Lielupe

Jūrmalas rajonā un Buļupē laivu šõdien kā mašīnu uz Vanšu tilta pirmdienas rītā.Ap 5 gan viss uzsūcās, jo cik varēja vērot bija absolūts necops. Tai skaitā man. Bērns gan noķēra asari uz gr. 600, bet tā ar bija vienīgā izvilktā zive. Tai tika dots partijas uzdevums augt līdz 1 kg un tad pieteikties un ziņot par izpildi. Var jau būt ja būtu medījuši sīkās līdaciņas vai asarus, kaut ko ar būtu savilkuši, bet mēs mērķējām uz zonderkomandu un THE Līdakām . Toties pārdūru laivu (bērnam tas likās jautri) , ietinu 50 m dārgas pītās auklas dzenskrūvē un pazaudēju 2 voblerus apm par 10 Ls. Toties bērns visu dienu nesēdēja pie kompjūtera un bija daudz svaiga gaisa un laikam pēdējā siltā šisvasaras diena. Tādas lūk šodien lietiņas lielupē
4.septembris 2011, 21:46 | links
 
shodien breku nebij...
4.septembris 2011, 19:49 | links
 
Šodien gan velcēju gan mētāju 9 zemmēri un kādas 5 aizgāja neizvilktas ,bet arī mazas tākā paliku bez vakariņām :) laiciņš super fiša pavilkta brīvdiena izdevās!
4.septembris 2011, 14:34 | links
 
Šorīt pretī Majoru pļavai (pie ūdens sporta centra) 23 skaisti asari uz mikrodžigu. Ņēma gan dzeltenu, gan perlamutra baltu tvisteri, gan rotiņu.
3.septembris 2011, 15:08 | links
 
vakar tukšā diena, neskaitot mazmēra līdakas protams. Ievēroju ka daži pat uz tām specializējas, sastapu laivu ar 3 brašuļiem kas mērķtiecīgi braukaja šurp turp gar pašu krastu lasot mazās līdaciņas. Paši par sevi tādā sajūsma ka brauca citiem klāt un dzirdot ka "nekā vēl nav" lielīgi spiedza (vārda tiešā nozīmē) "A U NAS EST" un demonstrē 30 cm mazuli

Pie akvaparka viens uz džigu izvilka 6,2 kg zandartu .Viņa kolēģis tā satraucās no šī notikuma ka sāka braukāt pa rajonu no dzelzceļa tilta līdz elektrolīnijai visiem stāstot ka viņš "h-jejet " , kā rezultātā pie akvaparka zem autotilta vienu brīdi sapulcējās nerdzēti blīva laivu masa. Tomēr tas gan šķiet tā arī palika vienīgaistās dienas sudaks.

Kopumā lielās zivis laikam vēl šlāfē, svētdien būs jādaskrin līdz buļupe, tue sākot kost lielie asari
3.septembris 2011, 10:59 | links
 
shodien no brekiem nebij nekas,udens augshaa,veejsh purnaa un breks ar vaargo copiishu paliidziibu ieteica man aiziet paluureet uz vinju fotograafijaas:))))))))
28.augusts 2011, 20:31 | links
 
VSOP, jāpamēģina būs, šinī reizē kātam bija mono aukla, iespējams dēļ tā, bet nu nejau 20-30 reizes pa dienu, tāpēc īsti nevaru iebraukt, kas par lietu bij.
28.augusts 2011, 15:10 | links
 
Tie akmeņi domāti vakareiropai, lai norāvies svins it kā nepiesārņo ūdeni.
28.augusts 2011, 14:20 | links
 
Sienāzi, tev jāmēģina mata sistēmu apgūt, shodu būs daudz mazāk
28.augusts 2011, 12:14 | links
 
feeder barotavu pasleept bariibaa nav probleemu, sleepu gan parasto gruntebes atsperi, kurai bij veel papildus kantains svins pamatnee, gan feeder barotavu. bik mitraaku bariibu un viss, tas lai vairaak bariibas nogaadaatu copes vietaa, velkot aaraa, viss bija tukss. Bet par cauruliiteem, secinaajums viennoziimiigs, uz parasto gruntenes sisteemu kur viss bija pasleepts, copeeja vairaak, jaasaak lietot kembrika sisteema.
28.augusts 2011, 10:08 | links
 
Čau, veči! Braucot uz savu ierasto copes vietu, bieži redzu pa labi, no kalnciema tilta daudz laivas lielupē. Parasti uz kādām 10 ir. Dēļ tā, ka nebraucu speciāli uz copi, bet mani paņem līdzi, jo ir pa ceļam, laivu līdzi paņemt nesanāk, tādēļ jautāju pēc palīdzības. Vai kāds nezin - šajā vietā, kas ir pa labi, no kalnciema tilta no krasta var spiningot?
28.augusts 2011, 09:58 | links
 
nu man gan liekas, ka tie akmeņi arī vairumā gadījumu domāti makšķerniekiem, ne zivīm:))))))
28.augusts 2011, 09:58 | links
 
Kad es fricim jautāju -vai tad gumijas krāsa /pašvulkanizējošā gumija/ neietekmē copi -smakas dēļ Viņš man pārjautāja Kur brekši ņem zemenes un visādas citas gardas lietas.Man doma ka te vairāk spēlē priekšmetu ģeometrija Ne pa velti vācu brekšinieki smagumiem izmanto akmeņus
27.augusts 2011, 22:15 | links
 
urmaas,hvz...barotava jau melnaa kraasaa,itkaa uz Lielupes gultnes nevajadzeetu izcelties..
27.augusts 2011, 21:43 | links
 
Tur var uzvērt arī pīlādžus.:))
27.augusts 2011, 20:36 | links
 
mēģiniet ar makaroniem, kamēr izmirkst stundiņas 2 var pamētāt:)
27.augusts 2011, 20:33 | links
 
Interesanti gan, varbūt var pamēģināt ar gaismu akumulējošām pērlītēm...
27.augusts 2011, 20:13 | links
 
Man ir akmens kreļļu akmentiņi /no sievas nokumuņisdīti/ promēšu ar tiem
27.augusts 2011, 19:52 | links
 
 
bums,tas video iespruust pusceljaa....jeb mosh man baigi bremzee,bet neraada,ka video laadeejas..
27.augusts 2011, 19:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager