Laivas un to motori

kaspardzo,
Vari lūdzu pateikt kur var nopirkt jaunu Merkury 5 par 700 Ls ?
Man čoms arī par tādu domā, pagaidām lētākais 800 Ls Honda 5 ...
1.jūlijs 2008, 22:38 | links
 
50 ls
1.jūlijs 2008, 20:08 | links
 
cik tur tā ķilas nauda??
1.jūlijs 2008, 19:34 | links
 
Paldies, Raivo, par padomu. Jau sazvanīju un rezervēju vienu ar četriem zirdziņiem uz nedēļas beigām. Gribēju piecinieku, bet kāds jau bija pasteidzies. Bet arī Valdim taisnība. Šonedēļ iznomāšu, bet tuvākajā nākotnē jāpērk jau vien būs. Vienīgi pasālīts tas motorīts. Noskatītais merkūrs ar pieciem zirgiem 700 ls. :(
1.jūlijs 2008, 19:31 | links
 
pareikini kaut 2-3 x nedela pec gada jau esi ar savu motoriti :)
1.jūlijs 2008, 18:29 | links
 
Ja nevari izvēlēties motoru es motoru ņēmu uz nomu. Super varēju pamēģināt ja ir interese telefona nr. 29277229 nomā pieejami Mercury 2,5Zs 3,5Zs 4Zs un 5Zs 4taktu noma nesen sākusi strādāt un visi motori praktiski jauni. Es ņēmu 3,5Zs un cena bija 15Ls diennaktī un simboliska ķīlas naudu. Metāmies divatā un katram senāk 7,50 dienā un nolēmu, ka turpmāk izmantošu nomas pakalpojumus nav jāviec apkopes kuras maksā 25Ls lai nezaudētu garantiju remonti un motora iegāde 700/850 Ls ieguldījums katru dienu jau nesanāk braukt uz copi
30.jūnijs 2008, 23:34 | links
 
nu ko lai tev saka..biju ar uz si jautajuma uzduries,bet beigas secinaju to kad nemaz tik biezi tajos ezeros neatrodos.elekromotors klusaks,vieglaks(bez aka),nepiesarno,bet lenaks,nedrosaks(var beikties akis,pret veju neiet)jalade visu laiku.tadad nem benzinieku.
ja godigi esmu testejis daudzus un isti atskiribas nav,to varbut redz pec gadiem,bet tomer firma varbut ta ir stabilaka un sirdij drosaka.ja ta tad nemtu hondu.
Prieks palidzet!
30.jūnijs 2008, 21:47 | links
 
Sveiciens!! Varbūt var lūgt padomu! Tikko tiko pie BUSH kaiman 330 laivas, tagad jāsāk domāt par motoru. Kādi ieteikumi? Esmu noskatījis mercury ar 5 zirgiem, bet visi biedē ar liegumu daudzos ezeros? Vai tiešām jāskatās uz elektriskajiem?
30.jūnijs 2008, 21:22 | links
 
Drosvien ta ari naksies darit.Paldies par atbildem!
3.jūnijs 2008, 18:40 | links
 
nu es tev ieteiktu pirms pirkšanas paņem savu motoru un notestee to laivu!!!
kad mees testeejaam tad aatrums krasi atšķiiraas, aatraak nekaa ar stiklšķiedreni!
3.jūnijs 2008, 18:24 | links
 
Nedomaju kad liksu lielaku ka 5zs.Jo tomer man tie attalumi nav tik lieli un pa celam jau var sakartot mantas, uzvlkt dumu....
man baiga skrobe bus ja laiva ies stipri lenaka ka gaja ar ieprieksejo laivu.jo samers un kvantitate tomer ir nepieciesama.
3.jūnijs 2008, 18:17 | links
 
nu valdiņ...ja tu domaa likt lielaaku motoru tad spaarnus labaak vajag!!! mees ar čomu testeejaam kazanku ar9,9 jonson .......nu teikšu taa, ja nebuutu ti spaarni tad kaadu briidi buutu OLLLLĀĀ ta ka likts!!!! un tas tikai 9,9!!!!
3.jūnijs 2008, 16:22 | links
 
jurchix
paldies!
Varbut kadam ir kazanka bez sparniem labprat nopirktu.
3.jūnijs 2008, 16:08 | links
 
paldies, Janson:)
3.jūnijs 2008, 14:06 | links
 
andza var nopirkt elektro,otora kājai speciālo eļļu/smēri paprasi savā copes veikalā lai atved biju salmo tur tādas redzeju
3.jūnijs 2008, 11:39 | links
 
peec pieredzes saku....KAZANKA IR IISTA AATRLAIVA!!!! AR JEB KURU MOTORU taa iet aatraak ne kaa jeb kura cita laiva!!!
viņai taada konstrukcija!
3.jūnijs 2008, 09:51 | links
 
Vai kads varetu atbildet kaa ar atrumu salidzinot laivas kazanku un lidaku. lidaka itka iet norm, vai atrums nesaruks pieliekot to pie kazankas.
2.jūnijs 2008, 18:14 | links
 
:) ja !
12.maijs 2008, 20:54 | links
 
bākai ventilācijas korķi atskrūvēji?
12.maijs 2008, 19:47 | links
 
tiko ka aizgaju un nocakarejos pamatigi. Aizgaju nopirku sveci jo pagajuso gad dabuju piemeru aukstuma, lietu nav "interesanti" tirit sveci no ellas ieliec jaunu un aida.
tatad to pievienoju nu neka :) ,nakamais noskatijos caurskatijos un visu kas saistits ar benzinu un tiesam nepienaca degviela ka vajag iztiriju filtru un ar pirmo ieskrejas .
es tadu apkopi sen nebiju veicis tadel ar vaina turpmak busu verigaks.
Paldies!
PS:cik zinu tad elektromotora ir kaja ella t laikam sezona vienu reiz jamaina vairak itka nekas.
12.maijs 2008, 19:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager