Laivas un to motori

Willy [05.02.22]: ,bākai poduškas...kopā 35e!:)
Tam jāpievērš uzmanību. Manējam tā gumijas bukse sadila un čaula plastmasas bākā izļurināja pamatīgu iedobi tajā ausī. Nācās šeibot. Izskatās ka motorīšus vienā gadā ņēmuši. Garantija jā, vēl trīs gadi. Ir lietas ko vajadzētu servisā sariktēt, bet eļļu nomainīt tas ,jau tā. Nepatīk to nobraukt līdz nigrola konsistencei.
5.februāris 2022, 20:03 | links
 
RaimisD [05.02.22]: Willy [13:24]: ..uz aci 2xgadā jāmaina!:)Uz aci Tev precīzi sanācis. Pie tavām copes stundām sanāk aptuveni 220 motorstundas ( ja rēķina 1/3 laika ceļā ).- divas apkopes. Saeļot , nomainīt reduktorā eļļu pie 100 stundām būtu ok. Bet ,ja gribi sataupīt motorīti eļļu dzinējā gan maini biežāk. Vismaz ik 50 stundām. Tur tač baigi ātri. Ar šprici izsūc ārā un ielej jaunu. 3min. Protams ieteitu skaitītāju nopirkt .
Manam garantija!patīk servisā...ir lietas kur uzticos profesionāļiem! Tikko impleri ar visu "mājiņu"nomainīja,bākai poduškas...kopā 35e!:)
5.februāris 2022, 19:27 | links
 
Willy [05.02.22]: ..uz aci 2xgadā jāmaina!:)
Uz aci Tev precīzi sanācis. Pie tavām copes stundām sanāk aptuveni 220 motorstundas ( ja rēķina 1/3 laika ceļā ).- divas apkopes. Saeļot , nomainīt reduktorā eļļu pie 100 stundām būtu ok. Bet ,ja gribi sataupīt motorīti eļļu dzinējā gan maini biežāk. Vismaz ik 50 stundām. Tur tač baigi ātri. Ar šprici izsūc ārā un ielej jaunu. 3min. Protams ieteitu skaitītāju nopirkt .
5.februāris 2022, 18:40 | links
 
RaimisD [05.02.22]: Willy [10:01]: .manam vēl nav 2.gadi bet jau 4 apkopes!gadās nedēļā nomaukt tik cik dažam sezonā!;DCik sezonā sanāk nokapāt ? Tā jau apkope reizi sezonā vai 100 motorstundās. Man nav baigi jānēsājās, sanāk kādas 70-80 stundas. Eļļu gan mainu biežāk, ik 30 .
Nu rēķini!nedēļā vid.3,5 copes,katra vid 4-5h...velcējot stundas lasās!ar bb pats saproti!...uz aci 2xgadā jāmaina!:)
5.februāris 2022, 13:24 | links
 
Willy [05.02.22]: .manam vēl nav 2.gadi bet jau 4 apkopes!gadās nedēļā nomaukt tik cik dažam sezonā!;D
Cik sezonā sanāk nokapāt ? Tā jau apkope reizi sezonā vai 100 motorstundās. Man nav baigi jānēsājās, sanāk kādas 70-80 stundas. Eļļu gan mainu biežāk, ik 30 .
5.februāris 2022, 12:55 | links
 
Oktobris [11:15]: Par cik, esmu saskāries ar tādu pašu situāciju, kā RaimisD, tad vai pareizi esmu sapratis to, ka 30 min. padzisušam motorītim čoku jāizvelk tikai 5mm?Nu apmēram jā. Kādi 5-7mm. Iespējams vairāk, atkarīgs cik nostiepta čoka trose. To sapratīsi pēc fakta. Bet noteikti ne tik daudz, kā startējot aukstu. Gāzi arī nevajag līdz max griezt. Tā, ap to atzīmi, moš bišķi virs.

RaimisD, 5.februāris 2022, 11:51



Paldies!
5.februāris 2022, 12:39 | links
 
Oktobris [05.02.22]: Par cik, esmu saskāries ar tādu pašu situāciju, kā RaimisD, tad vai pareizi esmu sapratis to, ka 30 min. padzisušam motorītim čoku jāizvelk tikai 5mm?
Nu apmēram jā. Kādi 5-7mm. Iespējams vairāk, atkarīgs cik nostiepta čoka trose. To sapratīsi pēc fakta. Bet noteikti ne tik daudz, kā startējot aukstu. Gāzi arī nevajag līdz max griezt. Tā, ap to atzīmi, moš bišķi virs.
5.februāris 2022, 11:51 | links
 
Willy [8:39]: Es par Yamaha!nekādu problēmu,kluss,lec uz pirmo gan vasarā,gan ziemā.Šī motora lietošanas pirmajā sezonā bišķi iecepos,ka pēc 30 min stāvēšanas ar pirmo neleca. Risinājums bija vienkārš. Pieregulēti tukšgaitas apgriezieni un uz 5mm atvilkts čoks.

RaimisD, 5.februāris 2022, 09:44


Par cik, esmu saskāries ar tādu pašu situāciju, kā RaimisD, tad vai pareizi esmu sapratis to, ka 30 min. padzisušam motorītim čoku jāizvelk tikai 5mm?
5.februāris 2022, 11:15 | links
 
RaimisD [05.02.22]: Willy [8:39]: Es par Yamaha!nekādu problēmu,kluss,lec uz pirmo gan vasarā,gan ziemā.Šī motora lietošanas pirmajā sezonā bišķi iecepos,ka pēc 30 min stāvēšanas ar pirmo neleca. Risinājums bija vienkārš. Pieregulēti tukšgaitas apgriezieni un uz 5mm atvilkts čoks.
Nu ja!vairāk neko tur darīt nevajag!....manam vēl nav 2.gadi bet jau 4 apkopes!gadās nedēļā nomaukt tik cik dažam sezonā!;D
5.februāris 2022, 10:01 | links
 
Willy [05.02.22]: Es par Yamaha!nekādu problēmu,kluss,lec uz pirmo gan vasarā,gan ziemā.
Šī motora lietošanas pirmajā sezonā bišķi iecepos,ka pēc 30 min stāvēšanas ar pirmo neleca. Risinājums bija vienkārš. Pieregulēti tukšgaitas apgriezieni un uz 5mm atvilkts čoks.
5.februāris 2022, 09:44 | links
 

Es par Yamaha!nekādu problēmu,kluss,lec uz pirmo gan vasarā,gan ziemā.Serviss uz goda,ja vajag ātri var palūgt un būs.vasarā pie apkopes karb.iztīrīja bez papildmaksas...ja vajag rez.daļas, paši visu sagādās ar ļoti lielām atlaidēm...
5.februāris 2022, 08:39 | links
 
RaimisD [05.02.22]: +Yamahai ir ērts rezerves daļu katalogs.
Motozip.lv
No telefonā vadot datus pievēršiet uzmanību ,lai tie ir korekti.
5.februāris 2022, 08:33 | links
 
davidsonsd [05.02.22]: Tur ņefig ko salīdzināt-abi lieliski motori,vajag tik maukt!!!
Tieši tā. Rīgā ar servisu abiem nav nekādu problēmu. Ja apkopes ieplāno laicīgi. Sezonas sākumā var nākties pagaidīt rindā kādu nedēļu. Kā +Yamahai ir ērts rezerves daļu katalogs.
Motozip.lv
5.februāris 2022, 08:24 | links
 
geos [04.02.22]: Labvakar! Varbūt kādam ir kāds komentārs par Honda 5 Zs motorīti salīdzinājumā ar Yamaha? Kāds serviss Hondai Latvijā? Jebšu vienādi un gaumes jautājums? Jau iepriekš pateicos par atbildēm.
Tur ņefig ko salīdzināt-abi lieliski motori,vajag tik maukt!!! Ja vajadzētu izlemt starp parsun un demon,tad gan vajadzētu padomāt un ņemt hondu,vai yamahu!!!
5.februāris 2022, 00:41 | links
 
Labvakar! Varbūt kādam ir kāds komentārs par Honda 5 Zs motorīti salīdzinājumā ar Yamaha? Kāds serviss Hondai Latvijā? Jebšu vienādi un gaumes jautājums? Jau iepriekš pateicos par atbildēm.
4.februāris 2022, 22:05 | links
 
Meklēju atbildīgu un zinošu sadarbības partneri ,lietotu laivu un motoru biznesa jomā .
4.februāris 2022, 10:25 | links
 
Varbūt lai būtu skaidrāks- meklēju —>Laivu
3.februāris 2022, 01:00 | links
 
:D palīdzēji cilvēkam, cepuri nost!
2.februāris 2022, 17:15 | links
 
pa 5 sanāks tikai lietots motors

Esmu jauna ūdens transportlīdzekļa meklējumos:

Prasības:
1)aluminīja korpuss, viss kas bija psrs vai mūsdienu.
3) dokumenti, motors,piekabe tiek uzskatīts par plusu

Var būt kāds nepabeigts projekts krievu progresiem u.c laivām

SS.COM piedāvājumu esmu izskatijis, neuzrunā.

Ja kādam ir kas piedāvājams, tad ar bildēm droši watsapā, 28334039 Raivis

Budžets atkarībā no piedāvājuma ~5k

raivisru, 1.februāris 2022, 00:45
2.februāris 2022, 16:46 | links
 
Esmu jauna ūdens transportlīdzekļa meklējumos:

Prasības:
1)aluminīja korpuss, viss kas bija psrs vai mūsdienu.
3) dokumenti, motors,piekabe tiek uzskatīts par plusu

Var būt kāds nepabeigts projekts krievu progresiem u.c laivām

SS.COM piedāvājumu esmu izskatijis, neuzrunā.

Ja kādam ir kas piedāvājams, tad ar bildēm droši watsapā, 28334039 Raivis

Budžets atkarībā no piedāvājuma ~5k
1.februāris 2022, 00:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager