links
 
gulbi, vari būt mierīgs, man līdakas neinteresē :)
3.oktobris 2011, 19:18 | links
 
vispaar pie Slokas redzeeju ,ka ielikts it kaa tiikls,ta pilniigi atklati,ar divaam plastmasas kanninjaam nostiprinaats...
3.oktobris 2011, 19:18 | links
 
Da lāb...man jau patīk arī tās 3-5kg...:):):):) Toties vienu gan pamanīju pa pēdējām trim copes reizēm Priedainē...zemmēru kļuvis mazāk...rupāka zivs sāk staigāt...pagājušoreiz vecajam zālēs paspruka stabila 5..ja ne vairāk...noelsās vien vecais:) Šodien novēroju pāris smukus izgājienus no zālēm kas aug aiz niedrēm vairāk upē...retas taisnas zāles...kur tādas bija..tur bija zaļās:)
3.oktobris 2011, 19:17 | links
 
bljitka,tas nav lielaas dzilumnieces...vot,kad saks kusteet 5 un 8 nnieces..cerams,ka sienaazis nepiesleegsies liidaku velceeshanai,savaadaak izredzhu man vairs nav:)))))))))))))))))))))))))0
3.oktobris 2011, 19:12 | links
 
Nu kāpēc neķeras...tā jau nav...nupat no Priedaines...kā vienmēr...zāļaini līcīši...,,ložka,,...9 amnestētas...6 laivā...lielākās divas ap 3...divas mazākas un 2 ap 1,5....no13-18....nedaudz smidzināja lietus..bet copes prieku tas nemaitāja:)
Bija divi smuki izgājieni pakaļ šūpiņam...tiešām smuki...tā kā lielās ar sāk kustēt:)
Lai veicās...ne asakas:)
3.oktobris 2011, 19:05 | links
 
Davis,nekas jau pagaidaam ieveeribas cieniigs bez asariem nekjeras,beigsies asars,saaksies lielaas lidakas mediiba:)
3.oktobris 2011, 18:38 | links
 
Davis-Di
nu tur jau tikai viens asaru bende,nu vēl sandrīšus velk pa nopietnam,kas intereresno mums laivas gandrīz blakus,sienaazis velk a es:(
nu ar urmaasu un zivnieku man ir bijuši līdzīgi gadījumi:DDDDDDDDDDDD
3.oktobris 2011, 17:53 | links
 
Es skrāpēju parasti jo nofilētam asarim nav tās garšas un sulīguma! miltos apviļāts noskrāpēts ašuks garšo dievīgi! Runajot par 6 kg es braucu parasti tad uz vecāku mājām un mums ir talka! 60 min un civis sasālītas bļodā gozējas! Sorī, ka ne par Lielupi!
3.oktobris 2011, 17:38 | links
 
Izkatās ka lielupi vai lielupes forumu apsēduši asaru bendes un lielupē neviens citu kautko neķer?
3.oktobris 2011, 15:50 | links
 
kopš sāku braukt uz Peipusu, nevienu asari vairs skrāpējis neesmu, tikai un vienīgi filēju, gala rezultātā man mazais bērns ēd bez bēdu par asakām. Vakar muterītes draudzene tādējādi pagatavotu asara fileju ēdot pukstēja no labsajūtas un nespēja noticēt ka nav asaku.
3.oktobris 2011, 15:05 | links
 
to Sienaazis: Sveiks, Meistar! Ir viens jautajums, asuku copi radas esi izkodis pamatigi, tas priece, bet gribeju uzzinat ko tu pasac ar asukiem gastranomiska nozime, ja savelc piemeram 6 kg, kupini, vai ka savadak? Jo noskrapet kaut vai 6 kg, ta ir nopietna septe:))
3.oktobris 2011, 13:23 | links
 
Duglas, kautkur jau tev taisnība ir, jo ļoti reti esmu bijis tur copēt viens pats, parasti laivā ir arī otrs copmanis, bet nu man parasti ir pa skaisto, kolēģim pašvaki, tas attiecas arī uz zandartu copi. Kā to izskaidrot nezinu, varbūt veiksme, varbūt prasme, varbūt abi kopā, ej tu sazin.
3.oktobris 2011, 13:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager