Laivas un to motori

Sveicināti Jaunskungi! Vai kādam nav info kur varētu iegādāties pvc laivas pumpi ar akumlatoru? Paldies.
25.septembris 2023, 19:45 | links
 
Tikko ar tādu pašu problēmu saskāros ar mercury 2.5hp. Karburatorā pa ziemu ticis mitrums un apsubējis no iekšas. Sākumā čakarējos ar bremžu tīrītāju, bet beigās nopirku karburatoru tīrītāju. Tas daudz spēcīgāks. Atstāju uz nakti mercēties un tad ar saspiestu gaisu izpūtu. Dīzes iztīrīju ar plānu stieplīti. Strādā kā jauns.
25.septembris 2023, 17:21 | links
 
Normunds.g [25.sep]: Sveiki.
Ir problēma ar 5 zirgu merkuru.
Pirku ziemā jaunu motoru un bija arī jau uz pirmo pieregulesanu.
Esmu izbraucis 2 reizes pēc regulēšanas un viss gāja labi,bet tagad pastāvēja 2 mēnešus un vairs normāli nevar iedarbināt,sit ļoti atpakaļ un slapst nost uz maziem abarotiem, pilnā gaze burbuļo.
Sveci nomainīju, benzīnu jaunu ieleju,bet ne kā.
Ir kādi ieteikumi kāan rīkoties?
Iztīri karbūzi. Ar tievu drātiņu iztīri dīzes.
Paskaties svečvada, pīpītes kontaktu.
25.septembris 2023, 14:43 | links
 
Normunds.g [25.sep]: Kruizers [9:33]: Normunds.g [9:03]: Sveiki.
Ir problēma ar 5 zirgu merkuru.
Pirku ziemā jaunu motoru un bija arī jau uz pirmo pieregulesanu.
Esmu izbraucis 2 reizes pēc regulēšanas un viss gāja labi,bet tagad pastāvēja 2 mēnešus un vairs normāli nevar iedarbināt,sit ļoti atpakaļ un slapst nost uz maziem abarotiem, pilnā gaze burbuļo.
Sveci nomainīju, benzīnu jaunu ieleju,bet ne kā.
Ir kādi ieteikumi kāan rīkoties?Viss atkarīgs, ko vēlies panākt. Proti,
variants nr.1- griezties pie dīlera, jo motoram ir 5 gadu garantija. Merkūru serviss ir baisi briesmīgs un es savu mūźu vairs nepirkšu Merkūru dēļ servisa.
Variants nr.2, ja garantija ir otršķirīga, griezties pie Buma- rekomendēju, jo novērsa motoram problēmu, ko nespēja atrisināt ne Merkūra dīleris, ne 2vi citi gana pazīstami servisi.
Variants nr.3, ja esi gana zinošs, čakarēties pašamVar sadabūt kādu kontaktu?
Tepat copes lietu sadaļà Meistaram ir sava sadaļa (nummurs diemžēl nav saglabājies).

https://www.copeslietas.lv/m/sarunas/topic/806/
25.septembris 2023, 14:31 | links
 
Tumšajiem vakariem sāk prasīties kādas gaismas priekšā, lai braucot redz, kas priekšā darās!
Kāds var ko labu ieteikt par normālām naudām?
Max ātrums 40 km/h.
Draugs uzliks parastu prožektoru, bet tam loģiski, ka stars nav- izgaismo visu pa malām, bet uz priekšu nekā prātīga.
25.septembris 2023, 13:50 | links
 
Normunds.g [25.sep]: Sveiki.
Ir problēma ar 5 zirgu merkuru.
Pirku ziemā jaunu motoru un bija arī jau uz pirmo pieregulesanu.
Esmu izbraucis 2 reizes pēc regulēšanas un viss gāja labi,bet tagad pastāvēja 2 mēnešus un vairs normāli nevar iedarbināt,sit ļoti atpakaļ un slapst nost uz maziem abarotiem, pilnā gaze burbuļo.
Sveci nomainīju, benzīnu jaunu ieleju,bet ne kā.
Ir kādi ieteikumi kāan rīkoties?
Jāatjauc karburators vaļā, jāiztīra, gan jau kāda kondensāta pile trāpījusies.
Man kādreiz 6hp Merkuram šad un tad pēc stāvēšanas gadījās, simptomi tie paši.
25.septembris 2023, 13:45 | links
 
Hotentots [25.sep]: Parasti šajos gadījumos pajautā - kādu benzīnu lej?
Ja 95o, tad iesaka pabraukt ar 98o.
98o.
25.septembris 2023, 12:47 | links
 
Kruizers [25.sep]: Normunds.g [9:03]: Sveiki.
Ir problēma ar 5 zirgu merkuru.
Pirku ziemā jaunu motoru un bija arī jau uz pirmo pieregulesanu.
Esmu izbraucis 2 reizes pēc regulēšanas un viss gāja labi,bet tagad pastāvēja 2 mēnešus un vairs normāli nevar iedarbināt,sit ļoti atpakaļ un slapst nost uz maziem abarotiem, pilnā gaze burbuļo.
Sveci nomainīju, benzīnu jaunu ieleju,bet ne kā.
Ir kādi ieteikumi kāan rīkoties?Viss atkarīgs, ko vēlies panākt. Proti,
variants nr.1- griezties pie dīlera, jo motoram ir 5 gadu garantija. Merkūru serviss ir baisi briesmīgs un es savu mūźu vairs nepirkšu Merkūru dēļ servisa.
Variants nr.2, ja garantija ir otršķirīga, griezties pie Buma- rekomendēju, jo novērsa motoram problēmu, ko nespēja atrisināt ne Merkūra dīleris, ne 2vi citi gana pazīstami servisi.
Variants nr.3, ja esi gana zinošs, čakarēties pašam
Var sadabūt kādu kontaktu?
25.septembris 2023, 12:46 | links
 
Parasti šajos gadījumos pajautā - kādu benzīnu lej?
Ja 95o, tad iesaka pabraukt ar 98o.
25.septembris 2023, 09:37 | links
 
Normunds.g [25.sep]: Sveiki.
Ir problēma ar 5 zirgu merkuru.
Pirku ziemā jaunu motoru un bija arī jau uz pirmo pieregulesanu.
Esmu izbraucis 2 reizes pēc regulēšanas un viss gāja labi,bet tagad pastāvēja 2 mēnešus un vairs normāli nevar iedarbināt,sit ļoti atpakaļ un slapst nost uz maziem abarotiem, pilnā gaze burbuļo.
Sveci nomainīju, benzīnu jaunu ieleju,bet ne kā.
Ir kādi ieteikumi kāan rīkoties?
Viss atkarīgs, ko vēlies panākt. Proti,
variants nr.1- griezties pie dīlera, jo motoram ir 5 gadu garantija. Merkūru serviss ir baisi briesmīgs un es savu mūźu vairs nepirkšu Merkūru dēļ servisa.
Variants nr.2, ja garantija ir otršķirīga, griezties pie Buma- rekomendēju, jo novērsa motoram problēmu, ko nespēja atrisināt ne Merkūra dīleris, ne 2vi citi gana pazīstami servisi.
Variants nr.3, ja esi gana zinošs, čakarēties pašam
25.septembris 2023, 09:33 | links
 
Sveiki.
Ir problēma ar 5 zirgu merkuru.
Pirku ziemā jaunu motoru un bija arī jau uz pirmo pieregulesanu.
Esmu izbraucis 2 reizes pēc regulēšanas un viss gāja labi,bet tagad pastāvēja 2 mēnešus un vairs normāli nevar iedarbināt,sit ļoti atpakaļ un slapst nost uz maziem abarotiem, pilnā gaze burbuļo.
Sveci nomainīju, benzīnu jaunu ieleju,bet ne kā.
Ir kādi ieteikumi kāan rīkoties?
25.septembris 2023, 09:03 | links
 
čau,

varbūt tēma ir bijusi cilātā, bet jautāšu .
kādam ir kāda pieredze/atsauksmes ar ''haswing'' elekoto dzinējiem ar gps .

intel7, 15.septembris 2023, 20:25


Ja Tu domā to Haswing, kas ir i-pilots ar enkura funkciju, tad man tāds ir jau otro sezonu. Pagaidām nevienu sliktu vārdu nevaru teikt. Savu funkciju pilda teicami.
18.septembris 2023, 15:29 | links
 
Sveiciens!
Tohatsu 4T 15 HP motorītim nepatīkama, smalka vibrācija pie maziem apgriezieniem. Pie lielākiem pazūd. Tas tā normāli, vai ar kāda skāde? Motors nav jauns, 2008. gada.
18.septembris 2023, 15:27 | links
 
čau,

varbūt tēma ir bijusi cilātā, bet jautāšu .
kādam ir kāda pieredze/atsauksmes ar ''haswing'' elekoto dzinējiem ar gps .
15.septembris 2023, 20:25 | links
 
Sveiks!
Varbūt pārdot savu gumijas laivu? Interesē +-4m ar +- 20zs motoru ar elektro starteri un obligāti “ I Pilot “ priekšā.
Ja virsū stāv kāds LIVE aprīkojums, tad esmu atvērts runāt par to, visādi citādi eholots un piekabe nav vajadzīga.
Nauda ir!

P.S. Cenas visam jaunam zinu un “ HappyAngleru” arī māku.

Paldies
28.augusts 2023, 13:13 | links
 

Terhi 410
25.augusts 2023, 12:57 | links
 
Uz tirgošanu iet projekts. Terhi 410. Reģistrēts LV
Korpus notīrīts, nopilēts. Metāla detaļas notīrītas ar smilšu strūklu, nokrāsotas ar pulverkrāsošanu. Apakša nokrāsota ar pretapaugšanas krāsu. Bez motora un treilera!
Paredzēts motors līdz 30 zs
Ir stūre ar trosi.
Security marķējums.
Varu aizvest uz jebkuru vietu LV
Cena 1950€
25.augusts 2023, 12:56 | links
 
Andris87 [24.aug]: Sveiki!
Rīt braucu apskatīt šo laivu, varbūt kādam kāda info ? Ir Ok variants ?

https://m.ss.lv/msg/lv/transport/other/the-sailing-charter/motorboats/bxncpd.html
Parasta laiviņa, ar likās labs variants līdz izlasīju sludekli, bez pilota un lielā ehota tāds +- tirgus variants/dārgais gals

Laiva vvz-1k eur
Motors-remontēts 9,9 nu 1k eur ja patiešām ir sataisīts ar oem un nevis pārdošanai

Krēsli/konsole un tie reliņi gaumes jautājums, vērtība jau kaut kāda tam arī ir...ehalots kautkāds mikroskopisks un ar tādu tik laukos makšķerēt kur fishpro un panoptiķi neredz Tevi ar tādu
25.augusts 2023, 11:09 | links
 
Ja rakstīts, kā ar i-pilotu, tad pārprast ir grūti! Jaunajā sludinājumā jā, tur rakstīts, kā tikai platforma, tad viss korekti!
24.augusts 2023, 22:18 | links
 
Netika jau arī melots, ,, i-pilota platforma" vajag rūpīgāk lasīt, tur viņš pats nolažoja, ka pēc bildītes sacerējās uz medusmaizi. Bet pārējais pēc viņa sajūtām un uz motora vāka rakstītā.
24.augusts 2023, 21:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager