Laivas un to motori

Nopirkšu Suzuki DT30 12v starteri der no Dt20-Dt 40 tel22104282
28.februāris 2021, 10:01 | links
 
Čau,
Meklēju sev jaunu dzinēju .
Varbūt kādam uz pārdošanu ir -
Tohatsu 20 īso kāju , protam , var arī piedāvāt citus .

Pāāldies !
27.februāris 2021, 15:23 | links
 
Pa 300 jāpameklē ,pats savu laiku nopirku un arī pārdevu suzuķi 2,5zs. pa 350 eur ,nopirku 6zs.suzuķi.bet tas ari jau pārdots, tagad Toha 15zs nomainīta laiva ,gaidu sezonu.... var sameklēt labus motorīšus ,man pašam 2,5 bij knapi iebraukts ,opis bij nopircis velcītei,bet kaulainā pārsteidza...es palietoju trīs gadus bez problēmām un domāju ka cilvēks kas nopirka ,vai arī jau kāds cits ari lieto bez problēmām...protams regulāra apkope ..... Ttāpēc iesaku ja nau naudiņas labāk pasiekalojies un pakrāj ,bet trimmerbrīnumus labāk nepērc ..
27.februāris 2021, 15:21 | links
 
Kraftdele 4.3 KW?

motorlaivas (ūdenssportam un izklaidei paredzēts atklāta tipa kuģošanas līdzeklis bez klāja un atsevišķām, no ūdens aizsargātām telpām cilvēkiem. Tas paredzēts braukšanai, galvenokārt izmantojot iekšdedzes dzinēju vai elektromotoru, kura jauda ir lielāka par 3,7 kW. Kuģošanas līdzekļa garums ir lielāks par 2,5 metriem);
27.februāris 2021, 15:15 | links
 
Parādiet kur var dabūt to lietoto 4taktnieku par 300eiro?!?
Tas trimmeris jauns zem 150:)
27.februāris 2021, 14:23 | links
 
Tiešām labāk padsmitgadigs četrtaktnieks nekā jauns trimmerbrīnums....pašam tāds nau bijis,bet pietika ka vienreiz dzirdēju un pēc tam redzēju....tik tiešām cilvēkam ar švakākiem nerviem gribētos noslicināt ar visu copmani....
27.februāris 2021, 12:42 | links
 
rolis123 [27.02.21]: Man ari doma šitādu pirkt nav parak dargs tadas jamakas nevar atļauties pirkt cik man vaig pabraukt domāju ka gana labs
Tad nopērc labāk lietotu susuķi 2.5hp vai ko līdzīgu. Pa kādiem 300€ var dabūt! Būs 10x labāls par to trimmeri!
27.februāris 2021, 12:35 | links
 
Man ari doma šitādu pirkt nav parak dargs tadas jamakas nevar atļauties pirkt cik man vaig pabraukt domāju ka gana labs
27.februāris 2021, 12:16 | links
 
jurizh [20.02.21]: Kādas atsauksmes par šiem 2taktu brīnumiem?
Tā kā neesmu makšķernieks kas katru nedēļas nogali tiek uz ezeru, domāju bezjēdzīgi pirkt lielo 4t motoru...
Bet šis izskatās būtu gana viegls un kompakts lai bagāžniekā paņemtu līdz uz jebkuru Latvijas pusi
Labs aparāts! Var gan laivai uzlikt un pārbaudīt apkārtējo un citu makšķernieku nervus un pacietību, kā arī izmantot kā krūmgriezi, piemājas krūmu likvidēšanai!:)
24.februāris 2021, 20:53 | links
 
Tomss [24.02.21]: Sveiciens visiem.
Esmu nobriedis nopirkt jaunu motoriti savai gumijas laivai 3,75 m tādu ap 2,5 zirgiem. Vienkārši tāpat pacopēt un ar sievu atpūsties, jo bērni jau lieli izauguši.
Jautājums - kādas markas motoru labāk iegādāties ?
2 taktu, vai 4 taktu ?
Uz ūdens dzesēšanu, vai uz gaisa dzesēšanu ?
Kādas kuram motoritim ekspluatācijas izmaksas ?
Pateicos jau iepriekš.
Ar cieņu.
ZIEDONIS

LAIVINIEKS1, 5.februāris 2021, 17:15
Pagājušo gadu pats iegādājos savu pirmo motoru un tas notika pēc īrēta 2.5zs Hondas, kurai bija gaisdzese. Tajā brīdī es sapratu, ka ar gaisu es nepirkšu. Pirmkārt troksnis, otrkārt negāja, bet tas arī varbūt tāpēc, ka motors jau caur 100 rokām nojāts. Lai vai kā beigās nopirku 5zs Yamaha un esmu super priecīgs. Kluss un jaudīgs. Savā klasē jaudīgākais un klusākais motors + ļoti laba kvalitāte.

Piekrītu -Yamaha ļoti labs!es arī sezonas sākumā paņēmu jaunu,nomaucu vairāk kā dažs 5gados!ne mazāko problēmu!
24.februāris 2021, 20:33 | links
 
Sveiciens visiem.
Esmu nobriedis nopirkt jaunu motoriti savai gumijas laivai 3,75 m tādu ap 2,5 zirgiem. Vienkārši tāpat pacopēt un ar sievu atpūsties, jo bērni jau lieli izauguši.
Jautājums - kādas markas motoru labāk iegādāties ?
2 taktu, vai 4 taktu ?
Uz ūdens dzesēšanu, vai uz gaisa dzesēšanu ?
Kādas kuram motoritim ekspluatācijas izmaksas ?
Pateicos jau iepriekš.
Ar cieņu.
ZIEDONIS

LAIVINIEKS1, 5.februāris 2021, 17:15

Pagājušo gadu pats iegādājos savu pirmo motoru un tas notika pēc īrēta 2.5zs Hondas, kurai bija gaisdzese. Tajā brīdī es sapratu, ka ar gaisu es nepirkšu. Pirmkārt troksnis, otrkārt negāja, bet tas arī varbūt tāpēc, ka motors jau caur 100 rokām nojāts. Lai vai kā beigās nopirku 5zs Yamaha un esmu super priecīgs. Kluss un jaudīgs. Savā klasē jaudīgākais un klusākais motors + ļoti laba kvalitāte.
24.februāris 2021, 19:55 | links
 
Vēl lētāk - trimmerim uzliec galā dzenskrūvi un miers!! :))
24.februāris 2021, 19:42 | links
 
Šādu es redzēju Alaukstā.Vispirms kādas 15min.bija pamatīga trobele,tad gar salu parādījās laiva.Ātrums tāds ka ar normāli slīdošu laivu ar airiem iekabinātu.Klusā rītā izklausījās burvīgi.Nejauc 2taktu laivu motorus ar zālespļāvējiem.
24.februāris 2021, 19:11 | links
 
Nu ja jau liekas super šādu perdeli turēt, lai kādreiz tiktu pāri ezeram tad tik jāgrābj ciet. Un kāda tur nozīme ko citi par to domā...tāpat kā tiem kuri 6os no rīta ar tādiem sāk zemi pļaukāt ;)
24.februāris 2021, 19:04 | links
 
Nē gluži velcei, bet lai tiktu no vienas ezera puses uz otru liekas super variants
24.februāris 2021, 18:28 | links
 
Saprotu ka 2t noteikti būs skaļāks, vairāk gribēju dzirdēt varbūt kādam ir kāda pieredze ar viņiem? Jo par 200e 4t gluži nevar atrast, kur nu vēl jaunu...
Bet šos vienkārši bagāžniekā var iecelt un miers
24.februāris 2021, 18:19 | links
 
To tarkšķi noslīcinās citi makšķernieki:)
23.februāris 2021, 09:47 | links
 
Kādas atsauksmes par šiem 2taktu brīnumiem?
Tā kā neesmu makšķernieks kas katru nedēļas nogali tiek uz ezeru, domāju bezjēdzīgi pirkt lielo 4t motoru...
Bet šis izskatās būtu gana viegls un kompakts lai bagāžniekā paņemtu līdz uz jebkuru Latvijas pusi

jurizh, 20.februāris 2021, 13:18

Paskaties youtube un vai ir vērts pirkt nezinu Domaju ka tu to trimmeri ātri vien noslīcināsi ...
20.februāris 2021, 14:40 | links
 
jurizh [20.02.21]: Kādas atsauksmes par šiem 2taktu brīnumiem?
Tā kā neesmu makšķernieks kas katru nedēļas nogali tiek uz ezeru, domāju bezjēdzīgi pirkt lielo 4t motoru...
Bet šis izskatās būtu gana viegls un kompakts lai bagāžniekā paņemtu līdz uz jebkuru Latvijas pusi
Paskaties vecākus ierakstus forumā par šiem brīnumiem. Tas ko esi izvēlējies ir virs 5hp, tātad vajag tiesības un motorlaivu
20.februāris 2021, 14:25 | links
 

Kādas atsauksmes par šiem 2taktu brīnumiem?
Tā kā neesmu makšķernieks kas katru nedēļas nogali tiek uz ezeru, domāju bezjēdzīgi pirkt lielo 4t motoru...
Bet šis izskatās būtu gana viegls un kompakts lai bagāžniekā paņemtu līdz uz jebkuru Latvijas pusi
20.februāris 2021, 13:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager