Laivas un to motori

egilss,laiki mainās ... šaubos vai Tu mājas apstākļos kaut ko Teslai saremontētu no elektronikas un mēģinātu līst pie `klemmēm` :)

DsKs, 20.jūlijs 2021, 11:08


Te jau nav runa par hipertehnoloģijām, bet gan tupa atjaunot savienojumu! Nu tipa, ir kāds apavu meistars, kurš varētu palīdzēt aizšņorēt kurpes? :)
20.jūlijs 2021, 12:53 | links
 
egilss,laiki mainās ... šaubos vai Tu mājas apstākļos kaut ko Teslai saremontētu no elektronikas un mēģinātu līst pie `klemmēm` :)
20.jūlijs 2021, 11:08 | links
 
egilss [19.07.21]: Tas nav labi ja nevar salabot klemmi. Ir lietas ko jāmāk visiem. Ja nesatrādās akumulators, ko darīsim, ja uzbruks amerikāņi? Nevarēsim "pielaist" tehniku un aizbēgt?
Senāk to mācīja skolā.
Kā nu kurš to uztver. Man gan vairāk liekas, ka labi nav zākāt par to ka kāds ko nemāk un kaut ar elementāru padomu palīdzēt ja vaicā. Kā domā, vai cilvēki kas tagad pieņem lēmumus nacionālajā līmenī arī mācētu klemmei vada pieslēgumu sakārtot? Piemēram, pats "draugi nav labi" *
20.jūlijs 2021, 00:04 | links
 
Tas nav labi ja nevar salabot klemmi. Ir lietas ko jāmāk visiem. Ja nesatrādās akumulators, ko darīsim, ja uzbruks amerikāņi? Nevarēsim "pielaist" tehniku un aizbēgt?
Senāk to mācīja skolā.

egilss, 19.jūlijs 2021, 21:21


diskutabls jautājums... man pāgājušonēdēļ bija reāls šoks, kad manā klātbūtnē čalis 16g vecumā pirmo reizi mūžā paņēma rokās cirvi un mēģināja pagali skaldīt (tā ļoti bailīgi un sanāca ne pārāk) :D bet no otras puses, ja tā padomā, a nafig viņam to vajag? puses pirms 10 tūkstošiem gadu " lietas ko jāmāk visiem" bija uz vietas no akmens un koka gabala šķēpu uzmuģīt... vēl pirms 50 gadiem pašsaprotami bij mācēt, piemēram, zirgu iejūgt... cik no mums māk ? es, piemēram, māku, bet nu manā 40+ paaudzē tas drīžak izņēmums, un loģiski, nafig vajag... tā kā ar tiem stereotipiem "jāmāk visiem" nav viennozīmīgi, visādos laikos tās ir mainīgas dažādas lietas...
19.jūlijs 2021, 23:12 | links
 
Tas nav labi ja nevar salabot klemmi. Ir lietas ko jāmāk visiem. Ja nesatrādās akumulators, ko darīsim, ja uzbruks amerikāņi? Nevarēsim "pielaist" tehniku un aizbēgt?
Senāk to mācīja skolā.
19.jūlijs 2021, 21:21 | links
 
kronis [19.07.21]: Jo nekad neesmu darījis to un negribu kaut ko vēl vairāk sačakarēt. Ne visiem ir tāda pieredze.
Ok, sapratu. Uzmet PM sarunāsim , kā to lietu sarihtēt ;)
19.jūlijs 2021, 18:50 | links
 
copis [19.07.21]: Labi vēl ka pie laivas māk pieskrūvēt un nau jāsauc meisters..... Laikam rokas aug no nepareizās vietas.
Jā. Bet raksta gramatiski kprekti. Neviens nav Ideāls ;)
19.jūlijs 2021, 16:30 | links
 
kronis [19.07.21]: Ir kādi ieteikumi, kur varētu aizvest elektromotoru salabot? Problēmas vadu savienojumā ar klemmi.
Iebrauc kādā auto/moto servisā, ja galīgi pats netiec galā vai nav kāds kurš var palīdzēt.
19.jūlijs 2021, 16:28 | links
 
Labi vēl ka pie laivas māk pieskrūvēt un nau jāsauc meisters..... Laikam rokas aug no nepareizās vietas.
19.jūlijs 2021, 16:12 | links
 
kronis [14:39]: Ir kādi ieteikumi, kur varētu aizvest elektromotoru salabot? Problēmas vadu savienojumā ar klemmi.Sorry par stūlbu jautājumu, bet vai nevar, apspiest, salodēt, pievilkt galu galā jaunu klemi uzlikt, kā dēļ ir jāmeklē meistars.

RaimisD, 19.jūlijs 2021, 15:01


Jo nekad neesmu darījis to un negribu kaut ko vēl vairāk sačakarēt. Ne visiem ir tāda pieredze.
19.jūlijs 2021, 15:59 | links
 
kronis [19.07.21]: Ir kādi ieteikumi, kur varētu aizvest elektromotoru salabot? Problēmas vadu savienojumā ar klemmi.
Sorry par stūlbu jautājumu, bet vai nevar, apspiest, salodēt, pievilkt galu galā jaunu klemi uzlikt, kā dēļ ir jāmeklē meistars.
19.jūlijs 2021, 15:01 | links
 
kronis [19.07.21]: Ir kādi ieteikumi, kur varētu aizvest elektromotoru salabot? Problēmas vadu savienojumā ar klemmi.
Uzraksti Bumam, noteikti visu salabos.
19.jūlijs 2021, 14:57 | links
 
Ir kādi ieteikumi, kur varētu aizvest elektromotoru salabot? Problēmas vadu savienojumā ar klemmi.
19.jūlijs 2021, 14:39 | links
 
Man šobrīd ir pieredze ar Laivu centru, Boatshop un Farvateru. Vissakarīgākais biji tieši pēdējais, bet ņemot vērā to, ka Merkūram pašam bija jāgādā rezerves daļas, kas man galīgi nebija pa ceļam, savu servisu pagaidām vēl neesmu atklājis, bet 100% zinu, ka pirmie 2 ir cilvēkiem ar stipriem nerviem:D
19.jūlijs 2021, 12:29 | links
 
Kad es aizvedu uz Farvarteru savu yamahu uz apkopi, sija divas dienās, bet pēc nedēļas nebija vēl klāt skarušies. Savacu motoru un lasūtiju n... to kantori!
19.jūlijs 2021, 11:50 | links
 
RaimisD [18.07.21]: Minalgo [16.jūl]: iesakiet rīgā sakarīgu veikalu kur pirkt jaunu bendzīna motoru?

zivjugarnis, 15.jūlijs 2021, 19:53
Yamaha centrs Rīgā! Tikai tās labākās atsauksmes. Pirku jaunu 5zs, par cik pirmais benzīnnieks mūžā, bija daudz jautājumu ko un kā. Tad arī saņēmu perfektu konsultāciju, jau esmu ticis līdz apkopēm - viss perfekti - esmu apmierināts ar pirkumu un servisu!Piekritīšu. Sakarīgs, kompetents servisa vadītājs un zinoši meistari. Pagaidām nav pretenziju par apkalpošanu un veicamo darbu kvalitāti. Rinda, cena nešķiet pārspīlēta.
Bet atvest motoru , lai tavā klātbūtnē sataisa, lai nav otru reizi jābrauc. Šaubos kur atradīsi. Moš pie kaimiņu Toļika tā var sarunāt.
Par motora labošanu klienta klātbūtnē nezinu, bet Farvaters manā klātbūtnē motoru izjauca un konstatēja ļoti daudzas Laivu centra neizdarības. Servisi ir dažādi
19.jūlijs 2021, 08:10 | links
 
Minalgo [16.07.21]: iesakiet rīgā sakarīgu veikalu kur pirkt jaunu bendzīna motoru?

zivjugarnis, 15.jūlijs 2021, 19:53
Yamaha centrs Rīgā! Tikai tās labākās atsauksmes. Pirku jaunu 5zs, par cik pirmais benzīnnieks mūžā, bija daudz jautājumu ko un kā. Tad arī saņēmu perfektu konsultāciju, jau esmu ticis līdz apkopēm - viss perfekti - esmu apmierināts ar pirkumu un servisu!
Piekritīšu. Sakarīgs, kompetents servisa vadītājs un zinoši meistari. Pagaidām nav pretenziju par apkalpošanu un veicamo darbu kvalitāti. Rinda, cena nešķiet pārspīlēta.
Bet atvest motoru , lai tavā klātbūtnē sataisa, lai nav otru reizi jābrauc. Šaubos kur atradīsi. Moš pie kaimiņu Toļika tā var sarunāt.
18.jūlijs 2021, 19:36 | links
 
Kur ķīniešu miskastes "Parsun" remontē? Kkur Rīgas apkaimē rādiusā 100...150km...

Trimmeris, 16.jūlijs 2021, 10:11

Agrāk vedu Krasta ielā, kur visādu ķīniešu tehniku tirgo. Tuvāk Lido. Viņi veda uz D-pili. Bet, ja sāk čakarēties, tad jāpārdod. Pašam bij'. Priecīgs, ka tiku vaļā. Nopirku Suzuku - jau 5 gadi nezinu problēmas.
18.jūlijs 2021, 19:34 | links
 
copis [16.07.21]: Trimeris: Latrex boats tirgo ,serviss, rezerves daļas....
Paldies :)
16.jūlijs 2021, 18:44 | links
 
jurciks66 [16.07.21]: Pēc pēdējā Laivu centra pakalpojumu izmantošanas pilnīgi nopietni apsvēru vērsties policijā par krāpniecību. Toreiz nospļāvos un izlēmu saudzēt savus nervus un laiku. Bet laikam jau vajadzēja saņemties.
Cenas neadekvātas, darbu kvalitāte "izcila", manā klātbūtnē pēc viņu "darbošanās" motoru skrūvēja vaļā- tur bija zili brīnumi, šķībi saskrūvēts, caurules fragmenti degvielas sistēmā, iepriekšējo detaļu fragmenti, turklāt nebija pieliktas visas blīves... Arī nebojāju nervus, bet kā jau rakstīju- pats tur kāju vairs nesperšu. Nākamais motors būs vai nu Honda vai Yamaha
16.jūlijs 2021, 12:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager