Lielupe

Sigi, kaapeec dzenies peec ziviim kam veel nav eestgribas, pag paaris nedeellas un buus tev liidakas, tagad asari jaakker.
21.septembris 2011, 13:42 | links
 
Biju 19.septembrī pie Kalnciema tilta. Vējš liels, strume liela, viņi augsti cope nekāda. Tiem, kam bija benzīna motori un lielāki gabali nobraukāti, ar nekā (1 zīmulis). Atkal paliku garu degunu. Tas viss no 7:30-14:00
21.septembris 2011, 12:32 | links
 
Šodien no 11-17 uz maili 25. asari mo mikro līdz 250, paturēti 18, divaz zemmēra un viena cepama, bet kad noķertais asaris atlaida spuras arī šī paspruka.
18.septembris 2011, 20:54 | links
 
Skaidrs Duglass.
Aizbraucu sodien tā vēlāk ap pusdienām , visi saka klusums, cope no rīta bija i viss. Nu biku pappūlējor, bet smuki raudas pavilku , tādas druknas patrāpījās, bonusā breksēns ap kilo, uz dzīvo pilnīga 0, nu nekas gan jau vel būs.
p.s gribēju Krēmeros pasēdēt, tur sacensības, pilns ar štekerotājiem.
18.septembris 2011, 19:18 | links
 
Kāpēc es vispār uzdevu jautajumu par asariem?!Lieta tāda,ka vietā,kur asari bija lielos daudzumos gan ziemā,gan pavasarī,gan visu vasaru,tur aizvakar tikai 2 asari.Pieķērās divi.Tie ignorēja visu laiku lietotos mānekļus,kas praktiski vienmēr deva rezultātu.Kā tas ir iespējams es nesaprotu!
18.septembris 2011, 19:06 | links
 
Šorīt 2 smuki asari un 2 mēra līdakas uz mikrodžigu. 3. līdaka aizgāja ar visu gumiju....
18.septembris 2011, 13:22 | links
 
varbūt sakrustojušies ar zandartiem, būs jauna suga - zonderbrekši
17.septembris 2011, 21:31 | links
 
Es vienīgais esmu pamanijis, ka šodien uz mākslīgajām plēsēju ēsmām jau 4 brekši paņēmuši? Tad burtniekam, tad nico.. Un vel 2 bija. Aptrakuši!
17.septembris 2011, 21:11 | links
 
hecs7, es ar esmu ievērojis to ko teici, tur kur pagājšgad ap šito laiku piemēram uz velci nobrauca un bez zivīm nebija iespējams palikt tur šogad kukū, savukārt kur pagājšgad bija tukši rajoni tagad sāk knābt. Vēl interesanti - pagājšgad rudenī vislabāk nāca velkot vobleri, šogad uz tiem pašiem nekā. Totie džigs un sevišķi mikro dod labus rezultus. Vispār jāsāk laikam pieraksit kas un kad ķeras un kādos parametros, pāris gadu laikā ja salīdzina varbūt var izzīst kādu sakarību
17.septembris 2011, 20:24 | links
 
Asaris ir jāmeklē.
:)
17.septembris 2011, 17:52 | links
 
Taisnība Sienaazim, asari ne tikai nav pazuduši, tie par ķēraās labāk kā pagājušonedēļ, 8,5 kg gan neizdevās savilkt, bet puse no tā bija, lielākais ap 0,5 varētu būt,

bonusā aptuveni 1,5, breksis uz MJ :-),
papildus tiem,
līdaka knapmērs un zandarta mazulīts (atlaists protams), arī viss uz nosacīta MJ
17.septembris 2011, 17:50 | links
 
Lauriit, man bik virs stundas 8,5 kg asaru, rudenii bez asaru loma pagruuti maajup paarbraukt.
17.septembris 2011, 16:36 | links
 
Pie 2 saulēm ir vāja cope.(Tāds teiciens kādreiz ir dzirdēts no vecākiem copmaņiem).
17.septembris 2011, 14:29 | links
 
Šodien ar kolēģi uz diviem 1 knapmēra līdaķele,3 zemmēri un 2 asari.Nezinu kā citiem,bet cope traki švaka.Bet jautājums NR1 ir tāds,kas noteik arasariem?Kur tie pazuduši!!!
17.septembris 2011, 13:23 | links
 
Bljitka,ta jau mazu gabalinju tik nobraucaat...
16.septembris 2011, 19:00 | links
 
Bijām ar veco no 8-13...tad sākās lietus:) Ūdens dikti augsts...lai gan sākās neliela straumīte uz leju...rezultātā...3 līdakas laivā....5 palaistas paaugties...viss tikai pa zāļainiem līcīšiem uz šūpiņiem un ,,necepļaškām,,....bija vēl pāris asaru uzsitienu uz kantēm...vējš ar diezgan pretīgs...nācās laisties ātrāk kā plānots uz māju. Copes rajons...no CPF līdz attīrīšanas iekārtām. Ne asakas visiem:)
16.septembris 2011, 14:03 | links
 
Vechi staastat Lielupee asari kozhaas uz maili?? (mailjshotu)
Ir veerts briivdienaas kusteeties???
16.septembris 2011, 12:59 | links
 
Biju, nu tā, so, so, mazos ātri saķēru, bet breki nenāca, lielākā zivs bija 300niece rauda, pāris desmiti plicēņu no 30-200 gramiem, turpina baroties un pieņemties svarā, Zandarts maita ar negribēja ņemt, viens ņēmiens bija, bet pažļambāja nu minūtas 3-4, likas jau velk prom, piecirtu, biku panāca līdzi un izspļaāva ārā, laokam tas plicēns pa lielu bija(bet ir ķerti uz vēļ lielākiem pličiem) diemžēl ne vīķes ne ķīsi nebiju noķēris, nu zivis ir tik iespējams ne īstajā vieta biju, gribējās vecās vietas pabaudīt, secinājums vļe , vai vairs tur zivis netusē.
16.septembris 2011, 09:16 | links
 
Ok skaidrs, paldies manjak, tatad vakarā jāmēģina biku pasēdēt, ja lietus nelīs aumaļām.
15.septembris 2011, 13:12 | links
 
hecs7!!! Biju pierīgā, ūdens ir augsts, bet nav ķafija.Vienīgais pie krasta no niedrām nes ārā visādu drazu, kokos zāles, bet tas īpaši netraucē
15.septembris 2011, 12:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager