Lielupe

Vakar cope bija, tacu neema ar gariem zobiem un visiem akjis knapi lupas malinaa. Iespejams deel sii pasa iemesla pie krasta nokabinaajaas ~2,5-3kg portfeliitis.
Lielakais krastaa izvilktais 1,8kg, tacu bija ari tadi 1,2-1,5kg. Cope visumaa izdevusies, bet nu stingri jastrada pa nomerito distanci, jo pietiek novirzities kaut pa 5m iemetienaa un nekaa.
Viens no praavajiem breksiem bija bali peleks, jurnieks? Tas kurs nokabinaajaas, tas bija smuks bronzas kraasaa.
19.augusts 2011, 09:34 | links
 
sienaazis;šis nav tas variants!Tev varbūt ir to zivju ļoti daudz,bet man -ja varu piesaistīt teiksim 10 laba izmēra brekšus-tad jau tas ir kaut kas!Un no tiem ja izdodas pāris noķert,tad jau pavisam labi.Skaidrs ir viens,ka vēži tie nav,lielo zivju auklas aizskāršana ar atkrīt.Tie ir kaut kādi mazie,vai nu mikro pliči,vai kaut kas tamlīdzīgi.Un par līņiem-tā ilgā čamdīšana(garlaicīgais copes sākums) arī man liekas ka nav līņa darbs..Kad pienāk līnis,tas mazais parauj fraku un viss notiek jau citā tempā!!Vazā,vazā un piecērtot galā maza dz.karūsiņa!
19.augusts 2011, 08:33 | links
 
aakki, man pag gad bij ritiigs cirks, velkaaja metru pa labi, metru pa kreisi, dari ko gribi, nevar piecirst. Tas viss saakaas tumsaa, liku seklaak, jo domaaju ka veezzi, beigaas nonneemu eesmu un tas pats, toreiz izsecinaaju ka zivis nennem, bet ir sanaakussas uz paiku lloti daudz un vienk aizkkerot staipa.

Bet nu vakar tas nebij ssis variants, jo kautkam pa zobiem iedevu.
19.augusts 2011, 08:17 | links
 
Uz pluda , liekot uz grunti - tik redzi , ka kāds tur gramstās , bet nu gaidi līņu papu! Nervi netur - piecērt. Naktenis noskrubināts , ka tur piranjas graustu.
Secinājums-knaibītāji!
19.augusts 2011, 07:59 | links
 
Vai tik tie vazātāji nebūs vēzīši?!
19.augusts 2011, 07:57 | links
 
pie krasta, staipa turpu ssurpu, bet piecirst nevar!!!Tad beidzot Jums ar šie brīnumi!Man jau līņu laikā tie nezināmie mērgļi nervus beidza kopā.16.08 no rīta labi iebarotā vietā notika tas pats.Tā es tos brekšus nesagaidīju.Cilāja,guldīja un vazāja vairākus metrus ta uz vienu pusi,ta uz otru.Ēsmu noēd,liec cik lielu gribi.Ja kumos vēl labs,viens vazātājs pamet,nākošais turpina.Pat 14 Nr; āķi uzliku,kurus vispār lielām zivīm nelieku,viss bez rezultāta.
19.augusts 2011, 00:05 | links
 
nujaa,taa mww vieta nekad tuksha nestaav,parasti kaads tur tup uz breksi un baro...
18.augusts 2011, 23:07 | links
 
mww velk, tiesa ne tik raiti kaa pirms div dien, bet velk, redzees ko veel paaris stundaas dabuus, passlaik lielaakais esot 1,5 kg

man passam 3 brekssi ap 500 - 700 g, viens lloti smuks aizgaaja ar visu aakki peec 20 m vilkssanas, piellauju ka patiesiibaa tas bij zonders, passlaik saakaas aktivitaate pie krasta, staipa turpu ssurpu, bet piecirst nevar, apnika + riit uz darbu.

Veiksmes atsleega visticamaak ir piebarota vieta, mww vietinna regulaari tiek piebarota, taapeec arii breksselli biezzaak apgrozaas. Redzees, kas man riit sanaaks, 2 dien ir paeest iedots.
18.augusts 2011, 23:04 | links
 
es tikko metu mieru,zb tie plichi dienas garumaa,pat sliekas palika zheel teereet:)...sienaazi un mww,gaidu jums kaadu pozitiivu info:)
18.augusts 2011, 19:46 | links
 
Nu ar machu tajaa distancee copi pamaniit buus pagruuti. Tad viennozimigi jaliek sarkanie spideklji, jo tie mazaak atspid un mazak redzes "gljuku".
18.augusts 2011, 15:49 | links
 
redzees kaa buus, varbuut ar maču jāpaniekojas tālajā distancē. Ja straume būs tik švaka, kā vakar un tev ķersies, tad toč ar maču jāpamēģina, kautgan to spīdekli tik tālu pamanīt ar laikam nav vienkārši.
18.augusts 2011, 15:42 | links
 
Ssoreiz pakersu ari lidz pludinjmakskeri, jo nu pie zaaleem burbuliisus ar gan redzeju.
Ja buus sejaa meerens veejelis, tad brekshi bus 100%.
18.augusts 2011, 15:39 | links
 
mww, ja man nebuus ssovakar, es tevi aprubiissu.

gulbi, gadās, bet nu vairs nevajadzētu gadīties, uzseeju parbaudiitas markas ownerīšus.
18.augusts 2011, 15:19 | links
 
Sodien brauksu. Breks bus turpat, kur es vinus pieseju.
18.augusts 2011, 14:58 | links
 
pagaidaam ienaacu uzkost,breks nav ne tuvaa,ne taalaa distancee....Sienaazi,kaa tu pamanies iztaisnot tos aakjus:)
18.augusts 2011, 14:28 | links
 
Vakar ap 20 sāku barot i tuvo i tālo distanci.

Sākums bija ļoti cerīgs, tālienē 15 min pēc barošanas uzreiz 3 copes, 2 āķi taisni, nodomāju, nu tik būs, līdz 21 pāris plaukstinieki + pāris lieli pliči un klusums.

Pie krasta kants notikās visu laiku, bet par cik cerības liku uz tālieni, tad diezgan pavirši piegāju krastam. Aizgāja kādi 5 smuki brekši, ņēma vēl arī ap 23 40, bet tinos un gāju prom.

Šorīt pieejot pie dīķi atradu vienu beigtu karūsu vai karpu, tā īsti nesapratu. Laikam maita gārnis būs viesojies.
18.augusts 2011, 11:42 | links
 
Beidzot Lielupē. 1.4kg un 600g breksis trāpijās uz grunteni un 7m bezriņķeni. Tētim viens 800g un rauda 400g. Un ļoti daudz sīko.
17.augusts 2011, 22:49 | links
 
Nema uz talo distanci. Uz aakja baltais + kustiga sliecinja. Bariba bija Polju Zanet , Sarkanaa paka breksim.
Meklee zivis tagad bedrees, jo udens dziest un zivim tagad ir iestajies biologiskais rudens - vajag eest :)
17.augusts 2011, 09:29 | links
 
mww,nu tad tev tur ir vieta,kur vinji piesienas,man te taadi caurgaajeeji vairaak..uz ko tad njeema un ar ko baroji?
17.augusts 2011, 09:24 | links
 
No 19:00 lidz 00:30 sedeju uz breksi.
Regulari nema standarts no 1kg -1,5kg un daudz. Lielakais 56cm, nenosveeru.
Panemu tik cik varu apeest, kopsummaa bija DAUDZ :)
Gulbis37, man nema gan tajaa vejinjaa, gan atkal tajaa bezveejaa, kas uznaaca, saka jau zust azarts, jo bija sajuta ka esmu nonacis zivju akvarijaa..
17.augusts 2011, 08:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager