Laivas un to motori

Abavnieks [24.aug]: Ko Tev šī laiva nodarījusi?

Vēl no rīta šis poedāvājums izskatījās šādi.Cena ar i-pilotu 2950 eur.
Čoms darba dienas beigās devās svētceļojumā caur visai Rīgai, lai apskatītu.
Pārstāstīju viņa iespaidus.
24.augusts 2023, 21:44 | links
 
RaimisD [24.aug]: Andris87 [20:06]: Sveiki!
Rīt braucu apskatīt šo laivu, varbūt kādam kāda info ? Ir Ok variants ?

https://m.ss.lv/msg/lv/transport/other/the-sailing-charter/motorboats/bxncpd.htmlMotors viņai nav 20hp, bet 9.9 iet bišķi virs 30km/h
Dēļ konsoles izsvarojums pakaļā, laiva stāv šķībi.
Maziņa, neērta, nestabīla. Divi laivā, no malas izskatās smieklīgi.
Un dēļ tādiem lediem var arī pa purnu atrauties.
Kur naktī kanālā stūrēt tam kam pretīm nāk tāds ar ,,super" LEDiem

Pameklē citu variantu.
Ko Tev šī laiva nodarījusi?
24.augusts 2023, 21:17 | links
 
Andris87 [24.aug]: Sveiki!
Rīt braucu apskatīt šo laivu, varbūt kādam kāda info ? Ir Ok variants ?

https://m.ss.lv/msg/lv/transport/other/the-sailing-charter/motorboats/bxncpd.html
Motors viņai nav 20hp, bet 9.9 iet bišķi virs 30km/h
Dēļ konsoles izsvarojums pakaļā, laiva stāv šķībi.
Maziņa, neērta, nestabīla. Divi laivā, no malas izskatās smieklīgi.
Un dēļ tādiem lediem var arī pa purnu atrauties.
Kur naktī kanālā stūrēt tam kam pretīm nāk tāds ar ,,super" LEDiem

Pameklē citu variantu.
24.augusts 2023, 20:42 | links
 
Sveiki!
Rīt braucu apskatīt šo laivu, varbūt kādam kāda info ? Ir Ok variants ?

https://m.ss.lv/msg/lv/transport/other/the-sailing-charter/motorboats/bxncpd.html
24.augusts 2023, 20:06 | links
 
man nav stiklaplasta,nezinu,tiešām viņas tik trauslas??

udens2, 19.augusts 2023, 09:05


Nav jau tas materiāla slānis parastajām laivām nekāds baigi biezais. Bet pie normālas apiešanās nav nekāda vaina. Kā jau visur, smadzenes jālieto un tad viss ok.
19.augusts 2023, 22:27 | links
 
man nav stiklaplasta,nezinu,tiešām viņas tik trauslas??
19.augusts 2023, 09:05 | links
 
Ruļļi ir labāki,sevišķi vietas kur nevar piekabi labi ielaist ūdenī.

udens2, 11.augusts 2023, 13:22

Ruļļi stiklaplasta laivai? Nu atļaušos nepiekrist, sačakarēs laivas dibenu uz viens-divi.
Man ir modificēta parasta piekabe ar sliedēm Amberam, nav nekāda vaina, var gan nostumt, gan uzvilkt. Gan, kur slips, gan, kur parasts krasts kā pie Kalnciema tilta esošajā bāzē. Šeit gan palīdz 4x4, jo krasts nobērts ar oļiem, kuros auto tā vien cenšas norakties.
Piekabe šāda: http://www.afiteh.lv/lv/piekabes-%C5%ABdenstransporta-p%C4%81rvad%C4%81%C5%A1anai/daudzfunkcion%C4%81l%C4%81-piekabe
18.augusts 2023, 23:03 | links
 
Nu parocies ebajā, labāk jau .de, t.i. vācu lapā, no Anglijas tas maksāšanas čakars saņemot...

brivkalns, 18.augusts 2023, 19:42
Gribējās tepat LV,lai nav ilgi jāgaida
18.augusts 2023, 20:30 | links
 
Nu parocies ebajā, labāk jau .de, t.i. vācu lapā, no Anglijas tas maksāšanas čakars saņemot...
18.augusts 2023, 19:42 | links
 
Kur onlinā nopirkt mercury 25zs motoram rezerves daļas??Kaut kā neizdodas sagoglēt neko jēdzīgu
18.augusts 2023, 18:06 | links
 

Labs vakars! Situācija tāda.. mantojumā palicis šāds motors, bet bākas nav. Jautājums, vai Vidzemē ir kāds meistars, pie kura ir iespējams šādu vest, lai mēģinātu atdzīvināt? Un vai ir vispār jēga to darīt? Daudz gadus nostāvējis, nav lietots, bet vizuāli izkatās labā stāvoklī.
Paldies jau iepriekš!
14.augusts 2023, 22:33 | links
 
Skaidrs, tad būs vien jàpiek pie ruļļiem. Tik jāpiestrādā pie ruļļu konstrukcijas.
11.augusts 2023, 13:56 | links
 
udens2 [11.aug]: Ruļļi ir labāki,sevišķi vietas kur nevar piekabi labi ielaist ūdenī.
tieši tā
11.augusts 2023, 13:43 | links
 
Ruļļi ir labāki,sevišķi vietas kur nevar piekabi labi ielaist ūdenī.
11.augusts 2023, 13:22 | links
 
A kā ir ar šāda tipa piekabēm ielaižot laivu ūdenī? Jāiebrauc dziļāk par parastajām piekabēm? Kamēr laiva peld? Tādu amber430 jau noteikt nenostumt pa sauso no tām sliedēm, ne? Esmu laivu maiņas procesā un ar sāku domāt par piekabi ar sliedēm priekš nākošās laivas. Liekas saudzīgāka pret laivas konstrukciju.

Ezs87, 11.augusts 2023, 11:57


Reliņus sapūt ar silikonu un slīdēs uz nebēdu.
11.augusts 2023, 12:33 | links
 
A kā ir ar šāda tipa piekabēm ielaižot laivu ūdenī? Jāiebrauc dziļāk par parastajām piekabēm? Kamēr laiva peld? Tādu amber430 jau noteikt nenostumt pa sauso no tām sliedēm, ne? Esmu laivu maiņas procesā un ar sāku domāt par piekabi ar sliedēm priekš nākošās laivas. Liekas saudzīgāka pret laivas konstrukciju.
11.augusts 2023, 11:57 | links
 
Te otrā!
Un man pašam ir vēl savādāks izpildījums, bet bildes nav, aizmirsu nobildēt. Bet pasākums ir par īsu.

ziemelis28, 9.augusts 2023, 19:19

Man bija tas pats modelis, bet izpildījums vēl savādāks :)
BET, neko nepārskrūvējot, laivu virsū varēja uzlikt. Pēc tam gan pats saregulēju kā vajag. Bet izpildījums bija savādāks. Stingrāks nekā bildēs redzamais.
9.augusts 2023, 21:17 | links
 

Te otrā!
Un man pašam ir vēl savādāks izpildījums, bet bildes nav, aizmirsu nobildēt. Bet pasākums ir par īsu.
9.augusts 2023, 19:19 | links
 

Te viena piekabe
RESPO 750V441L199!
9.augusts 2023, 19:17 | links
 
Kā jau te forumā noskaidroju vairāki copmaņi sēdina savas "amber 430" laivas uz respo piekabēm. Konkrēti uz šo modeli- RESPO 750V441L199
Es arī tādu pasūtīju! Liels bija pārsteigums, kad ar šo piekabi ierados "amber" laivu bāzē un laivu virsū nevarēja dabūt:)
Turpat arī stāvēja šāda piekabe ar laivu jau virsū. Pieeju un skatos piekabes modeli, salīdzinu ciparus, viss sakrīt. RESPO 750V441L199! Bet vizuāli atšķiras dažas detaļas... Kā piemēram tās kājas uz kā turas koka sliedes. Manā gadījumā tās ir nepietiekami augstas kā rezultātā laivas ķīlim nav vietas. Secinājums- nevar akli sūtīt piekabi pēc modeļa nr, jo izpildījums atšķiras ( laikam atkarībā, pie kura piegādātāja sūti.. vai kāda cita iemesla pēc, nav ne jausmas)
Neko darīt, būs jauna piekabe nedaudz jāpārmetina. Nobildēju laivu bāzē vienu un to pašu respo modeli dažādā izpildījumā.Bildēs abas piekabes darbiņu pilda un amber 430 virsū var dabūt. Man ir vēl savādāks izpildījums un laivu virsū nevar dabūt. A varbūt tās "kājas " var kaut kur nopirkt?
9.augusts 2023, 19:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager