Laivas un to motori

5-nieks jau ir cita klase - vairumam ir gan reverss, gan piespraužamā bāka...bet arī cits svars un mazajai pellai drusku par lielu šķiet...
8.jūnijs 2010, 17:45 | links
 
Vēl ir tas pats Tohatsu 3.5 kas ir tas pats Mercury. Bet ir dažas lietas ar ko atšķirsies 3.5 no 4 kaut vai tikai ar ātrumiem, ir vēl daudz sīku nianšu, kas tomēr spēlē pa labu 4-kam un 5-kam.
8.jūnijs 2010, 17:39 | links
 
gintsgg - man tak bija pag. sestdien jābrauc...a ar neapmazgātu motoru pats saproti - bailīgi - tudī ar motoru a sudī ar airīšiem... :))
8.jūnijs 2010, 14:51 | links
 
sorry nevis neoshopaa bet neostoraa :)
8.jūnijs 2010, 14:15 | links
 
sigi
neoshopaa viņam standartcena 560 ls :) tā kā aizbrauc parunājies uz vairākām vietām, un domāju, ka pa 480 atradīsi kur nopirkt :)
8.jūnijs 2010, 14:14 | links
 
Deddy , kā tā ? Apmazgāji bez manis ? Šoks !!!!!!!
8.jūnijs 2010, 13:35 | links
 
Zivnieks,

:D Njā tā jau notiek..jāņēm palīgā kāds no austrumu zemēm, kur kaulēšanās ir dzīvesveids :)

Es vienkārši skatos šeit http://www.eboat.lv/benzinmotori/mercury/mercury-f-3-5-m Tur tā jau cena (zinu,ka komerciāls triks) nomests no 650Ls uz 550Ls, tādēļ šaubos, ka iespējams ko vairāk nokaulēt..
8.jūnijs 2010, 13:33 | links
 
Sigi , pēc noteikumiem šeit nedrīkst reklamēt vienu vai otru firmu , jā gribi raksti privāti , pateikšu .
8.jūnijs 2010, 13:33 | links
 
gintsgg - iespējams, piekrītu, ka neesmu labākais kaulētājs, bet vienalga esmu ar pirkumu apmierināts tāpat lētāk sanāca kā citur...apmazgāju ar bik vienkāršāku šmigu (merkūru nevis hennesy lielo buteli), vot i visa starpība :))
8.jūnijs 2010, 13:31 | links
 
sigi
nu es ieietu jebkurā kaut cik specializētā motoru veikalā un vnk pieietu pie pārdevēja un ļoti zolīdi pajautātu vai ir iespējamas kaut kādas atlaides! katram pārdevējam ir tiesības piesķirt kaut kādas atlaides tā kā tikai runāšanas vaina! :) šitā apbraukā visus veicīšus, visur pajautā, tad izdari secinājumus, kur lētāk un kā!
man pazīstamais šitā mašīnu pirka, bija izvēlējies vienu modeli no bmw, otru no mersedesa, un tad šis braukāja no viena salona uz otru teikdams, ka otrs salons piedāvāja tādu atlaidi, ko jūs varat dot pretī! šitādā garā laikam 2 vai pat 3 reizes bija abos salonos, kamēr viens vairs nespēja palīst apakšā :DDDD
8.jūnijs 2010, 13:26 | links
 
Ja nav noslēpums, kur Jūs kaulējāt tos merkurus.. pa 500Ls moš nedaudz zem vēl varētu padomāt par Merkura 3.5 pirkšanu
8.jūnijs 2010, 13:20 | links
 
Deddy , slikti kaulējies , es Merkury 2.5 nopirku pa 410 , tātad stārpība 90 Ls , izejot no tā ka stārpība 60 Ls varēji vēl 30 Ls nokaulēt .
8.jūnijs 2010, 13:15 | links
 
nokaulēju par 500Ls. starpība starp 2.5 un 3.5 merkūriem tai kantorī bija 60Ls. izrēķināju, ka ir vērts ņemt dārgāko. galvenokārt tādēļ, lai pēc tam nebūtu jānožēlo, ka bļīn kapeiku ietaupīju, bet...

reāli tas zirgspēks izskatās tā, ka pella ar 2.5nieku iet uz 9km/h ar 3.5nieku uz 12km/h
8.jūnijs 2010, 13:07 | links
 
nu lūk, piemaksāt 100 ls, lai dabūtu veselu zirgu klāt, es domāju, ka tā jau vairs nebūtu zemē nomesta nauda....bet ja tu esi tāds svētdienas braucējs, tad ņem tik ciet andzusa motori un būsi laimīgs :)
8.jūnijs 2010, 12:23 | links
 
Zivnieks,

Es jau pierezervēju to motoriti no andzus.. :))

daddy_j, pa cik tad beigās dabūji merkuru 3.5? Vai tiešām ir vērts piemaksāt 100Ls lai dabūtu mercury 3.5? Liela atšķirība starp suzuki 2.5 un mercury 3.5? Tik cik jauda lielāka..
8.jūnijs 2010, 12:11 | links
 
sigi
es Tavā vietā nopietni apsvērtu andzus piedāvājumu :) un netērētu tos liekos simtu latu dēļ jamahas (tad labāk iepērc jaunus voblerus u.c :) un kā arī daddy teica suzuks veiglāks, tad būs arī vieglāk pārvadājams :)

eu bet varbūt kāds var ieteikt kur Rīgā varētu dabūt testēšanai, vai sliktākajā gadījumā iznomāt uz vienu dienu motorīti tādu no 8 - 10 zs :)
8.jūnijs 2010, 12:05 | links
 
labi skan - yamaha ir dārgākais, bet man ir ierobežota rocība...
nez. es ar dikti pētīju un nupat paņēmu 3.5 merkuru. zb ar tiem nomātiem visu laiku ņemties...

pēc cenas 3.5 merkurs sanāca apmēram kā 2.5 yamaha. vēl nopietni apsvēru par suzuki 2.5, jo šis ir 3kg vieglāks par minētajiem.
8.jūnijs 2010, 11:35 | links
 
sigi, es Tev uz meilu aizrakstīju. Kocenei 2.5 zs motors mierīgi.
8.jūnijs 2010, 11:29 | links
 
Esmu svētdienas makšķernieks, kuram vajadzīgs motors, lai veiktu lielākus attālumjus un velcēšanai. Pašam laivas nav, tādēļ doma pirkt motoru un likt klāt īrētām laivām (nezinu tik vai kociniecei ir piemērots šāds motors)..

Tas arī viss :)
8.jūnijs 2010, 11:27 | links
 
Paldies!

Brends nav svarīgs, galvenais, lai kalpo ilgi un nebojā copi ar skaļumu utt.. Skatos uz Yamaha, jo man viens pazina pačukstēja, ka tas būtu pirmais uz ko jāskatās, tad pārējie.. apzinos, ka Yamaha ir dārgākais variants.. Vienkārši man ir ierobežotas rocības līdz 450Ls, tādēļ cenšos dabūt pēc iespējas labāku, ar ilgtermiņa darbības spējām :)
8.jūnijs 2010, 11:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager