Laivas un to motori

kāds modelis svecei būtu pareizais Suzuku dt15 2t?
nevaru atrast.

lacuks007, 19.marts 2013, 08:28

Spriezot pec kataloga,vajadzetu but NGK BR7HS-10
19.marts 2013, 11:44 | links
 
kāds modelis svecei būtu pareizais Suzuku dt15 2t?
nevaru atrast.
19.marts 2013, 08:28 | links
 
Nesen ieraudzīju šādu variantu.
Neko sīkāk nevaru komentēt, bet cena liekās visnotaļ draudzīga.

http://www.fishing24.lv/boat-chair.html
19.marts 2013, 07:38 | links
 
to latvians88
Varu padalīties ar savu pieredzi:
Biju iegādājies springfield speciālos laivas krēslu stiprinājumus - tie ir ļoti ērti regulējumi, gluži kā biroja krēsls, bāze: http://www.cabelas.com/product/Springfield-Taper-Lock-Flush-Mount-Base/699607.uts?Ntk=AllProducts&searchPath=%2Fcatalog%2Fsearch.cmd%3Fform_state%3DsearchForm%26N%3D0%26fsch%3Dtrue%26Ntk%3DAllProducts%26Ntt%3Dseat%2Bpedestal%26x%3D-911%26y%3D-51%26WTz_l%3DHeader%253BSearch-All%2BProducts&Ntt=seat+pedestal&WTz_l=Header%3BSearch-All+Products , kurā notiek fiksācija tiek pieskrūvēta pie grīdas uz mūžīgiem laikiem,
šeit ir pats statīvs (seat pedestal):
http://www.cabelas.com/product/Springfield-Power-Pedestal/699914.uts?Ntk=AllProducts&searchPath=%2Fcatalog%2Fsearch%2F%3FN%3D%26No%3D40%26Ntk%3DAllProducts%26Ntt%3Dseat%2Bpedestal%26Ntx%3Dmode%252Bmatchallpartial%26WTz_l%3DHeader%253BSearch-All%2BProducts%26WTz_st%3D%26WTz_stype%3DSP%26form_state%3DsearchForm%26recordsPerPage%3D20%26search%3Dseat%2Bpedestal%26searchTypeByFilter%3DAllProducts%26x%3D-911%26y%3D-51&Ntt=seat+pedestal&WTz_l=Header%3BSearch-All+Products

Krēslu var pirkt jebkuru - ir arī latvijas veikalos - un pie laivu detaļu tirgotājiem - tie ir dažādi un arī attiecīgi cenu amplitūda ir diezgan liela.

Man kopā ar visu sūtīšanu viens krēsls (pilns komplekts: bāze statīvs, krēsls) sanāca laikam ap 120 Ls - Tie nav 5 Ls, tāpēc tas noteikti nav budžeta variants, taču jāatzīst diezgan ērti gan.
Ir vēl viens bet: uz statīva ir brīdinājums nepārsniegt 5km/h - braucot ar 5hp honda nebija nekādas problēmas ar tiem krēsliem , šogad gan ir iegādāts 20hp - tad jau manīs kā būs ar to ilgmūžību tiem statīviem.

Ja interesē vairāk info, labprāt padalīšos ar info.
18.marts 2013, 21:42 | links
 
ja tur tos risinajumus es esmu apsveris apzimejis utt tad ieraudziju fishing24.lv caur ss.lv ko lidzigu bet viniem never lapu valja bankrotejusi vai kkada tehniska problema viniem! vienu bridi domaju bara kreslu partaisit tur tadam augstumam izmeram ka man vajag vienkarsi uzjautjau varbut kads labaks risinajums ir ar mazaku gemaroju!
18.marts 2013, 20:59 | links
 
latvians88...

Ja atmetam dažādus speciālos risinājumus un skatamies uz budžeta klasi ko pa fikso var uztaisīt no viegli pieejamiem materiāliem, tad grozāmais ofisa krēsls vtml. vien paliek. Oriģinālās kājas nost, no atbilstoša diametra trubas un dzelzs plāksnes uztaisam "glāzi' kur to krēsla pamatni iespraust un uz priekšu... Tiesa gan tāpat zināmas neertības ja neturi visu laiku laivu piepūstu, tā kā katru reizi to kāju nost neskrūvēsi a pārvadāšanas somā piekrūvētā konstrukcija traucēs....
18.marts 2013, 20:24 | links
 
ko varat ieteikt par sedekli laivai ar atzveltni grozamu? pasam laiva bush k300r
18.marts 2013, 19:37 | links
 
biju izstādē māja - ķīpsalā un vienā stendā bija šāds piedāvājums: http://izgatavopats.lv/lv/izgatavo-pats/laivas/montazas-instrukcija-laivai-verems---1
kaut kādā ziņā interesants, taču skaidrs, ka ne ekonomiski izdevīgs. drīzāk darba priekam.
cik sapratu, tad bija 2 laivu modeļi, viens lielāks, viens mazāks. mazākais maksāja ap 280 LVL, lielākais drusku pāri 300.
16.marts 2013, 13:17 | links
 
Laba Diena,
Jautājums par piepūšamo laivu (līdz 370cm) piekabēm:
Esmu beidzot nonācis pie atziņas ka ir nepieciešama, taču cenas diezgan augstas par tām. Nemaz nešaubos ka skopais maksā daudzkārt, taču vai ir kādi budžeta varianti? Cik es atradu informāciju šajā forumā iepriekš: daži izmanto ūdensmoču piekabes tādai laivai kā man - un cena tad jau ir pieņemama ap 350 Ls, vai kāds varētu padalīties ar pieredzi?
16.marts 2013, 13:08 | links
 
Daddy ! Labs formulējums !!! Pārējiem gudrīšiem varētu ieteikt paskatīties krievu copes un laivu portālos,tur veči vienkārši ņem un būvē laivas,un pie tam neslinko ielikt desmitiem bildes,un kas ir jocīgi,viņus neviens neapceļ,labākajā gadījumā uzraksta,ka darījis savādāk...Pie mums laikam tas nav stilīgi,vieglāk pirkt vannītes vai zirga lokus...Tagad var iegādāties jebkurus materiālus,ņem un būvē to kas tevi apmierina...
14.marts 2013, 19:36 | links
 
14.marts 2013, 18:44 | links
 
zaraza - šķiet Tu jauc profesionāli ar amatieri.

Amatierim tas ir hobijs, pofig cik maksā, nekas, ka sarežģīti, svarīgs ir skaists process nevis rezultāts :) amatierim ir laiks un patika ņemties un pētīt. amatieris vienmēr taisa virs sagaidāmās kvalitātes. daļa amatieru kļūst par profesionāļiem.

Profesionālim tas ir iztikas avots, tāpēc ir jārēķina un jāpārreķina, jāoptimizē un jātaupa. Profesionālis vienmēr taisa zem sagaidāmās kvalitātes :) Neviens profesionālis par amatieri nekļūst.
13.marts 2013, 16:44 | links
 
daks...

Profesionālis ar to arī atšķiras no amatiera- brīvmākslinieka, ka gatavs darīt savu darbu par atbilstošu samaksu neatkarīgi vai gribas vai negribas, patīk vai nepatīk, vienkārši vai sarežģīti. Ja nemāk tad tā arī pasaka, ja pēc fizikas likumiem nevar tad paskaidro...


p.s. par vecmeitām labāk bazaru filtrē, es cenšos nevienu neaizvainot, bet tas nenozīmē ka nevaru arī obratku ierubīt!
13.marts 2013, 16:37 | links
 
zaraza-baigi izklausies pēc vecmeitas,kurai neviens nevar izdabāt,tad lūk ir man zināms viens tipiņš,kā Tu,lai kur viņš ietu ar savu naudas maisu,visi viņu atšuj. takā gan metinātāji,gan celtnieki ir profisionāli,padomā kapēc Tev tā neveicas.
neapvainojies nekā slikta pa Tevi nedomāju.
13.marts 2013, 15:48 | links
 
gintsgg...

Es toč galīgi nenonievāju coplietdraug'a darbu, taisni otrādi, priecājos, ka kaut ko LV štuko un dara...
Par PR'a un customer relations metodēm gan vajadzētu bik piestrādāt už baigi agresīvi, bet nu to gan jau tirgus pats saregulēs...
13.marts 2013, 15:17 | links
 
coplietdraug...

Latrex 430 izskatās normāla airu laiva.
Par 355 toč nezinu kādam mērķa klientam esi projektējis... Ne copmaņiem točno... Varbūt kā jauniešu budžeta ātrumlaivu... Bortu augstums un laivas platums baigi OK, bet garums un purna šaurā speedboat forma praktiski izslēdz copi vairāk kā 1nam cilvēkam :( Es saprotu, ka droši vien centies iekļauties psiholoģiskajā robežā "līdz štukai"...

Manas ideālās 2-3 cilvēku copes motorlaivas dimensijas un parametri - garums 4.4-4.6m, platums minimāli 1.75, bortu augstums ~ 75cm, svars līdz 250kg. Konstrukcija var būt un pat vēlama vienkorpusa, kas ļauj būtiski samazināt svaru un dzinēja jaudu, kā arī attiecīgi ietaupīt līdzekļus, tikai pastiprināto dubulto klāju, tranci un borta "maliņu". Budžets kopā ar standarta konsoli ~1500Ls. Vari uztaisīt? Nereāli? Pagaidām vienīgais reāls variants kas ietilpst budžetā un ļoti tuvs prasībām ir leišu ARMPLAST'am, otra opcija ir pašam zāģēt progressu :)
13.marts 2013, 15:10 | links
 
tieši tā - borta augstums jāņem atkarībā no copes vietas, situācijas, dzinējspēka etc. Es ar vienreiz rudenī ar kaut kādu llielo plastmasnieci viens knapi malā tku - jo tāda bura tā laiva ja viens sēdi uz airiem tuvāk pakaļgalam...un velcēt ar motoru ar pagrūti vējā ar tādu - visu laiku mētā un netur kursu. Bet ar parasti, kā sākais pūtiens - vai nu meklēju klusākus līcīšus vai arī metu mieru - kaifa nekāda - neesmujau jūrnikes, kuram pēc tīkliem jāvico da jebkādā pūtienā :D
13.marts 2013, 15:05 | links
 
Man nevajag LATREX laivu , man ir TERHI un esmu apmierināts , pat ļoti , copeslietdraug arī nepazīstu , bet veči , beidziet knābāt vietiejo ražotaju . Vai tad jūs uzskatāt ka nav labi , ka Latvijā kāds kaut ko dara ? Nezog , bet dara , pats ar savām rokām dara . Manuprat tas ir apsveicami , es apsveicu visus , kas kaut ko dara šeit Latvijā . Pie kā ražošanas iznīdēšana Latvijā ir novedusi , to mēs visi zinām .
13.marts 2013, 15:02 | links
 
Par to bortu augstumu...!Savā laikā man bija,,bebrs"(kanoē),borti zemi,miloje ģelo...vējš skrien pāri!Reiz čoms noīrēja lielo ,,pellu"ar airiem un uznāca ,,ģorga"...es ar ,,bebru" šļop,šļop un krastā,bet ,,pellas" augstajos bortos vējš pūš kā burā...čoms nespēja pretoties tādam spēkam un viņu ,,bišku" aizpūta pretēja virzienā!:)Tagad pie iespējas labprāt iegādātos tādu,lai var ,,forā"(priekšgals)stāvēt kā uz klāja un mētāt spini.Tādām laivām esmu novērojis zemus bortus.Tās laivas laikam ,,izcentrētas" kā ,,šķērsbļitkas"...stāvot laivas forā tās nemaina savu stāvokli,tobiš ,,ahteris"(pakaļgals) neceļas gaisā!Nu un vēl elektromotoru ar pedāli un ,,bāra"beņķi...mečtaķ ņe vredna...!!!:)))
13.marts 2013, 14:59 | links
 
zaraza,
LATREX 430 bortu augstums 55 - 70 cm.
LATREX 355 - 80 cm
13.marts 2013, 14:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager