Laivas un to motori

Willy [18.03.21]: Jurik [21m]: Willy [28m]: Jurik [26m]: Kuļibin! Vajag nevis to ko zem abšivkas, bet to ko zem motora pārsega lipina. Tas izturīgs pret temperatūru un arī tehniskajiem šķidrumiem.Man tak klusumam vajag!Lai Tu nezini kur es vālēju!;DAgri vai vēlu Tevi novakcinēs un mēs visi zināsim kur vālē. Bet tik un ta to kas zem kapota.Nav tik traki!patausti kādam kam autiņā ir riktīgs bum-bum pastiprinātājus!roku nevar pielikt!parsvarā visi sabāzti bagāžniekos, kur vispār nav ventilācijas un temp.kā cepeškrāsnī!Un visi izlimēti ar skanas izolāciju!;)
Skaņas izolācija no skaņas izolācijas atšķiras. Veidi kā slāpēt troksni ir daudz. Spicākais variants ir skaņu slapēt elektroniski ar skaņu. Tu sākumā varēsi savu motoru arī slāpēt ar skaņu - skaļi kliedzot "nah to kasti ar purolonu aplīmēju!?"
18.marts 2021, 21:19 | links
 
Jurik [17m]: Willy [28m]: Jurik [26m]: Kuļibin! Vajag nevis to ko zem abšivkas, bet to ko zem motora pārsega lipina. Tas izturīgs pret temperatūru un arī tehniskajiem šķidrumiem.Man tak klusumam vajag!Lai Tu nezini kur es vālēju!;DAgri vai vēlu Tevi novakcinēs un mēs visi zināsim kur vālē. Bet tik un ta to kas zem kapota.Nav tik traki!patausti kādam kam autiņā ir riktīgs bum-bum pastiprinātājus!roku nevar pielikt!parsvarā visi sabāzti bagāžniekos, kur vispār nav ventilācijas un temp.kā cepeškrāsnī!Un visi izlimēti ar skanas izolāciju!;)

Willy, 18.marts 2021, 21:07


Tad līmē vēl korpusa apakšu.
Lai veicās
Cieņā.
18.marts 2021, 21:15 | links
 
..par glisi nemaz nefantazēju,, esmu runājis ar vairākiem, kam Y2.5, štata komplektacijā, droseli var vērt līdz pusei,,, tālāk tik troksnis un šļakatas !!
Ir doma sadzīt kopā - jaudas pārpalikumu ar dz.skrūvi un brutto masu !!

Jon-Hill, 18.marts 2021, 10:09

Jon-Hill
Nevis jaudas pārpalikumu, bet trūkumu.
Visu ko iegūsi no balansa manipulācijām un dzenskrūves maiņām būs ātrums tukšgaitā.
Velcētāji cīnās lai šis ātrums būtu mazāks.
Cienā.
18.marts 2021, 21:13 | links
 
Jurik [18.03.21]: Willy [28m]: Jurik [26m]: Kuļibin! Vajag nevis to ko zem abšivkas, bet to ko zem motora pārsega lipina. Tas izturīgs pret temperatūru un arī tehniskajiem šķidrumiem.Man tak klusumam vajag!Lai Tu nezini kur es vālēju!;DAgri vai vēlu Tevi novakcinēs un mēs visi zināsim kur vālē. Bet tik un ta to kas zem kapota.
Nav tik traki!patausti kādam kam autiņā ir riktīgs bum-bum pastiprinātājus!roku nevar pielikt!parsvarā visi sabāzti bagāžniekos, kur vispār nav ventilācijas un temp.kā cepeškrāsnī!Un visi izlimēti ar skanas izolāciju!;)
18.marts 2021, 21:07 | links
 
addd [17m]: Jurik [6m]: Kuļibin! Man tak klusumam vajag!Lai Tu nezini kur es vālēju!;D

Willy, 18.marts 2021, 20:29

10-15db klusāk būs.materiālam ir liela nozīme!ar skaņas izolāciju kkāda pieredze ir!:)līdz šim gan tikai mašīnām

Willy, 18.marts 2021, 20:49


Ja tas tā būtu, ražotājs jau sen šādus vākus sāktu ražot, tak nē Jauniem SUZUKIEM tieši karburatoram skaņu slāpē.
Cienā
18.marts 2021, 21:05 | links
 
Willy [18.03.21]: Jurik [26m]: Kuļibin! Vajag nevis to ko zem abšivkas, bet to ko zem motora pārsega lipina. Tas izturīgs pret temperatūru un arī tehniskajiem šķidrumiem.Man tak klusumam vajag!Lai Tu nezini kur es vālēju!;D
Agri vai vēlu Tevi novakcinēs un mēs visi zināsim kur vālē. Bet tik un ta to kas zem kapota.
18.marts 2021, 20:56 | links
 
addd [18.03.21]: Jurik [6m]: Kuļibin! Man tak klusumam vajag!Lai Tu nezini kur es vālēju!;D

Willy, 18.marts 2021, 20:29

Es savu SUZU 5Hp aplīmēju, nekā būtiska tur nav. Labāk būtu karbim skaņas slāpētāju iztaisīt.
Cienā.
10-15db klusāk būs.materiālam ir liela nozīme!ar skaņas izolāciju kkāda pieredze ir!:)līdz šim gan tikai mašīnām
18.marts 2021, 20:49 | links
 
Jurik [6m]: Kuļibin! Man tak klusumam vajag!Lai Tu nezini kur es vālēju!;D

Willy, 18.marts 2021, 20:29


Es savu SUZU 5Hp aplīmēju, nekā būtiska tur nav. Labāk būtu karbim skaņas slāpētāju iztaisīt.
Cienā.
18.marts 2021, 20:40 | links
 
copis [18.03.21]: Willy;Nespiežas motoram par daudz klāt,vāku uzlikt vari? man suzukiem ar bij nolīmēts un jaunajam ar nolīmēts,bet bij plānāks,un tad vietām spiežas klāt...Bišku klusāks gan būss,skaņa tāda "mīkstāka."
Nop...uzlikās ideāli!darbināt bij slinkums...materiāls ļoti gaisīgs un mīksts!Varbūt izskatās,bet nav biezss
18.marts 2021, 20:36 | links
 
Willy;Nespiežas motoram par daudz klāt,vāku uzlikt vari? man suzukiem ar bij nolīmēts un jaunajam ar nolīmēts,bet bij plānāks,un tad vietām spiežas klāt...Bišku klusāks gan būss,skaņa tāda "mīkstāka."
18.marts 2021, 20:30 | links
 
Jurik [18.03.21]: Kuļibin! Vajag nevis to ko zem abšivkas, bet to ko zem motora pārsega lipina. Tas izturīgs pret temperatūru un arī tehniskajiem šķidrumiem.
Man tak klusumam vajag!Lai Tu nezini kur es vālēju!;D
18.marts 2021, 20:29 | links
 
AndrisABC [18.03.21]: Willy, var būt pavasaros un rudeņos, kad vēsāk, tas varētu būt labi, bet vasarā kad arī ūdens silts.... Ja strādā vēss motors, tas nav labi. Bet pārkarsis motors, tas ir daudz sliktāk.
Redzēs...var jau pamērīt temp.zem vāka!:)
18.marts 2021, 20:26 | links
 
Kuļibin! Vajag nevis to ko zem abšivkas, bet to ko zem motora pārsega lipina. Tas izturīgs pret temperatūru un arī tehniskajiem šķidrumiem.
18.marts 2021, 20:25 | links
 
Nekas nevar pārkarst, it sevišķi mazos apgriezienos velcējot. Pat neuzsilst. Nekāda gaisa dzese zem vāka nenotiek. Saule uzsilda vairāk.
18.marts 2021, 20:24 | links
 
Willy, var būt pavasaros un rudeņos, kad vēsāk, tas varētu būt labi, bet vasarā kad arī ūdens silts.... Ja strādā vēss motors, tas nav labi. Bet pārkarsis motors, tas ir daudz sliktāk.
18.marts 2021, 20:14 | links
 
Nu krievi arī čeholus motoriem šuj :)
18.marts 2021, 19:51 | links
 
RaimisD [18.03.21]: Neesi domājis, kā būs ar motora karšanu. Tomēr tas plastmasas vāks vairāk atdod siltuma. Un vietas ventilācijai arī pamazāk palika. Man stundu skaitītājs pie paša svečvada, šāds triks ar pakojumu domājams šim nepatiktu.
Bet doma laba, ja tas polsters vēl nelobītos nost mitruma un temperatūras ietekmē. Dzesēšanas sistēmai rūpīgi jāseko līdzi.
Materiāls pašlīmējošs, diezgan gaisīgs,liekas elpojošs,tādu limē mašīnās zem apšivkām!Mitrums zem laivas motora vāka diez vai kāds ir!pielipa labi!:)
Yotubā krievi līmē visādus no būvmater.veikaliem...
18.marts 2021, 19:21 | links
 
Sorry ,nolagoja telefons
18.marts 2021, 18:57 | links
 
Neesi domājis, kā būs ar motora karšanu. Tomēr tas plastmasas vāks vairāk atdod siltuma. Un vietas ventilācijai arī pamazāk palika. Man stundu skaitītājs pie paša svečvada, šāds triks ar pakojumu domājams šim nepatiktu.
Bet doma laba, ja tas polsters vēl nelobītos nost mitruma un temperatūras ietekmē. Dzesēšanas sistēmai rūpīgi jāseko līdzi.
18.marts 2021, 18:53 | links
 
Neesi domājis, kā būs ar motora karšanu. Tomēr tas plastmasas vāks vairāk atdod siltuma. Un vietas ventilācijai arī pamazāk palika. Man stundu skaitītājs pie paša svečvada, šāds triks ar pakojumu domājams šim nepatiktu.
Bet doma laba, ja tas polsters vēl nelobītos nost mitruma un temperatūras ietekmē. Dzesēšanas sistēmai rūpīgi jāseko līdzi.
18.marts 2021, 18:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager