Laivas un to motori

.. un kāda apm. ir cenas starpība,, laivai siLvīšiem un pareizai laivai ??

Jon-Hill, 2.jūnijs 2021, 09:47


Ar visiem maniem dažādiem "untumiem" + pārvalks = 1600
2.jūnijs 2021, 09:58 | links
 
Man individualizēta amber 430 maksāja pa kādiem simtiem pieciem dārgāk
2.jūnijs 2021, 09:56 | links
 
.. un kāda apm. ir cenas starpība,, laivai siLvīšiem un pareizai laivai ??
2.jūnijs 2021, 09:47 | links
 
Amberlat laivām to grīdu var pasūtīt stiprināto jeb dubulto un nekas nešķobās un neļogās, man 430 trimerāna tipa esmu ļoti apmierināts i ar stabilitati un pārējo

hecs7, 2.jūnijs 2021, 08:41[/quote]

+100%. Es, kad sūtīju, Amberlatā tieši tā arī teica, ka paņem cilvītis bāzes variantu, kas domāts elektromotoram, tad uzkabina 20-nieku un tad brēc, ka grīda ļogās.
Pasūtīju 430-to, ar pastiprināto grīdu un sānu pontoniem, pārbaudīta arī jūrā pa pamatīgu vilni, nekas neļogās, viss pa ķeksi.
2.jūnijs 2021, 09:32 | links
 
Sveiki, vīri!

Esmu pirmās laivas meklējumos... Jautājums par Amber laivām forumā cilāts pietiekami daudz. Populārais Amber 430 ir labs ilgtermiņa variants, taču garāžas parametri neļauj tāda izmēra laivu turēt ar piekabi. Manā gadijumā derētu Amber 365 ( vai laiva līdz 4m). P.S. Gumijas laivas neizskatu. Kādi komentāri par Amber 365 modeli? Nav daudz info pieejama par konkrētu modeli forumā. Varbūt kāds var nokomentēt no personīgās pierezes? Iesākumā motors būt līdz 5-6hp...Ar laiku varbūt mainītu uz lielāku. Lasīju komentārus, ka Amber laivām grīda liekas nedroša, plāna un lokas. Vai tiešām tas tā ir? Kā arī, ja runājam par Amber 365- bortu augstums ir 0,45m . Ir ok? vai prasītos tomēr augstākus? Copes apstākļi mazie, vidēji ezeri. Atsevišķos gadījumos upe -Gauja, Lielupe.

Paldies, jau iepriekš.

RolandsD, 1.jūnijs 2021, 16:49

Amberlat laivām to grīdu var pasūtīt stiprināto jeb dubulto un nekas nešķobās un neļogās, man 430 trimerāna tipa esmu ļoti apmierināts i ar stabilitati un pārējo
2.jūnijs 2021, 08:41 | links
 
RolandsD [01.06.21]: Sveiki, vīri!

Esmu pirmās laivas meklējumos... Jautājums par Amber laivām forumā cilāts pietiekami daudz. Populārais Amber 430 ir labs ilgtermiņa variants, taču garāžas parametri neļauj tāda izmēra laivu turēt ar piekabi. Manā gadijumā derētu Amber 365 ( vai laiva līdz 4m). P.S. Gumijas laivas neizskatu. Kādi komentāri par Amber 365 modeli? Nav daudz info pieejama par konkrētu modeli forumā. Varbūt kāds var nokomentēt no personīgās pierezes? Iesākumā motors būt līdz 5-6hp...Ar laiku varbūt mainītu uz lielāku. Lasīju komentārus, ka Amber laivām grīda liekas nedroša, plāna un lokas. Vai tiešām tas tā ir? Kā arī, ja runājam par Amber 365- bortu augstums ir 0,45m . Ir ok? vai prasītos tomēr augstākus? Copes apstākļi mazie, vidēji ezeri. Atsevišķos gadījumos upe -Gauja, Lielupe.

Paldies, jau iepriekš.
Tad jau labāk ņem Līdaku+
Stabila plakandibene ar izcilu gaitu !!!! Pie Spuņciema ražo...
1.jūnijs 2021, 22:48 | links
 
Grīda mazliet lokās, tur taisnība, krakšķ ar. Tas tādu nedrošību raisa mazliet. Ja ir iespēja, aizbrauc uz Salaspili pie Amberlat ciemā, tur ir ekspozīcijas laivas. Iekāp, apsēdies uz soliņa un sapratīsi vajag tev tādu vai ne. Pats ar gribēju 365, bet paņēmu 360 tīri dēļ bortu augstuma (0.5m) kam attiecīgi augstāks bija arī soliņš. Laivā tomēr ilgi jāsēž, vajag ērtāk.
Un jā, 430 ir vērts izskatīt, izņemamais vidējais sols ar ļoti labi. Paņēmu bez, tagad žēl :)
Sveiki, vīri!

Esmu pirmās laivas meklējumos... Jautājums par Amber laivām forumā cilāts pietiekami daudz. Populārais Amber 430 ir labs ilgtermiņa variants, taču garāžas parametri neļauj tāda izmēra laivu turēt ar piekabi. Manā gadijumā derētu Amber 365 ( vai laiva līdz 4m). P.S. Gumijas laivas neizskatu. Kādi komentāri par Amber 365 modeli? Nav daudz info pieejama par konkrētu modeli forumā. Varbūt kāds var nokomentēt no personīgās pierezes? Iesākumā motors būt līdz 5-6hp...Ar laiku varbūt mainītu uz lielāku. Lasīju komentārus, ka Amber laivām grīda liekas nedroša, plāna un lokas. Vai tiešām tas tā ir? Kā arī, ja runājam par Amber 365- bortu augstums ir 0,45m . Ir ok? vai prasītos tomēr augstākus? Copes apstākļi mazie, vidēji ezeri. Atsevišķos gadījumos upe -Gauja, Lielupe.

Paldies, jau iepriekš.

RolandsD, 1.jūnijs 2021, 16:49
1.jūnijs 2021, 22:06 | links
 
Bet, kā teica Podins55 ,meklē piekabi un labāk ar vinču, ja bez, tad arī 365to viens virsū nedabūsi. Ja vien rodas iespēja tad labāk ņemt 430to, nenāksies nožēlot.
1.jūnijs 2021, 18:31 | links
 

Nav man pieredzes ar 365to. Bet par plāno un nedrošo grīdu daļēji varētu piekrist arī 430tai. Protams cauri neizkritīsi, bet krakšķi, brakšķi nepatīkami un lietus laikā bīstami slidena, jo ir nedaudz slīpa, tamdēļ jāliek koka dēlīšu grīda. Tad nekrakšķ un neslīd. Šķiet optimāls bortu augstums ir 50cm+.
Atšķirībā kāda iegrime. Nezinu kāda būs šai.
Ja ņemsi, iesaku labāk pirkt to variantu bez vidējās kastes. Viņa nav īpaši noderīga, pietiek ar priekšas un pakaļas kastēm. Bet traucē gan pamatīgi. Pa laivu grūtāk pārvietoties un nakti laivā arī nepārlaidīsi, gulēt loģiski tur nevarēs. Arī paceļamo sēžamo neņem, vienkāršu izvelkamu.
1.jūnijs 2021, 18:20 | links
 
Tev jau sākumā jāatrod piekabe, kas lien garāžā. Piekabes garums baigi nemainās, vai būs laiva 3.6 vai 4.3 m.
1.jūnijs 2021, 17:27 | links
 
Sveiki, vīri!

Esmu pirmās laivas meklējumos... Jautājums par Amber laivām forumā cilāts pietiekami daudz. Populārais Amber 430 ir labs ilgtermiņa variants, taču garāžas parametri neļauj tāda izmēra laivu turēt ar piekabi. Manā gadijumā derētu Amber 365 ( vai laiva līdz 4m). P.S. Gumijas laivas neizskatu. Kādi komentāri par Amber 365 modeli? Nav daudz info pieejama par konkrētu modeli forumā. Varbūt kāds var nokomentēt no personīgās pierezes? Iesākumā motors būt līdz 5-6hp...Ar laiku varbūt mainītu uz lielāku. Lasīju komentārus, ka Amber laivām grīda liekas nedroša, plāna un lokas. Vai tiešām tas tā ir? Kā arī, ja runājam par Amber 365- bortu augstums ir 0,45m . Ir ok? vai prasītos tomēr augstākus? Copes apstākļi mazie, vidēji ezeri. Atsevišķos gadījumos upe -Gauja, Lielupe.

Paldies, jau iepriekš.
1.jūnijs 2021, 16:49 | links
 
Paldies. Jābrauc meklēt pati cepurīte. Nav pie rokas nekāds štancējamais aparāts.
1.jūnijs 2021, 14:24 | links
 
Ja domājam par vienu un to pašu. Tad tur parasti atvalcējas tā saturošā mala un tas plakanais gals sāk krist nost. Ja nevar viņu apklapēt pa perimetru, tad iespied tur šķidro metālu. Un pirms tas ir sacietējis kramā pagrozi cepurīti, lai šis savienojums saglabā kustīgumu.
1.jūnijs 2021, 09:31 | links
 
Uzvirpot jaunu...
31.maijs 2021, 23:48 | links
 
Klau, kolēģi, visiem tiem ķīnīzeru spīles tipa turētājiem (kātiem, eholotēm, utt.) agrāk vai vēlāk nokrīt tā skrūves galva. Vai ir kāda metode kā pašam sakarīgi atjaunot?

31.maijs 2021, 23:07 | links
 
Protams, ka auss ir mānīga,, es visas manipulācijas ar savu 2.5 YAM uzsāku tikai tāpēc, ka bija sajūta, ko motors griežas ar štata skrūvi vairāk, ka 5500 apg/mim.
Pieliku tahometru : nifiga 5350 !!

Bet, ja par skaņu, šī ir tā reize, kad nav būtiski, šķiet, ka ir labāk,, pie to arī paliksu ! :b

Jon-Hill, 31.maijs 2021, 15:21


Kļūdījies tikai par 2.8%!! SUPER!

Ar šitādu "sajūtu" es momentā pieteiktos AirBalticā par lideņu dzinēju regulētāju!!
(nu, kad viņiem būs-vajadzēs ko regulēt!) :)
31.maijs 2021, 15:51 | links
 
Protams, ka auss ir mānīga,, es visas manipulācijas ar savu 2.5 YAM uzsāku tikai tāpēc, ka bija sajūta, ko motors griežas ar štata skrūvi vairāk, ka 5500 apg/mim.
Pieliku tahometru : nifiga 5350 !!

Bet, ja par skaņu, šī ir tā reize, kad nav būtiski, šķiet, ka ir labāk,, pie to arī paliksu ! :b
31.maijs 2021, 15:21 | links
 
daddy_j [31.05.21]: Un, jā,, motora vāka izlīmēšana arī ir izveicama,,, nav ar ko pamērīt,,, bet pēc sajūtām - ir klusāk !!

Jon-Hill, 29.maijs 2021, 12:41

Ielādē telefonā kādu Sound Meter aplikāciju. Redzēsi pietiekami precīzi, mainās decibeli vai nē.

Auss melo, tb, prāts "pasaka", ka JĀBŪT klusāk :)
Ieklausieties Tēvoča viedajos vārdos! Trokšņa līmeni ir jāmēra!!! Daudzi pat iedomāties nevar cik ļoti daudz ausis pakļaujas tam kas notiek prātā un cik ļoti dzirdes atmiņa 'iepriekš bija skaļāk' ir neuzticama padarīšana.
31.maijs 2021, 14:44 | links
 
materiāli jau arī en veidu ar ko aplīmēt ... viens ir skaidrs, jebalaitungs pēc tam noplēst nost ir mēmākais :)

bet min efektam ir jābūt viennozīmīgi

DsKs, 31.maijs 2021, 11:10

Nevajag līmēt ar jebalaitlim :)
31.maijs 2021, 14:31 | links
 
materiāli jau arī en veidu ar ko aplīmēt ... viens ir skaidrs, jebalaitungs pēc tam noplēst nost ir mēmākais :)

bet min efektam ir jābūt viennozīmīgi
31.maijs 2021, 11:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager