Lielupe

smailers, varu uzdāvināt daļu no GARDS spoles, moška vari pielāgot savam ABU BUBU
15.maijs 2011, 08:47 | links
 
šodien no 9-14 pie Kalnciema ar kolēģiem no laivas ar spini (džerks/vobleri) 6 zaļsvārces. 3 no tām amnestētas. Lielākā daļa no tām pieteicās laikā no 9-10.30. Pakāsts viens dārgais džerka vizulis, detaļa Outland elektromotoram, un manai Abu Revo nokrita viena detaļa. Ko man tagad darīt ?
14.maijs 2011, 23:37 | links
 
pie kalnciema tilta 7 ls par dienu, bet tur ir tikai sami (šoreiz tas nav zivs, tas ir mazas, šaubīgas laiveles nosaukums). pie viadas pirms tilta pa labi un līdz upei lejā gar kapiem . bet laikam pats jau šobrīd visu zini. Man gan šodien jāvergo, bet rīt lielais copings, yesss
14.maijs 2011, 14:41 | links
 
paldies dievam,ka list,a to jau zilalgjes peldeeja,taapeec mailes ar pazuda....skaaaaaaaaaabekli,luudzu....
13.maijs 2011, 21:53 | links
 
j0ni, pa cik?
13.maijs 2011, 19:53 | links
 
pie kalnciema var dabūt laivu tel;26321118 vai29470965 vismaz kādreiz šie tel. bij !!!
13.maijs 2011, 08:31 | links
 
Kāds sestdienas rītā nevar piedāvāt Lielupē pie kalnciema tilta paķert laivā? Uzsauktu kādu aliņu.
12.maijs 2011, 20:04 | links
 
Duglas,-sāc pareizā virsienā domāt,jo tie Lelupes sami tos vardes puŗkšķus ir jau atostījušies -tas vairs viņus neņem,atliek vienīgi -''tiešais kontakts''...,bet nekāds āķis gan tur neslēpjas,uz tiem nadrīkst!
12.maijs 2011, 19:40 | links
 
iebraucu ap 5:30,uzreiz tesu uz Sienaazha vasaras liici,4 asari viena lidaka,triis aizgaajeeji,un viskas, beidzaas mailes...tadd tiek proveeta vieta pie kokiem,udens kaa izmiris,un visadi suudi peld,mailes nav ar visu baroshanu:) tad viens asars un lidaka(zemmeers) Sienazha ziemas liicii un nacas vilkties malaa un prooveet uz fideri,beidzaas tas viss ar vienu treknu raudu un nenoziimiigiem brekseeniem...dziivaa uz grunteni taa arii palika dziiva...
12.maijs 2011, 19:06 | links
 
Boroda, Tonis, beidzot es sapratu ! Visu laiku biju domājis ka kvoks domats vardes kvakšķim līdzīgas skaņas radīšanai ūdenī, bet izrādās kvoks ir jālieto lai apdullinātu samu sitot tam pa pieri (tapēc arī to vajag pielāgot dziļumam) un tad ar pēdu aizķer aiz ūsām un velk laivā. Lūk kur tas āķis !
12.maijs 2011, 16:36 | links
 
Mums katram savī mīļakie samu līči, tāpēc kvoku garumi atšķirās:))
11.maijs 2011, 15:56 | links
 
boroda, es jau teicu, GARDAM NĒ, NĒ, NĒ...ja nu vienīgi tā spole rozā krāsā ar baltām pumpiņām, nu tad varbūt. Bet par kvokiem, vīri, ta nav godīgi, tiko slaipināju 8m , tagad jāzāģē atkal nost. Kaut kā nelabi sanāk. Kurš lielāks profesors kvoku lietās, boroda vai tonis ?
11.maijs 2011, 14:33 | links
 
Duglas,Vot tā vienmēr...,gribēju pieredzē dalīties ,a te uzreiz sūdzēsies...
11.maijs 2011, 10:07 | links
 
Vakar pēc darba devos paspiningot. Rezultēju ar divām līdaciņām. Cietušo nav.
11.maijs 2011, 09:58 | links
 
Duglas, man ar ir viena superduper Gards spole, zilā krāsā. Labi darbojas, it sevišķi jūrā:) Un neklausi Tonim, nevajag 8m kvoku, tur nemaz tik dziļš nau. Pietiek jau ar 5,6m.:))
11.maijs 2011, 07:39 | links
 
Tonis, sory, nevaru, tu man samaciji ka kvokam jabūt 8 m (metri) garam, bet man nav naudiš ko ti garu kvoku salipināt. Un ari par samu barību tu kaut ko ne tā sarakstīji. Īsāk sakot es prasts lauku copmans ķēru samus , 30 , 40 kg, dažreiz pa 60 ,... atnāca dr.hab.sam. Tonis, sakarināja makaronus (uz āķa protams) un man sāka nākt tik zemmēri. Sūdzēšos adminam
10.maijs 2011, 23:20 | links
 
Duglas,labāk atsāc samus kvokot...DDD
10.maijs 2011, 21:33 | links
 
Atvainojos, nevis Husky Jerk, bet gan X rapala
10.maijs 2011, 21:28 | links
 
Kā ar zaļsvārcēm Lielupē pie kaigiem? Ir 2 rapala Husky jerk voblerīši, uz viņiem ķertos?
9.maijs 2011, 18:43 | links
 
sodien pa kalnciemu, nomocījos zemmērus vaļā laizdams, kā parasts 1 mēs vakariņām. Šodien vis uz zeltainu vobleru un 1 uz zilganu ar romba mēli.

Liela dusma uz GARDS, šie man sareklamēja veikalā spoli, paša garda ražojumu, pārdevēja tāda normāla dāma izskatījās, acīm redzot tiko no jauno menendžeru kursiem. Metiena brīdī sadalījās sastāvdaļās, daļa nogrima. Šitā nebija bijis pat ar tirgus spolēm pa Ls 4,50, tur saproti ko pērc un ar ko var rēķināties. Bet šeit....dikti sabižojos, paliku uz upes tik ar velces kātu, ar to protams daudz nepamētāsi. Turpmāk GARDAM NĒ
8.maijs 2011, 23:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager