Lielupe

inspektoriem ir arii personiskaas sekretaares?...nu i nu,ta jau laikam baigi aiznjemtie cilveeki...
8.septembris 2011, 23:33 | links
 
Šodien velcēšana netālu no Varkaļu kanāla vainagojās ar uz dzenskrūves uztītu tīklu. Zvanīju caur 1188 inspektoriem, bet tur darba laiks sākas kaut kad vēlu, tā ka nācās tīklu pašam stiept krastā. Varbūt ir kāds telefons kur inspektoriem šādā gadījumā var zvanīt pa taisno, nevis caur sekretari? A tīkls ta bija pāri pus upei un pārsteidzoši tukš. Par copi, tad zandarts uz kg un līdaks uz 1,5 kg.
8.septembris 2011, 23:31 | links
 
nu, nu..zem ūdens neredz...))))
8.septembris 2011, 23:21 | links
 
:DDD
8.septembris 2011, 23:21 | links
 
jaaa..purinos no aukstuma,un muskulji vibree:)))))))))))))))))))))))
8.septembris 2011, 23:19 | links
 
Gulbi37- tikai nesaki, ka Tu šitā rūdies vai muskuļus audzē!
:DDD
8.septembris 2011, 23:10 | links
 
sagittario,nu es veel baabu vasaru gaidu:)))))))
8.septembris 2011, 23:00 | links
 
Gulbi37- tere!
Kad mainīsi profila bildi???- uz Tevi skatoties, auksti drebuļi metas!!!
:DDD
8.septembris 2011, 22:49 | links
 
Pie vainas bij pieredze, pieredze....nu un vēl ticība...:)))))
8.septembris 2011, 22:43 | links
 
nezinu kas šodien bija pie vainas..vai pareizā straume..pareizais laiks jeb spiediens...bet jēma šodien lopā....toties asari klusēja...lai gan pa kanti dauzījās un spēlējās...bet ēst zarazas negribēja:):):)
8.septembris 2011, 22:28 | links
 
Mans vecais vispār ir dikti konservatīvs copeslietās:):):) es parasti eksperimentēju un mēģinu visu ko jaunu...vecais gadiem uz vieniem un tiem pašiem dzelžiem dragā:):):)
8.septembris 2011, 22:26 | links
 
vecajam vajag prooveet uz shitiem visu rudeni,varbuut shodienas copi var norakstiit uz zhoru...
8.septembris 2011, 22:21 | links
 
Man vēl ir daži vecie bleķi kuriem vēl cena stāv virsū...25 kopeek..ar visu kvalitātes zīmi:):):)
8.septembris 2011, 22:18 | links
 
Pēdējo reizi ložkas redzēju tirgū Saharova un kādas tur ielas krustojumā...tas kas pie tirdzniecības centra ,,Sahara,,...tur bodītē bija no Krievijas cik noprotu tālbraucēju šoferu atvesti nelielās partijās....riktīgie sovjetu bleķi....paņēmu toreiz kādus padsmit gab. tagad cik kur esmu skatījies...a nav:):):) Ķerās jau ķerās tais zālēs...toties ja līdaks mauc...shodi ir reti:):):)
8.septembris 2011, 22:17 | links
 
Bljitka,lozhka jau tagad utenii laikam jameklee,taadas relikvijas veikalos nav...nu bet zaales baigi nekjeras trijnieks?
8.septembris 2011, 22:12 | links
 
advokats, vismaz tai rajona es personīgi uz velci neesmu noķēris nevienu zandartu, arī neesmu redzējis ka tur kāds ļoti velcētu zanderus. Visvairāk ķer uz džigu, krievu onkas ķer uz raustīšanu blakus laivai, pats ķeru vai nu uz klasisko zandarta sistēmu ar dzīvo ēsmu vai džigu. Pie tam zem tiltiem - tur strauji mainās dziļums un ja velcēsi dziļi gandrīz noteikti norausi manekli, seviški pie dzelzceļa tilta, seviški pie pirma un otrā posma labajā pusē. Savukārt velkot sekli nekas tur neķersies. personīgi uz klasisku velci ar voblei zanderu esmu saķēris tikai 2 reizes un tad ar pavisam cita vietā un domāts bija ķert līdakus
8.septembris 2011, 21:34 | links
 
Gulbis:Piebildīšu...ja es nebūtu niekojies ar vieglo kātu uz asariem...lēnā garā pīpodams... bet ņēmies ar tādu pašu azartu kā vecais...un ar piemērotu kātu un vecajiem šūpiņiem...rezultāts būtu bijis iespaidīgāks...vecajam vēl bija 3 nemēri...un divi smuki shodi....tā kā pats biju klāt un liecinieks neredzu jēgu copesbiedriem stumt ausī kloķi:):):)
Straume bija uz jūru...un pa zāļu līcīšiem un zāļu malu vecais vienu pēc otras mānīja laukā no zālēm:):):)
8.septembris 2011, 21:07 | links
 
Bljitka,nevar buut...shitaads sen nebij dzirdeets,bij iedomaajies,ka uz dziivo...
8.septembris 2011, 21:01 | links
 
Vai...aizmirsu piebilst...vecais visas līdakas noķēra uz krievu laiku šūpiņa...ko pats sauc par ,,ložku,,:)
8.septembris 2011, 21:00 | links
 
Šodien ar tēvu bijām Priedaines jahtklubā..nolēmām pacopēt posmā līdz grīvai...rezultātā..vecajam 5 līdakas..visas labi virs mēra...viena smuka aizgāja pie pašas laivas zālēs...es ņēmos ar asariem...uz džigu un rotiņu...praktiski nekā...2 gab strīpainie ņemami...un viss...ņēmāmies pa Jūrmalas puses krastu...vecais konsekventi tikai pa zālēm un zāļu malu....straume bija uz jūru...vējelis neliels...dažas laivas spītīgi medīja zanderus...cik redzējām...nekā.
8.septembris 2011, 20:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager