Laivas un to motori

maz sajega par tiem dzinējiem pastastiet par tam kājām kadas vaig isas garas .laiva ir plastikāta. nu vot ta ka nesaprotu kas man būtu vaidzīgs pirkt nav nekad bijusi darišana ar motoriem
8.marts 2021, 19:20 | links
 
Nezinu par citiem bet suzuki 2,5 sver tikai 13 kg ...
8.marts 2021, 18:59 | links
 
Kas vainas Mercury?
8.marts 2021, 18:15 | links
 

Paldies visiem, kas ieteica kādu benzīna motoru iegādāties. Savādāk točna būtu paņēmis Parsun
8.marts 2021, 17:58 | links
 
domaju jamaxa vai suzuki

rolis123, 8.marts 2021, 11:56

Kā bij rakstīts iepriekš, Yamaxa ir vieglākais savā klasē, nesot kādu gabalu līdz mašīnai, tas svars dod priekšrocības.
Bet tā katram ir savi +/-, bet ja uztur kā nākas, tad jau visi ok. Es lietoju Yamaxas, nav ne vainas.
8.marts 2021, 14:47 | links
 
Krishss [07.03.21]: Ko te visi cepas par so temu . Viss sakas ka ieteicu uzlimi parlimet ja negrib tiesibas likt . Tas tak ir katra zinasana . Un runa gaja par 6 zs motoru nevis huj vin zin par ko . Un neviens vispar nevar pateikt ka tas nav 5 zs ja no jaunajiem motoriem
Pārlīmējot uzlimes tikai neaizmirstiet, ka uz motora kājas arī ir šilte, kur norāditi kw.
8.marts 2021, 13:45 | links
 
Ai jomajo nepalasiju telefons pārveidojis vārdus nu tā ir kā neko saprast.domaju jamaxa vai suzuki
8.marts 2021, 11:56 | links
 
Labdien. Gribēju vaicāt zinošiem.riktejos nogādāt motori kāds būtu labāks Suzuki vai jāmāca tas ir no mazajiem kur nevaig tiesibu

rolis123, 8.marts 2021, 10:59

pats izlasīji ,ko uzrakstiji ?
8.marts 2021, 11:05 | links
 
Tā tas varētu būt, mans 5hp ,ja iesēdinu sievu, paceļ laivu glisē, bet ja laivā ir vēl makšķerēšanas piederumi vairs neceļ ,šeit tam 1hp makšķerējot divatā varētu būt nozīme.
8.marts 2021, 11:02 | links
 
Labdien. Gribēju vaicāt zinošiem.riktejos nogādāt motori kāds būtu labāks Suzuki vai jāmāca tas ir no mazajiem kur nevaig tiesibu
8.marts 2021, 10:59 | links
 
Juurasbullis [07.03.21]: Interesanti, cik reizes pieaug ātrums ar to vienu zirgu lai būtu vērts čakarēties!
Viens zirguspēks ir būtisks, vai tu brauc glisē 22-24kmh vai stum vilni pa priekšu ar 10kmh
7.marts 2021, 19:39 | links
 
Interesanti, cik reizes pieaug ātrums ar to vienu zirgu lai būtu vērts čakarēties!
7.marts 2021, 17:32 | links
 
Ko te visi cepas par so temu . Viss sakas ka ieteicu uzlimi parlimet ja negrib tiesibas likt . Tas tak ir katra zinasana . Un runa gaja par 6 zs motoru nevis huj vin zin par ko . Un neviens vispar nevar pateikt ka tas nav 5 zs ja no jaunajiem motoriem
7.marts 2021, 16:36 | links
 
nesaprotu to postpadomju domāšanu,pag.g. vasarā noliku ,nepilni 50Eur izmaksas eksāmens-tiesības, iemācīties ,ja nav dalbajobs csdd eksāmenu lapā vispār īzī
7.marts 2021, 15:50 | links
 
usis [06.03.21]: Boriss, ar astotnieku kādreiz sākās divcilindru, ir kas mainījies?
:)
Engine 4 Stroke 2 Cylinder
Output 6 ps (4.4 kw)

Tas par 6ho tohu.
Visi 6hp nav 2 cilindru. Bet pa k@dam jau ir.
Tie kuri vēl@a azartspēles ar Valsti uzspēlēt, jo nespēj elemwnr@ri nok@rtot vadīt@ja apliecību, lai tak maksā par savu stulbumu.
7.marts 2021, 13:16 | links
 
Nu un kam šis vis "gimorojs" ar šiltīšu pārlīmēšanām un zīlēšanām...pieķers vai nepieķers! Tak nokārtojam tiesības, kas pagaidām ir elementāri, un braucam švilpodami.
Par citām ūdenstilpnēm nezinu, bet Daugavā robežsardzes puiši labi strādā. Zinu dažus čaļus, kas jau ir papildinājuši viņu budžetu par 140€.

nelietotaajs, 7.marts 2021, 08:06


Nu, ja reālistiski bez liekulības, tad daudziem ļoti aktuāli ir copē ieraut :)
Tagad gan arī uz airu laivu sodus uzlika, bet nu jebkuŗa gadījumā ne tik drastiskus kā motorenei, kas, bez nikna nudassoda, nes līdzi pa pilnu programmu arī auto tiesību zaudēšanu. Līdz pagājušāgada vidum vispār varēja ar airu laivu vālēt pilnīgā komā :)

Es toč nevienu dzīvot nemācu un nenosodu , visi pieauguši cilvēki, kā grib tā atpūšas. Es arī savulaik mīlēju iepiļīt copē, bet vienā brīdī sapratu, ka, lai gūtu maksimālo kaifu no copes man vajadzīga pilnīgi skaidra galva, a iekožot nav īsti ne no copes kaifs, ne no šmigas, labāk alu atsevišķi un mušas atsevišķi :D
7.marts 2021, 12:42 | links
 
Nu un kam šis vis "gimorojs" ar šiltīšu pārlīmēšanām un zīlēšanām...pieķers vai nepieķers! Tak nokārtojam tiesības, kas pagaidām ir elementāri, un braucam švilpodami.
Par citām ūdenstilpnēm nezinu, bet Daugavā robežsardzes puiši labi strādā. Zinu dažus čaļus, kas jau ir papildinājuši viņu budžetu par 140€.
7.marts 2021, 08:06 | links
 
Nu kad 9.8 pārlīmē uz 5hp, tas tāds slidenāks variants. Tehniski zinoš noteikti ātri atkodīs. Bet 6hp pārlīmējot uz 5hp kur tikai karbim dīzes caurums lielāks un ieplūdes kompim cita programma. To tikai laburatorijā varētu konstatēt. Tāka 5niekam arī nekādus dokumentus nevajag tad domāju ka ar attiecīgajām uzlīmēm neviens gailis pakaļ nedziedās. Man gan šis nav aktuāli (30hp). Un vispār sen jau neveru saprast nafig tas ierobežojums tieši līdz 5hp, jo vairumam brendu līdz 6hp tie paši dzelži kas 4 un 5. Paši tik sev problēmas sagādājuši to izkontrolēt.
6.marts 2021, 23:55 | links
 
"Sniedzam konsultācijas" "labticīgajiem pircējiem"! Pēdiņu valsts! :)
6.marts 2021, 22:28 | links
 
Priekš kam man motoram apliecība, ja man registrēra laiva kā airu laiva un u motoram visi uzraksti nepārsnuedz 5hp bet reāli viņš ir 10 hp. Vai man izrakstīs protokolu par tiesību neesamību un vēl kaut ko?

Jonius, 6.marts 2021, 21:47


apliecību tiešām nevajag, bet ja nopietni pārbaudītāji gadīsies (muņiki visdrīzāk nē, bet ūdens policijai un robežsargiem ir speci), tad identificēs motora jaudu, un būs sodiņš no 100-250EUR un var būt liegums uz 2 gadiem tiesības likt.

Jūrlietu pārvaldes un jūras drošības likums 67. pants.
(9) Par atpūtas kuģa vadīšanu, ja nav iegūtas attiecīgā atpūtas kuģa vadīšanas tiesības, piemēro naudas sodu no divdesmit līdz piecdesmit naudas soda vienībām un aizliegumu iegūt atpūtas kuģa vadīšanas tiesības uz diviem gadiem.

vai arī uzreiz 500-1000

(12) "Par tādu reģistrācijai pakļautu atpūtas kuģu ekspluatāciju, kuri nav reģistrēti noteiktā kārtībā, piemēro naudas sodu atpūtas kuģa vadītājam vai personai, kura ekspluatē atpūtas kuģi, no simt līdz divsimt naudas soda vienībām"

a ko tur par "kreisu" motora šiltīti var piešūt pat nezinu, ka tik jau krimināls nesanāk par kaut kā viltošanu...
6.marts 2021, 22:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager