Lielupe

Lielupes rajons zem dzelzceļa tilta velcēšanai manuprāt ir traki sarežģīts.Kā var normāli velcēt BEZ EHOLOTA,ja dziļumi pastāvīgi mainās no 2 līdz pat 11,5m.Pie tam kantes drīzāk atgādina kraujas zem ūdens.Pārsvarā 3-5-6-7m.Reāli sanāk,ka 1/3 no visa brauciena laika zaudē nepareizos dziļumos velcējot.Pie tā pasākuma Lielupē ir pamatīgi jāpiešaujas.Tā nu man šķiet.Burtnieks tajā ziņā ir kā pastaiga pa parku.
Aizvakar vienīgo līdaķeli tieši uz savu vienīgo bleķi izvilku.Līdaka Rapalām un pārējiem skaļajiem nosaukumiem uzspļāva.
26.septembris 2011, 18:13 | links
 
sorry; Buma...sačakarēju roku..klabināt pagrūti pa klaviatūru:):):) cerams ka Bums piedos:):):)
26.septembris 2011, 15:21 | links
 
Duglas: Boma šūpi ir labie..man ir vesels arsenāls...bet tie vairāk pa kanti un dziļumiem...vecajam ir padomju laika..tiešām kā karote..platāks vieglāks un spēlē agresīvāk...un iet kaut kur 1-1,5 m dziļumā...uz to arī vecais velk:) bet met gan tieši pa zālēm...man pat reizēm jau apnīk visu laiku pērties gar krastu...toties rezultāti neizpaliek:)
26.septembris 2011, 15:18 | links
 
Bljitka, man uz to ložkas tipa šūpu, (pie tam no Meistara Bums) ķērās kaut kur līdz Jāņiem, pēc tam pieklusa un es tos šūpus kaut kā paliku malā. Vispār tu man ideju piesviedi, jāpamēģina atkal Bums karote

Kalnciema tilts protams ir plaš jēdziens ja ar laivu, mana izpratnē tas ir no tilta līdz pusceļam uz Gāti uz vienu pusi un apmēram to vietu kur braucot caur kalnciemu (kreisasi krasts) sākas grants ceļš. Tālāķ laikam sākas ta sauktās Klīves . Ja ar kājām, tad protams Kalnciema tilts arī ir tilts, nu varbūt kilometru uz 1 otru pusi.

Par to ka jāzin vietas arī velcējot pilnīgi piekrītu. Man ir tādi posmi izkost apmēram pa 500 m , kur var braukāt šurp turp un ja tur nav, tad nav nekur. Var kilometriem braukt gar zālēm un pat uzsitienu nedabūt, kamēr manās vietiņās atliek uzstajīgāk pavizināties, pamainīt velkamo un būs
26.septembris 2011, 14:47 | links
 
Zivis ir visur, bet to skaits samazinās vienozīmīgi, jo presings ir stipri lielāks nekā 90 gadu sākumā, kad makšķernieku bodes bija tukšas!
26.septembris 2011, 14:28 | links
 
zivis ir visur un noķert ir jāmāk. es uzskatu, ka lielupe, babīte, uc. pierīgas un latvijas ezeri un upes ir pilni ar zivīm, bet viņas iet līdzi laikam un paliek gudrākas, tā teikt nepielāgosies neizdzīvosi :) + vieta ir jāizkož un jābrauc regulāri, tad arī lomi neizpaliks.

atceros sīks dienu no dienas dzīvojos pie viena karūsu dīķa, biju tā izkodis, ka paskatoties pa logu bija skaidrs vai ķersies un varēja pat nojaust cik labi ķersies. iesaku kādreiz, kad dzidrs ūdens un saulains pastāvēt laivas galā un, lai otrs lēnām airē. Engurē, piemēram, biju pārteigts cik daudz līdaku tur patiesībā ir...
26.septembris 2011, 14:20 | links
 
Vakar 6:30-11:00 velcējām pa upi, no attīrīšanas iekārtām līdz Pavasariem un atpakal.. + izgājām pa seklumiem aiz tilta, rezultāts nulle..
26.septembris 2011, 13:48 | links
 
To sigi,

Tu domā ka tev kāds pateiks pie kura pudura un aiz kuras lēpes tevi gaida līdaka!
drusku jau naivi!

PS> velcētājiem kalciema tilts ir apzīmējums starp apdzīvotu vietu Kalnciems un Gāti.
Spiningotājiem un džerkotājiem pāris km vienā un otrā virzienā!
26.septembris 2011, 13:20 | links
 
Klau būsim nedaudz precīzāki.. cik saprotu, lielākā daļa te ir ar motoriem, kas nozīmē, ka izteiciens "biju uz copi pie Kalnciema tilta" ir pārāk plāšs, jo uz velci tiek nobraukti n-tie km. Tā kā man nav motora, tad jautāju, cik tālu (km) no kalnciema tilta bija tās retās līdaku copes?

Otrs jautājums, kā ar straumi, liela? Vilņi lieli?
26.septembris 2011, 12:50 | links
 
nezinu kas un kā būs vēlāk kad Lielupē līdaki no zāles beidzot izlīdīs..bet visu vasaru vecais konsekventi uz krievu laika šūpiņa ko pats par ,,ložku,, sauc velk līdakas...bet nu tikai gar pašu zāli..jeb līcīšos...jeb gar lēpenēm...nekad nav bez zivis palicis...nekad:) vakar arī...gandrīz tikai niedrēs met iekšā...zāles gan pavelk...bet kā trāpa brīvākā laukumiņā...tā cope:) Lai veicās:)
26.septembris 2011, 12:29 | links
 
advokaats_liidacis, izlasīju tavu atskaiti sadaļā kā gāja copē, pievērsu uzmanību , ka pensionāriem un tev ir ķēries ar mazu gumijas mailīti pie zālēm. Tad lūk - es ar tadu mēģiināju, jo man cuis bija ka uz to baigi ir jāķeras, bet - results =0 .

Tāpat man ir tads skaists maiļveida voblers, dikti dārgs , locās un šaudās uz visām pusēm un vizuļo,manuprāt zivij tādu ieraugot pašai būtu jālec laivā, bet ar šõ nav noķerta neviena zivs. Toties uz absolūtu kropli , ko es dēļ atlaides nopirku sīkbodē par Ls 1,60 ir bijušas jau vairāks normālas līdakas, tai skaita vakar pie Kalnciema. Mārutks viņas sapratīs, tās zivis
26.septembris 2011, 12:22 | links
 
TO: advokaats_liidacis

"practice makes perfect" , vairāk braukāsi, mēģināsi mainīt taktiku - gan jau atradīsi kur ir un kā jāķer!
26.septembris 2011, 11:40 | links
 
Kārtējo reizi pārliecinājos, ka - vai nu nemāku ķert zivis rajonā ap Kalnciemu. Sestdienas pirmo pusi nobraukāju pa diļumu velcējot - 0, dienas otro pusi nomētājām pa zāļu malu - kolēģim zemmēri, man 0, tad velcējām gar zāļu malu - 0.

Beigās satikām pensīšu pāri, kuri bija izvilkuši vienu divnieci un vienu piecinieci. Neticējām - prasījām, lai parāda. Šie arī parādīja.

Rezumē - mums ar kolēģi kopā 7 zemmērenes un 3 vēži, kas uzbruka vobleriem. Tas arī viss.

Kur zivis pazudušas?
26.septembris 2011, 11:22 | links
 
bljitka,tu esi redzeejis to pashu aborigeenu,ko pirms kaada laika te viens copesbiedrs aprakstiija:)
25.septembris 2011, 21:42 | links
 
Šodien līdz 5 - Necopus totalis, lai gan mēģināju arī uz dzīvo pēc MN raidījuma parauga. No 5 līdz 6 līdakas cita pēc citas, pārsvara uz rotu un 1 uz velci ar briesmīga izskata 20 cm gaišzilu vobleri. Lielakā pie 60 cm. Tas viss pie Kalnciema. Gabalā kur es copēju pa visu dienu vēl kādas pāris laivas un daži vientuļi breksinieki, ar Jūrmalas tiltiem ne salīdzināt
25.septembris 2011, 21:27 | links
 
Var jau būt,ka man nepareiza pieeja un copes tehnika.Kaut kur ir problēma,tikai nezinu kur.Ko man citu teikt...... Ja godīgi,tad pat 3nieci neesmu pēdējos 5 gadus redzējis noteikti.Ja pat ne 10. :)))))))) Kaut gan visu šo laiku mīļākā nodarbe ir spiningošana.
25.septembris 2011, 21:02 | links
 
Ko nu raud par Lielupes grīvu...zivis ir...nupat bijām ar veco...no 14-19...6 zemmēri amnestēti...viena 3 kg...otra 2,3 laivā..plus vēl divi smuki asari katrs uz puskilo...to visu vecais viens..es tik airēju jo satraumēju roku..nevar špini pamētēt...škrobe:) Lai veicās...un viens onka sēdēja pretī attīrīšanām pa visu uz zanderiem..3 gab. uz gumiju..lielākais 1,8...tā kā fiša ir....vajag tik rakt:):) Ne asakas:)
25.septembris 2011, 20:41 | links
 
Šodien divatā uz maili 15 ašuki, lielākie ap 300, tā ka tūlīt iešu ņemt nost no restēm.
25.septembris 2011, 20:16 | links
 
Jā,dzīvais rullē,taču nav mana stihija.Es makšķerēju prieka pēc un ar mīļākajiem štrumiem.Spiningoju.Tad nu rezultāts ir tāds kāds ir.Ne vienmēr pozitīvs prātam un dvēselei.Ja tiešām sagribēsies zivi likt uz galda,tad iešu uz dzīvo. :) Jeb.....Braukšu uz Burtnieku. :)))))))))))
Nu vietējie jau zin labāk kur un kas.Ar tiem konkurēt nevaru noteikti.
25.septembris 2011, 20:06 | links
 
Lauric lai daudz Lielupē noķertu un zive būtu vienmēr ir jāķer uz dzīvo.
25.septembris 2011, 19:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager